Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
mees 14. august 2014, kl 19.17
Ja kas te üldse otsite? Kas siin naised üldse käivad, või on siin vaid paar naist-püsielanikku?
Mehed jätavad tutvumiskuulutusi, aga neile ei ole reaktsiooni, mingi vingumine ja virisemine käib.

Naised, mida/keda(noort, vana?) te siit otsite, milline mees saab löögile?
Kui te tutvust ei soovi, siis mida te siit teete?
 
naine 14. august 2014, kl 19.25
meest kes abistaks kolme lapse kasvatamisel üüri maksmisel viiksmind linna teatrisse ja lapsed loomaaeda ei tohiks olla koi helde südamega. kool on algamas.
auto peks olema hea töökoht ja miitte töömees vaid tähtis ülemus.
 
?- 14. august 2014, kl 19.29
mida teeb tähtis ülemus kirjaoskamatu naisega?
 
jajah 14. august 2014, kl 19.38
eelmine on ilmselt liba, kuigi keegi võib siit ka sellist meest otsida.

olgem nüüd aga ausad, meeste kuulutused siin on üldiselt ju sedalaadi: sooviks salasuhet või sooviks täna õhtuks kedagi hotelli või siis olen vaene, suitsetan ja joon, kas keegi tahaks mind enda juurde elama võtta.

saad ju isegi aru, et normaalsed naised tõesti nende kuulutuste peale ei kipu vastama. siin on palju kenasid ja arukaid naisi, kes pole meeleheitel, kuid sobivusel looks suhte. mina sealhulgas. mul on endal kõik imeliselt hästi ja kuigi mul pole elukaaslast/abikaasat, olen eluga väga rahul. loomulikult poleks mul midagi selle vastu, kui satuks kohtuma mehega, kes samas eluetapis: lapsed suured ja elavad oma elu (ei pea aitama, elavad niigi väga hästi), töö on unelmate töö, tööaeg normaarimata ehk vajadusel saan lubada endale palju vaba aega. oma kodu olemas ja mõnus, autot ja autojuhiteenust ka ei vaja, harrastused ja sõbradki olemas. sponsorit ei otsi ega vaja, kuid kohtama kutsumise puhul eeldan, et kutsuja maksab mu tassikese kohvi. olen heas vormis, sale ja ei suitseta ega joo märkimisväärselt alkoholi. näed nüüd ja kui ma siis endale sarnast meest tahaks leida, siis sellest vist ei maksa unistada?
 
mees 14. august 2014, kl 19.48
jajah, need tingimused on mul küll täidetud, lausa 101%.
oled sa juba vanaema?
 
pealt-vaataja 14. august 2014, kl 19.52
Selline lugu ka - tuttava tuttav 30a vaba ja kena naine ootab katseklaasititat. Hilja sain teada ;)

Midagi on sassis küll.
 
n49 14. august 2014, kl 19.57
Mina otsisin sellist mõnusat, huumorisoonega ja ka väikese õllekõhukesega armast ja hoolivat meest. Oli mul paar aastat tagasi selline mõmmi olemas, aga tal kogu aeg vaid eks meeles ja tihti ka keelel. Lapsed on tal toredad, aga olla alati mingil 6-dal kohal ja reisilt tulles (oli rekkamees) olin viimane, kellele helistati, kui üldse... Väsisin pingutamast. Sai kõrini seapraest, mis teda alati ootas, ja külmast viinast ning voodist. Enam ei otsi :) Ja ega Pärnumaal leiagi, kõik vahivad Tallinna poole.
 
m52 14. august 2014, kl 20.03
mõnus ei ole ja huumorimeele sõid naised ära.
 
jajah to mees 14. august 2014, kl 20.12
tänan küsimast, ei ole veel, lähitulevikus ilmselt ei saa ka. vanaema-fetiš? :D

aga kui Sa tõesti ka vaba oled, siis miks mitte tutvuda? ega tutvumisest ju midagi halba saa sündida, kui ka sädet ei peaks tekkima, äkki tekib kena sõprus, poleks ju ka paha variant. mina kohe väga hea meelega tutvun huvitavate inimestega ja toredaid tuttavaid pole ju kunagi liiast, eksole? kaotada pole ju midagi?

seega võid minuga arvestada :)
 
viimasele 14. august 2014, kl 20.13
aga mitu erinevat partnerit sul viimase aasta jooksul on?
 
