Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
turnoff naised
 
vaal 05. mai 2015, kl 14.51
mina soovin aga alule ja kadakajupile õnne teineteise leidmise puhul. kindlasti kena paar.
 
alu 05. mai 2015, kl 14.53
vastused Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu! 1000 kommentaari vähem kui kuu ajaga+ mitte o
> ma nime alt trollimised.

Onjah? Tehke järele, võtke mingi püsinimi ja tehke järele! Muidugi mingit arsaadavat tulemust pole, kui kraaksutakse iga kord ise nime alt või ka minu nime alt:-)
 
alu 05. mai 2015, kl 14.55
vaal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina soovin aga alule ja kadakajupile õnne teinete
> ise leidmise puhul. kindlasti kena paar.

Kena sinust muidugi, kuid kaks korda on jupike mulle juba ära öelnud, kussa seda leidmist siin näed?
 
2X2P 05. mai 2015, kl 15.04
äkki jupike on ikka end 12 a nooremaks valetanud? kuidas ta muidu nii hurmavale mehele nagu alu, suudab ära öelda:DD
selle prokuröridele ja arstidele kaebamise -suguelupuuduse ja mittetahetavuse kohta- jutu peale ütleks, et ammu teada ju et kasutada saab mänguasju ehk sekslelusi... ei pea selleks ühte munadega meest maa põhja needma:D
 
vist 05. mai 2015, kl 15.10
jupike jäi eile vakka äkitsi, ei tea miks küll:)ebasobiv küsimus esitati? enda põhimõtete vastu ei saa eksida, kui siis neid polegi. mida annab võõraste meeste ihalev pilk on omaetteküsimus.
 
ehee :) 05. mai 2015, kl 15.16
alu läks närvi, mis? tead, sa ei ole teeninudki ära normaalset naist,,, see on vaid hea et sind maha jäeti, täiega paras sulle:)
sa oled ju terrorist ja ahistaja, rõvep'iider lihtsalt:)
 
alule 05. mai 2015, kl 15.17
ole optimistlikum! ega jupike mõni igsugune pole,kes esimese kutse peale kohe voodile heidab. proovi ikka veel,küll järgi annab.
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 15.30
alule - see on keeruline lugu, ma ei hakka siin lahkama.

kuulge, spekulandid, ma reeglina lähen magama millalgi enne südaööd. palun vabandada mu harjumust ning lugeda hilinenud vastus kvalifitseeruvaks :D. mis muusse puutub, siis mul pole aimugi, milline alu välja näeb ega tea isegi ta täpset vanust.
 
no kule 05. mai 2015, kl 15.33
siis ju viimane aeg see välja uurida,kõik juba ärevil;) siin räägitakse,et kena tõmmu mees pidi olema,viisakas peale kauba.
 
priscilla 05. mai 2015, kl 15.36
kadakajupp
sa oled jutuka sõltlane, oled sellest aru saanud?
ma tean, mida see endast kujutab.
sellest saab lahti vaid päevapealt tegutsedes. sa saad oma sõltuvusest ehk ise aru, kui foorum hakkab su elu segama.
märgid on juba olemas, nüüd räägid, millal magama lähed, kord kirjutasid, et kohv on joodud jne. seega tood oma igapäevaelu siia. keda see huvitab? mitte kedagi. kord süüakse sind lihtsalt siit välja ja sa ei tundu olevat kõige kangemate killast, et selle tühjusega hinges on tagantjärgi raske leppida. pealegi mahavisatud aeg, mil sa elad jutukaelu.
 
just 05. mai 2015, kl 15.43
seda on talle juba siin korduvalt öeldud.
 
priscilla 05. mai 2015, kl 15.45
justile
kordamine on tarkuse ema. ma tõesti pole ENAM aastaid igapäevane külastaja.
 
jutukad 05. mai 2015, kl 15.48
käin aegajalt jutukas ühe sõbraga suhtlemas, ise avalikust vestlusest osa ei võta, aga püsikad on ka seal. täna vaatasin sinna hommikul, nüüd lõunal ja samad tüübid räägivad ikka ja nii õhtuni välja, päevast päeva, aastast aastasse. mida sõid, mida jõid, kes kellega kohtus ja magas, kohutav.
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 15.49
tänan soovituste eest, aga see ei sega mind kuidagi - miks siis peaks kedagi teist segama? aga võtan teadmiseks, et magama ei või minna ning sellest kirjutada veel vähem, naljatilgad :D.
 
!?! 05. mai 2015, kl 15.50
ärge muretsega, juppi kaitseb suur alu ise.
 
priscilla 05. mai 2015, kl 16.14
jutukad
sina oled teine äärmus. selline luuraja, kes käib passimas, kus ja millal keegi on.

jupp
ei maksa nüüd asja üle võlli keerata, aga info siin su magamise või söömise kohta ei huvita kedagi. ma ei usu, et sa oled ajublond, et sellest aru ei saa.

