Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lolliks mindud või?
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 13.41
Ingel, endine ingel04. juuni 2015, kl 13.01


Kuulge, tutvuda võib ka sooväliselt - see ei peaks olema tegevus (mees+naine= ühine majapidamine, voodi, tulevik), mida saaks mingitesse raamidesse suruda?

Mina tahan ka normaalsete ja huvitavate inimestega tutvuda - miks seda keelatakse?
Kas tegu on mingi kosjakontoriga vaid?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ühinen täesti sama arvamusega ...tahan tutvuda meeldivate inimestega (vaid) ..on seda palju tahetud ?
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.43
Aga ongi küsimus, et miks ta seda teeb? Tuleme tema postituste arvu juurde tagasi mida mammutt suurendasid aga mitte oluliselt. ennem seda pidi ta ju oma 2000 postitust kusagile vahele toppima, ta ongi siin suurim solkija on ikkagi minu vastust mida keegi pole suutnud ümber lükata. Arst üritab kõigestväest siin oma tööd teha ja täiesti õiget rida ajab.Muidugi on imelik, et jupikesel õigustusi oma käitumisele veel üle jääb, ei tundu teine ometigi nii rumal.
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 13.44
Palju jahh.

Võta pool vähemaks.
 
Küsimusele 04. juuni 2015, kl 13.45
Miks ise seda vaibuda ei lase?
Miks pidevalt taas tõstatad? Lase olla, las vaibub...
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.50
Tõstatasin selle muideks esimest korda üles, siiani jälgisin kõrvalt. Täiskasvanud inimeselt eeldaks mingitki mõtlemisvõimet ja eneseanalüüsi oma käitumisele aga nagu näha siis ta siiani ei suuda aru saada mis häirib.
 
Kass 04. juuni 2015, kl 13.51
KÜSIMUS, kas sa võiksid ka minu küsimusele palun vastata, see väga huvitab mind. Aitäh. :)
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 13.52
paneb mindki küsima - mis ei võiks kõik "ära panijad" koguneda "lubatud" varia - sse ? ....jaa seal üksteisele ühiselt "anda täiega" ?

kas see on kui lapsepõlves kui pealtnäha nõrgemaid rünnati ?

siingi valisid ilmselt "kõvemad" välja nõrgemad keda rünnata?

juba lapsepõlveski osati vahet teha kõvemate ja nõrgemate vahel ... tasavägiseidki ei rünnatud ? .

ehk on see vastus - miks ei minda üle varia-sse ?
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.59
Küsimus on hea aga otsest vastust sellele ei saa ju anda:) Oleks ja poleks, selline solkimne võib eemale peletada ja samas ka vastupidiselt ligi tõmmata. Aga kuna arutlusel on suurest jupp ja tema mitteasjakohane kommenteerimine siis tõin talle piltliku näite miks mõnedel siin temast üle ääre ajab:)
 
Chef 04. juuni 2015, kl 14.15
Heh, nõijaht Jupikesele meenutas mulle lugu elust enesest.

Töötasin aastaid tagasi ühes riigiasutuses. Sinna sattus juhiks noor ja kogenematu, ent ambitsioonikas...pigistage nüüd feministid silmad kinni, tegemist ei ole halvustamisega...naisjuht. Teada oli, et selle koha sai ta KÕRGE ÜLEMUSE protežeeks olemise pärast. Juht oli ebakindel ja paranoiline, tunnetas, et tal erilist autoriteeti pole. Viis sisse klassikalise koputajate süsteemi. Koputajad elasid nagu blatnoid Vene vangalas - lähetused, preemiad, projektid jne. Vanad kalad muidugi hammustasid läbi, kes koputajad olid ja liimile ei läinud. Koputajad provotseerisid mõnda vähemkogenenut ülemust kiruma, manama tööõhkkonda ja siis tegid raporti. Pealekaebuse ohvrist tehti avalik patuoinas, kes oli süüdi halvas tööedukuses jm. Korra säilitamiseks korraldas nooruke ülemus näidishukkamise. Mina võrdlesin seda Salemi nõidade looga. Noh, USA-s salemi linnakeses oli põud ja ikaldus. Mindi külatarga juurde ja see ütles, et nõid on süüdi. Nõid kinni ja tuleriidale, aga taevakraanid ei läinud teps mitte valla. Eks siis võeti järgmine nõid ette... Kusjuures koputajad värisesid isegi nagu haavalehed, sest kes JUHILE liiga lähedale sai, hierarhias kõrgele tõusis, seda võis ähvardada samuti kuri saatus. Näiteid oli. Noh, eks NKVD kasutas kah taktikat, et tühjakspigistatud koputaja ähvardati ja ka visati oma ohvritega ühte kongi.

