Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 20.22
Nimi peaks väljendama, milline oled isiksusena.

See nime osa SinuOma on minu jaoks ahistav... Vabanda, aga nii saab öelda ikkagi see mees, kes on naise poolt väljavalitud...
 
nohh 15. august 2014, kl 20.24
...siis on ta juba MinuOma:)
 
SinuOma mees 15. august 2014, kl 20.27
Veel arvamusi? Saaks ometi nimega asja klaariks...
 
olen Sinu mees 15. august 2014, kl 20.34
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 20.38
olen Sinu mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sobiks?

Ma kuulan ära üldsuse arvamuse, siis kommenteerin
 
to MinuMees 15. august 2014, kl 20.38
Kas sa oled tähtkujult Kaalud?
 
SinuOma mees(endine ..............mees) 15. august 2014, kl 20.46
Siin hakkab segadus tekkima... :D
20.38, kui minult küsid siis ei.
 
Teoreetik 15. august 2014, kl 20.51
SinuOma mees(endine... mees)... ? Ah, nojah... ;P

Nii kaua, kui nimes selgust pole, siis nii...

Tegelikult see on ka hea küsimus, mis tähtkujust Sa oled?
 
tšikk 15. august 2014, kl 20.56
kuule sinuminuomamees:)))
Kas seksipooside valik võtab sul sama kaua aega ja kuidas sa üldse naiste vahel valida suudad....blond ei brünett, ei ikka punapea...eieiei blond muidugi:D
 
ei tsikk 15. august 2014, kl 20.59
selle asja õiendan ma sekunditega ära :D
 
tšikk 15. august 2014, kl 21.15
ää-ee, olen kuulnud minutimeestest, aga sekundimehest...vauuuu:)))
 
Albert 15. august 2014, kl 21.19
Minu rekord on 2sekki
 
Tom 15. august 2014, kl 21.33
ma küll õlut ei joo, aa seda võin küll öölda, et armastav naine toob ise mehele õlut, teeb söögid, peseb pesu, masseerib selga ja loomulikult on alati seksiks valmis ning seda kõike omast vabast tahtest. aga et omale armastav naine leida, selleks on vaja ka midagist vastu anda. nimemoondus siin ei aita ;)
 
50:50 15. august 2014, kl 21.54
oota, aga tom mida siis sina vastu annad oma venelasest moorile? tasuta keelõppe vä?
 
brääd dick 15. august 2014, kl 23.13
miskit siin elus pole tasuta. mitte miskit. need armastuse baasil mehi teenindavad naised ootavad sisimas ka midagi vastu, mida loomulikult hea mees ka pakub. lõpuks muutuvad sellised suhted aga ikkagi "sina tegid-mina tegin kalkulatsiooniks" ning sealt pole enam pikk tee põrgusse.
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 08.06
To Sinumees,

Sa võid selle õlle loo lahti selgitada, saan võib-olla haritumaks klassika koha pealt...

Veel... Arvan siiski, ebaviisakust ei saa õigustada mõtteviisiga, et kuskil asjad nii käivadki. Kui ma sellisest "elust ära olen lõigatud", siis on see võib-olla tõesti nii...
Ja veel. Head tuju tekitamiseks ei pea ju teisi poriga üle loopima. Selleks on veel teisi võimalusi...


To brääd dick,

... see, et Sinu arvates käivad asjad nii, arvestatakse sina tegid-mina tegin, ei tähenda, et nii ongi... Suhtes, kus selline arvestus käib, just puudub armastus. Tean, millest räägin.
 
teie mehelik naljamees 16. august 2014, kl 09.23
Ah, pole mõtet, liigume edasi.

Pori ma ei katsu, nii rikutud ei ole.

;)
 
Tom 16. august 2014, kl 10.09
Minu naine ei ole venelasest moor,ta on tõeline sexi masin.Võtab ka viimase tilga välja,millega särasilm ei saa hakkama.
 
