Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
Haukuv-Peni 24. august 2015, kl 17.51
Minul on oma eluks vajalik kõik olemas, mida teemaalgataja ihaldab. Aga ütle üks hea põhjus miks ma peaksin osa sellest sinule andma? Vastu saan ainult näägutamist ja tänitamist? "Liiga vähe, liiga vilets." Üks eesti naine ei suudagi mehega teisiti suhelda kui sisisedes või vingudes!
 
viimasele 24. august 2015, kl 18.01
vaatab siis ida poole.
 
naine 49 24. august 2015, kl 19.08
Või siis lääne poole...mina olen juba lati nii alla lasknud, et tutvusin ühes portaalis 63 aastase soome härrasmehega. Oli väga tore ja lõbus...aga siis ühel päeval ta enam mulle ei kirjutanud...ju leidis noorema.
 
võimalus 24. august 2015, kl 19.10
tutvuda samaväärse mehega oleks külastada Tallinna kalleimaid spordiklubisid, õhtustada sellistes hotellirestoranides, mida külastavad ka rikkad välismaalased, see on ammu toiminud, edu Sulle :)
 
haukuvale peninirule 24. august 2015, kl 19.16
no ikka ja jälle jaksad haliseda sellest, et pead midagi kellelegi andma? kes krt su rahanatukest tahab? ma pakun, et teenin sust vähemalt paar korda rohkem, mida sa nii hirmsasti kardad?
aga siin juba oli öeldud, et koonrid on kõige rõvedamad mehed.
 
Liiv Annus 24. august 2015, kl 19.24
Kooner? Kui tahad jaga igale hulgusele. Ei jaga ju. Kooner!
 
barmalei - biseksual 24. august 2015, kl 19.41
No mis te sest annusliivast kogu aeg meenutate?
 
muld 24. august 2015, kl 20.11
Meie ei meenutagi, ta tuletab ennast kogu aeg ise meelde.
 
Sid 24. august 2015, kl 21.23
imestab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei jõua ära imestada, et sulavesi peab heaks mehek
> s meest, kes oma naise selja taga teisi paneb. tase.
> minu meelest on sellised ikka erilised nirud
> mehed.
>

Kas sa pead silmas mind? Kui ma väitsin, et ma vaba pole, siis tähendab see vabatahtlikku seotust, elik truudust. ;) Juriidilises mõttes olen ma täitsa vaba, kui linnuke oksal.


> aga olles endale elus kõik ise mure
> tsenud ja iseendaga rahul, ei näe ma mingit põhjus
> t, miks peaksin soovima aega veeta labase küprokij
> õmmiga. ei vaevuks sellisega kirjavahetussegi astu
> ma. j kui teistsuguseid pole, no mis seal ikka, mu
> lle väga meeldib üksi elada oma ilusas kodus, pole
> mingit soovi kuskile kolida. aga muidu on kõige j
> ubedam asi kooner mees, selle jutu järgi, mis siin
> , ongi siin ainult koonrid koos. eriti hale on, ku
> i räägitakse, et oi pean kohvi välja tegema. kohvi
> raha on peenraha, normaalne inimene seda ei loe. j
> a kui mees on ikka 40+ ja pole oma elu jooksul sut
> nud endale elamist ja autot ja kõike muud, mis mõn
> usa äraolemise juurde kuulub, hankida, siis on ta
> lihtsalt rumal ja laisk. ja milleks mulle rumal ja
> laisk mees? mina mehe raha ei vaja, teenin ise ro
> hkem kui piisavalt, kuid ülalpeetav mees oleks põl
> astusväärne.
> teritage nüüd hambaid, siinsed ko
> onermehed. ja hakake oma põhiargumenti välja käima
> , et ju olen vaal. muuhulgas aga olgu siis ennetav
> alt mainitud, et olen missimõõdus ja ei pea oma il
> usat figuuri sugugi häbenema.

Nojah, ei hakka parem kommenteerima, sest see kibestumus kumab kaugele ja laiskus korrektset kirjakeelt kasutada, ei jäta ka just parimat muljet sust.
 
paukuvale 24. august 2015, kl 21.28
liiga vähe, liiga vilets ekstaole, kõikidel on nõudmised, nii ka sinul.
 
Liiv Annus 24. august 2015, kl 21.37
Nagu kirbud peni turjas :)

Küsimus on ju aus. Mida peni vastu saab omapoolt pakutule? Aga kogu naiste kisa on ka siin üsna üksmeelne - peni on kooner. Ise ei peaks nagu midagi panustama peale oma üüratu EGO.
 
võta või peeter nimeks 24. august 2015, kl 22.27
küsimus oli ju kehvasti püstitatud, osa sellest sinule andma? millest? peni võiks lugeda uuesti mida teemaalgataja kirja on pannud :)
 
koibik 24. august 2015, kl 23.23
Haukuv-Peni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul on oma eluks vajalik kõik olemas, mida teema
> algataja ihaldab. Aga ütle üks hea põhjus miks ma
> peaksin osa sellest sinule andma? Vastu saan ainul
> t näägutamist ja tänitamist? "Liiga vähe, liiga vi
> lets." Üks eesti naine ei suudagi mehega teisiti s
> uhelda kui sisisedes või vingudes!

