Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
ahaa 14. august 2014, kl 23.38
selge sõnaga.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 44 aastane ja tln

kas oled samas teemas eespool teise nime all ka kirjutanud?
 
to teadjamees 14. august 2014, kl 23.45
teadjamees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> netis targutavad üksteise kallal päevast päeva, lõ
> pmatuseni ja tulemusteta "tutvumise" sildi all sel
> lised mehed-naised, kellel reaalses elus ei luba k
> as välimus, kehakaal, sίtt iseloom või mõni muu hä
> lve normaalsel moel vastassugupoolega tutvust sobi
> tada. nii lihtne see ongi, ja jäätegi siia soiguma
> , täiesti terve psüühikaga inimest te siit ei leia
> ;) absoluutselt mõttetu ajaraiskamine.


ja milline su hälve siis ka on, et siin kopitad? lisaks sitale iseloomule ja haigele psüühikale muidugi.
 
teadjamees 14. august 2014, kl 23.46
selge sõnaga... Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Pühendusega teadjamehele!
> Ma tutvun mehega sek
> simise eesmärgil.
> Laiendan oma soovi: ühest ko
> rrast jääb selgelt väheks, tahan püsivalt ja kasvõ
> i igavesti.
> Kokku ei koli, aga kätt paluks hoi
> da, kallistada, silitada ja vajadusel lohutada ja
> pisaraid pühkida.
> Sokke ei hakka pesema, aga ku
> i juhtud haigeks jääma, siis teen, toon, koristan
> ja hoolitsen.
> Ise olen kena, puhas, haritud, vä
> he kasutatud ja hästi hoitud.

selge sõnaga.... Kirjutas:
------------------------------------------------------
> 44 aastane ja tln

- mulle väga meeldib, inimene oskab peale koma tühikut panna, ilusaid lauseid moodustada ja tõepoolest selge sõnaga on kõik öeldud. mulle kahjuks asukoht ja vanus ei sobi, aga loodan et keegi Sulle sobiv tln mees loeb seda siit.
 
müstika! 15. august 2014, kl 01.02
kogenu Kirjutas:

kui aga lihtsa
> lt seksi otsid, siis saa kohe kokku, kirjutamisele
> pole mõtet aega raisata.

igatahes, täiesti loomulik ju, seksimiseks pole ju mõtet valida, niikuinii teised ei näe. iseasi, et kui kinno kutsuda, siis peaks ikka pikemalt kirjutama ja pilti küsima. aga seksiks, no selleks kõlbab kes iganes, mis siin ikka kirjutada või pilti vaadata. täiesti arukas mõtteavaldus inimesel ju.
 
k 15. august 2014, kl 07.21
nii tore on suhelda positiivsete inimestega. Jah, minu jaoks on net ainuke koht, teadja.
Endal mul seda raamatut ei ole.
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 07.59
DavidDeida "Tõelise mehe tee", lk 63 viimane lõik

"Naise üks suuremaid lähedust (mitte äri- või sõprussuhteid) puudutavaid soove on võimalus end lõdvaks lasta ja alluda, teades, et mees hoolitseb kõige eest. Et ta ei peaks ise kavandama ega ütlema, mida teha, vaid ta saaks lihtsalt nautida. Olla puhas energia, puhas liikumine, puhas armastus, valikuid tegemata. Ta sooviks nautida seda, et mees võtaks juhtimise enda kätte ja laseks olla üdini naiselik ehk puhas energia."

Soovite veel mõnda katkendit? Mul on see raamat täitsa olemas... :)
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 08.08
Üks katkend veel, mis mind kõnetas:

D. Deida "Tõelise mehe tee", lk 25,

"Mehelik on olla eksiarvamusel, et asjad lõpuks täielikult muutuvad. Ei muutu. Elu lõpuni on meie loominguliseks väljakutseks jageleda, mängelda, armastada praeguses hetkes, endast parimat andes."
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 08.30
Raamat on 168 leheküljeline. Eelmisele lõigule lisaks kokkuvõte järgnevast tekstist