N50?+ 16. august 2014, kl 15.18
ei jõua kõiki kommentaare lugeda.
üldiselt on nii, kui mees jätab aadressi, ei toimi see. Koheselt hakkavad ilmuma ka libakommid.
Miks inimesed, kes ei soovi tutvuda, siin üldse sõna võtavad?
Las mõnigi teema jääks vaid neile, kellel tõsine soov tutvuda.
Ka mina otsin kaaslast, kuid ma ei ole kindel , kas see koht on ikka kõige turvalisem?
 
huvitav 16. august 2014, kl 15.56
Minul on küll kõik aadressid toiminud, viimne kui üks.
 
seda et 17. august 2014, kl 02.30
Siin eespool keegi kirjutas, et otsin meest, kes mulle meeldib ja kellele mina meeldin. Sellega ongi koik oeldud. Enamus inimesi soovivad lihtsalt leida kaaslast, kellega on hea koos olla. Ja selleparast ongi nii raske leida sobivat inimest netiavarustest. Sest sa ei tea, kes ta on, milline ta on ja kas ta yldse meeldib sulle, kui sa reaalelus teda naed.
 
Sindy 17. august 2014, kl 04.35
Ootused mehele:elus, puhas, soe, aus, sobivas vanuses, huviline. Nii lihtne.
 
o,o 17. august 2014, kl 08.28
Kui mees anaaliks valmis pole, siis ta pole tutvumist väärt!
 
m-39 17. august 2014, kl 09.46
seda et Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin eespool keegi kirjutas, et otsin meest, kes m
> ulle meeldib ja kellele mina meeldin. Sellega ongi
> koik oeldud. Enamus inimesi soovivad lihtsalt lei
> da kaaslast, kellega on hea koos olla. Ja sellepar
> ast ongi nii raske leida sobivat inimest netiavaru
> stest. Sest sa ei tea, kes ta on, milline ta on ja
> kas ta yldse meeldib sulle, kui sa reaalelus teda
> naed.
Alati saab ju pikemasse vestlusse astuda, tundma õppida, fotosid vahetada, viimaks kohtudagi... Nii võib sündida mida iganes...
 
vaataks ise ka ringi 17. august 2014, kl 11.08
Tead sa , vaba mees, 50+, mitte ülekaaluline, pikkus kuni 186 cm, elamine Tln või 20 km raadiuses pealinnast, eriti oluline fakt. Silmade värv, juuste värvus või olemasolu ja automark - need ei oma mingit tähtsust. Küll aga töökoha olemasolu ja lihtne siiras elurõõm ning ühiskonnaelust huvitumine, see oleks suurepärane. Suitsetamine ei häiri,kui seda tehakse seal,kus mittesuitsetaja ei viibi, alkoholi liigpruukimine võiks olematu olla. Ju ma ise sobiks talle. Ei suitseta ja pühadel vaid veidikene vahuveini , töötan usinasti, kodu korras ja kehakaalus ei näe probleeme. Autot ei ole ja seda juhtima pole ka elus õppinud, seepärast ongi hea kui mehel mingi neljarattaline sõiduriist omast käest olemas.Olen elurõõmus ja positiivne ning välimus olevat ka hea.( teised on öelnud).

Pealegi augustikuu horoskoop lubab just sellise mehe leidmise võimalust.
 
Korralik abielumees 17. august 2014, kl 13.06
On kahte sorti naisi:
-ühed, kes otsivad, eile otsisid, täna otsivad, homme otsivad jne. sest see otsitav PEAB vastama mingite (enamuses EGO poolt) ette antud standarditele.
-teised, kes kohtuvad !

Otsimine ja kohtumine on kaks totaalset erinevat tegevust !
 
selge sõnaga... 17. august 2014, kl 13.49
Pole vahet, mitut sorti naisi või mehi on;
pole vahet kas nad otsivad või ootavad, et õnn ise uksest sisse astub, aga on suur vahe, kas sa oled selleks valmis või mitte....ja alles siis saab midagi üldse juhtuda.
Isegi kui otsida EGO-standardile vastavat meest/naist, tabab sind amorinool hoopis sealt, kust seda oodatagi ei osanud.
 
mees 17. august 2014, kl 14.47
ütle nüüd selge sõnaga kui vana sa oled - võtta sind luubi alla või mitte...
 
Chärbel 17. august 2014, kl 15.24
Ilus, rikas, huumorisoonega, andekas, intelligentne, tark, hea kuulaja.
 
Tom 17. august 2014, kl 15.25
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütle nüüd selge sõnaga kui vana sa oled - võtta si
> nd luubi alla või mitte...


võta-võta, tundub tark ja kena naisterahvas olevat :)
(igaks juhuks ta vanust, kehakaalu, pikkust, juuste värvi ette ütlema ei akka) ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!