Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õige mees/vale mees?
 
mulle 22. september 2014, kl 22.46
paluks valget kulda, hõbeda ja punase vasesulami võite enesele hoida. päikest teile!
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 22.49
panid ikka tähele, et mina ei noominud sind kommenteerimise eest, kiitsingi veel?:)
ma sulle öö hakul päikest soovima ei hakka, kuud oleks mõistlikum soovida, kui ta juba olematuks kahanenud ei ole.;)
 
Permis 22. september 2014, kl 23.06
Njuu otse loomulikult märkasin ;) Thanks :)

Väga loodan, et Sa said oma küsimusele & murele piisavalt ammendava vastuse :) Ma veel patja ei kuku .. tuleb suhelda veel teisel pool lompi elavate inimestega - tõsi ... õnneks mitte sarnaste muredega ;)

Aga ilusaid unesid Sulle!
 
Täitsa Bond 22. september 2014, kl 23.14
Et kallaks naise sulakullaga üle? Kullast hambaid või mida siin soovitakse? Loll teema nagu...armsa naise heaks teeb igamees paljugi, kui pm rott pole:-)
 
Estonian Air 23. september 2014, kl 08.46
Teema autor sellepärast ilmselt küsimuse esitaski, et mehed muudkui hämavad, konkreetset viidet ei ole keegi toonud naise üle kuldamisest. Selle asemel arvustatakse autorit.:D
 
kit 23. september 2014, kl 09.46
Kõigepealt kes on Indrek ja kes on Eerik? Tundub, et Indrek on oma naise üle kullanud ja Eerik mitte või hoopis vastupidi? Aga mis moodi see Indrek on kullanud? Kalleid asju ostnud või? Või hoopis võtnud aega oma naisega koos olemiseks, koos tegutsemiseks, emotsioonide jagamiseks, kogemuste kogumiseks? Kas alati tähendab kuldamine füüsilisi ja materjaalseid väärtusi? Äkki tähendab see hoopis midagi vaimset?
 
Permis 23. september 2014, kl 09.57
Ma tean, et ma ei peaks siin üleüldse kommima .. uhh ! Aga ma soovin EA silmi avada .. Loe palun esmalt uuesti teema algataja teemat & küsimust ...

Ta juu viitaski konkreetselt kellegi Indreku sõnadele.

Teisest küljest - üleüldiselt Foorumi keskkonna aadressil - kui teema on ikka "idiootlikult haige" (mitte antud & käesoleval juhul), siis tulekski teema autorit arvustada ja/või arst talle kutsuda ;)

Siin foorumis soovis keegi ju õppida mõtteid lugema - ilmselgelt oleks talle kiiremas korras arsti vaja :D
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 10.30
Tuulist,vihmast ja kirjulehelist sügist!:)

Näen, et on tekkinud küsimus, kes ikkagi on Indrek?
Ta on üks mees, edukas äris ja kannatlik kodus naisega, kes on küll andekas, aga kuratliku iseloomuga. Aga Indrek armastab seda naist, sellepärast ei hoia ta kullaga kokku. Mis siinsed mehed arvavad, kas Indrek on hea mees?;)
 
Permis 23. september 2014, kl 10.41
Kirjuleheline sügis oleks palju parem & nauditavam ilma tuule ja vihmata:)


Teadmata asjaolusid & tausta, ning tuginedes olemasolevale informatsioonile ütleks kahe sõnaga, et ilmselt on Indrek hea mees ...
 
Permis 23. september 2014, kl 10.46
Unustasin lisada, et eks igal asjal on ka piir - sõltub, mida Sa pead silmas "kuratliku" naise all.
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 11.12
Sügises olgu kõike, mis teevad sügisest sügise, nii värvilisi lehti kui vihmaseid rajuilmasid. :)

Indrek on hea mees, hooliv mees, armastav mees. Elus juhtub sageli, et seda kõike märgatakse ja hinnatakse õieti alles siis, kui ollakse see kaotanud. Enne on esikohal ikka ja alati oma ego. Naiselik?;)
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 11.38
Ja mis tähtsust omab sel juhul asjaolu, et kas mees on oma eelmisi naisi üle kullanud?? On täiesti kindel, et iga mees on talle kalliks saanus naisele teinud kingitusi, üllatusi ja armumise tipphetkil mõelnud ta peale enam, kui endale. Vaadates siinsele ärapaneku ja teisest paremaks olija/arvaja/soovitaja/hindaja keskkonnale, siis on ilmselt mõttetu keskenduda ülekuldamise kulla hinnale või sisule, kui igal juhul leidub mingi harakas, kes naeruvääristab kõige, millest pole võimalik välja lugeda räigelt kinni makstud hüvesid.
Mida naine tahab-kas naine saab üle kullatud. Mis on selle teema spekuleerimise point?
 
haahahaaa 23. september 2014, kl 11.43
60 aastane Täitsa Bond, kas said oma sõnnikuveo ära tehtud, et istud oma päevakest sirgeks jälle naistekas mnölamisega.IRRW!
 
