Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
m 17. august 2014, kl 12.56
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks mul on tunne, et mina näen just praegu ühte v
> aatemängu...


Kogu elu on vaatemäng... Osalistel tuleb otsustada - kas osaleda näitlejana või publikuna.
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 12.59
Igasuguse etenduse puhul hinnatakse seda, kui tõetruult osatakse sisu vaatajani tuua...
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 13.21
Sa näitasid oma tekstis vähemalt kahes kohas, et ei ole siiras.

Aga me teemegi vigu ju ka selleks, et neist edaspidi oskaksime hoiduda... Kui me oskame järeldusi teha ning neid analüüsida, siis on homne päev kindlasti parem, või juba tänanegi... Ja kui Sa ikka tõesti mees oled, siis soovitan Sul oma põhimõtetele truuks jääda... Selleks tuleb muidugi jälle oma südamehäält kuulata...

Ma soovin Sulle ainult head... :) Täna, homme, ülehomme...
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 13.35
"Sa näitasid oma tekstis vähemalt kahes kohas, et ei ole siiras."
Ja need kohad oleksid?
 
hmm 17. august 2014, kl 13.51
minu jaoks, kui vana ja mis soost oled ning kellega heameelega kohtuksid?
moosimadu 17. august 2014, kl 13.54
Vastuseks otsesele küsimusele - on. Mõne jaoks koguni mitu, mõni seevastu peab teistega jagama.
C'est la vie, leia oma kari või tükk lihtsalt üles.
 
naine 17. august 2014, kl 14.00
Enda kogemus töökohal on et vene ja kaukaasia rahvusest mehi tuleb pigem malakaga eemale peletada, eesti mees istub ohutus kauguses, kuulab, kuid tutvust ise algatada kardab . Julgust eesti mehed , julgust .
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 14.00
Haaremiunistusi ei oma. Leida ühte - nõela heinakuhjast...
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 14.06
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enda kogemus töökohal on et vene ja kaukaasia rahv
> usest mehi tuleb pigem malakaga eemale peletada, e
> esti mees istub ohutus kauguses, kuulab, kuid tutv
> ust ise algatada kardab . Julgust eesti mehed , ju
> lgust .


Jällegi stereotüüp! Miks mees peab olema reeglina aktiivne? Muidugi - ma võin olla, kuid miks ma pean?
Naine kelle ma sellisel teel leian jääbki sabas sörkima, alt üles vaatama... Mina soovin leida kaaslast, kellega kõrvuti kõndida.
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 14.08
teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Sa näitasid oma tekstis vähemalt kahes kohas, et
> ei ole siiras."
> Ja need kohad oleksid?

Kui ma kirjutasin, et vajalik on analüüs, siis ma ei pidanud seda silmas, et järgmisel korral paremini valetama õpiksid... :P

Kõige suurem viga on ikkagi see, kui inimene püüab olla keegi teine... Varem või hiljem tuleb see välja. Siit ka need pettumised võibolla kohtumistel... :(. No hetkel ei räägi ma enda eest, see on teooria, sest ma ei viitsiks tõesti ühelegi kohtamisele minna, milles osalev isik mind/minu hinge ei kõneta... :)
moosimadu 17. august 2014, kl 14.10
Kas sa seda ei pelga, et kui ''lased end leida'', eeldad, et naine on aktiivne tutvuja ja nii edasi juhtub sinu kirjeldatust pahupidine variant:sa jäädki selle naise sabas sörkima ja alt üles vaatama?
Muide, siingi on mitu korda soovitud sinuga otsesõnu tutvuda ja tundub, et sa pole sellest tegelikult üldse huvitatud. Mismooodi sa seda nõela siis heinakuhjast leida loodad? Otsa istudes?
 
selge sõnaga... 17. august 2014, kl 14.14
Olen elus ühe korra teinud selle vea, et ütlesin mehele otse, mida ma tahan, sest nägin, et mees ise sellega hakkama ei saa, kuigi tahtis sama.
Tulemus...jäin mehest ilma.
Mees tahtis ise jahti pidada, mitte et saakloom talle ise oda otsa ronib. Point oligi selles, et ta tahtis, aga ei julgenud, sest saakloom oli tema jaoks liiga suur amps, sellepärast see julge samm minu poolt astutud saigi.
Tutvumismängud on nagu köiel või miiniväljal kõndimine, üks vale samm ja ...
 
mees 17. august 2014, kl 14.43
naised otsivad meest, kes oleks ikka päriselt ka mees mitte pohlatohlakas, abitu möku, hädaldaja jne.
minu arvates autor just neid tüüpe siin esindabki. kes tahab virisejat ja muidu saamatud meessoo(isegi mitte isast)esindajat omale tumba peale naistejuttu takka kiitma, haaraku autor.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 14.47
Teoreetikule:
Nagu ma juba mainisin, on ausus minu jaoks oluline kriteerium. Mis mõtet olekski valetada? See tuleks kiiresti päevavalgele... Seega, olen siin ennast kirjeldanud täiesti siiralt. Ma ei hooli millisena kellelegi paistan või tundun, minu olemust see ei muuda. Pakun ennast sellisena nagu olen.
 
