Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lolliks mindud või?
 
küsimus 04. juuni 2015, kl 12.58
kuul sa saad ju isegi aru et sinu tutvumise kuulutus oli ulmeline,ebareaalne.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 13.01
sinu isiklik antipaatia mu isiku suhtes kuulub samuti ulme-valdkonda. kas kuulutus, kus 55-aastane mees tutvub 20-aastase naisega, on samuti ebareaalne?
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 13.01
KÜSIMUS Kirjutas:
------------------------------------------------------ kui kadakajupp ei soovi siin TUTVUDA (mida on ise korduvalt öelnud) siis mida ta siin teeb, mida on tal siin teha? suudab keegigi sellele vastata???
Minu vastus sellele oleks, et pasandab oma haraka kädinaga teemasid täis. Kellegil muid vastuseid?seletamine mingite õiguste eest seismiseks on siin ülearused.
-----------------------------------------------------

Kuulge, tutvuda võib ka sooväliselt - see ei peaks olema tegevus (mees+naine= ühine majapidamine, voodi, tulevik), mida saaks mingitesse raamidesse suruda?

Mina tahan ka normaalsete ja huvitavate inimestega tutvuda - miks seda keelatakse?
Kas tegu on mingi kosjakontoriga vaid?
 
Sid 04. juuni 2015, kl 13.02
Calif`s Chef de Cuisine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu ma doktori postitusest aru sain, on meie vaim
> ne liider Kadakajupp, araabiapäraselt Mulla Mohham
> ed Omar. Teised ohtlikud isikud on Chef, aka Mulla
> h Obaidullah Akhund ja Sid, aka Mulla Abdul Ghani
> Baradar.

Mulla on ehk ka tore olla, aga siiani mu ainus registreeritud nimi on olnud Talib (õpilane). Seega ma kedagi õpetama/juhtima/ravima ei kipu, meeldib vooluga rohkem kaasa ujuda. :)
 
AJA PULSS 04. juuni 2015, kl 13.03
kas sina KÜSIMUS tutvud siin vä?
 
Ajatu Allekokk 04. juuni 2015, kl 13.05
aga sa ise?
 
Kass 04. juuni 2015, kl 13.05
Veel üks väike tähelepanek.
Jääb mullegi mõnevõrra arusaamatuks, kuidas määratletakse tutvusteemas sobilik temaatika. Endine püsikas oli vist see terane inimene, kes soovis näha Delfi poolt konkreetselt välja töötatud konkreetseid juhiseid selles osas.
Asi tõepoolest selles, et küllaltki kindlalt saab määratleda päris paljusid Delfi foorumeid nö. asjakohaste valdkondade järgi. Neid foorumeid on enamus (Ilu ja tervis, Kodu ja aed jne).
Küllaltki laia vestlusdiapasooni annavad ka teemajaotus "Lase aur välja" oma Feministide nurgakese, Kogemusteteemade ja muuga.
Kuidas aga määratleda rubriigi "Suhted" Tutvumisteema spetsiifikat? Vahetades parameetreid, kontakte? 3 lehekülge ja ei enam? Samas on teemaks suhted, üks keerukamaid inimpsühholoogia valdkondi, kus inimeste tutvumise kiirus ja see, milliste valdkondade abil tutvumine tõhusam on, samuti vägagi individuaalne ometi.
Pealegi tutvuda võivad siis kes ja milleks? Ainult mehed naistega? Ainult kooselu eesmärgil?
Väga ebamäärane, tuleb tunnistada.
Kuid isiklikult ei leia, et seni püsikate teemades millegi vastu temaatiliselt eksitud on. Väga kenasti inimesed tutvuvad omavahel erinevatel teemadel juteldes, millest on ju tõepoolest rohkem kasu kui kahju. Kuidas see kedagi segada saab, ei mõista. :)
 
küsimus 04. juuni 2015, kl 13.05
vaks vahet kas otsib 55a 20 või otsitav peaks olema 85 a. muidu päris tõsiselt, kas sa ise tõesti ei märka natukenegi, et sinu käitumine on veidike (vähe öeldud) üle piiri läinud. olgu, võrreldes varasemaga on toimunud edusamme. küsimus on ikkagi õhus.
 
Kass 04. juuni 2015, kl 13.06
Jah, esitan sama küsimuse, mis ingel. :)
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 13.09
minu käitumine ehk siis see, kui kasutan foorumit ja koostan endale sobiva kuulutuse? tundub, et sinu antipaatia ületab igasugused inimlikud mõõtmed. kellegi väited, et mina esilehele mingeid teemasid teen või kommentaare kirjutan stiilis "kas särasilm suhu ei võtagi", on naeruväärsed. pole ka märganud postituste arvu piirnagut, seega ei oska oletada, mida sa silmas pidasid.
 
Chef 04. juuni 2015, kl 13.12
Olen nõus Kadaka toodud näitega, et 55 ja 20 pole tänapäeval eriline näitaja.