Penile: Kui mõne koha pealt võib järeleandmisi teha, siis vingatsist meest küll ei taha ;)

Teema autorile: võib arvata, et üht kindlat allikat sinu kirjeldatud meestele ei ole. Kui oled särava olekuga, siis võivad tutvused toredate meesisenditega tekkida kus tahes; reisil, töö raames, sõprade kaudu, klubis, miks mitte ka internetis.
 
Liiv Annus 24. august 2015, kl 23.37
Aga alustame siis algusest.
Teemaalgataja sarnaseid naisi on hulgi, puudust igatahes ei ole. Mille poolest ta teistest omasugustest eristub? Aga mis põhjusel peaks talle sobiv mehekandidaat vaba olema? Ja kui vaba, siis kas tal ilmtingimata on uut naist vaja 40+ vanuserühmast, kui üldse. On nooremaid ja saab ka ilma hakkama. Mehena ja isana ollakse end realiseerinud ning nüüd võib ka iseendale elada, hobidega tegeleda ja rahu nautida.
Küsimus 40+ naisele; Milleks mehel sind vaja peaks olema? On ju tegelikult päris kirev seltskond mittekvalifitseeruvaid huvilisi :)
 
koibik 24. august 2015, kl 23.50
Mina jälle vaatan (pole veel 40), et just nooremad mehed kipuvad austajateks, nii juba mõned head aastad. Nii et see, et mehed alati nooremaid tahavad, ei vasta tõele.
 
Liiv Annus 24. august 2015, kl 23.55
Koibik, aga kasuta siis võimalust kuniks huvi on :)
 
koibik 24. august 2015, kl 23.57
Vaatan veel pisut ringi ;)
 
Mōtleme nii, 24. august 2015, kl 23.57
et mōnele ema tiiva all kasvanud mōmmibeebile on siiski tarvis koju mingit mutti taustale näägutama ja ilma kujundama. Mehe ema on lihtsalt vanaks jäänud ega tule kōige sellega enam toime.
Seega peaks autor pöörduma palvega endast mōnikümmend aastat vanemate naiste poole. Et annavad poja ehk ūle.
Muudele meestele ei paista pähe mahtuvat suhte sarnane kooslus mingi mōttetu ja näost ära vajunud mutiga.
 
Nõiaella 25. august 2015, kl 00.05
Naised 40+, miks te tahate oma elu parema poole ära rikkuda? Võimaldage noortel naistel ennast müüa, kui vahendeid toimetulekuks napib ja lubage vanameestel endale "õnne" osta. Nautige parem elu, mida vabadus ja materiaalne kindlus teile võimaldab. Arvan, et mõni noor naine, kes olude sunnil rikka vanamehe kõhu all oma igapäevast leiba teenib, võib teie võimalustest vaid unistada:(
 
Haukuvale Penile 25. august 2015, kl 00.09
Haukuv-Peni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul on oma eluks vajalik kõik olemas, mida teema
> algataja ihaldab. Aga ütle üks hea põhjus miks ma
> peaksin osa sellest sinule andma? Vastu saan ainul
> t näägutamist ja tänitamist? "Liiga vähe, liiga vi
> lets." Üks eesti naine ei suudagi mehega teisiti s
> uhelda kui sisisedes või vingudes!

On selline ütlus, et koer kes haugub, ei hammusta. Haukuv Peni on täpselt selline suur ja tokerdanud karvaga koer, kes on oma koduhoovi aiaäärse juba mustaks jooksnud, muudkui tormab seal arulagedalt ringi möödujatega kaasa ja annab kõva klähvimisega enda olemasolust teada. Nii möödubki ta mõttetu elu üksluises rutiinis.
Peni on nii tihti siin, sest muud paremat ja huvitavamat päriselu tal ei ole. Mis pole ka kuidagi imekspandav. Sest ta on äärmiselt kibestunud inimene (pole vahet, kummast soost). Kitsarinnaline on üldistada stiilis "KÕIK mehed on sitapead või et kõik naised on ussid". Peni, ütle seda oma emale, õele ja teistele naissoost lähisugulastele ka otse näkku, kui väga sa neid kõiki vihkad, sest nad kõik on nii mõttetud sisisevad vingatsid. Sellise aususe eest saavutaksid hetkega suguvõsa ja töökoha lemmikmehe tiitli, kõik naised pretendeeriksid sinu südame võitmisele. IRV.
Mõistus ei ole paraku oma teha. Ja sinu vastus on selle väite suurepärane tõestus. Sa kujutad ette, et kõik see pisku, mis sul on õnnestunud elu jooksul kokku kraapida, tahetakse sinult hetkega vägisi käest võtta. Sa seisad nagu 3-aastane jõmpsikas rannaliival, surud oma liivalabidat vastu keha ja ei julge sellega ise ka mängida, et ÄKKI tuleb keegi ja soovib SINUGA KOOS selle labidakesega mängida. Nõnda sa seal seisadki, hirmunult ja õnnetult, kõik mängud jäävad mängimata ja elu elamata.
Sa oled kibestunud ja kahtlemata õnnetu inimene, kuid vastu sinu enda tahtmist ei saa sind keegi aidata ka. Sulle saab ainult kaasa tunda.
 
