Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
mali 25. august 2015, kl 13.57
Öeldakse, et naist rahuldab kõige paremini juveeli ja karusnaha kauplus. ;-)

Ainult ja ainult väljundi otsimine sisemisele rahutusele.

Õnnelikud on need naised kes tunnevad oma keha (ja nende mehed ka)
Kõike ei saa. Tavaliselt on need kehad kasutada ka veel kolmandatel ja neljandatel.

Miks küll suhte alguses on kõik korras? Seos ja vastus tuntud lausest--- kähku maha ja taha.
 
HaukuvPeni 25. august 2015, kl 14.18
"Õnnelikud on need naised kes tunnevad oma keha (ja nende mehed ka)
Kõike ei saa. Tavaliselt on need kehad kasutada ka veel kolmandatel ja neljandatel."
Need naised kes tunnevad oma keha, oskavad ka sellest naudingut saada ja seda soovitakse ikka ja jälle. Ühe mehe võimetest enamasti siis ei piisa.

"Miks küll suhte alguses on kõik korras? Seos ja vastus tuntud lausest--- kähku maha ja taha."
Korras on seepärast, et mees näeb, et teda tahetakse ja püüab kõigis asjades hea olla.

Need on muidugi minu arvamused ja ei pretendeeri absoluutsele tõele!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mali 25. august 2015, kl 14.31
Vaata haukuv, kõik peitubki selles ühes lauses mille juba välja tõin. Mõtle.
 
valetaja voodiveerel 25. august 2015, kl 21.33
no hiljem selgub, et mehel pole ei vara ega juveele, kasukarahast rääkimata. enamus suhteid lõpevad, sest keegi valetab. Võib- olla lootusega, et küll tulevik saabki olema nagu mees kokku valetab, aga käesolevas momendis on voodi tühi, taskud ka, juveelid poes ja sinna nad jäävadki, karusnahad jooksevad vabalt loomadena ringi jne jne.
ühesõnaga TÄNANE päev erineb sellest, mida lubati.
Piisav põhjus ju teist põlgama hakata. valetamise eest.
 
HaukuvPeni 25. august 2015, kl 21.49
valetaja voodiveerel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>, juv
> eelid poes ja sinna nad jäävadki, karusnahad jooks
> evad vabalt loomadena ringi jne jne.
> ühesõnaga
> TÄNANE päev erineb sellest, mida lubati.
>

Mis sa mõtled, et sellist mammona järgi jooksvat naist ükski mees austab? Müüdav naine jääb müüdavaks naiseks. Vaid hinnas on küsimus mida keegi maksta suudab või tahab.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mammoonat armastav naine 25. august 2015, kl 21.56
kõik naised armastavad mammoonat, ainult mehed elavad õllest ja seksist. kes sellega ei lepi, ostku kumminaine, enne muidugi vedagu oma laisk tagumik tööle, sest see maksab ka midagi.
 
HaukuvPeni 25. august 2015, kl 22.41
mammoonat armastav naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mehed ela
> vad õllest ja seksist. kes sellega ei lepi, ostku
> kumminaine,

Väga hea idee! Jääb ära see päevast päeva vinguva ja sisiseva naise ülalpidamine ja poputamine. Keppi ta ju nii kui nii ei anna ja õlut poest ei too! Las naised käivad shoppamas ja otsivad meelelahutuseks mõne pagulase. Lubati euroliitu astumise korral rohkem seksikaid mehi - saite nüüd! :-p
http://www.vara.ee/nali/index.php?id=834

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mammonast mitteeriti arvav naine 25. august 2015, kl 23.02
Ei ole midagi saanud mis lubati.
 
aga mida siis möliseda? 25. august 2015, kl 23.04
ei saa nagu aru, mille üle see haukuv pebni siis möliseb+ üks ju kena sente veeretada ja mõelda naiste rikutusest. Täiesti tasuta ju.
Koerakrants võiks ise ka mõelda, mida naisele lubas ja mis sellest siis välja tuli?
vaevalt ta naisele sitta elu lubas, aga välja kukkus nagu alati. naise meeelst.
 
isegi penile jätkub 25. august 2015, kl 23.07
no immigrante jagub ehk penilegi. Teadupärast nad leiavad, et kui teistel on, tuleb ära võtta. Niisiis on nad varsti ka sinu värava taga, ma olen aru saanud, et sul mingi peldik kusksil koos kapsamaaga?
 