Siin otsis mingi aeg tagasi 44-aastane mees suhet kuni 25-aastase naisega. Õudne p.santeeria läks lahti, umbes et lapsepilastaja, pedofiil, otsib tütrevanust ja on küll selliseid noori l`tse, kes vanameest raha pärast tahavad. Mul on sõber 53, minust palju paremas füüsilises vormis, ehkki olen rohkem kui tosinkond aastat noorem. Naine on tal 29. Elavad aastaid koos. See ei ole ju Delfi trollide otsustada kui vanad inimesed tutvuda tahavad. 30 tutvugu 30-sega, 40 tutvuga 40-sega. Paks pakusga ja peenike peenikesega. Mingil juhul ei tohi peavoolust eristuda.
 
vastu 04. juuni 2015, kl 13.12
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegin tervenisti tutvumiseks eraldi teema, kas küs
> imus seda ei jõudnud mu ülejäänud postituste kõrva
> lt lugeda? nimetuid kääksatusi ära mulle pähe määr
> i, pole minu stiil ega hakkagi olema.


on märgata jah, et sa kääksud vaid nimeliselt ja oled ise selle üle veel uhkegi? nujah...
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 13.13
Kass
04. juuni 2015, kl 12.45
Sinistel püsikatel, kaasa arvatud Kadakajupp ja Raivo, soovitan aga tõepoolest julgemalt modede poole pöörduda. Lühidate ja argumenteeritud soovide või nõuetega.
See on väga tavaline asjade kord Delfis oma õiguste eest seismiseks. ;)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
täna kassi (kiisut) mind püsijatega samastamast (tänud).

minu "mammutteema" varem kustutati vaid ühe kaebuse põhjal

.See kaebaja kiitles avalikullt koguni sellega . Läksin siiis isegi vastuolllu moderaatoriga . arvasin et rumalusel pole piire .... nimetasin tookord modet Staliniks kes "inimese puudumisel"... ei näe enam probleemi ......
 
suurem tõll 04. juuni 2015, kl 13.14
piretikene, ära esita küsimusi vaid kata laud.
 
Endine püsikas, 04. juuni 2015, kl 13.16
Tutvun (kohustuslik postituse sisu määratlev liigitav tegusõna)

Any questions..? (võõrkeelne termin, mis väljendab küsiv-põlastavat suhtumist teatavate isikute vastu..)

Pühendusega - inimesele kellega tutvusin..
https://www.youtube.com/watch?v=O_QBC_pDkeU
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.17
Vastus, loomulikult ei ole tegu kosjakontoriga, tutvuge olenemata soost, mulle ka meeldib ingel, punapea ja siin on oli väga huvitavaid isikuid. AGA
kui mina teen tutvumise teema suunatud meesterahvastele, märgitud suurelt pealkirja, tekib küsimus mis on selle põhjus peale risustamise, et kadakajupp sinna oma teksti tootma hakkab? ei ma ei pea mingit viha jupi vastu vaid tekib arusaamatu üllatuse moment. Ja kui hakata jupikest jälgima siis see kordub teemast- teemasse.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 13.18
vastu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > tegin tervenist
> i tutvumiseks eraldi teema, kas küs
> > imus seda
> ei jõudnud mu ülejäänud postituste kõrva
> > lt
> lugeda? nimetuid kääksatusi ära mulle pähe määr
>
> > i, pole minu stiil ega hakkagi olema.
>
>

> > on märgata jah, et sa kääksud vaid nimeliselt ja
> oled ise selle üle veel uhkegi? nujah...

see temaatika on sadu kordi läbi nämmutatud - miks sa kisulikult ikka ja jälle selle juurde tagasi pöördud? mina ei meeldi sulle, selge, võtan arvamuse teadmiseks. aga sa ei pea seda iga mu postituse järel kordama. selleks pole mingit vajadust.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 13.19
noo, paluks mõni näide ka lisada, kus ma sinu meestele suunatud kuulutuses sõna hakkasin võtma.
 
Piret, Suure Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 13.22
Nüüd panid oma nõudmisega küll metsa!
Piretil on pead nii vastamiseks kui ka küsimiseks! Ja ta küsib! Piretil on pead nii analüüsiks kui ajaga kaasaskäimiseks, ka "ei" ütlemiseks.
Ole vaid mees ja oska põhjendada ja ei mingit vastuvaidlemist minu poolt!

Ja sina , minu Tõlluke, tead seda juba ammu - sellepärast me kokku saimegi! Sulle meeldis minu kuraas ja minu isepäisus - see oli sulle siis ahvatlev!

