Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lolliks mindud või?
 
eelmisele popkornile 06. juuni 2015, kl 18.52
mis sul sellest?
 
alu 06. juuni 2015, kl 19.53
Palun end identifitseerida näidete põhjal kõigepealt!

http://www.bustle.com/articles/78094-31-plus-size-women-in-bikinis-who-prove-that-fatkini-season-is-the-best-season/page/2
 
punš 06. juuni 2015, kl 20.10
väga ilusad pildid kusjuures... kui kõik tüsedad naised end riietada oskaks, oleks pilt palju kenam üldiselt. ma loodan siiski, et seda kõike ei nimetata kurvikuseks - see siiski kokkutõmmatud pekk. aga sellegipoolest, pole paha.
alu, kas sa võiksid nüüd näiteks tuua mõned meheideaalid - jupikesed - kes siin end identifitseerida võiks... :D ma ise ei viitsi otsida - ütlen kohe ära, et minu ideaal on Keanu Reeves.
 
eelmisele 06. juuni 2015, kl 20.34
Millise pildiga sarnane oled, jäta enda ümmargune jutt!
 
punapea (punš) 06. juuni 2015, kl 20.41
vbl see punapea-poisipea seal reas... :DD mis siis, ei kõlba või??!
 
lapsesuu 06. juuni 2015, kl 20.53
Punapea, kas sa oled naine või mees? Kas sul on päriselt ka punased juuksed?
 
arst 4 06. juuni 2015, kl 21.06
Päeva kokkuvõte. Täna tootsid püsikad meelega suure koguse solki, et saaks öelda "näete, nüüd on solki veel rohkem". Ja seda lauset nad lõpuks ka ütlesid. Selline vastutöötamine on ootuspärane peale karistust/kustutamist. Samas kui mitu korda nõnda kärpida, siis ikkagi osutub ravi efektiivseks. Piltlikult öeldes, kui mitu korda vitsa anda WC-s suitsetamsie eest, siis ühel hetkel ikkagi loobutakse Wc-sse minemast ja õpetaja vastu võitlemisest.

Ei maksa ennasttõestanud norme maha teha eile fabritseeritud solkimisenäitega.

PS! Irww`le ehk irvikule on täna ette nähtud topeltports halperidooli. Teised palun suhtuge temasse täna mõistvalt, on raske päev tal.
 
irwww 06. juuni 2015, kl 21.08
Õigust räägid, aga päev ei ole veel lõppenud kokkuvõtte jaoks. Milliseid reisimuljeid täna õhtuks rahvale räägid, uneaeg on saabumas.
 
Trollirahva unejutt 06. juuni 2015, kl 21.53
Kallis väike sõber, täna räägin sulle järgmise loo...

Elas kord üks lesknaine, kellel oli kaks tütart ja kana. Ühel päeval läks aga kana kaduma. Lesknaine saatis vanema tütre kana otsima. Tütar sattus trolli koopasse. Kui ta keeldus trolli mõrsjaks hakkama, murdis troll ta kaela. Sama oli juhtunud kanaga. Ema saatis ka noorema tütre kana otsima. Ellujäämise nimel nõustus tüdruk trollile mõrsjaks hakkama. Võlusalvi abil õnnestus tüdrukul õde ja kana ellu äratada ning kavalusega pääses ka ta ise trolli juurest koju.

Head ööd :))
 
thx 06. juuni 2015, kl 21.59
Trollirahva unejutt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kallis väike sõber, täna räägin sulle järgmise loo
> http://www.luts.ee/muinasjutubaas/index.php?q=node/924

Tänan Kadakas/Chef.
Varias olite täna aktiivsed ainult lõunani, miks niiharva seal figureerite?
 
lapsesuu 06. juuni 2015, kl 22.29
Siin paistab päris tarku inimesi liikuvat. Kas keegi oskab mulle öelda, mis juhtub mittesuitsetajaga, kui ta ühel ilusal päeval äkki terve suure sigari ära suitsetab? Kas ta jääb sellest nagu pilve või pole asi nii hull?
 
preili Sokk 06. juuni 2015, kl 22.32
sellest jääd nädalaks pilve, ära parem näpi!
 
irww 06. juuni 2015, kl 22.49
Sigar, rootsis lubatud suitsupadjad, elektrooniline suits, vesipiip- need on kõik natuke teised asjad kui sigaretid.

Üldiselt arvan, et loogika on selline, et sigarit tehes tõmmatakse ikka kogematta alla paar korda. See on aga sulapuhas suitsetamine ehk Relaps, kukkumine taas süstlaotsa. Sellele järgneb taas sõltuvus.