mees 17. august 2014, kl 14.48
ei no...eit mis eit :D
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 14.58
No aga sa ise "mees", miks sa ise siin tiirutad? Oled suhtes, truu, õnnelik, rahul? Tundsid end kuidagi alaväärsena, et teist kritiseerima kukkusid? Matšomehed, minge kamraadidega jooma, seda te ju teete ja pärast kakerdate koju, räuskate, oksendate, peksate naist ja lapsi ning taote endale vastu rindu - olem mees, naised alluvad minule. Mul on teie pärast häbi!
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 14.59
Vabanda, kui ma tegin ennatlikke järeldusi ja millegagi solvasin. Lõppude lõpuks on olemas ka tagasihoidlikke mehetüüpe. Põhiline on, et oleksid see, kes Sa oled ning liiguksid oma eesmärkide poole. Kui soovid olla julgem, sellega tööd teed ja vaeva näed, siis kroonib Sind ka edu.

Lugesin eile head tsitaati, aga ma ei leia seda hetkel kiiruga üles. Selle mõte oli niisugune, et meie piirideks saavad need hirmud, millega me ei suuda silmitsi seista, st neid ületada... Aga ma panen selle siia kirja, kui ma üles leian.

Ma arvan, et see oleks stardiks hea algus: seista oma hirmudele vastu ja need ületada... :)
 
mees 17. august 2014, kl 15.05
sa vaata mis tüüp, silmad lähevad imestusest suureks küll :D
kuule mõttetu tropp, sa ei tea meestest ja nende tegemistest vähimatki. need märksõnad, mis välja tõid, on sinu elust, mitte meeste, keda sa ühise nimetaja alla topid, elust. sinusugune ei saa isegi meeste käest peksa, eite ei lööda.
;)
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 15.15
"mees", tundsidki ennast puudutatuna :), mul oligi õigus ja tegid endal veel avalikult margi täis.
Jätka kuidas oskad, eks igaüks teeb sinu kohta omad järeldused... :)
 
mees 17. august 2014, kl 15.19
jõudsin veendumudele, et autor on naine. ta elu pole olnud kerge - joodik mees, hea keretäis tappa õhtuti, mehe okse kokkukorjamine ja hirm, lapsed näljased ja kasimata. sellist vihkamist ja üldistamist meessoo vastu meestel enestel ei esine. see on naiste pärusmaa, eriti palju hulgub neid delfi foorumis.
 
teemalgataja 17. august 2014, kl 15.20
Kuule "mees", kust sa ise sellisele pöörasele mõttele tulid, et ennast kõvaks meheks pead? Kas need, kes sind tunnevad, kah nii arvavad?
 
mees 17. august 2014, kl 15.21
rahvas, palume siis järeldusi :D
 
naine 17. august 2014, kl 15.23
Mul pole midagi tagasihoidlike ja mökude meeste vastu, lihtsalt küsimus jääb kuidas nendega tuttavaks saada? Ise nad ennast ei tutvusta, naisepoolne algatus ehmatab ja mõjub egole halvasti . Levinud on ka moraalistandard , et viisakas naisterahvas ise ei algata tutvust, seda teevad vaid lõdva püksikummiga naised .
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 15.23
Kui kerge on veidrikke käima tõmmata, eriti, kui nad ennast veel puudutatuna tunnevad... :)))
 
yks naine 17. august 2014, kl 15.26
mis te kaklete, asi pole ju selles. Naisepeksjad on ikka vähemuses, ma loodan Nagu ka joodikud jms. Kas teemaalgataja siis ise üldse ei joo ega tülitse? No kasvõi leebemas versioonis, ilma kakluseta. Ja ka sul on kooselukogemus? Siis teaksid, et erimeelsusi ikka esineb. Kuidas neid lahendad? Karjud või elad vaikselt endasse kuni infarkti saad?
 
mees 17. august 2014, kl 15.29
kes veel usub, et autor on mees? :D

tüüpiline telfikana sisustab oma lõputut vaba aega.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 15.36
Lõdva püksikummiga naised ronivad juhututtavaga voodisse. Tutvumine on kõigest suhtlemine. Suhtlemine ei ole amoraalne. Naiste suhtluspassiivsus on iganenud dogma. Naine peab samamoodi julgema väljendada oma ootusi.
Te soovitate mul olla julge, siis leian kaaslase. Minu meelest kehtib sama ka üksikute naiste suhtes: kõnetage meest, keda tähele panete, olge julged, valehäbita. Ja ma võin samasuguse kindlusega ennustada, et varsti te pole enam üksi...
 
mees 17. august 2014, kl 15.37
mutt hoidis pikalt siin tutvijaid naisi põnevil...kuidas te naise ja mehe kirja/kõneviisil ometi vahet ei tee.
keerutab siin argliku mehena... :D
 
kahtlane 17. august 2014, kl 15.37
ta on. Tea, kas on mõne naisega kirjutand juba, mis need arvavad
 
mees 17. august 2014, kl 15.50
autor ja Teoreetik võib olla täiesti vabalt sama isik, räägib iseendaga. "mõlemad" püüavad filofeerida, aga mis eriti välja ei kuku, hunnik lolle lauseid ilma mingi seose ja sisuta...haigus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!