Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
Tallinna naine 40+ 23. august 2015, kl 18.01
Ma tõesti tahaksin teada. Mul on mitmes tutvumisportaalis kontod, kuid neist, kelle vahelt seal valida on, ei taha ma tõsisema suhet mitte ühegagi. Ma ise olen haritud, materiaalselt kindlustatud, töötav naine. Eeldaksin mehelt sama. Kuid need kes ennast pakuvad on pooled üldse töötud või siis töötavad mustalt kuskil ehitusel, kust raha kunagi kätte ei saa ja siis on jälle hea põhjus oma muret alkoholi sisse uputada. Elatakse kas mingis mõttetus odavas üürikorteris või lausa vanematega koos või üldse töö juures soojakus. Lausa hämmastav, et autot või autojuhilubasid ei ole 9-l mehel 10-st, samas kui ümberringi tundub justkui autod oleksid kõigil. Kõrgema haridusega mehi on tutvujate hulgas oluliselt vähem kui ainult põhiharidusega või lõpetamata kutseharidusega. Ma olen niivõrd üllatunud sellisest reaalsusest, et pole lihtsalt sõnu.
 
Fii 23. august 2015, kl 18.07
Sõidab mees, mitte juhiluba, aga krdi hea üldistuse annab ikka teha küll sel juhul, milline mass juhilubadeta ja kodutuid mehi tutvusportaalides õnne on otsimas, positiivne on asja juures see, et 10-st 10 oskavad vähemalt arvutit ja internetti kasutada
 
Raili 23. august 2015, kl 18.07
Valik on väike aga tegelikult pole vahet, kes sind rahuldab.
 
Liiv Annus 23. august 2015, kl 18.07
Olemas ikka aga paraku neil on ka kõrgemad standardid...
 
jah? 23. august 2015, kl 18.08
mis kohad need on?
 
ei tea 23. august 2015, kl 18.17
Olen 50+, elan üksi Helsinkis ja mitte keegi naine ei taha tegemist teha, suhtutakse nagu krokodilli. On naisi ennegi olnud, aga tänapäeval...
Nii et ela oma elu ja ära tüüta teisi oma hea elu ahnusega. Naised pole seda väärt, et nende peale raisata aastaid.
 
Tallinna naine 40+ 23. august 2015, kl 18.23
Vot selle momendi unustasingi enne mainimata, et kes esimesel pilgul tundubki selline hakkajam olevat, siis varsti selgub, et elab kuskil välismaal. Olen proovinud, kuid tegelikult Eesti piireski saab suhtele takistuseks, kui elatakse teises Eesti otsas. Kummalgi on oma töö ja kodu, kokku võib saada ainultnädalavahetuseks, kuid siis ka on ühel või teisel midagi muud ees ja nii see asi ära sumbubki.
Railile. Elu ei seisne ainult seksuaalses rahuldamises.
 
milles probleem 23. august 2015, kl 18.23
Mine taksopeatusse ja vali lubadega prints välja.
 
Õnneks siin normaalsed suhteid ei loo 23. august 2015, kl 18.26
Teema algatajaga küll ei soovitaks ühelgi normaalsel inimesel suhelda! Samasugune vaimuhaige nagu see iga öö kanal 12-s inimesi terroriseeriv "pedagoog" Margo
 
sulavesi 23. august 2015, kl 18.31
heal järjel mehed on reeglina juba hõivatud ja kui midagi otsivad, siis kõrvalsuhet. on mõnel korral flirticus tekkinud selline huvitavam vestlus ja olen mõelnud, et milline mees sellise jutu taga võiks olla. kohtudes on ikka päris korralik üllatus tabanud. esiteks on mehel olnud kõrgharidus või paar, väga korralik töökoht ja autot pole mõtet mainidagi. rääkimata muidugi veel hobide nimekirjast ja laiast silmaringist ja muidugi laitmatu enesevälendusoskus. lihtsalt imeline, aga jah... hõivatud on need mehed.
 
viimasele 23. august 2015, kl 18.32
sul muud pole teha kui iga öö mingit vaimuhaiget telekast passida?
 
nõus sulaveega 23. august 2015, kl 18.47
selliseid mehi on piisavalt saadaval, aga nende naised hoiavad oma rahakotist küünte ja hammastega kinni.
 