JUTUKASÕLTUVUS ON ÕUDNE.
 
just 05. mai 2015, kl 16.26
hetkel on jupp veel eitamise faasis.
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 16.35
samapalju huvitab mind või kedagi teist, mida sina arvad või millised su harjumused on (endine sõltlane, praegune mittesõltlane). aga mine sa tea, mõnda siin huvitab ka lihtsalt kellegile ärapanemine, vbl siis ka harjumused või arvamused...

kas sind, prisc, sundis puhas altruism mulle mitut postitust pühendama? nii armas sinust :).
 
jutukad 05. mai 2015, kl 16.42
priscilla, sina oled ilmselt lugemispuudega, sest kirjutasin selge sõnaga, et käin jutukas ühe sõbraga suhtlemas. tahestahtmata jäävad püsikad oma tühja jutuga silma kui oma sõpra ootan. ka sina jäid praegu silma kui sõltlane, kes manitseb teist sõltlast.
 
küss 05. mai 2015, kl 16.43
just
05. mai 2015, kl 16.26

hetkel on jupp veel eitamise faasis.
----------------------------------------------------
Mis faasis sina oled???
 
priscilla 05. mai 2015, kl 16.45
kadakajupp
see oli soe südamlik soovitus vaadata endale otsa. aga sõltlased on enamasti pimedad oma sõnades ja tegudes. ma tean, et mingit mõtet sellel polnud. aga veelkord, tean, mis on jutukate sõltuvus ja mis on selle hind.

muuseas eriliselt kummalised on nagu ikka need, kes mõtlevad üha uusi nimesid välja nagu kle, to... jmt; kari argpükse isegi anonüümses keskkonnas. kui ilmub mõni isane, siis on neil järsku nimed ja adred olemas:D
 
priscilla 05. mai 2015, kl 16.47
jutukad
tee taustauuring ja uuri välja, mitu korda ma sel aastal siin olen sõna võtnud. kuna ma olen ikka niiiiiiii suure egoga ja mulle meeldib mu kasutajanimi, siis käin vaid ühe ja ainsama nimega -priscilla-.
aga tee taustauuring ehk aastasse 2009 vmt, ma isegi ei mäleta. vat seal oli padusõltuvus.
 
just 05. mai 2015, kl 16.47
ja kui keegi julgeb selle äramainida, järgneb sellele tüüpiline sõltlaste reaktsioon.
 
mikk 05. mai 2015, kl 16.55
priscilla, mis oli sinu jutuka sõltuvuse hind?
 
piripiiiga 05. mai 2015, kl 16.58
siin räägiti kunagi sellest, et on olemas palgalised kommijad. kadakajupp ehk on ka?
 
alu 05. mai 2015, kl 18.08
Ja missiis, kui ongi palgalisi kommijaid? Mida annaks see teadmine mõnele, kes seda pole? Et taob ka siia tekste lootes palgaliseks kunagi saada ja kuna pole veel saanud ega saagi, siis läheb kadedusest pauguga lõhki...las läheb siis. Või kui ei lähegi, on tal ju alati võimalus enam mittekunagi siia vaadata, ignoreerida ja üle olla.
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 18.26
oh teid küll... mul on olnud lapsest saati kohutav lugemissõltuvus - virnade kaupa raamatuid, ka teki all taskulambiga :). nüüd õnneks pisut vähem, sest mu lugemisstiil on totaalne keskendumine tunde järjest kuni varahommikuni ja vot see segaks küll igapäevaelu oluliselt. siia tunnis mõne kommentaari viskamine on peaaegu nagu mitte miski selle kõrval.

tänapäeva internetitarbimise ulatuse juures on muidugi selle kasutamist üsna kentsakas küsitavaks pidada. pank, tv, meelelahutus, hobid - kõik need valdkonnad on netti kolinud. lisaks veel kurikuulus sotsiaalmeedia eesotsas twitteri, lõustaraamatu ja...eem, ülejäänuga pole väga kursis. aga kui soovite, siis pidage mind padusõltlaseks, esipüsikaks või milleks teile meeldib - arvamusvabadus. aga pole väga pointi tõesti igas teemas mulle soovitusi jagada, kus, millal ja miks kirjutada/lugeda/vaadata.
 
noo? 05. mai 2015, kl 18.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a
> ga kui soovite, siis pidage mind padusõltlaseks, e
> sipüsikaks või milleks teile meeldib - arvamusvaba
> dus. aga pole väga pointi tõesti igas teemas mulle
> soovitusi jagada, kus, millal ja miks kirjutada/l
> ugeda/vaadata.


miks kustutada lased teiste postitusi, mis sinust teisiti arvavad?
 
piripiiiga 05. mai 2015, kl 18.31
kui lugemissõltuvusest sai kirjutamissõltuvus... ei, ei, lase käia! kui sa ka ei postitaks iga seemne mulda potsatamisest, siis ei toimuks siin peale vaalade ja alu võitluse suurt miskit.
 
Mea 05. mai 2015, kl 18.34
Elu võimalikkus turnoff naisena - njahh, meenub luuletus:

Igavese hilineja tunne
ikka jääb pihku
vaid sisaliku
jahe saba.
Kõigel
mida puudutan,
kellegi
määrdunud käte jälg,
kellegi
pilk juba mõõtnud,
juba lahterdand.

Kõik.

Kui poleks
sind
ehk hakkaksingi uskuma,
et maailm on juba avastatud!

loodetavasti mäletan õiget autorit - Kalle Muuli

kas võib olla nii, et õrningellikud sülleistujad, kelle huuled tihkavad esialgu vaid riivamisi kõrva lähedal peatuda hetkeliseks suudluseks, muutuvad aja möödudes kiimasteks turnoff naisteks? Eks ta ole - kõik me oleme vähemal või rohkemal määral üksteisest mõjutatud ja ei saa väita, et just paremuse poole.
Ja et koiliblikas areneda ei taha, siis tuleb teda sundida, sest üks õige isane teab, mis üks emane tegema peab!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!