Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
otsida mehi 40 pluss 30. august 2015, kl 21.39
teema oli, et kust leida vabu edukaid mehi 40 pluss.
et tom sid nagu teab hästi, kus vabad 40 pluss mehed eksisteerivad? imelik pole vä? mis sul tom sid siis nedega asja nagu on? sellised huvid kohe?
 
armastus 30. august 2015, kl 21.41
siin toimib ärapanemine ja sallimatus, kas siis tõesti teisiti ei oska ?
 
kinnisvarad 30. august 2015, kl 21.42
aga sul tom sid ju siis vanemate tagastatud maa ja maja? aga mis sinu enda oma nagu on?
 
Sid 30. august 2015, kl 22.06
kinnisvarad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga sul tom sid ju siis vanemate tagastatud maa ja
> maja? aga mis sinu enda oma nagu on?


Ma juba suvel seletasin sulle, et elan omaenda pisikeste valgete kätega ehitatud majas. :D

*Miks sa mu küsimusele ei vasta - kus on su tutvumisteema?
 
aga muidu oled kaido 30. august 2015, kl 22.14
ag amuidu oled kaido vä?
 
ja mis su moor sai? 30. august 2015, kl 22.16
no kui sa usin ehitaja oled,, siis su ex pidi ju pool saama?
 
Sid 30. august 2015, kl 22.24
aga muidu oled kaido Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ag amuidu oled kaido vä?

Ära hakkad oma kaidoga tüütama, mõtle mõni ilusam nimi välja, siis olen nõus kaaluma selle kasutamist. Aga kaido ja kaupo on minujaoks olemuslikult sellised nimed, mis kohe kuidagi ei haaku.

Miks sa mu küsimustele ei vasta? Miks sind mu kinnisvara huvitab? Kleptomaan oled või? Varastad maju?
 
mäh 30. august 2015, kl 23.59
kas täiskuu ikka veel mõjub?:(
 
lihtsameelsus on nii ilus 31. august 2015, kl 00.34
kaido lihtsameelsus on nii ilus lugeda.
 
Sid 31. august 2015, kl 10.46
lihtsameelsus on nii ilus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaido lihtsameelsus on nii ilus lugeda.

Ei tunne ühtegi Kaidot (mäletan, et üks paar aastat vanem koolivend on sellenimeline), seega jätavad igasugu kaidod mind külmaks, aga räägi välja, miks sind mu maja huvitab???

Ja kus on su tutvumisteema, et sa üldse siin rubriigis sõna võtta tohiks???
 
väikesed valged käed 31. august 2015, kl 15.26
väikesed valged käed mehe küljes on üsna jäle vaatepilt nüüd küll.
 
ongi 31. august 2015, kl 15.36
tom-sid oma väikeste käte vahel hoiab suurt särasilma, kellel suured ahned käed.:)))
 
Sid 31. august 2015, kl 16.52
väikesed valged käed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väikesed valged käed mehe küljes on üsna jäle vaat
> epilt nüüd küll.

Kui julged, siis näita enda pilti ka, saan hinnata, kui jäledad su enda käed välja näevad. Minu käsi oled sa ju näinud (pildilt).

*Kas sa peale kinnisvara ka veel KELLEGAGI tutvud? Või ongi sinu jaoks vaid üks tutvumiskriteerum?
 
Sid 31. august 2015, kl 16.56
ongi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tom-sid oma väikeste käte vahel hoiab suurt särasi
> lma, kellel suured ahned käed.:)))

Minu särasilmal silmad säravad ja pakatavad elurõõmust, sinul aga ainult vilavad ringi, kust mida kahmata annab.

*Kas sa tutvud ka või inised siin niisama?
 
immigrantide maaletooja 31. august 2015, kl 17.28
mis MTÜ sul siis ka on immigrantide maaletoomiseks, kaido?
ja mitu pereliiget siis vanast venelasest särsilmal sabas sörgib? lapsed ja lapselasped, et kas mahuvad su majja ja krundile nagu ära?
 
to sid-tom 31. august 2015, kl 19.06
Mine ja ela oma särasilmaga ,mis kerjad siin ja küsid teiste naiste järgi, kerjus! Sind ei taha siin eegi sa oled hõivatud ja päris lolllakas.
 
Sid 31. august 2015, kl 20.50
to sid-tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine ja ela oma särasilmaga ,mis kerjad siin ja kü
> sid teiste naiste järgi, kerjus! Sind ei taha siin
> eegi sa oled hõivatud ja päris lolllakas.