Arvan, et elektroonilise suitsuga kaa. Kuid mitte suitsupatjadega.

Seetõttu ei soovitaks. Isegi vesipiipu ei soovitaks. Et siis aju ei tohiks kogeda, et taas toss kopsu läheb.
 
lapsesuu 06. juuni 2015, kl 22.56
to irww
Mingist relapsist ei saa minu puhul rääkida, sest ma pole kunagi suitsetanud.
 
to lapsesuu 06. juuni 2015, kl 22.59
lapsesuu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to irww
> Mingist relapsist ei saa minu puhul rää
> kida, sest ma pole kunagi suitsetanud.

Kes hoiab haiglaselt hoolikalt eemale suitsust jne, see ka suurema tõenäosusega narkariks saab. Eks sa ikka hoiad põhjusega eemale ja lausa küsid nõu foorumis. Kas siis vanemad on joodikud vms. Ju sul ikka aju on siis kehv sõltuvuste teemal. Parem hoia siis edasi haiglaselt eemale meelemürkidest.
 
lapsesuu 06. juuni 2015, kl 23.09
Ma ei teadnudki, et isegi meelemürkidest eemale hoidmist saab haiglaseks tembeldada. Ei hoia kuidagi kramplikult või hirmunult eemale, lihtsalt pole siiani huvi pakkunud.
 
lapsesuu 06. juuni 2015, kl 23.10
Vanemad ei ole joodikud.
 
irww 06. juuni 2015, kl 23.27
mõtlesin prolapsit.
 
Kuulge 06. juuni 2015, kl 23.34
Mida te mulisete niisama siin? Mis vahet on, mida või palju teate, naine hakkab välimusest pihta!
http://www.bustle.com/articles/78094-31-plus-size-women-in-bikinis-who-prove-that-fatkini-season-is-the-best-season/page/2
 
Eelmine räägib 100% õigust!! 07. juuni 2015, kl 16.35
. Absoluutselt kõigile täie mõistusega
inimestele teatavalt on KÕIKMÕELDAV
peeseks niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik
perverssus, millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud pervarid.
See soga, mida Eesti Seksuaaltervise Liit
(www.estl.ee [e. amor.ee]) pederastidele
ajab, et nad omasuguste pęrseid
liiga puruks ei topiks ja hoiab nende
lappimise pealt Haigekassale kõva nutsu kokku. Pealegi on Eesti Seksuaaltervise Liidu soga kuulamine isegi pedekatele vabatahtlik, mis tähendab, et Eesti Seksuaaltervise Liidu soga ei saa kuidagi olla ühegi kooli õppematerjal. Samuti saab Eesti Seksuaaltervise Liit oma soga ajada vaid seal, kuhu kutsutakse ja koolidesse loomulikult ei kutsuta, sest peeseksikoolitust pole mitte üheski õppekavas.
Kahjuks ka mõned meie pehmoametkonnad (nt. Haridusministeerium) asutused, arstid jms. ei taha enda rahanatukesest, mingi pedestatud soga pärast, muidugi sentigi
kaotada, tulebki neil seda Eesti Seksuaaltervise Liidu joga nö. "kohustuslikult" kaasa joriseda. :D
 
norm 08. juuni 2015, kl 01.43
to arst 06.06 21.06
oh sa vaene eksinud hing. kas see pole pähe tulnud, et kui üks napakas õpetaja vetsus suitsetajaid taga ajab, siis õpilased kukuvad juba trotsist keset klassi suitsetama. hüsteerilist õpetajat mitte miskiks pidades?
 
maru 08. juuni 2015, kl 10.35
kunagi mul pole igav sest et olen huvitav.
 
arst 4 08. juuni 2015, kl 20.37
Päeva kokkuvõte. Täna tootsid püsikad juba vähem solki. Kui mitu korda püsikaid nõnda kärpida, siis ikkagi lõpuks osutub ravi efektiivseks. Piltlikult öeldes, kui mitu korda vitsa anda WC-s suitsetamise eest, siis ühel hetkel ikkagi loobutakse Wc-sse minemast ja õpetaja vastu võitlemisest. Püsikad on nagu rumalad lapsed, keda peab kogu aeg ohjeldama ja karmilt vitsaga karistama. Nii on!
 
mulle meeldib 08. juuni 2015, kl 20.58
josh duhamel. sellist on?
 
marduz 09. juuni 2015, kl 04.32
a mulle püsikad meeldivad. peale selle tropi muidugi, kes siin pidevalt iseendaga räägib ja siis veel takka kiidab. mage.
 
eelmisele popkornile 09. juuni 2015, kl 09.33
mis sul sellest?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!