Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lolliks mindud või?
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 11.16
Mammutteemasid toidavad aga 5 püsikat ja nad peletavad inimesi eemale.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ca 2,5 aastat kirjutasin "50+ nurgake "- ses ja ei arva et minu "mammut teema" oleks sealt ära viinud vaatajaid . Pigem vastupidi -peale minu lahkumist vaibus sealne endine rohkus vaatamisi ....tagasi tulles märkasin lausa "ära kustumist"...siin aga oli lausa ....Kiirrong ...elavakujul parimas mõttes
 
Arst 4 04. juuni 2015, kl 11.21
Raivo Kohalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mammutteemasid toidavad aga 5 püsikat ja nad pelet
> avad inimesi eemale.
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
>

> > ca 2,5 aastat kirjutasin "50+ nurgake "- ses ja
> ei arva et minu "mammut teema" oleks sealt ära vii
> nud vaatajaid . Pigem vastupidi -peale minu lahkum
> ist vaibus sealne endine rohkus vaatamisi ....taga
> si tulles märkasin lausa "ära kustumist"...siin ag
> a oli lausa ....Kiirrong ...elavakujul parimas mõt
> tes


Selgitasin objektiivsete põhjendustega, et mammutteemad pole kohased siinsetele foorumitele. Seetõttu pole oluline, milliseid subjektiivseid ilminguid sa nägid ja mis subjektiivsed arvamused sul on. Subjektiivne seisukoht on harva õigem kui üldtunnustatud objektiivse põhjendusega normreegel.

Moderaatorid kaitsevad kõrgemaid/üldisemaid norme, mis teenib enamike huve ja järjepidevust, sedalaadi asi aeg-ajalt tekitab väheseid kannatajaid. Näiteks ainult sina ja mõni üksik veel on mitte-rahul moderaatorite kustutamisega, enamik on rahul ja enamusele teeb head meelt, ega nad seda välja ei pea ütlema, seda on vaikides ka aru saada.

Mõnikord on moderaatorid ebaõiglased, kuna nende palk või IQ on väike näiteks. Aga siin foorumis enamasti siiski mitte. Ma ei usu, et ükski mammutteema oleks kooskõlas interneti eetikaga siin foorumis.
 
justament 04. juuni 2015, kl 11.26
kes mõttega arsti tänased postitused läbi luges peaks aru saama mis toimus.
Hilised tulijad kes sattusid kohe suure klaarimise peale ei saagi mõista mis eelnevalt siin toimus.
Ei ole vaja ajada keeruliseks. Trolle ja muid nilbusi kirjutavaid on siin koguaeg olnud, siiani suudeti neist mööda vaadata, ignoreerida ja pikemaks klaarimiseks ei läinudki aga kadakas võttis vaevaks oma kire rahuldamiseks hakata vastu tõukama ja nii see veerema läks.
Võrdluseks võiks tuua veel mõned kes üldises pildis silma torkavad pahna tootmisega halvas P.( kes suudab õnneks püsida oma teemas), perega maalt, tiina-lii ja kadakas kõik ühte nägu.
 
Arst 4 04. juuni 2015, kl 11.37
Kui keskeestis ükskiku igavleva kurva naise elu rikastas ja lohutas siinne trollimine, siis on see tema jaoks muidugi hea ja mugav asi. Aga selline hea mugav asi teenis vaid 1 inimese heaolu ning häiris 99% inimeste heaolu, kuna rikuti üldnorme. Seetõttu tuleb võtta brutaalsem meede ja teha keskeesti trollnaise elu igavaks ja kurvaks, eemaldada talt see lohutav trollimine. Selline pealtnäha brutaalne karistusmeede on vajalik. Üldreeglid ja normid on loodud, et enamikel oleks hea, vähesed kes neid reegleid eiravad, saavad karistada ja tunnetavad, et nende suhtes ollakse ebaõiglased. Elu on ebaõiglane.

Kes tunneb ebaõiglast kohtlemist, sellele pakuti alternatiivina Varia pesa, kus kõik püsikad koos saavad lõimuda. See on igati küps pesa seal, võin seal üleminekuperioodi vältel meelelahutada mõnda aega püsikaid mistahes temaatikal.

Aga leppige, et siin on kompaktne tutvusfoorum ja mammut teemad pole kohased, ning et seda seisukohta kinnitavad ka moderaatorid.
 
mammut 04. juuni 2015, kl 11.39
mina siinses kadakateemas küll midagi häirivat ei leidnud ja kui keegi ikka perega maalt ja hobusega korra aastas linnas käib, siis miks ta ei või küsida, mispidi eskalaatorid käivad. mida sa valvad igas teemas nagu kanakull, las inimesed ise sehkendavad omi asju. kadakas oleks ammu juba mehel olnud ilma su vahelesegamiseta.
 