... soovitatakse kulutada päevas vähemalt üks tund tegudele, mida on seni edasi lükatud rahalise seisu paranemise, laste suureks kasvamise ja kodust lahkumise või muude kohustuste kadumiseni.
Juba täna tuleks teha seda, mida südamepõhjas tunned, et pead tegema.
...
Järgmine kord, kui tabad end naist kasvatamast, rahune ja näita talle oma armastust. Puudutada teda ning ütle, et sulle meeldib, kui ta nii teeb. Emba teda, kakle või sõima, kui vaja, ent ära ürita kriipsu peale tõmmata sellele, mis sind vihale ajab. Ebameeldiva isikuomaduse väljajuurimise asemel avalda armastust. Suhtu heatujuliselt lõputusse tundedraamasse, naine võib oma käitumist muuta.

Tunneta, mida tahad naisele ja kogu maailmale anda ning tee juba täna kõik, mis suudad. Iga möödunud hetk on raisatud aeg.
 
Tom 15. august 2014, kl 08.47
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ... soovi
> tatakse kulutada päevas vähemalt üks tund tegudele
> , mida on seni edasi lükatud rahalise seisu parane
> mise, laste suureks kasvamise ja kodust lahkumise
> või muude kohustuste kadumiseni.

krt, laiselda tahaks :) juba täna võtan endale terve tunni ja laisklen.


> Tunneta, mida tahad naisele ja
> kogu maailmale anda ning tee juba täna kõik, mis s
> uudad. Iga möödunud hetk on raisatud aeg.

nu mai tea, kas peab just naisele tingimata kõik andma. ma eelistaks ikka enda vajadused enne ää rahuldada ja siis alles teiste pääle mõelda :)
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 09.07
Tomile. Jäin veel raamatut sirvima ning justkui vastuseks Sinu kommentaarile jäin peatuma leheküljel, kus on vastus.

"Naisele meeldib kõige rohkem tunda tugevust armastuses, vabaduses ja teadvuses. Kui ta näeb, et tema palved ja soovid meelitavad sind su oma kõrgeimast eesmärgist eemale, on ta vihane ja pettunud, olgugi et ta ise seda tahtis. Säilita igas olukorras täielik teadvus. Õpi enda kaitseks naise soove eristama, ära võta neid puhta kullana, järgi oma kõrgeimat eesmärki ja lähtu oma teadmistest ka siis, kui see naisele ei meeldi. Ta ei pettu sinus tunnetades, et oled tugev ja su tegevusel on kindel siht. Kui ta peaks su sügavaimas tões pettuma, pole sinu koht tema kõrval."

Väga hea lugemine nii meestel kui ka naistele! :)

Mis on sinu elu tõeline eesmärk? Mida naised tegelikult tahavad? Mis teeb sinust hea armukese?
Tähtsaimad teemad: karjäär ja perekond, naised, armastus ja vaimsus, ning praktilised juhised, kuidas elada mehena ausalt ja usaldusväärselt ning säilitada vabadus.
 
mees 15. august 2014, kl 09.12
mina ütlesin oma naisele eile õhtul kaks head sõna. siis võttis ta mind kaissu ja mul tuli hea uni. täitsa hea mõte öelda kaks head sõna.
 
Tom 15. august 2014, kl 09.22
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina ütlesin oma naisele eile õhtul kaks head sõna
> . siis võttis ta mind kaissu ja mul tuli hea uni.
> täitsa hea mõte öelda kaks head sõna.


ma ka - hääd ööd! :D
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 11.10
Teemaalgatajale vastuseks, mida ma siin teen.

Selle aja jooksul, mil ma siin kommentaare lugenud olen, on tekkinud huvi kahe isiku vastu. See, kas ma neid rohkem tundma õppida soovin, sõltub sellest, mida ma siin lehekülgedel veel lugeda ja näha saan...