Miks nüüd seda taunid? Miks nõuad nüüd küsimusteta alistumist? Miks nüüd mind muuta soovid?
 
suurem tõll 04. juuni 2015, kl 13.27
põgeneb mastimände kahele poole murdes...
see pole minu armas sosisuine kassipoja moodi pehme ja nurruv piret.
see on kuri hiidnaine, kes sööb tõllusid õhtueineks.
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 13.27
KÜSIMUS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Vastus, loomulikult ei ole tegu kosjakontoriga, tutvuge olenemata soost, mulle ka meeldib ingel, punapea ja siin on oli väga huvitavaid isikuid. AGA
kui mina teen tutvumise teema suunatud meesterahvastele, märgitud suurelt pealkirja, tekib küsimus mis on selle põhjus peale risustamise, et kadakajupp sinna oma teksti tootma hakkab? ei ma ei pea mingit viha jupi vastu vaid tekib arusaamatu üllatuse moment. Ja kui hakata jupikest jälgima siis see kordub teemast- teemasse.
-----------------------------------------------------

Teadmata igaühe sisemist hingeelu ja läbielamiste temaatikat, kuid:
*kui tuua analooge keemiast, siis nii mõnigi kord ei toimi reaktsioon kahe aine vahel, kui ei ole puhvrina kolmandat ainet lisatud (see lihtsalt käivitab reaktsiooni, kuid tulemuses ei kajastu)
* kui tuua analooge linnuriigist, siis nii mõneski liigi on olemas ka kolmas sugu - ärpleb ja ärgitab osapooli, kuid ise tulemuses ei kajastu (loe:sugutegemises ei osale, sest on nn. kolmas sugu, kes suguvõimetu), sellised linnud on olemas tutkastel.

Nii, et Kadakajupp võib olla see käivitav kolmas pool, kes teid ühendades huvi ei lase raugeda...
 
Piret, suure Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 13.30
Jah,, oled ainult "suurem Tõll", nati suurem kui see minu mees Suur Tõll, kes naidib isepäist Piretit ja tema otsustusvõimet ja iseseisvust....

Seda suudabki ainult Suur Tõll!

Jookse, poega, jõua poega! Naise saad sa naljapärast!
:)
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.30
Ei pea hakkama põtkima, kusjuures täpselt nii see oli. Võta veidike aega mõtlemiseks, kas ikka iga sinu kirjapandu on väga vajalik. On teemasid nagu seegi siin mis on arutlemiseks, palun laske minna aga otseselt hakata solkima teiste omasid. Kahju, et sa ise seda märganud pole, mingitki viisakust sinult paluda oleks ka sama mis vihma nõiduda.
 
Piret, Suure Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 13.31
Ja ma nurrungi ainult Suurele Tõllule - kõik väiksemad (hingelt, meelelt ja mõttelt9 peavadki jooksma... kiiresti ja kaugele!

Et mõtlev veelkordselt oma käskude jagamisega järgmisele kapsakeetjale?
 
Kass 04. juuni 2015, kl 13.32
Arvan, et väga tihti on isikliku antipaatia põhjuseks tõepoolest mingi isiklikku teemat puudutav küsimus.
Nagu ka siin hiljuti selgus.

Tuleb möönda, et tõepoolest isiklike kuulutuste teemas mõjuvad kõik nö. asjasse mittepuutuvad repliigid häirivalt.
Kuid teiselt poolt, kullakesed, te olete vabatahtlikult tulnud anonüümsesse ning avalikku foorumisse ja seega pole kuigi suur uudis, et sisulilet siin võivadki kõik sõna võtta. :) See on selle koha üks eelduseid lausa.
Soovite diskreetsemalt kuulutada, leidke diskreetsem foorum.

Loomulikult me kõik eeldame heas usus vähemalt elementaarseid viisakusnõudeid "sekkujatelt", kuid paraku ei ela me ideaalmaailmas. Siin kirjutamine, kuuluatamine, nõu küsimine jne on tõepoolest täiesti omal vastutusel. Lihtsalt selline on selle irreaalse kohakese profiil.
Ebasobivate kommentaaride vastu aitab aga tõepoolest ignoreerimine või siis ülemäng. :)
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 13.34
Sooh, nüüd olen solkija. Vabandan, kuid see ei olnud eesmärk.
sorry.

Pean aga tegema paranduse: kolmas sugupool on tuttpüttidel.
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 13.35
Ei ingel kahjuks siin paned mööda, oli pigem segavaks faktoriks. Kusjuures vahepeal jäin isegi mõtlema, et äkki teeb seda sihilikult, just hirmust siin kellegi ilma jäämisest.
 
Chef 04. juuni 2015, kl 13.35
Tüli tõusis sellest, et tutvumiskuulutused ei olnud poliitkorrektsed ja sooneutraalsed.

Korrektne kuulutus oleks selline:
"Isik tutvub teise isikuga. Ma ei esita mingeid nõudmisi teise isiku soole, rahvusele, vanusele, seksuaalsetele eelistustele, varanduslikule seisule, usutunnistusele ega haridustasemele."
 
Leho 04. juuni 2015, kl 13.35
Suurem Tõll ajas Pireti ilmaasjata kiima, ise pani metsa, nüüd naine ei saa enam rahuneda:P
 
Kass 04. juuni 2015, kl 13.39
KÜSIMUS, ole hea ja palun vasta, kui võimalik.
Kas arvad, et sinu isikliku tutvumise siin rubriigis ja selle läbi ka potensiaalse elukaaslase leidmise ebaõnnestumine lasus eelkõige sinu kuulutust segavatel lisakommentaaridel?

Sama küsimus ka Arstile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!