Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
 
tupeidikale 22. veebruar 2015, kl 19.07
katsu omale üks juurikas lõpuks leida jah:D
 
tupeidikale 22. veebruar 2015, kl 19.10
mina pole ühtki juurikat leidnud, sellepärast passingi ööpäev läbi netis:D
 
Pealinna kontoridaam 24. veebruar 2015, kl 22.42
No esiteks ilu on vaataja silmades-milliste omadustega on sinu silmis ilus naine? Ning mis vanuses naisi vaatad? (Siis tean, kas ise ka sobiksin). Üldiselt ilusad naised alati tänaval eriti ei liigu, pigem sõidavad autos, liiguvad trennisaalis ning pealinna kontorihoonetes liiguvad ringi :) Samas ka ööklubides kindlasti on ilusaid vallalisi naisi.
Endal kogemus, et tutvust tuldud minuga sõlmima nii bensujaamas kui ka Prisma veinileti juures :)
 
Kaisa 24. veebruar 2015, kl 22.48
/Kusjuures ei joo, ei suitseta, 99% söön kodus aga ikka ei jää midagi kogumiseks kui vahel tahad mõnda uut tehnikavidinat ka nt iPhone 800€, uus läpakas 2500€, vahel ka mõned uued riided, kino, reisid jne.
netopalk ca 2000. Ehk peaks siis teenima vähemalt 3000 kätte et saaks ka isiklikku korterit omada/

Mul sõbrannasid, kel on palk väiksemgi kui 2000 neto ja neil on laenuga ostetud isiklik korter (laenumakse 400 eur, , lapaka ostad ju korra mitme aasta jooksul ning iphone sai 500 euriga kätte USA-st ostes. Samas jagub raha kosmeetikaks, kaks korda aastas reisivad, kino ja sõbrannaga kohvikus käimine ka. Ja nad samuti ei joo ega suitseta ning mingi auto ka istumise all. 1500-2000 saab seda kõike.
Niiet ära üldse põe!
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 22.57
Huvitav ikka igasugu tekste lugeda.. :)
Ma pole aastate jooksul isegi mitte ilusat naist leidnud ! Vb. Mul nõudmised liiga suured.näiteks paljud tänapäeva naised ei oska isegi süüa teha.. Ja muidugi tööd ka niipalju et pole aega.. Kahjuks nagu elu näitab tööga suhtes olevale mehele naine kätevahele ei jookse .. Hmm :D
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 23.00
Et otsid kõrvalsuhet?
Kui sul toimiv suhe tööga, siis leitavale naisele jääb armukese osa? loodan, et ta lepib... :)
 
Pealinna kontoridaam 24. veebruar 2015, kl 23.01
Meeste osas on ootused samad, mis omadused iseendal olemas on:

Intelligentne ja viisakas, austab oma partnerit,
Tasakaalukas ja rahulik iseloom (kunagi ei karju ega ropenda),
Truu ja ausa loomuga,
Huumorimeelega ja rōōmsameelne kaaslane,
Ei ole pedant, vaid pigem võtab vabalt ning ei tee pisiasjadest probleemi,
Kõrgharidusega kontoritöötaja pealinnas,
Ei suitseta ega liialda alkoga,
Pikemat kasvu ja normkaalus,
Vaimsete huvidega ( käib regulaarselt kinos-teatris-kontserdil meelsasti koos naisega),
Hoiab oma keha vormis nii tervisliku toitumise kui ka mõõduka tervisespordiga a la rattasõit, matkamine või jõusaal,
Meeldib reisida,
Pärit tervest ja heast perekonnast (st vanemad ei ole lahutatud ega joodikud vms) ja väärtustab abielu,
On olemas elementaarsed asjad nagu oma elamine ja auto ning oleks Saksa autode fänn nagu minagi :)
 
Pealinna kontoridaam 24. veebruar 2015, kl 23.04
Kas on sellist vaba ja vallalist meest pakkuda 30-40 vanuses :)
 
WOUWWWW 24. veebruar 2015, kl 23.06
vähenõudlikus ei ole vist moes...
Ja niikaua kui oled üksik, koo salli....
kui 5 km valmis, vaata nõudmised üle - eriti need, mis potensiaalse kaasa vanemate kohta käivad...
Kuis nõuded vanavanematele on?
Aga naabritele?
Kas mutid tohivad tema maja murus omi tegemisi teha?
Aga lehetäid?
Milline prügiveofirma peab teenust osutama?
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 23.07
Suhet tööga saab muuta ma arvan.. Kui on olemas naine kellejaoks leida alati aega kasvõi töö arvelt.. Aga kui pole seda teistpool siis nagu olekski suhtes tööga ja ei oskagi enam seda aega leida otsingute jaoks..internetis lihtne surfata kuid raske otsustada kes, mis või kuidas...
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 23.10
Mina olen 26. Näen välja nagu 18. Tunnen end 35.aastasena ?? :D
 