Lily Marlen 25. august 2015, kl 23.08
Ja üleüldse miks üldistada. Niikui naine siis vinguv,näägutav ja susisev jne..
 
vana koera pidaja 25. august 2015, kl 23.24
teemaks oli vabad mehed üle 40. miks vana peni end puudutatuna tunneb, ta ju 60 pluss.
 
HaukuvPeni 26. august 2015, kl 09.24
vana koera pidaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teemaks oli vabad mehed üle 40. miks vana peni end
> puudutatuna tunneb, ta ju 60 pluss.

:-D Mina ei tunne ennast puudutatuna. Mul on lihtsalt lõbus siin õelaid vanamoore mõnitada. Normaalseid naisi siin eriti ei liigu. Kui mõni juhtubki siia, siis õelutsejad peletavad ta minema.
p.s. 90 on ka "üle 40." Pealegi, selleks ajaks kui kuuskümmend saan on mul veel palju aastaid aega siin muttidega kakelda.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mali 26. august 2015, kl 10.20
-Mul on lihtsalt lõbus siin õelaid vanamoore mõnitada. Normaalseid naisi siin eriti ei liigu.

Kuidas see vanasõna nüüd oligi... Pada sõimab katelt... :)
 
sulle vastuseks 26. august 2015, kl 10.34
Esimese ex abikaasa leidsin töö juurest, tvusime, hakkasime käima, ühised huvid ja noorus, abiellusime. Mõne aasta möödudes leidsime, et see pole ikka õige abielu ja lahutasime. Teise abikaasaga olime mõlemad suured kulutuurihuvilised, kohtusime läbi kirjanduse huvi, armusime, abiellusime, sündis laps. Elasime 15 aastat koos, lahku viis tema alkoholi armastus. Kus inimesed kohtuvad, see on täiesti igal pool võimalik, kus ringi liigud, saatus saadab kokku. Absoluutselt igal pool on võimalik leida omale teist poolt.
 
HaukuvPeni 26. august 2015, kl 12.00
mali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>

> > Kuidas see vanasõna nüüd oligi... Pada sõimab ka
> telt... :)

Põhimõtteliselt on sul õigus aga ma ei suhtu iial halvasti nendesse kes on veel võimelised ennast ilusasti väljendama ja teisi austama. Siinsed printsessid/vanamoorid aga sõimavad just neid kes püüavad kedagi leida ja käituvad viisakalt! Õelus, kadedus, harimatus, viha? Põhjust mina ei tea.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 26.08.2015 12.05.
 
kadakajupp 26. august 2015, kl 12.19
hea on küll väga subjektiivne hinnang, aga polegi leidnud - nii et teemaalgatajale abiks ei oska olla.
 
Jupile 26. august 2015, kl 12.35
Ja sa ei leiagi. Kuniks hakkad kogu seda leidmist ja otsimist vähe vabamalt vōtma ega lähene sellele nagu aritmeetilisele tehtele. Paari aasta pärast vōid muidugi läheneda juba kuidas tahad-keda mingi 4kymbine ninakas mutt ikka huvitab:D
 
kadakajupp 26. august 2015, kl 12.41
ma võtan väga vabalt ja tegelikult ei otsigi, aga vastates teemasse, siis ei ole ka leidnud. ja mind kah tegelikult ei huvita kellegi arvamus minust - olgu siis kolme-või neljakümbisena ;).
 
mali 26. august 2015, kl 12.56
Kui üldse ja kas siis halvale peab vastama halvaga? Kas poleks parem ignoreerida või proovida hoopis vastupidiselt, võib toimida väga üllatuslikult :)
 
Sid 26. august 2015, kl 13.22
mali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui üldse ja kas siis halvale peab vastama halvaga
> ? Kas poleks parem ignoreerida või proovida hoopis
> vastupidiselt, võib toimida väga üllatuslikult :)


Väga kristlik lähenemine sul. :) Tegelikult ei ole mingit vahet, mismoodi sa selle trolliga suhtled, kuna ta IQ ja EQ on mõlemad suhteliselt madalad, siis selleks, et temaga talle arusaadavas keeles ja sümbolites asju arutada, peaks ennast sundima ka poole lollimaks. Ei saa ju madalaima ühisnimetaja leidmiseks ennast pidevalt vaimselt vägistada. :)
 
Jakob 40+ 26. august 2015, kl 14.27
Kuskohast leida... elu viib kokku.
Ma ei suuda hästi uskuda, et tutvumisportaalides on ainult ajudeta töllmokad.
Äkki sai lihtsalt filter pandud selliselt, et valikus ainult piltidega mehed, kes sealjuures ka mingitele füüsilistele parameetritele vastavad?
Mina küll ei paneks endast tutvumisportaali äratuntavat pilti, aga samas olen ma ka vanematest eraldi elav, materiaalselt kindlustatud, juhilubadega mees...
 