Mul on raha, mul on auto.. 23. august 2015, kl 18.48
Ma olen nii tubli kohe, et anna minna. Miks sa siis ei jaga oma tulevase ja potentsiaalsega seda kõike? Vii mees Viru keskusesse, osta korralikud riided selga, anna oma auto sõitmiseks jne. Sul pole vaja mitte meest vaid mammona tagavaraga meest, et saaks vaikselt liugu lasta edasi. Enda kiidetud vara ja raha ei taha sa kulutada, ka lapsed ei luba. Mitte ükski siinne mutike ei suuda aru saada, et mehed on mitte rikkuse sümbolid vaid neid kasutatakse siiski sugu tegemiseks. Kes hakkaja ja tasemel mees, sinna on oma raha ka elus matnud. Küll ühe, küll teise ja kolmanda emase hüvanguks. Kas keskealisena peaks nüüd hakkama tõmblema mingi 45+ naise pärast? Alleluuja. Ei iialgi, peale tuleb heale mehele maksta. Elagu siis mees soojakus või Vändras kuuse all. Kui isegi mõtleks sellisel skaalal naise peale, siis vanus jääks ikka kõvasti alla 40ne.
 
to 18.48 23. august 2015, kl 18.52
mis aastakäik sul endal kodus on ja miks sa siin oled, kus ainult luusermehed käivad?
 
Mul on raha-le 23. august 2015, kl 18.52
Ära lasku kohe ühest äärmusest teise. Jutt on VÕRDSEST suhtlusest. Kus kumbki pooltest ei pea kedagi üleval, inimesed oleksid samast sotsiaalsest ühiskonnakihist.
Sulaveele - just nimelt. Küsimus oligi, et hea JA vaba mees.
 
Mul ka raha ja auto 23. august 2015, kl 18.58
Sotsiaalne ühiskonnakiht! Tule taevas appi! Rämpsmehed elavad mingis mõtetus üürikorteris. Jumala jama.. Sellepärast sa kuival istud tädike, et su mõttelaad on oma EGO ülistades paadunult kreenis. Sellist ülbikut ma ei vaataks isegi siis, kui mulle peale makstakse.
 
kogenud 23. august 2015, kl 19.00
40+ väga heal järjel mehed on nii enesekesksed ja nii kõrgete nõudmistega, et mitte ükski 40+ enesega hakkamasaav naine ei paindu nende diktaadi all, võrdväärsusest ei tasu rääkidagi. neile sobivadki lapsnaised, kes nokad õieli kaasa noogutavad ja kõigega nõus on.
 
40+ 23. august 2015, kl 19.06
Mulle meeldib keelekat teha aga õige lõhn ja maitse on vaid noorel tibil, kellel nokk õiekil. Selles suhtes on sul tuline õigus. Nad mitte ainult ei nooguta kaasa, vaid liigutavad ja häälitsevad ka.
 
to 40+ 23. august 2015, kl 19.08
muidugi, sest nad teevad seda raha pärast. mõnele piisab ka kõutäiest peenes restoranis.
 
to 18.58 23. august 2015, kl 19.09
Vales teemas võtad sõna. Sa ei saanud küsimusest aru. Küsimus oli heade ja vabade meeste kohta. HEA inimene ja mees sina kindlasti EI ole.
 
Joonas Maasikas 23. august 2015, kl 19.15
Kõlab hästi, aga praeguse seisuga noortel on huvipuudus selliste meeste vastu (või on mul valet värvi kingad) ning ilmselt siis pean ootama 10 aastat kuni nad aru pähe võtavad.
 