Mida ma tahtsin öelda, mu kallid. Ma ei leia, et Kadakajupi näidiseksekutsioon trollidele soovitud tulemuse tooks. Jupi asemel astuvad kindlasti teised ja see "võitlus" on pointless.
 
Kass 04. juuni 2015, kl 14.15
KÜSIMUS, ma täitsa mõistan sind, kuid teisalt on tõesti tegu avaliku foorumiga, kus pole reglementeeritud see, kes ja kui palju tohib sõna võtta.
Kui just pole tegu EALL-i hea tava lepe rikkumisega, mille punktid on eraldi välja toodud (toodud hetkel ka kõrvalfoorumisse)
Inimlikult me eeldame tõepoolest parimat, kuid reaalsus on teine.
Selle reaalsusega tuleb siis kohaneda või eemalduda.
Paljud maailmaparandajad muidugi üritavad ka muuta. Valides või valimata vahendeid, mis ilmselt käib ka täiesti asja juurde. Millega tuleb siis omakorda järgmistel kas kohaneda või eemalduda. :))
 
mis te halate siin? 04. juuni 2015, kl 14.24
nagu nutukoor. kadakale tehti liiga? vaadaku see mutt vahel ka peeglisse - käitus siin nagu maailmavalitsejast kõiketeadja. käsutas ühtepuhku teisi sinna ja tänna minema. nüüd, kui keegi teda käsutab, on pill lahti. kurat, üldse mutsu peas pole või, jooksete nagu lambad, karjajuhi sabas: mää ja mää, keegi ei julge sedagi küsida kuhu ja mispärast jooksete.
isekad tüübid ongi säärased - kui neid puudutakse, on püksid täis, muidu jätkub ülbust kaelamulguni. vot nii.
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 14.25
Kõik on arusaadav. Küsimuse esitasingi rohkem asjaosalisele endale, miks ta seda teeb? Mind see teguviis noh niivõrd kuivõrd pani pigem tema puhul imestama, no liigub siin ka selliseid kelle puhul ei imesta millegi üle aga tema edasist jälgides ta ongi selline, mitte vajalikke kommantaare kirjutada mittesobilikku kohta, ju siis ole suhtlemise vaegus nii suur või on tõesti seal taga miskit enamat? :)
 
küsimus 04. juuni 2015, kl 14.27
vajadus ikka:)
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 14.32
KÜSIMUS
04. juuni 2015, kl 13.59

........ selline solkimne võib eemale peletada ja samas ka vastupidiselt ligi tõmmata

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

olen olnud isegi"lipulaevaks" vastastele solkijatele kes seetõttu on mind esimesena rünnanud "solkides" .

samas nägin aga sama effekti ....võitlus solkijatega tõi kõige enam vaatamisi ?.....absurd kui tõsi ???

"ära panemine" meeldibki paljudele ?????

miks "Ära panija" nii vaatajate rikas oli ? ???
 
Kass 04. juuni 2015, kl 14.35
KÜSIMUS, arusaadav. Võimalik, et ma pole siin nii kaua olnud ja mainitud sündmused on toimunud varem. Tuleb mainida, et ajal, kui ma siia saabusin, oli nimetatud isik tõepoolest põhiliselt vaid oma autorlusega teemades. Väga harva leidus ta kommentaare mujalt.
Kas seega tegu mingitest minevikusündmustest?
Kas Kadakajupi taandumine viimaste kuude jooksul põhiliselt oma teemadesse polnud märgiks, et ta on end nö. parandanud?
 
Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 14.36
"Ma ei tea, milliste relvadega peetakse Kolmandat maailmasõda, aga ma tean, et Neljandat maailmasõda peetakse kivide ja kaigastega", ütles Albert Einstein.

Kogu see kähmlus ja polariseerumine meenutab natuke Stephen Kingi "Viirust" ("The Stand"). Läheb lahti kummaline viirus ja postapokalüptilises maailmas koonduvad ühed, head ellujäänud ema Abigaili ja teised, pahad ellujäänud põrguvürst Randall Flaggi ümber.