Kui siin tutvumise eesmärgiks on vaid kellegi kinnisvarale küüned taha saada, siis loomulikult ei ole mul siin vaja passida. Minu eesmärk on natuke teine - tutvuda huvitavate inimestega, kellega on põnev maailmaasju arutada ja kellega ka kohtudes kunagi igav ei ole. Tutvus ei käi ju ainult läbi voodi, või veel enam, kellegi kinnisvara pärast, võib ka niisama meeldivalt suhelda. Heast suhtlusest on tegelikult alati vajaka, sest oma töös ma suhtlen väga kitsa ringi inimestega ja tahes tahtmata jääb mõtteid üle, mida teistega jagada.
Ühes võid aga kindel olla, sinusugustega pole mul millestki rääkida, seepärast ei pea sa minuga ka siin suhtlema, hoiad foorumi ruumi kokku ja säästad lugejaid oma nilbustest. Õnneks ei tundu sul ka päriselus ühtegi lähedast inimest olema, kes peaks su käes kannatama. Võta rahulikult ja katsu üksi hakkama saada.
 
miks peaks tutvuma? 31. august 2015, kl 20.59
aga miks kaidoga peaks tutvuma? et immigrante jagada?
ja mis erilisi mõtteid tema pea seal valgete väikeste käte vahel siis toodab?
ja kes nagu tema tundmusi küsis? et kuidas teised elavad. ja kuidas seda netiruumi siis nagu kokku hoidama peab kaido rõõmuks?
selline mögga siis kirja pandud kaidokesel? ikka pisikeste valgete kätega..
 
vana mehe mõtted 31. august 2015, kl 21.01
mida see vana mees siis nagu mõtleb? senini pole küll kohanud ühtegi arukat mõtet selle vana 60-nadates käiva mehe kirjaridadest?
kas keegi on nagu leidnud mõne asjaliku mõtte? irw.
 
sid kirjutab 31. august 2015, kl 21.13
sidi tekst: Kui siin tutvumise eesmärgiks on vaid kellegi kinnisvarale küüned taha saada, siis loomulikult ei ole mul siin vaja passida.
---------------
siis ikka on nagu huvi kellegi kinnisvarale küüned taha ajada, kaido? mis sa muidu siin siis aega surnuks lööd.
 
to sid-tom 31. august 2015, kl 21.14
Kle, normaalsed naised siiski huvituvad tutvumisest kellel veel meest ei ole aga sina laotad enda ilgust siin laiali ja lihtsalt segad tutvumist. Mida krt sa ronid siia ,sul on naine olemas.
 
eks ootab väljavahetamist 31. august 2015, kl 21.28
eks kaido ka vaatab, kus saaks noorema, et vana vene mutt välja vahetada, kui näkkab. vana vene mutt saab ju immigrandina end vormistada eesti riiki ja toetused hakkavad jooksma. ikka abiks ju.
 
vanasõna 31. august 2015, kl 22.37
Paar püsisoodat on osanud järjekordse teema täis pas..dada...
 
jah, kulla popkorn 31. august 2015, kl 23.07
see sooda oli nagu endine alu nimeline vä?
 
Agnes 01. september 2015, kl 01.38
Tom,

Mis ma siin vahepeal maha olen maganud, et sind Kaidoks kutsutakse? :)

Ehk see kurjast vaimust vaevatu ajab midagi segamini, sest minu tuttavate hulka kuulub paar Kaidot ja Kaupot :) Tom muidugi ka, aga peab alles lennukas fantaasia olema, et Tomi Kaidoks m6elda.
Arvan, et tegemist on mingi sala austaja(nna)ga, kes kujutab igast asju ette :) A, kui prooviks ettekujutada, et see polegi nii :)
 
Vä Nagu Vä? 01. september 2015, kl 09.04
Kas tegemist on tuntud facebuuki trolli Ly Tervoga??
 
Sid 01. september 2015, kl 10.53
Agnes, tuleb välja, et see kaupo-kaidotaja on hoopis sinu austaja ja näeb minus konkurenti. :D

Kullakallis tohlakas kaupo-kaidotaja, ma ei himusta su Agnest endale, me oleme niisama vanad tuttavad ja mina küll temale ei pretendeeri, seega võid vabalt võtta ja ise õnne katsuda. ;)
 
Siim Savikotilt 01. september 2015, kl 12.35
kooli alguse puhul on delfi foorumeid tuulutatud ja võib-olla kaupo-kaidotajagi on blokeeritud.
 
Sid 01. september 2015, kl 12.38
Kuule, Siim, ma olen Savikotil käinud ja seal oli ikka jube seasita hais. Ei tule sinna pasa haisu sisse ei kapo ega keegi muu.
 
Sid 01. september 2015, kl 13.18
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, Siim, ma olen Savikotil käinud ja seal oli
> ikka jube seasita hais. Ei tule sinna pasa haisu s
> isse ei kapo ega keegi muu.


Sa seasitane mõtle omale nimi välja, või teine võimalus, õpi liitlausetega kirjutama. Muidu võib keegi arvata, et ma ka peale lihtlausete ja mõttetuste midagi kirjutada ei oska. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!