Halb mees 23. august 2015, kl 19.22
Nüüd jõudsime lõpuks tõeni. Nii 40+ kui 25- teevad ühte ja sama asja tegelikult raha pärast. Esimesel on EGO jaoks raha tähtis, et oleks sotsiaalne võrdsus, teine vajab lihtsalt eluks raha, küsimata seejuures, kui palju sul seda on? Iga normaalne mees valib seejuures teise variandi. Headuses pole kunagi ühtset tõde. See kes ühele on hea, on teisele saatan.
 
Liiv Annus @ kogenud 23. august 2015, kl 19.25
Ja kindlasti on meestel vaja ennasttäis 40+ naist :)
 
Naine 23. august 2015, kl 19.31
Ma tegelikult täitsa usun teemaalgatajat - just et taolisi mehi tutvumisportaalides leidub. Nimelt Eesti nii väike koht ning normaalsemad mehed krabatakse ära ilma, et kuskile portaali kuulutust panema peaksid. Seda sealhulgas noortemate naiste poolt. Naine 40+ on keerulisem olla kui mees 40+, kuna silm kisub ikka nooremate ja fertiilsemate poole, paraku on see tõde ning ilmselt tead seda isegi. Vahel kindlasti veab ka, aga ei usu, et see väga sagedane on.
Kui vastata aga küsimusele - kust leiate - siis mis vastust ootad? Pole olemas näiteks sellist metsa, kus taolised mehed kasvaksid ja Sa lihtsalt lähed ja nopid. Kõik asjad maailmas on juhuslikult ning juhuse läbi leitaksegi. Enda neljakümbise leidsin näiteks ühise töökoha läbi, töötasime samas ettevõttes ja vaikselt hakkas asi arenema. Ning oli ka vedamine - et mees oli eelmisest suhtest vabanenud ning igatpidi asjalik ja normaalne inimene. Samas ei kujuta ette, et teist korda samamoodi joppaks. Pigem on klaas pooltühi, kahjuks.
 
* 23. august 2015, kl 19.40
See on teadlastegi poolt kindlaks tehtud, et tänapäeva mehed pelgavad endaga võrdseid või paremini hakkama saavaid naisi. Meessugu on hakanud manduma, naissugu mehistuma. Kurb, aga pidulik. Ja nii jääbki üle meestel elukogenematuid naisi vaadata, kelle kõrval ennast mehena tunda ning endaga hästi hakkama saavatel naistel tuleb paraku üksi olla või tölliga leppida.
 
Aadu K 23. august 2015, kl 19.48
Mina võin küll kinnu kutsuda mõne saleda plontiini ja raha kulutada jäätise kokteili peale ja talle pileti välja teha.
Aint tingimused on kohe vaja kokku leppida.
 
Julge hundi rind on rasvane 23. august 2015, kl 19.52
Mina edukaid naisi ei karda!
 
Liiv Annus @ * 23. august 2015, kl 20.00
See "teadus" suudab tõestada midaiganes ja samaveenvalt ka tõestatu ümber lükata.
MEES ei vaja enda kõrvale teist "meest". Naised kes pole suutnud 40+ vanuseks meest leida või hoida on pisut lootusetus olukorras. Paratamatult on mees bioloogiline subjekt, kes alateadlikult vaatab "parim enne" silti.
 
edukas naine 23. august 2015, kl 20.23
caravan2013@hot.ee - ma olen ennasttäis meeste oksalt alla laskmises väga edukas, mõni on kukkudes kaotanud needki munad, mille arvas enesel olevat. kui sa päris laps ei ole (loe: oled 40+) siis julge mehega tutvuksin meeleldi.
 
Praapor 23. august 2015, kl 20.28
Ikka tutvusportaalist, ikka tutvusportaalist! Ainult et vanema aastakäiguga pead leppima. Tuttav rahanäljas 35+ tibi sai ühe 50+ mehikese kätte. S.tt ja kiilakas nägi välja küll, aga rikas oli. Tibi loogika oli selline, et kui on kole mees, siis teised üle ei löö.

Tähendab - kui oled 40+, siis ära unista 40+ rikkast mehest! Selline mees, isegi kui ta vaba on, valib omale kaasa 25-30 tsikkide seast. Rikas mees tahab omale järeltulijat saada kui tal seda veel pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!