Eks kõik oleneb vaatenurgast. Minu arvates on Universumi Prints siin ikkagi Arst, kes meile oma mõttemaailma ja ravi peale surub. Arsti ees muidugi müts maha, postitused on sisukamad kui ülemtrolli üherealised luulised postitused, mille lõpus peab olema "irwwww". Mulle meeldib hoopis väga lugeda Kadakajupi, Sidi, alu, Inglikese, punapea, Kassi, Raivo jt mõtteid. Mingit labast ärapanemist ma kusagilt ei leia. Mõned trollid langevad paraku lausroppuste tasandile kui argumentidest puudu tuleb.
 
like 04. juuni 2015, kl 14.36
mis te halate siin? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nagu nutukoor. kadakale tehti liiga? vaadaku see m
> utt vahel ka peeglisse - käitus siin nagu maailmav
> alitsejast kõiketeadja. käsutas ühtepuhku teisi si
> nna ja tänna minema. nüüd, kui keegi teda käsutab,
> on pill lahti. kurat, üldse mutsu peas pole või,
> jooksete nagu lambad, karjajuhi sabas: mää ja mää,
> keegi ei julge sedagi küsida kuhu ja mispärast jo
> oksete.
> isekad tüübid ongi säärased - kui neid
> puudutakse, on püksid täis, muidu jätkub ülbust ka
> elamulguni. vot nii.

Like
 
küss to Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 14.36 04. juuni 2015, kl 14.38
paluks konkreetset näidet selle kohta, mis sulle isiklikult kadaka kirjutistes nii väga meeldib? tänud ette.
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 14.44
olen minagi uus ja roheine veel siin .

samas mullegi meeldis kadakajupp - kelle kirjadest kordagi ei näinud ühtki halvustust . pigem kui kass hiirtega "tavaite zit druzno" ...

veel näen siin heasüdamlikku kassi ,inglit ja Chef -i jne

paljudega tahaks neist lähemaltki tutvuda
 
irww 04. juuni 2015, kl 14.49
Püsikad, kas leidsite vahepeal siis põhjenduse, miks Varia alamfoorum ei kõlba?
Muidu hea arutlus on olnud vahepeal, liituks eespoolsetega ja küsiks, et mis osa Kadaka ja teiste püsikate tekstist hea ja meeldiv on? subjektiivselt ei näe ma midagi head WC-s suitsetavatest lõõpijatest. Tossu tuleb suust ja kollaste hammaste vahelt pillutakse mingeid insaider kilde ja kiidetakse peale, et "hästi öeldud!", nagu Tujurikkuja Anonüümsete netisõltlaste videos.

Ma ise olen rahul, et panin püsikatele pähe oma seemne, nad hakkasid kaitsma tutvujaid ja mõtlema neile, see seeme nende peas võrsub edasi, seeme püsikate suus toodab ootuspäraseid õiget juttu. Neelaka alla, mida teile suhu andsin. Ma tegin seda õigustatult.

Ma ei viitsi rohkem ravida teid siin. Teeme nii, et käin korra nädalas siit läbi ja annan uue laadungi tõde teile.

Olen halb ja tekitan mõrut maitset, kuid selline on kord elu, ei ole ainult trolliv lillepidu.

Vat nii.
 
Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 14.58
Arst vahel ignoreerib küsimusi (võimalik, et lihtsalt tuleb liiga palju vastata). Nagu kallis Arst vastab ümbernurga, siis teen minagi seda nii: mulle meeldib, et lausrünnakute puhul ei poe ta hirmunult peitu, vaid astub trollijatele südikalt vastu. Iga hoobi pareerib. Ei ole teda nurka õnnestunud ajada ei Arstil, ei trollidel.
 
onjah 04. juuni 2015, kl 15.03
kadakal ongi suuresti oma erialasele tööle võimalik oma kirjastiiliga alguses pilke püüda, esmamulje võib olla ikka väga petlik. peagi muutub see vastupidiseks sisutühjuse tõttu.
kui minevik vaata kaua ta regatud on olnud siin, polegi vist kaua. oma tutvumise kuulutuse viskas ka lõpuks pidevale teiste pinnimise ja nõudmise peale üles.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 15.09
irw, mind sarjates on igati kohane mitmeid postitusi teha? ju siis ei saanud tädi aru, et ei ole vaja oma arvamust minust korrata, juba loetud. teema ammendunud, milleks on vaja kiunuda? ja ootan endiselt viidet teemale, kus ma su tutvumist takistasin - vastasel korral on raske kommenteerida su väidet.

argument, et mina olen paha ja segan, sest olin üks suurema arvuga postitajatest, on pretsedenditult rumal. aga selleks, et mind siin lahata, olen hea küll, eks? :D
 
