Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 13.26
Kui ausalt arvamust avaldada, siis siin ei paista see kuidagi välja, KES sa oled, õige või vale.
Kevad on käes, päike käib kõrgemas kaares, seelikud aina lühenevad ja nii ei tea iial, kus keda kohtad.
Soovitan - tutvu reaalsuses, näed ka ise, kes või mis ... Tervisele kasulikum.
 
alu (real deal) 21. märts 2015, kl 13.47
ära aja iba, kulla alu(liba)
 
mutionu 21. märts 2015, kl 13.59
Kadaka-alu'ste laaberdus käib siin igalpool, savi
 
alu 21. märts 2015, kl 14.02
maakodu kesk- eestis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et alustuseks ehitaksin kasvuhoone, et punapõsksei
> d tomateid omast aiast noppida, aga soovid suurema
> d veel. Järge ootab ka maja renoveerimine ja sauna
> ehitus. Kõik ehitusmaterjalid olemas. Tegelikult
> oleks tore kui leiaks sellise toreda meistrimehe,
> kes seda kõike ka minuga kunagi jagaks. Ettevõtl
> ik naine ise veidi 50-st noorem, kena, sale, särts
> akas ja hooliv. Kõik pakkumised oodatud

Teatud mõttes võiks selle teise aluga isegi nõus olla. Et 50 hakkab naine mõtlema. Enne seda pole ju suurt vaja mõelda, sest milleks mõelda kuni ilmagi saab:-)
Aga teemaalgatajale-võta ja hakka siis pihta. Kasvuhoone peaks iga vähegi naine suutma ka ise teha. Internett abiks. Edasi juba paistab, et kas mõni mees lisandub kogu projektile või ei. Praegu paistab küll, et otsid omale siit lolli, kes kõik su eest ära teeb.
 
alu(liba) 21. märts 2015, kl 14.14
noh, mul oli ju õigus :D
aga muidugi, tutvun reaalis. tegin teema autorile-mutile ka pulli, kirjutasin ja näitasin huvi üles...tõepoolest nii on, proovis oma jalgevahe maja vastu vahetada.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 14.21
Mitu kasvuhoonet, maja, Sina, Alu, oled ise valmis ehitanud? Arvan, et mitte ühtegi. Jah, kasvuhoone ehitamisega saan ikka ise hakkama ja ilmselt ehitan millalgi selle maja ka valmis. Aga, Sina, Alu, käid arvuti tagant ka millalgi ära? Tundub, et veedad tervet oma elu siin ajast aega. Mine parem õue! Päike paistab. Ja targuta vähem
 
m50 21. märts 2015, kl 14.26
mine ise, mis passid siin? ja ära targuta üldse
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 14.30
liba alule! Mingit jalgevaheteemat pole olnud. Ära kujuta asju ette ja valeta. Kus kasvavad sellised valetajad? Milleks segad ennast teemasse, mis Sind ei huvita. Sina oled huvitatud igast jalgevahest siin, ära mind mingisse jalgevaheteemasse mässi. Iga tehing ei lõpe jalgevahega.
 
alu 21. märts 2015, kl 14.37
Tehing peaks sellega algama küll jah:-)
 
alu 21. märts 2015, kl 14.57
kes aitaks ehitada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu kasvuhoonet, maja, Sina, Alu, oled ise valmis
> ehitanud? Arvan, et mitte ühtegi. Jah, kasvuhoone
> ehitamisega saan ikka ise hakkama ja ilmselt ehit
> an millalgi selle maja ka valmis. Aga, Sina, Alu,
> käid arvuti tagant ka millalgi ära? Tundub, et vee
> dad tervet oma elu siin ajast aega. Mine parem õue
> ! Päike paistab. Ja targuta vähem

Huvitav, miks see minu kommentaar nii hinge läks?
Olen pidanud maakodu, mille krundil oli kokku 7hoonet ja kasvuhoone, mille ise püsti panin.
Oleks sattunud aga rumalate naiste otsa, kes käsi pikalt ees nõuavad, siis oleks elukutselt rändehitaja ilmselt.
Sestap nagu tunnekski huvi, et kuidas proua kogu asja omale ette kujutab. Umbes et paneb kuulutuse ja talle kirjutavad igavlevad, enda eluta mehed, kes kohe on valmis riistakastid autosse tõstma ja objkektile sõitma? Proua siis ainult valib, keda laseb õue (ja jalgevahele), keda mitte? Nii lihtne see vast ka pole, kui mehel on enesehinnang ja ka maitse naiste kohalt. Enne, kui midagi ühist rajama hakata, peaks nagu olema selge, et kas end selle inimese kõrval ka viis aastat hiljem ette kujutan.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 15.59
Ja nüüd siis oled vahetnanud oma maakodu arvuti ees istumise vastu? Pakub see pinget?
 
loogik 21. märts 2015, kl 16.07
nii, alu saab kohe otsale ja maamaja kaela.
 
alu 21. märts 2015, kl 16.11
kes aitaks ehitada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja nüüd siis oled vahetnanud oma maakodu arvuti e
> es istumise vastu? Pakub see pinget?

