Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
mees 19. august 2014, kl 15.51
ah ei ma tegelt ei tahagi. reaalis on panemist ülearugi, ei jaksa, ei saa maast lahti ja tööl sõbrad juba muigavad. kui siis...paneks ainult korraks sisse, ei liigutaks ka mitte ja siis kohe koju magama.
 
Tom 19. august 2014, kl 16.02
mees, õige suhtumine :)
tõeline telhvitar, vat ei saagi kunagi 100% kindel olla ja seepärast ei olegi mõtet telhvitariga voodisse ronida :)
telhvis on tore, tegelt on siin päris palju kenasi naisi, aa selleks et suhe kestma jääks on siit vaja kaduda (on sedagi juhtund, viimati mäletan, et aasta tagasi sai üks imekena paar siit minema) :)
seepärast ma siin veel olla saangi, et mul siin isiklikud uvid puuduvad. aa need nimetud kroonikud, kes pidevalt valimatuks jäävad, usuvad tõsimeeli, et siin miskine kibe kepivärk käib :D
 
tõeline telhvitar 19. august 2014, kl 16.22
tom eisaa asjast üldse aru. Ega naised pole ainukesed jubedad elukad siin, mehed ju samasugusused. Elavad, tutvuvad, armuvad,kepivad,kaovad, ilmuvad uuesti, kaklevad, lahutavad ja surevad ka siin.
 
mees 19. august 2014, kl 16.46
mehed ei kakle. me istume särasilmaga ilusti teises toas sellaal kui Tom mu naist paneb. mina rahustan särasilma. noja kui siis asi aetud ja Tom välja tuleb, tormab särasilm mo naise juurde ja lööb küüned näkku.
naised kaklevad.
 
isud 19. august 2014, kl 16.52
no tomisugustel käivad neelud ikka edasi moore lantida.
vanamehe märjad unistused, kuigi mingi pandav krõnks ju olevat ka olemas.. irw.
see ongi pooletoobiste vanameeste eripära.
 
Tom 19. august 2014, kl 18.21
isud sul võivad ju olla, aa pidev seksipõud karjub igast su sõnast kaugele. noi saa sa mu kääst keppi, palu või põlvili :D

üldse on see telhvi mu meelest alakepitud inimeste poolt ää risustet (eriti see pedetom, aga ka teised libad). ainult püsikate teemas veel on mingine mõistlik suhtumine säilind, mujal on karjed seksi järele nii kõvad, et päris piinlik on lugeda.
 
uudishimust uurin 19. august 2014, kl 18.40
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees, õige suhtumine :)
> tõeline telhvitar, vat
> ei saagi kunagi 100% kindel olla ja seepärast ei o
> legi mõtet telhvitariga voodisse ronida :)
> tel
> hvis on tore, tegelt on siin päris palju kenasi na
> isi, aa selleks et suhe kestma jääks on siit vaja
> kaduda (on sedagi juhtund, viimati mäletan, et aas
> ta tagasi sai üks imekena paar siit minema) :)
>
> seepärast ma siin veel olla saangi, et mul siin is
> iklikud uvid puuduvad. aa need nimetud kroonikud,
> kes pidevalt valimatuks jäävad, usuvad tõsimeeli,
> et siin miskine kibe kepivärk käib :D

Seleta palun, miks siin edasiolemine suhtele saatuslikuks saab? Kas ka näiteks ilma isiklike huviteta lobisemine ja püsikate teemas muusikalinkide panemine saab saatuslikuks?
 
Tom 19. august 2014, kl 19.33
uudishimust uurin Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Seleta palun,
> miks siin edasiolemine suhtele saatuslikuks saab?
> Kas ka näiteks ilma isiklike huviteta lobisemine
> ja püsikate teemas muusikalinkide panemine saab
> saatuslikuks?

kui iseloomu jätkub, siis ei pruugi saada, aa kindluse mõttes on parem karta, kui kahetseda :D
(no võib ju juhtuda, et mõni tõeline ahvatlus seie satub) ;)
 
uudishimust uurija 19. august 2014, kl 19.39
Eks neid ahvatlusi võib ju igal pool ette sattuda, sesmõttes ju vahet pole...
 
Tom 19. august 2014, kl 19.43
võib, ei vaidle, aga sõltlasele ei ole midagi ahvatlevamat, kui saak su lemmikkeskonnas :D
 
uudishimust uurija 19. august 2014, kl 19.57
 
Tom 19. august 2014, kl 21.44
ei põle siin miskit arutada, ekspartner tuleb väljatpoolt telhvit vaadata. igati puhtam ja kuivem tunne :)
aa õnneks on siin säilind komme ka niisama lobada ja seda mööda inimestega tuttavaks saada. sellised tutvused ei eelda ilmtingimata füüsiliseks minekut ja seepärast mulle siin meeldibki :)
 
Tom 19. august 2014, kl 21.46
*sekspartner
 
to Tom 19. august 2014, kl 21.50
Väga kena suhtumine!
 
säarsilma lõpp 20. august 2014, kl 02.41
tom kirjutab: ei põle siin miskit arutada, ekspartner tuleb väljatpoolt telhvit vaadata. igati puhtam ja kuivem tunne :)
nii et moorile vesi peale: tom ju delfisõltlane. mine õige võõrutusravile. su imal möla ei tee seda derlfikat ju huvitavamaks nagunii.
 