Hämarik 14. august 2014, kl 20.13
Üldiselt ei otsi, kui siis Koitu, sellist napakamat sorti :-)
 
to n49 14. august 2014, kl 20.14
n49 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina otsisin sellist mõnusat, huumorisoonega ja ka
> väikese õllekõhukesega armast ja hoolivat meest.
> Oli mul paar aastat tagasi selline mõmmi olemas, a
> ga tal kogu aeg vaid eks meeles ja tihti ka keelel
> . Lapsed on tal toredad, aga olla alati mingil 6-d
> al kohal ja reisilt tulles (oli rekkamees) olin vi
> imane, kellele helistati, kui üldse... Väsisin pin
> gutamast. Sai kõrini seapraest, mis teda alati oot
> as, ja külmast viinast ning voodist. Enam ei otsi
> :) Ja ega Pärnumaal leiagi, kõik vahivad Tallinna
> poole.

endale vastu ei räägi? et oli sul olemas selline hooliv mõmmi? selline "hooliv", kes pidas sind madratsina ja köögikatana, ise nuttis oma eksi taga? selline viinaninast rekkamees siis kelle pärast sina muudkui asjata pingutasid? mis see meile sinu tasemest ka räägib?
 
Mahvalda 14. august 2014, kl 20.15
Mina käin esialgu pinda sondeerimas, tutvun olustikuga. Ise elan väikelinnas, teen tööd mis mulle meeldib, saan palka, kasvatan veel mõne aasta lapsi, oman autot, juhilube ja kütust millega ringi sõita. Vaatan kas siin liigub ka selliseid meesterahvaid kellel oleks sarnane elustandard, et siis saab oma eluga ise hakkama nagu minagi, sarnased vaated elule, ühtteist saab siiski inimese kohta tema kirjutistest välja lugeda. Ja kui juhtub, et jääb keegi silma, siis ehk kirjutan kah. Kui teisele poolele minu vaated sobivad, siis võib sellest ka miskit enamat tekkima hakata. Kõik on võimalik siin päikese all.
 
juss 14. august 2014, kl 20.21
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mitu erinevat partnerit sul viimase aasta jook
> sul on?

hea küsimus, aga sellele ausat vastust ei saa.
 
Teoreetik 14. august 2014, kl 20.24
Tegelikult on naiste soovid ju samad, mis meestel.
Et oleks sümpaatne, mõistev, tähelepanelik, hooliv kaaslane - süda peaks olema õiges kohas, nagu siin postitustes juba välja on tulnud... Samuti peaks olema ühiseid huvisid, nt tantsimine, vabaajategevused, sport.

Loodan, et nendest mõtetest, mida naised siin lahkelt avaldavad, nüüd cpoy-pastet ei tehta ning me seda teksti järgmisest kuulutusest lugema ei pea... :P
 
jajah-ile 14. august 2014, kl 20.43
Kas see oled sina:

http://zephyr.tigblog.org/post/248987?setlangcookie=true
 
jussile 14. august 2014, kl 20.44
juss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasele Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > aga mitu erineva
> t partnerit sul viimase aasta jook
> > sul on?
>
>
> hea küsimus, aga sellele ausat vastust ei saa
> .

aga mis teeksid selle ausa vastusega? ja kui aus vastus oleks null? kas sobiks? et nagu nunn, keegi ei sobi? või 1, et püsisuhe just lõppes hiljuti? või 12, vaba inimene vabal maal, täis ka juba kasvanud, iga kuu uus tutvus, kuid püsisuhet pole sündinud, sest üks või teine asi pole sobinud, aga seksi sooviks? kõik ju võimalikud variandid ja ka kõik nende vahel. on sel siis vahet ja kui on, siis äkki selgitad, et mis vahe on?
 
juss 14. august 2014, kl 20.51
jussile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> juss Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > viimasele Kirjutas:

> > > ---------------------------
> > -------------
> ---------------
> > > aga mitu erineva
> > t par
> tnerit sul viimase aasta jook
> > > sul on?
> >
>
> >
> > hea küsimus, aga sellele ausat vastust
> ei saa
> > .
>
> aga mis teeksid selle ausa v
> astusega? ja kui aus vastus oleks null? kas sobiks
> ? et nagu nunn, keegi ei sobi? või 1, et püsisuhe
> just lõppes hiljuti? või 12, vaba inimene vabal ma
> al, täis ka juba kasvanud, iga kuu uus tutvus, kui
> d püsisuhet pole sündinud, sest üks või teine asi
> pole sobinud, aga seksi sooviks? kõik ju võimaliku
> d variandid ja ka kõik nende vahel. on sel siis va
> het ja kui on, siis äkki selgitad, et mis vahe on?

