Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
mansion ghost 25. veebruar 2015, kl 22.31
Kummitust jah enam õnneks mitte ;)
Aga tuttava taluperemehe jutt pani mõtlema.
Minia(kandidaadi) ülim oskus oli rehavarre najal ilus olla. Töö ajab higistama ja kunstküüned...
 
moor 25. veebruar 2015, kl 22.58
Tuleb meie talumeestel ka sammud Euroopa poole seada ja omale Aasiast (Taist) naine tuua, nagu Norrakad teevad.
OT, Kunagi, kui ma noor ja ilus olin... ja Taanis pisut elasin-töötasin, siis sinna toodi Aasiast lapsi. Riik maksis päris korralikud toetused neile, kes omale pilusilmsed lapsed adopteerisid. Loosung oli, et päästame sealsed lapsed vaesusest. Aga seal meie kõrval elavas peres, kus oli kuuldavasti 4 last lapsendatud, läks alati peale toetuste päeva pidu ja pillerkaar lahti.
Vot nii!
 
veel toitumisest 25. veebruar 2015, kl 23.08
Olen viimasel ajal paar korda käinud (kiire oli) mõnes korralikus söögikohas ja paraku on isegi end restoraniks nimetavates kohtades päeva ajal kõlbmatu toit olnud! Tallinnas on üks kindel koht, kus norm. toitu saab, Anni Arro "Komeet". Mujale päeva ajal küll rohkem ei lähe. Väiksemates linnades aga enam tavaliselt korralikku toitu ei saa.
mansion ghost 25. veebruar 2015, kl 23.16
Ärgem siiski lõpuni ülekohtused ole.
On ka neid teisi, kes isegi omas ilus oskavad märkamatuks jääda, on usinad ja kahe jalaga kindlalt maapeal. Oleks vaid väärilisi kosilasi. ;)
 
moor 26. veebruar 2015, kl 00.09
Need, kellel sellised naised on, siia ju kurtma ei tule, sestap me neist teistsugustest vestamegi siin!
 
maamees 26. veebruar 2015, kl 00.46
Hei! Kas sa moor tunned end siis juba benskarina..ja vaevalt me maamehed välismaa naisi tahame ...ikka eesti omad kõige paremad aga nende eesti naistel tundub viimasel ajal see viga olema et tahavad tunda end välismaisena...
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 08.59
pigem ikka nii, et väljamaa naised ei taha eesti maavillaseid maamehi.
aga eesti naine ongi olemuselt kosmopoliit. eesti nokia, keda väljamaal märgatakse rohkem kui see meie maameestele mokkamööda oleks.
 
maamees 26. veebruar 2015, kl 09.21
Selles ongi asjavärk.. Eesti naised arvavad seda ja siis tundubki neile nii..
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 09.27
mis siin arvata, kui väljamaale minnes mehed karjana sabas jooksevad, ette-ja tahapanekute eesmärgil. kui sul maamees, oleks sarnased kogemused väljamaa naistega, mida sa siis arvaksid?
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 09.54
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 11.04.2015 23.58.
 
Prioriteedid Paigas 26. veebruar 2015, kl 09.57
Eesti naine välismaal on kohalike seas oodatud ilming.
Sest nende naised neile ainuüksi ilusate silmade kiitmise ja õujee miss bjuutiful estoonia hõikumise eest keebuskit ei anna nagu eesti nokiad seda teevad.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 10.01
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 11.04.2015 23.56.
 
maamees 26. veebruar 2015, kl 10.01
Juusiis väljamaa mehed teavad et eesti naised on kõige ilusamad ja parimad maakera peal... Kuid samas tean naisi kes on kiitnud välismaist kuid mitte kauaks ja ikka kiidab eesti meest..no on ka vastupidiseid... Aga selliseid mehi kes joosevad ette-ja tahapanekute eesmärgil on eestis ka.. Mina näiteks olen selline siis kui ka naine on minu vastu samasugune.ehk siis teeme üksteisele ette/tahapanekuid.. Ja leiame alati ühtsuse.muidugi kindlasti käivad selle kompromissini jõudmiseks pisikesed vaidlused ma arvan...ok! Vabandust.kui mul oleks naine :)
 
maamees 26. veebruar 2015, kl 10.06
Kas sa solvad eesti mehi kohalikeks töllmokkadeks.. Kui sa oled mõnda töllmokka kohand ei tähenda et seda ka kõik ülejäänud on...
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 10.14
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 11.04.2015 23.56.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 10.22
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 11.04.2015 23.57.
 
maamees 26. veebruar 2015, kl 10.25
Olen näinud selliseid kes naistega töllmokana käituvad..kuid hea et ma ise ennast sellisena ei tunne..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!