Tom 20. august 2014, kl 10.55
röem näha, et su armastus mu vastu ei kustu, ega kustu :)
aa ravi vajad ehk sa ise, lõpeta nende AD-de õgimine ja siis saad normaalselt ehk magada ka. ahjaa, pääval katsu rohkem füüsilist tööd teha ja õhtul pisku seks kah, siis peaks uni hää tulema küll :D
 
salapahe 20. august 2014, kl 16.42
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
---------------
teema selline ja tom muudkui vastab..
irw.

tomil ikka salapahe. muudkui otsib ja otsib neid mehi.. haige vanamees..
 
ilge vanamees 20. august 2014, kl 16.43
mõni romisugune vanamees mõjub nilbelt juba läbi tekstide.
 
kõige nõmedam 20. august 2014, kl 18.11
on kui eided meestena esinema hakkavad.
 
tom on siis eit vä? 20. august 2014, kl 18.36
ülalpidamise poolest küll, aga siiski kahjuks meeste nimetuse rikkuja.
 
särasilm 20. august 2014, kl 20.15
Tom on.....Mees. Mees!
 
Tom 20. august 2014, kl 20.33
Paluks siin mitte minu särasilma pasaga loopida. Minu särasilm on koolis ka käinud ja tema sööb ainult noa ja kahvliga :D
 
Tom 20. august 2014, kl 20.35
Ma ei sõltlane netist aga olen õnneseen,et mul on särasilm,muidu sureks nikunälga.Siit pasahunnikust ei leia enam uut särasilma.
 
naine +40 21. august 2014, kl 13.15
kui otsiksin,siis vanemat meest,kes mõistaks nalja,oleks intelligentne,ei paneks seksile liigset rõhku.
kellega saaks kuskil veini nautida,ilma ,et peaks kohe enamaks valmis olema.
endast nooremaid,st.alla 40 ei tahaks,kuna sellistega kogemus juba olemas.
klassi poolest võiks olla mitte rikas ,vaid tubli tööinimene,nagu isegi,oleks pingevabam suhelda.
kui mehel on olnud liiga palju suhteid ka ei tahaks,kuna endal pole aastaid romantilist suhet olnud,sest kodus kollanokk,keda ei oska enam ammu mehena võtta.
 
koma 21. august 2014, kl 20.19
elu on täitsa pees peab ütlema
 
punapea viktoria 22. august 2014, kl 12.11
mulle meeldib selline mees, kellega evelin ilves hiljuti suudles:D /muidugi peale evelini ülekäimist ma ilmselt seda meest ei taha:D/, aga midagi sellist peab üks mees olema küll - karvane (võib ka kiilakas, aga habe ja keha peab karvane olema:D), suur ja seksi-seksi:DD
 
ma tahan ka 22. august 2014, kl 12.16
Kus pildid on?
 
karvane-kiilakas-riist-põlvini-sexi-sexi 22. august 2014, kl 14.35
Evelin oli saamatu vanamutt. Kõik tegijad naised, jätke oma adred.
 
hähh 22. august 2014, kl 14.56
naine +40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui otsiksin,siis vanemat meest,kes mõistaks nalja
> ,oleks intelligentne,ei paneks seksile liigset rõh
> ku.
> kellega saaks kuskil veini nautida,ilma ,et
> peaks kohe enamaks valmis olema.
> endast noorem
> aid,st.alla 40 ei tahaks,kuna sellistega kogemus j
> uba olemas.
> klassi poolest võiks olla mitte rik
> as ,vaid tubli tööinimene,nagu isegi,oleks pingeva
> bam suhelda.
> kui mehel on olnud liiga palju suh
> teid ka ei tahaks,kuna endal pole aastaid romantil
> ist suhet olnud,sest kodus kollanokk,keda ei oska
> enam ammu mehena võtta.


yhesõnaga otsid tola, kes sind lõbustaks ja kelle rahakotil sa saaks ratsurdades veini nautida. vähe sellest, isegi seksida ei taha, aga veini nilliks küll? kas mees peab impotent ka veel olema?
räägi aga veel kõigile, kuidas noored poisid sinust üle on käinud, siis on kindel et vanem mees sind kindlasti tahab. kas noored keppisid sul isu ära et nüüd vanem mees peab sinuga veini jooma ja mõtlema, kust seksi saaks?
 
möhh 22. august 2014, kl 19.25
'punapea viktoria 22. august 2014, kl 12.11
mulle meeldib selline mees, kellega evelin ilves hiljuti suudles:D /muidugi peale evelini ülekäimist ma ilmselt seda meest ei taha:D/, aga midagi sellist peab üks mees olema küll - karvane (võib ka kiilakas, aga habe ja keha peab karvane olema:D), suur ja seksi-seksi:DD'

noorele mehele annab egolaksu vaid kas väga kuulsa või väga rikka naise keppimine.sinusugune vanamutt peab omasugustega-kiilanev/lödisev/poolpehme-leppima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!