vahe on selles kas vastaja keerutab või valetab.
 
jussile 14. august 2014, kl 20.54
no vot seda ei saa kunagi teada. ja mitte ainult selles küsimuses, vaid alati on oht, et keerutab ja valetb. ja elu on näidanud, et tihtipeale osutubki tõeks, et vaat valetabki ja keerutabki.
mansion ghost 14. august 2014, kl 20.58
"aga mitu erinevat partnerit sul viimase aasta jooksul on?"

Oleneb, kes ja mida otsib.
Kui see küsimus Sulle ebamugav on ja ebalevalt midagi hämad, siis "head aega".
 
Naine 14. august 2014, kl 21.00
Olen üksik.Siit lehelt meest ei otsi ja üldse see otsimine on mõtetu tegevus. Kõik sünnib juhuse tahtel.
Milline mees peaks olema? Igal ühel on ju omad kriteeriumid. Mina arvan, et mees peaks olema truu ja kaine. Boonuseks oleksid "kuldsed käed":)
 
Mees 14. august 2014, kl 21.02
Mul pidid head käed olema.
 
et siis? 14. august 2014, kl 21.08
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "aga mitu erinevat partnerit sul viimase aasta joo
> ksul on?"
>
> Oleneb, kes ja mida otsib.
> Kui
> see küsimus Sulle ebamugav on ja ebalevalt midagi
> hämad, siis "head aega".

et siis kui inimene ei soovi oma intiimelu maailma ette ehk juhututtavale laiali laotada, siis hämab ja head aega? ahah siis. pole midagi öelda, ilmselt töötav meetod tutvuste vältimiseks.
 
n40 14. august 2014, kl 21.20
Minu viimane partner pole mult poole aasta jooksul kordagi uurinud palju mul eelmine aasta või üldse partnereid on olnud. Ütles, et mis olnud see minevik. Ma austan teda selle usalduse eest.
mansion ghost 14. august 2014, kl 21.22
´et siis?´, tutvumise käigus püütakse ju selgitada, kas teine sobib/sobitub ettekujutusega sellest mida otsitakse. Kui ei sobi vabameelne naisterahvas, siis millest probleemi tekitada - iga tutvumine ei pea ju viima vältimatu intiimvahekorra või kooseluni.
 
mees 14. august 2014, kl 21.35
:D
M-mitme mehega maganud oled?
N-üüks...neli...kuuega.
M-polegi väga palju
N-jah, selline kuiv nädal oli
mansion ghost 14. august 2014, kl 21.45
Aga kuulame siiski ära, milliste omadustega meest siis need endaarust täiuslikud seksikiisud õigupoolest otsivad. See teema on juba päris mitmendat korda päevakorral aga väga visalt tuleb :D)
Aga üldiselt tunduvad nad üsna "kõigesööjad" - peaasi, et vahelt haritud saaks.
 
k 14. august 2014, kl 21.51
ettevõtlikku ja kultuurihuvilist, sobivas vanuses, meeldiva välimusega.Kõhukas ja suured vuntsid ei sobi, täiskarsklane ka mitte. Loomaarmastaja.Tore, kui ta mõtleks asjadest sarnaselt minuga.
 
kah mees 14. august 2014, kl 21.55
Aga k, mis on sobiv vanus?
Loomaarmastaja...hmm, kas sul on loomalaut või kassid koerad korteris?
 
et siis? 14. august 2014, kl 21.59
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´et siis?´, tutvumise käigus püütakse ju selgitada
> , kas teine sobib/sobitub ettekujutusega sellest m
> ida otsitakse. Kui ei sobi vabameelne naisterahvas
> , siis millest probleemi tekitada - iga tutvumine
> ei pea ju viima vältimatu intiimvahekorra või koos
> eluni.

sa, mansion, näid üks labane oss olevat. aga selgita mulle palun, kuidas on sobitub ettekujutusega vaba naise seksuaalkäitumine suhte olemaolu korral? vaba olles poleju patt aasta jooksul suhteid luua? samas võib seesama naine suhtes olles olla truu mis truu. ja vastupidi, leiad sellise, kes aasta otsa tsölibaadis elas, aga suhtes olles leiab oma ellu "põnevaust".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!