Arvuti ees istumine ei tähenda ainult naistekat. Hetkel on kokku avatud 6lehekülge:-)
Kas pakub pinget jälgida kellegi arvuti ees istumisi, pidada selle üle arvet?..ju vist pakub, kui see on nii salajane, anonüümne, nagu detektiivitöö.
 
naine 21. märts 2015, kl 17.31
Maja ehitab firma, mitte üks mees. Aga selle töö maksad ise kinni.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 18.29
Kui pole kiiret maja valmimisega, siis ehitajatele kuluvatelt maksudelt võidab maja hinnast 50%. See tähendab, et kui ehitad ise, saad maja poole hinnaga.
 
piripiiiga 21. märts 2015, kl 18.35
et siis kui leiad sõbralikke mehi, kes ehitamas käivad, siis saad poole hinnaga? kummaline tutvumiskuulutus. ma mees oleks, siis laseks vilet ainult ja võtaks järgmise kuulutuse ette :P. ei kujuta ette, et mingi meesterahvas teeks mulle ettepaneku tulla tema juurde kardinaid õmblema. tasu natuuras...
 
Mees 21. märts 2015, kl 19.29
tasu natuuras. aga nõud on vaja pesta
 
alu 21. märts 2015, kl 20.19
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et siis kui leiad sõbralikke mehi, kes ehitamas kä
> ivad, siis saad poole hinnaga? kummaline tutvumisk
> uulutus. ma mees oleks, siis laseks vilet ainult j
> a võtaks järgmise kuulutuse ette :P. ei kujuta ett
> e, et mingi meesterahvas teeks mulle ettepaneku tu
> lla tema juurde kardinaid õmblema. tasu natuuras..

Nii ongi. Ja selline mõtteviis tabab naisi üsna tihti, et parema elujärje saavutamiseks piisab kõrvuni armunuks teesklusest. Keskeas peab lihtsalt rohkem pingutama ja mõtlema, et kuidas läbi lüüa sellega, mis endast säilinud. Ja kuna tulemused võivad olla kesised, kui üldse mitte naeru aluseks seadvad, siis tekitab see kibestumust. Mida omakorda hakatakse foorumi meestele omaks pidama:-)
> .
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 20.59
Millise parema järje saavutamisks? Mul on mugav elu. Aga tead, see ei rahulda mind. See linna kära- müra ja lõpmata autovoorid. Tahan sellest eemale ja luua kodu, kus väärikalt vananeda. Ja ma tahan teha selle kodu ise. Kõik ise, kui teisiti ei saa. Olen valmis minema potsepa kursustele, et ehitada ise majja ahi ja soemüür. Raketiteadus see pole. Ja ma tean, et saan sellega hakkama. Iseasi, kas ma tahan seda kõike üksi teha. Kõige lihtsam on võtta ehitaja. Küsimus on selles, kas lähen lihtsama vastupanu teed. Ilmselt ei lähe.
 
ehitaja 21. märts 2015, kl 21.08
ehitajat palgata on jah lihtne, raha peab olema vaid.

tasuta ehitaja leidmine on kindlasti raske väljakutse, aga proovi. kuigi eelnevatest postidest on näha, et juba mitu aastat punnid selle raskema vastupanu teel.
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 09.29
Igaühe jaoks on kuskil keegi, kunagi on kohtumise aeg ...
Nii et - proovima peab! Kes ei proovi/katseta (antud teemas - ehitaja leidmist), see ei leiagi.

Aamen!
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 09.38
ja minu jaoks on kuskil Gunilla!

Aamen!!!
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 09.44
Kirjutasin sulle eile - mine välja, otsi reaalist ;)
Mina ei vasta sinu nõudmistele. Vana olen, väga vana, muldvana :D
 
Endli poeg, noor motohuviline 22. märts 2015, kl 09.46
Suur see maja tuleb ka? Ja kuhu?
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 09.51
sooh, jäid ööga 50a vanemaks? aga ma lähen vist täna välja otsima - täna ei ole libe, ei pea keppi kaasa võtma, saan niisama ka püsti seistud. ja leidsin üles 10a vanuse hamaharja, pesen hamba ka puhtaks ja siis põrutan reaali tutvuma krt.
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 09.57
Tegelikult oled sa vahva, positiivne ja entusiasmi täis. Tänan, tegid päeva veel ilusamaks ...
Mine ja tee ka teised naerusuisemaks :)

p.s. 50 aastat VANEMAKS on natuke liialdatud
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 10.02
nonäedsa, mõjub, ma ikka mäletan kuidas naisi murda...nigu loogu :D
ok, võtan siis natuke vähemaks...vanemaks 45 võrra?
 
kes aitaks ehitada 22. märts 2015, kl 10.06
Teemas pole jutt tasuta ehitaja leidmise soovist. Kel tõsisem huvi, loeb algusest ja mõtleb kaasa ilma teemat väänamata.
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 10.07
Sondeerid?
Kui ma siin juba kirjutan, siis järelikult aastane ma pole. Veel ei liikle nii pisikesed Delfi naistekas. Tuleviku kohta kommenteerida ei oska ...
Hirmutan sind veel - suht täpse määratlusega - olen peaaegu pensioni eelik.
Rohkem ei täpsusta ...
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 10.11
autor on välja ilmunud ja jonnib. Gunilla, püsime tissiteemas ja ärme selle autorit ärrita?

aga tsitaat autori eilsest postitusest:

----Millise parema järje saavutamisks? Mul on mugav elu. Aga tead, see ei rahulda mind----

tundub, et autoril on sügav probleem katusega. sellest peakski alustama...
:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!