40+ mees 26. august 2015, kl 14.43
Häid 40+ mehi on tõesti väga raske leida. Häid ehk leiabki, aga selliseid nagu teemaalgataja esile tõi on väga raske leida. Miks? Lihtne ju. Lööme need 40+ vabad mehed lahku- lahutatud, vanapoisid ja lesed.
Lahutatud vennike on ilmselt väga pika aja pidanud alimente maksma ja lahutusega ka ühest koma teisest loobuma. Midagi uut luua sellises eas enam ei viitsi, ehk siis laene võtma ei kiputa ja elataksegi palgapäevast palgapäevani ja ollakse sellega rahul. Mingi elamine on, üürikas või siis vanematekodu, ilmselt ka mingi autoköks, aga mammonat pole. See viimane jäi ju ex naisele ja lastele. Ma millegi pärast arvan, et üks hea mees nii käituks. Mida te siis veel tast tahate? Tal pole ju midagi, jättiski kõik teile, mille najal te end hästi elus hakkama saavaks naiseks saate pidada.
Vanapoistest pole mõtet rääkidagi. Neil võib mammonat olla kuhjaga, aga nohiklik elustiil ei lase seda kellegagi jagada. Pigem peidab madratsi sisse ja laseb seal ära kõduneda, kui et kellegiga jagab.
Ja nüüd siis lesed. Nad on elus midagi väga olulist kaotanud ja kes sellest toibub, ei vaata elu seeski mingit lahutatud naist, sest sellisega tulevad tahes tahtmata probleemid kaasa. Nii võib vähemalt eeldada. Ex mees, kehv iseloom jne jne. Lahutatakse ju millegi pärast ja miks peaks arvama, et naine on kullatükk, aga vot see mees oli mölakas. Vanatüdrukud jäävad nii ehk naa valikutest välja. Kui ikka 40-ks eluaastaks mehele pole saanud, no siis on mingi suur viga küljes.
Selline arvamus siis. Äkki vale puha, äkki mitte.
 
mali 26. august 2015, kl 14.53
No mis kristlik. Keegi pritsib sappi, mõnitab, tänitab.....kas peaks samaga hakkama vastama või?
Pole enam lasteaia ealised/ tema tegi teen ka/ :)
 
Sid 26. august 2015, kl 15.19
Sappi ei pritsi ega tänita ka - ei viitsi, mõnitada aga meeldib aeg-ajalt küll. See selline poolenisti meelelahutuslik tegevus, mitte pahapärast kellegi maha tegemine. :)
 
mõnitamine näitab iseloomu 26. august 2015, kl 19.29
kas seemnepurse mõni tilka ikka tuleb, tom-sid-kaido?
no see mõnitamise tulemusena nagu?? või ooled kuiv , mis kuiv juba vanadusest?
eks mehetunnuste kadumine ja taandareng vanaduse tõttu teeb meele mõruks küll. siis ongi iga naine niii kättesaamatu..ja vanadus vaid terendab ees.

ega see haukuv peni tohlakas ka nooremaks pole ju viimase 10 aastaga läinud? peeglid ka vist puruks löödud, et enda vanadus näkku ei kargaks.
 
HaukuvPeni 26. august 2015, kl 19.35
mõnitamine näitab iseloomu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

Ma pigem pakuksin, et näitab madalat IQ taset.
p.s. Loe eelmist postitust 26. august 2015, kl 19.29

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Lamba-Aada uudishimu 26. august 2015, kl 19.45
...Ei tea, kas see kadakajupi tegelaskuju on ka mingi reaalse elu tegelane? Ei tea, kes seda haukuvat peni netilaval mängib?... Ma ei suuda nüüd uudishimust magamagi jääda.
Tervitan,
teie vana ja tokerjas Lammas ;)
 
norra kalatehasest 26. august 2015, kl 19.48
kas tom-kaido-sid vaene venelane Norra kalakombinaaadist ka osaleb tutvumiskonkursis? ikka tomi tasuta elamise nimel? et saaks nagu jalgu puhata tasuta?
ega vana tohlaks peni pole ju ka vandusega seoses arulkust kogunud. oma olematu aikjuuga võib see vana mees tagumikku pühkida.
 
tomi aikjuu 26. august 2015, kl 19.51
jah, tomi-sid-kaido ju näitab oma aikjuud pidevalt. ei tea, kas vana veneleane ei jaksa imeda vä?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!