Aga enamasti on mul siin teiega lõbus, kui ma vastupidi tekstist šokis ei ole... :P
 
naine 15. august 2014, kl 11.14
Siin ei ole mehi, siin on õnnetud mahajäetud mehikesed, kellel pole raha ega tööd.
 
mees 15. august 2014, kl 11.16
Teoreetik, ma tahaksin sinuga veeta öö! Tahan teada saada, kuidas on ,kui naine ajab voodis sõrmega õpikust järge.
 
mees. 15. august 2014, kl 11.19
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin ei ole mehi, siin on õnnetud mahajäetud mehik
> esed, kellel pole raha ega tööd.

Ehk ongi. Aga kui sa koolis käinud oleksid, siis teaksid reegli ja erandi fenomeni.
:D
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 11.24
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teoreetik, ma tahaksin sinuga veeta öö! Tahan tead
> a saada, kuidas on ,kui naine ajab voodis sõrmega
> õpikust järge.


Kui Sa ei eristu massist, siis ei ole kohustatud ma Sulle vastama...
 
mees 15. august 2014, kl 11.37
Teoreetik, siin on KÕIK mehed luuserid, töötud, jobud, kiilakad, suure kõhuga hambutud, kelle juurest naised tegid sääred. KÕIK.
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 11.42
Ma ei usu seni, kuni pole oma silmaga näinud.
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 11.44
Teooria peab ka tuginema praktikast võtud näidetele, minul on hetkel ainult teie jutt... :P
 
mees 15. august 2014, kl 11.45
Sina eristud küll massist, praktikute massist, sest sa ju teoreetik ja sellega sa mulle silma jäid.
Et oma silmaga näha, pead sulanduma massi, viskama õpikud nurka ja mehed voodi servale ritta panema.
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 11.53
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina eristud küll massist, praktikute massist, ses
> t sa ju teoreetik ja sellega sa mulle silma jäid.
>
> Et oma silmaga näha, pead sulanduma massi, visk
> ama õpikud nurka ja mehed voodi servale ritta pane
> ma.

Mulle piisab sellest, kui mehed siin (jutu)toas on, ma ei hakkaks kõigiga kahe kuu jooksul isegi kohtamas käima, rääkimata voodist, nagu keegi siin eelpool kirjeldas...

Peab lihtsalt südamega vaatama... :)
 
mees 15. august 2014, kl 11.58
Eks vaata siis südamega mis raamatus selle kohta kirjas on.
 
ainuke 15. august 2014, kl 12.09
mees, kas täpsemalt saaks, kui palju luusereid, mitu töötut jobu, kes hambutud kiilakad? sul kõik siinsed mehed kaardistatud?
 
Ahto 15. august 2014, kl 12.09
minu naine loeb ka igasugu rammatuid, jampsi, rämpsu. neid tal öökapi pealne täis. üks õhta kui ta kapsa jälle kätte võttis hiilisin ma korrus kõrgemale naabrinaise juurde. kui ma tagasi tulin oli naisel raamat umbes poole peal, aga naabrinaine oli täiesti läbi tõmmatud.
 
mees 15. august 2014, kl 12.16
ainuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees, kas täpsemalt saaks, kui palju luusereid, mi
> tu töötut jobu, kes hambutud kiilakad? sul kõik si
> insed mehed kaardistatud?

Kaardistatud ja see ongi väga täpne - KÕIK on ühesugused ja neid on LÕPUTU arv.
Mida täpsemat veel?
 
ainuke 15. august 2014, kl 12.21
täpsemalt saab küll, mind huvitab mis lahtris sina ise seal paikned, kui oled mees nagu kasutajanimi lubab oletada?
 
mees 15. august 2014, kl 12.24
ainuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täpsemalt saab küll, mind huvitab mis lahtris sina
> ise seal paikned, kui oled mees nagu kasutajanimi
> lubab oletada?
siin on ju ÜKS ja AINUKE lahter. selles.
krt, mitu korda ma üht ja sama asja kordama pean!
 
ainuke 15. august 2014, kl 12.27
öelnud siis kohe, et sul on seal kaardil sikud ja lambad segamini, ainult ühisnimetaja "sõralised" järele koondatud.:D lammas, mis lammas.:P
 
mees 15. august 2014, kl 12.42
said aru jah. hea et niigi näks.
:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!