Arst 4 04. juuni 2015, kl 11.43
mammut Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina siinses kadakateemas küll midagi häirivat ei
> leidnud ja kui keegi ikka perega maalt ja hobusega
> korra aastas linnas käib, siis miks ta ei või küs
> ida, mispidi eskalaatorid käivad. mida sa valvad i
> gas teemas nagu kanakull, las inimesed ise sehkend
> avad omi asju. kadakas oleks ammu juba mehel olnud
> ilma su vahelesegamiseta.

Las siis jätkab Varia nurgas edasi. Mehele ta ei saa, kuna puudub küpsus ehk valmisolek.
 
justament 04. juuni 2015, kl 11.43
saad aru asi pole kadakateemas, istunudki seal ja toksinud klahve. ta ju käis oma teemaväliseid ütlusi kirja panemas pea igas uues algatatutes. veelkord me ei räägi siin viimasest paarist kuust vaid sellele eelnenust. Ta ei tutvu siin, need on tema enda sõnad mida on korrutanud mitmeid kordi.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 11.45
igas teemas räägite teie kaasa. aga nagu ma aru saan, on kogu läbu korraldatud minu kasutajaisiku vastu suunatud ürituseks?
 
irw 04. juuni 2015, kl 11.47
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> igas teemas räägite teie kaasa. aga nagu ma aru sa
> an, on kogu läbu korraldatud minu kasutajaisiku va
> stu suunatud ürituseks?

avastasid ameerika vä? irw
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 11.48
kelle huve teenib siis ühe ahistaja foorumi rikkumine?
 
vastupidi 04. juuni 2015, kl 11.50
Ta tahab mitme nime all juba otse sinu koju seljakott turjal sisse marssida. Armunud noh,kuidas sa aru ei saa.Valmistu veimevakka kirstust välja tõstma, varsti on pulmakellade kaja siiamaale kuulda.:)
 
Arst 4 04. juuni 2015, kl 11.51
kadakajupp
04. juuni 2015, kl 11.45
Registreerus: 7 kuud tagasi
Postitusi: 2,909
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> igas teemas räägite teie kaasa. aga nagu ma aru sa
> an, on kogu läbu korraldatud minu kasutajaisiku va
> stu suunatud ürituseks?


Erimetoodikana on efektiivne rünnata kamba pealikku ja selleks sind võib siin pidada. Teisel positsioonil on võrdselt teised püsikad Sid, Chef ja ülejäänud 3-4 tk.

Eile oli püsikatel ühine strateegia minu kasutajaisiku vastu, tekitati minu nime alt liba postitusi ja toodedi solkteemasid, et näidata, et blogide sulgemine teeb asja hullemaks ja arst on paha isik.

Ei maksa olla egoistlik, tegu on interneti eetika kaitsmisega ja sa sülitad eetika peale, seetõttu varem või hiljem keegi kutsub korrale sind, antud hetkel mina, kuna mul on IQ kõrgem ja lihtne seda teha.
 
Arst 4 04. juuni 2015, kl 11.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kelle huve teenib siis ühe ahistaja foorumi rikkum
> ine?


enamike huve. Interneti eetika ehk normid teenivad enamike huve. Püsikad on vähemus, kes eirab eetikat ehk enamust.
 
mammut 04. juuni 2015, kl 11.53
õudne asi nüüd küll, kadakas võttis kusagil sõna. mind näiteks ei häirinud, usun, et paljusid samuti mitte. ainult ühele kukkus taevas pähe ja nüüd ei jõua seda ära kirjeldada.
 
viimasele 04. juuni 2015, kl 11.55
väike parandus mitte kusagil, vaid IGAL POOL!
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 11.55
"Davaite žit družna" - nii vist püüdis suur ja rahulik multifilmitegelasest kass Arnold, teda kiusavaid rotte vaigistada... - tulutult.

Rotid ei osanud lihtsalt muud moodi oma aega veeta ja päevi õhtusse saata: raamatuid nad ei lugenud, sõpru neil väljaspool ei olnud, tundus, et ka tööga oli raskusi, kooliga ammugi... ja kunstinäitustest polnud nad kuulnudki, ka stabiilsest elust omaste keskel...

Ja nii nad oma aega sisustasid - Arnoldiga.

sama ju siin... Kadakajupp, ära võta vaevaks end liigutada, kui trollid aktiveeruvad.
Trollid nimelt võtavad iga natukese aja tagant ühe kirka siin ette ja see ongi nende päevade sisustus...

Arvatavasti, nagu on ennegi täheldatud, on see aktiivsus seotud mingitre kinnipeetavate (sh ka kinnised med.asutused) avatud internetiaegadega - kes teab....
Aga selline pidev seksuaalne vaimne aktiivsus pidavat olema ka mingi hälbe marker (ka ajutegevuse) - et nad muidu ei saa rahuldust, kui verbaalselt ja avalikkuses ei rõvetse.