???!!! 24. veebruar 2015, kl 23.16
Tripolaarne häire?
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 23.32
Tripolaarse häirega pole mingit pistmist :D
 
maanaine 24. veebruar 2015, kl 23.39
Olen 18. Näen välja nagu 46 . Ja tunnen end 100 aastasena...
Tripolaarsusega pole samuti tegemist... endagagi tegemist.
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 23.44
18.46 ja 100. Noojah see küll nüüd normaalne pole :D
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 23.46
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.26.
 
maanaine 24. veebruar 2015, kl 23.46
mis siis on?
 
maamees 24. veebruar 2015, kl 23.51
Tööd rapsides pole aega naist leida ja mida ma sellelambakarjaga teen kui pole naist kes oskaks liha praadida..
 
Kõrgharidusega kontoritöötaja pealinnas 25. veebruar 2015, kl 00.57
No põhimõtteliselt on olemas selliseid mehi kah.

Kuigi ma pean tunnistama, et päris täpselt ei saanud aru missuguse naisega see truu, aus, vaba ja vallaline mees regulaarselt teatris peaks käima meelsasti...
 
maamees 25. veebruar 2015, kl 01.01
Jääbki üle ainult pihku rapsida ja mõnest blondist lambast unistada kes koristaks, keedaks, küpsetaks ja lapsi ilmale kannaks..
 
maamees 25. veebruar 2015, kl 09.12
No sina maamees võid pihku rapsida.. :D
Mina igatahes sellisest blondist küll unistama ei hakka ja kodutöid jagatakse ikka omavahel kes mida teeb :)
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 10.35
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.26.
 
Ingel, endine ingel 25. veebruar 2015, kl 10.55
Kuule Tb, ta otsib seda, kes talle aistevahele II veoloomaks sobib..
see pole ju paha, sest meil kõigil on ju erinevad unistused - kes tahab taluperenaiseks, kes diivanipadjaks saada, mida siis aegajalt kohevaks klopitakse ja taas küljealla sätitakse... ilusti :)))
Ja erinevused pidavat maailma rikastama..

Mina tahaks küll, et liha kasvatavad ja põldu harivad need, kes seda teha tahavad ja teevad hästi.
Tahan, et autosid remondivad need, kes seda hästi teevad ja ainult seda teekski.
Tahan, et lolli mängiksid need, kes seda hästi teeksid - ausalt.. sest nalja peab ka ilmas saama...

Kujuta nüüd, Tb, ette, et maamees saab selle naise, kes edukalt lolli mängib - sellest ei tule miskit välja... las otsib selgesõnaliselt, mida otsib ja kuulutab seda kõva häälega - siis kipuvad soovid täituma... kas just samas vormingus ja kujus, aga täituvad alati, kunagi... :)
Ja see tõde ei ole valus, lausa ohutu sulle ju, TB... :))))
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 11.21
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.25.
 
maamees 25. veebruar 2015, kl 12.14
Te panete ikka täitsa mööd.. Maamehel on vaja ikka naist kes süüa oskab teha, kodu korras ehk puhtana hoida ja muidugi lapsi tahab saada ja kasvatad.. Siis ikka mees veab ise oma künnivagu ja jääb ka hiljem aega naisega tegeleda kuna ei pea koju tulles ise süüa hakkama meisterdama.. Või no midagi sellist tahtsin öelda.mõtlesin :)
 
maamehele 25. veebruar 2015, kl 12.21
Siis pead sa maatüdrukuid vaatama, kes lisaks söögitegemisele oskavad veel käsitööd teha ja aiatöid teha. Linnapreili ei tea sellest midagi ja ei oska elu maal ettegi kujutada. Maal on kindlasti selliseid tüdrukuid ...vaata ringi!
 
Ilus ilm täna 25. veebruar 2015, kl 12.22
:).
Pealinna kontoridaam on välja toonud omapoolsed ootused tema ellu sobiva meesterahva osas.
Mida arvavad siinsed teised naised tema poolt esitatud ootustest? Kas on ta nende seadmisel olnud liiga paljunõudev?
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 12.22
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.24.
 
Ilusale ilmale 25. veebruar 2015, kl 12.38
Kõik inimesed on erinevad...järelikult on neil ka erinevad ootused. Ere näide on siin maamehe näol...ei saa ju eeldada, et tema ootused on samad mis näiteks ühel pankuril.
 
jajah 25. veebruar 2015, kl 14.10
maamehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siis pead sa maatüdrukuid vaatama, kes lisaks söög
> itegemisele oskavad veel käsitööd teha ja aiatöid
> teha. Linnapreili ei tea sellest midagi ja ei oska
> elu maal ettegi kujutada. Maal on kindlasti selli
> seid tüdrukuid ...vaata ringi!
aia- ja söögitegemise kohta ei tea küll öelda, aga käsitööd oskavad ilmselt siinsed delfimoorid lausa suurepäraselt...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!