Permis 23. september 2014, kl 11.43
Kui see "kuratlikkus" väljendub egos, siis on inimene juu ise süüdi. Kahju muidugi .. Elus võib juu igasugu asju juhtuda ka ilma egota.

Aga tagasi Sinu teema juurde ...

Sa nagu muretseksid väga Indreku pärast .. Kui Indrek on adekvaatse mõtlemisega, siis ta teeb kindlasti aruka otsuse. Me ei saa juu teiste elusid elada ..

Samas Sa ka küsisid, kas siin on mehi, kes oma naisi üle kuldavad .... Ikkagi, millest & milleks selline huvi ?
 
haahaaa 23. september 2014, kl 11.44
Bondikene, sinu pensionist sa nüüd küll ei jaksa oma naisele isegi uut sõrmust teie abieluaastapäevaks osta, ma arvan siiralt.See teema pole sulle.
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 11.54
Haahaa,

Palun saage üle-mina pole ei alu ega 60. Olge optimistlikum, mehi on enam, kui 2:-)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 12.15
Muidugi muretsen ma Indreku pärast, vaata missuguse "tulehargi" ülekuldamisega ta tegeleb.:DD
Hea meel oleks leida Indreku taoline mees, kui kuld välja arvata.;) Kulda ei peaks võtma sõnasõnalt. See tähendab siis äraseletatult, mees oleks hea, hooliv, armastav. Hoolivus ja armastusvõime ei peaks olema tinglik, parem kui oleks iseloomust tulenev.
Kas tõesti keegi ei tea, kes on Indrek?:)
 
Permis 23. september 2014, kl 12.21
Seda ma kartsingi, et Sa oled see "kuratlik" naine :D
 
irooniapõõsas 23. september 2014, kl 12.21
Kirjandustegelane?
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 12.24
Kas tõesti ei tea, milliseid aktsiaid ma just osta plaanin (millist Indrekut ma parasjagu mõtlen).

On ikka juhmid, eksole:-) terve teema Indrekust ja ikka keegi aru ei saa, millist Indrekut naine omale soovib.
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 12.29
Permis, asi pole kaugeltki nii hull kui sa arvad.:D
Kui lugeda siin meeste postitusi, siis on enamusel neist olnud oma kuratlik naine.;) Sa ei taha ometi neist kehvem olla?
 
Permis 23. september 2014, kl 12.36
Jätab oma kontakti mulle e-meilie:

permis.synk@mail.ee
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 12.49
Permis jätab kõigepealt oma vanuse numbri.:)
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 12.55
Kuidagi..hea oleks lihtsalt teada saada, kui siit mõnel tõesti õnnestub leida keegi kuldaja või kullatav. Jatkusuutlik. Aga sel oleks vist kulla hind või on see unistus, mille avaldamist ei suudeta kinni maksta ka nende unistuste hinnaga, mida võib müügikõlbulikuks pidada:-)
 
Pr. 23. september 2014, kl 13.02
Autor, kas Sa ei pelga, et kui eeskujuks on nii konkreetne inimene siis jääb originaal alati kõiki varjutama? Milline pinge igale meesüritajale.
 
No 23. september 2014, kl 13.07
Mulle meeldib ka Permis.:)
 
konkreetselt keegi 23. september 2014, kl 13.10
Eriti hea, et keegi ei tea seda müstilist Indrekut. Vargamäe oma ta ilmselt pole, sest tema naine läks trammi alla kuna kullati kedagi teist.
 
uhuu 23. september 2014, kl 13.11
Mulle ka Permis muidu meeldib, aga tekstis on liiga palju "u" tähti.
 
haaa 23. september 2014, kl 13.18
Mulle ei meeldi inimesed, kes pole otsekohesed, kellele too Permis oma aadressi andis ja milleks, kui vana iniemsega on tegu,kes ütleb, et KIRJUTAB ja jätab aadressi. Kes on too,kes peab sellele aadressile kirjutama ja mis põhjusel. Pakun et tegemist on jälle ühe 60 aastase Bondiga, kes sebib niimoodi, et ta naine teada ei saaks.
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 13.20
See pole mingi põhjus pelguseks mulle ega veel vähem enesekindlale edasipürgivale mehele. Muidugi kui ta minust lausa poole vanem just ei ole.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!