Tudengina Tartus elades, oli selles sõjaväe poolt suletud linnas, seal Staadionitänaval neid arvel ikka omajagu, kes siis linnapeal (parkides ja ka Raekojaplatsil avalikult o.-neerisid ja ka liputasid... Kuid miks neid tänapäeval internetti lastakse oma seksuaalsust välja elama - see jääb vastuseta.

:)
 
inglile 04. juuni 2015, kl 11.58
õhuta jah kadakat tagant, et ta siin rohkem veel persetaks ja mõttetut möla ajaks...
 
Sid 04. juuni 2015, kl 11.58
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väike parandus mitte kusagil, vaid IGAL POOL!


Sinu kraaksatusi on terve foorum täis, ehk vaataksid kuhu Kadakajupp postitanud on. See pole keeruline, otsid mõne ta postituse üles ja tema profiili kaudu kõik näha.

*Aru mai saa, miks sellised ühelauselised kraaksatused üldse vajalikud on, kui rääkida ei mõista, ole parem vait!
 
ee? 04. juuni 2015, kl 11.59
lisaks saame tuttavaks on siin ju ka tervisemure foorum. kas sealsed ei viitsi enam kuulata, kuidas reeglitepäraselt konnasilmi tohterdada? sa ikka soovitasid värskete konnadega ravida?
 
ole hea 04. juuni 2015, kl 11.59
Kadakajupp, ära võta vaevaks end liigutada, kui trollid aktiveeruvad.

ta ei suuda seda.
 
punapea 04. juuni 2015, kl 12.00
ei ole, see on hullunud eit, kes kadakajuppi piinab. näha ju, mis jutu peale teemad suletakse... :D alu on tegelikult kogu asja põhjustaja - alule ta ju kirjutas palvekirja, aga alu oli juba kadakajupiga plaane pidama hakanud:DDD
 
Sinu katus 04. juuni 2015, kl 12.01
"Ei maksa olla egoistlik, tegu on interneti eetika kaitsmisega ja sa sülitad eetika peale, seetõttu varem või hiljem keegi kutsub korrale sind, antud hetkel mina, kuna mul on IQ kõrgem ja lihtne seda teha."


Sõitsin minema. Sinu katus.
 
to sid 04. juuni 2015, kl 12.01
ja miks sa siis vait ei ole vaid kraaksud??
 
jummel 04. juuni 2015, kl 12.03
kadakas siin just täiesti arukas tegelane, misasja kellelgi teda kloperdada vaja?
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 12.03
:) :) :)
Värsked konnad konnasilmadele? haaaa-haaaaa võimašššššš!

Aga kõõrdsilmadele?
 
mhmmm 04. juuni 2015, kl 12.04
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasele Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > väike parandus m
> itte kusagil, vaid IGAL POOL!
>
>
> Sinu kraa
> ksatusi on terve foorum täis, ehk vaataksid kuhu K
> adakajupp postitanud on. See pole keeruline, otsid
> mõne ta postituse üles ja tema profiili kaudu kõi
> k näha.
>
> *Aru mai saa, miks sellised ühelau
> selised kraaksatused üldse vajalikud on, kui rääki
> da ei mõista, ole parem vait!

Postitabki ainult siia. ei ole mina näinud, et ta kusagil asjalikku nõu annaks või midagi asjalikku antud olukorras soovitaks. isegi sinu postitusi olen mujalgi näinud.
kui tutvuda ei taheta ongi vastavalt nagu arst pakkus varia, lollinurk jne kus saab mõttetut möla ajada ilma, et jalgu jääks.
 
loogik 04. juuni 2015, kl 12.05
Ta siin nii mõnestki targem ja väike till ju ei kannata enda kõrval suuremat aju.
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 12.06
Ja miks on keelatud varestel tutvuda?
Et kraaksuda ei tohi?
Ikka võib, see avalik foorum.

Ainult, et ärge neid Konni väga pressige - pärast kehv suudelda ja printsgi tuleb siis kahemõõtmeline...
 
Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 12.08
Nagu ma doktori postitusest aru sain, on meie vaimne liider Kadakajupp, araabiapäraselt Mulla Mohhamed Omar. Teised ohtlikud isikud on Chef, aka Mullah Obaidullah Akhund ja Sid, aka Mulla Abdul Ghani Baradar. Listis on veel alu, aka Wakil Ahmed Muttawakil ning punapea, aka Mulla Mohammed Hassan Akhund. Varasem vaimne isa Usama ibin ladin on juba Allahi juures.
 
talvine poolsaabas 04. juuni 2015, kl 12.10
ja sina, mhmmm, tutvud siin agaralt jah? lausa haaremi oled endale soetanud. ja kus siin öeldud on, et ajukääbik tohib teemasid täis lagastada, kuna loll on looduskaitse alla ja arukas inimene oma arvamust välja öelda ei tohi? viita siis siia ka kui kusagilt sellise seaduse leidsid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!