üks naine 49 25. august 2015, kl 00.32
Tõepoolest, mingit tahtmist ei ole endal ka kellegi juurde elama minna või siis kedagi enda juurde elama kutsuda või siis midagi anda või võtta.
Sooviks hoopis kohtuda meesterahvaga, kellega koos oleks tore ja lõbus nii minul kui ka loomulikult temal. Oleks lihtsalt suurepärane olla armunud, hulkuda ringi käsikäes, naerda nii, et kõht valutab...oodata kannatamatult tööpäeva lõppu, et siis kohtamisele tormata.
 
dorpat 25. august 2015, kl 06.13
tead, sa trollist targutaja oled vist tõesti idioot. kuna su jumalakspürgimine järjekordselt välja ei kukkunud, siis käid ja mölised iseendaga erinevate nimede ja sic! lausa erinevate sugupoolte alt edasi, kuna nii lolli inimesega keegi teine rääkida ei taha.
mis sul viga on üldse? oled mingi ratastooli aheldatud jalutu sant, et sul muud elu pole? vaimse puudega? seda viimast kindlapeale. no milline vaimselt terve möliseks iseendaga päevad läbi nii muti kui äti positsioonilt, iniseks ja hädaldaks, kuidas keegi teda ei taha. ajad öökima tõesti. ilmset ka iseennast, igast su kirjutisest kumab läbi sügav alaväärsuskompleks ja enesevihkamine. oled üks lootusetult õnnetu inimvare, kes ei oska väärtustada ei ennast ega teisi. praktiliselt mitte midagi siin ilmas. sotsiopaat ühesõnaga. kui ükskord probleemi endale teadvustama hakkad, suudad ehk ka abi otsida.
 
Eelmisele 25. august 2015, kl 08.22
Agnes, sina vä? Jaksad ikka lugeda ja asjaga kursis olla, tubli naine ja ema:)
 
HaukuvPeni 25. august 2015, kl 10.42
Tere jälle! Mina olen see päris krants, mitte kummist ja täispuhutav. Kui siit foorumist paar tolvanit välja saaks võiks see koht muutuda päris meeldivaks. Aga võib-olla ka igavaks?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mali 25. august 2015, kl 11.24
Vastu saan ainult näägutamist ja tänitamist? "Liiga vähe, liiga vilets." Üks eesti naine ei suudagi mehega teisiti suhelda kui sisisedes või vingudes!

Nojaaa, selliseks pikapeale muutubki rahuldama naine :)
 
mali 25. august 2015, kl 11.25
rahuldamata :)
 
mali 25. august 2015, kl 11.37
to Liiv Annus
On nooremaid ja saab ka ilma hakkama. Mehena ja isana ollakse end realiseerinud ning nüüd võib ka iseendale elada, hobidega tegeleda ja rahu nautida.
Küsimus 40+ naisele; Milleks mehel sind vaja peaks olema?--

Aga pole siin tutvust sobitamas... veel.---

Aga mõte liigub selles suunas eks ega muidu siin ringi ei luuraks? :) Nii, et küsimusele miks vaja vastust tead ju isegi:)
 
Mõtlik 25. august 2015, kl 11.49
Noh mulle 36 aastasele naisele kirjutas 55 aastane härra, kes kõigele lisaks soovib veel kohustuste vaba suhet ka... ja ma tõesti ei otsi endale uut isa.
 
HaukuvPeni 25. august 2015, kl 13.11
mali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Nojaaa, selliseks pikapeale muutubki rahul
> dama naine :)

Öeldakse, et naist rahuldab kõige paremini juveeli ja karusnaha kauplus. ;-)
Teisest küljest on mehel tunduvalt raskem naist rahuldada kui naisel meest! Naisel mahub mehe seksuaalselt erutuv piirkond ilusti pihku ära ja otsima seda kuskilt erilisest kohast ei pea. Naisega on nii, et naised ise ka ei tea kus kohas see koht mida stimuleerima peaks parajasti asub. Otsima peab seda suure varba otsast kuni juusteni välja. Enamasti seda ei leiagi. Õnnelikud on need naised kes tunnevad oma keha (ja nende mehed ka). Peale selle peab mees ajama sellel ajal suust mullikesi välja, ehk siis rääkima mesijuttu. Enamikul meestest on see ületamatuks takistuseks. Kui ei oska, saad sõimata. Lõpptulemus on selline, et kui naist näeb, vajub ära.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Eelmisele 25. august 2015, kl 13.28
Ehk siis-oled tugev mees ja aru peas, keerad naistele selja. Kui pole, elad surmani endas seda naise rahuldamise ideed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!