Kass 04. juuni 2015, kl 15.11
On hea, et irww-arst nüüd lõpuks eemaldub.
Midagi sisuliselt samas muutunud ei ole, räägime ju ikka samamoodi arsti meelest täiesti teemavälist juttu, mille tõttu nii suur sõda korrladati.
Nüüd räägime koguni rohkemates teemades. :)
Samas mis teenete eest nüüd irww-arst endale medalid kaela riputas, ei saanud ka aru. :D
Kuigi ega mul nendest nähtamatutetst medalitest muidugi kahju ei olegi. Võib neid soovijatele veelgi jagada. :)
Samas on hea, et EALL-i hea tava leppe meenutamine Arsti lõpuks vaigistanud on. Ja hea seegi, et ta mõistis, et ülbuse ja vägivallaga ei saavutata midagi. :)
 
Kass 04. juuni 2015, kl 15.16
Kusjuures võin vastata ka sellele, miks Varia teema ei sobinud. Eelkõige mulle.
Ei sobinud seetõttu, et seal oli irww-arst juba ees.
Teiseks oli Vaarjas varjuline.
ütleb Kass-Liblikas ehk ));((.
Sry, et olen natuke muutliku nimega. :)
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 15.19
ausalt - minu lemmikteema ei ole olnud rünnakute pareerimine või kuldse kolmikuga maa jagamine. aga mulle ei meeldi, kui keegi suvatseb hakata kõrge kaarega pähe laskma. väide, et kelle iganes algatatud teemad, kus on lehekülgi rohkem kui n+1 arv, segavad tutvumist, on täiesti ajuvaba. ok, see selgus juba nagunii praktika käigus.
 
apppiiiii 04. juuni 2015, kl 15.31
argument, et mina olen paha ja segan, sest olin üks suurema arvuga postitajatest

Tümm, tümm kuidas sa inimene aru ei suuda saada. kuhu krt sa postitad oma postitused need tuhanded. jahud oma kurkidest, taimedest, trennidest, poeskäikudest, söögitegemistest, lapsest, lahkuminekust, kojusõidust, kodusest varast, kasvuhoonest, kividest, laudadest ja miljonist asjast veel täiesti võõrastes teemades.
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 15.32
kuigi eesmärk võib olla õigustatud ...

(kaotada "Saagem tuttavaks" foorumist peamiselt läbu ja läbustajad ) ...on üllatav et keegi ei taha ära minna juba koduseks saanud foorumist ...vii koduloomgi kümnete kiomeetrite kaugusele -tuleb ikka tagasi Koju ....

see sarnaneb kahjuks reeglile - raiudes laastud lendavad .

laastud aga ei soovi gi keegi olla
 
irww 04. juuni 2015, kl 15.32
Kass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kusjuures võin vastata ka sellele, miks Varia teem
> a ei sobinud. Eelkõige mulle.
> Ei sobinud seetõ
> ttu, et seal oli irww-arst juba ees.

Arst on siit foorumist isu täis saand ja praegused sealsed halvad postitused võid lasta moderaatoril kustutada kui niiväga häirivad.
Teema ümbertõstmist teise foorumisse ei maksa liiga emotsionaalselt võtta, ega see küüditamine pole.
Nii primitiivsed põhjused, nagu arsti eesolevad postitused, ei ole pädevad.

Olge pädevamad, osavamad, siis saavutate ka oma tahtmise. Et saada pädevaks, koolitati teid tõhusalt.
 
Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 15.36
Ma ütleksin, et Arsti jutt hakkab jõudma oraal-genitaalsesse faasi - "seeme", "laadung", "neelake alla, mida ma teile suhu andsin!" Kahtlemata on siin täisealised isikud ja kahtlemata me ei saa šokki, aga:
a) need väljendid on teemavälised
b) need väljendid kuuluvad teise foorumisse

Seemne jutt on huvitav. Seoses 2012. aastal ACTA leppe ratifitseerimise ümber toimunud aruteluga sai "seeme" uue mõõtme ja tähenduse. Doktor on ühtlasi ka suur filmifänn, et viitab Cristopher Nolani kassahitile Algus (Inception). Sealgi käis madin unenägude kaaperdamise ja kellegi pähe algidee istutamise ümber. Kuigi mõned psühhiaatrid kasutavad ravis hüpnoosi, seda ei saa salata.

Kadakas, "Kuldne Triumiviraat" oli väga tabav väljend :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!