Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
Munadega mees 23. august 2015, kl 20.28
Pikkus, kaal, elukoht, sotsiaalne staatus, palk jne. Mis sa tühja siin kaagutad..
 
Liiv Annus 23. august 2015, kl 20.29
Kui tulemus on ette teada... :D) Otsi lolli!
 
tunnen kaasa 23. august 2015, kl 21.44
Tallinna naine 40+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tõesti tahaksin teada. Mul on mitmes tutvumispo
> rtaalis kontod, kuid neist, kelle vahelt seal vali
> da on, ei taha ma tõsisema suhet mitte ühegagi. Ma
> ise olen haritud, materiaalselt kindlustatud, töö
> tav naine. Eeldaksin mehelt sama. Kuid need kes en
> nast pakuvad on pooled üldse töötud või siis tööta
> vad mustalt kuskil ehitusel, kust raha kunagi kätt
> e ei saa ja siis on jälle hea põhjus oma muret alk
> oholi sisse uputada. Elatakse kas mingis mõttetus
> odavas üürikorteris või lausa vanematega koos või
> üldse töö juures soojakus. Lausa hämmastav, et aut
> ot või autojuhilubasid ei ole 9-l mehel 10-st, sam
> as kui ümberringi tundub justkui autod oleksid kõi
> gil. Kõrgema haridusega mehi on tutvujate hulgas o
> luliselt vähem kui ainult põhiharidusega või lõpet
> amata kutseharidusega. Ma olen niivõrd üllatunud s
> ellisest reaalsusest, et pole lihtsalt sõnu.

Kallis naine, palun loe oma postitust üle kolm korda, kui aru ei saa, siis veel 30 korda. Su enesehinnang on niivõrd kõrge, et sinu kõrvale ei mahu ükski mees.
Mis puutub kõrgharidusse, siis tunnen kahekordse kõrgharidusega mehi, kui naisi, kes toidulauas lasevad kõhugaase nii , et silm ka ei pilgu.
Mul ka ei olnud sõnu, aga olen hakanud inimesi mõistma:) Võta vabalt ja sinu ellu tuleb soovitud mees:)
 
to tunnen kaasa 23. august 2015, kl 22.02
No ehk väljendusin veidi emotsionaalselt, kuid olen tõepoolest imestunud, et see pilt, mis avaneb ükskõik kus reaalis (poes, mõnes asutuses, SPAs), on niivõrd erinev sellest kontingendist, kellega on võimalik kohtama minna. Ebamõistlikult kõrge enesehinnang mul kindlasti ei ole.
 
Sid 23. august 2015, kl 22.09
Tutvumisportaalis tasub uurida neid, kes muidu ei tutvu. Näiteks pole kuude kaupa portaalis nägu näidanud või on hoopis pildita. Nende seast võib kedagi leida, sest nemad ei otsi paaniliselt omale kaaslast ja liiguvad rohkem päriselus ringi. Päriselus on aga autodega ja normaalselt teenivad mehed siiski ülekaalus. Ilusal ja enesega hakkamasaaval naisel ei tohiks küll olla mingi raskus meeste tähelepanu endale saada ja kui juba tähelepanu on endale saadud, siis paljukest seda naiselikku kavalust ikka vaja on, et mehega tutvuda. Kui muud ei saa, siis kiire kähkuka ikka välja meelitab. Jäänud on veel paar viimast sooja päeva, kus poolpalja kehaga on võimalik mõni mees ära võluda.
 
to Sid 23. august 2015, kl 22.13
päris elus on kenal ja edukal naisel mehe saamine üliraske, sest mehed kardavad sellist naist, vanusest olenemata.
 
tule jumal appi 23. august 2015, kl 22.15
sa Sid oled üks erakordselt rumal mees
 
eelmisele 23. august 2015, kl 22.21
ja teemaalgatajale, just mehed ja eriti eesti mehed kardavad sellist naist, välja arvatud erandid...
 
Sid 23. august 2015, kl 22.34
Mehed kardavad kõrki ja rumalaid kaunitare, sest nad on vaatamata välisele ilule tüütud ja kulukad pidada. Seni, kuni nad noored on, neid siiski peetakse, sest väline ilu kaalub kulutused üles, aga 35+ vanuses seda enam ei juhtu. Selles vanuses on aga veel enam-vähem väljanägevaid kaunitare ilmselt päris palju üksikuid, sest veel kõrge enesehinnang ei lase elu adekvaatselt tajuda.
Tarkadel naistel on muidugi juba eos valikuvõimalused väiksemad, sest vabu tarku mehi on tõesti vähe, samas võib tark naine ka mehe peidetumaid väärtusi näha ja neid edasi arendades omale hea ja hooliva kaasa leida.
 
pede sidile 23. august 2015, kl 22.38
pede sid peaks ikka otsima kuskilt pedebaarist mitte naistekast
 
Sid'i toetuseks 23. august 2015, kl 22.39
Rumal ja kõrk eneseimetleja on tõesti selle teema autor. Ei väsi teine ära ka veel oma rumaluse presenteerimisest siin.
 
tunnen kaasa 23. august 2015, kl 22.40
Enesehinnang on väga petlik, seda ei saa inimene ise hinnata, palu hinnangut psühholoogilt või mõnelt sõltumatult kaaslaselt, kes suudaks ausalt vastata.
Aga see võib väga valus olla :)
 
pede sid ise treib neid teemasid 23. august 2015, kl 22.41
pede sid ise treib neid teemasid naiste nimede alt kümnete kaupa
 
eret 23. august 2015, kl 22.43
eksid sid. mehed kardavad ilusaid ja üliseksuaalseid naisi, kui nad veel targad ka on, siis häda sellistele naistele.
 
Sid 23. august 2015, kl 22.47
pede sid ise treib neid teemasid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pede sid ise treib neid teemasid naiste nimede alt
> kümnete kaupa

No kui sa just nii arvad. :D

*Tegelikult ei ole siin kuigi sage külaline ja ausalt öeldes vaatan vaid paari esimest teemat, sest ei jaksa siin lugemas käia, veel vähem mingeid teemasid treida. Ka tänaseks on mu jaks otsas ja edasi võid oma homounenägusid ise vaadata. ;)
 
teema autorile 23. august 2015, kl 22.49
Mehena võin kinnitada, et head ja vaba naist 35+ leida on tõeline väljakutse.
 
naine 23. august 2015, kl 22.55
enne võib võita eurojackpoti kui leida head ja vaba 45+ meest.
 
Liiv Annus 23. august 2015, kl 22.59
Tõsi ta on, vaba ja HEA naise leidmine on haruldasem kui lotovõit. Kõike võib leida, absoluutselt kõike ...
 
Liblikatekitajale 23. august 2015, kl 23.01
teema autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehena võin kinnitada, et head ja vaba naist 35+ l
> eida on tõeline väljakutse.

Võib olla meil võiks midagi huvitavat areneda. olen 39/173/58, naiselikum, sportlikum -kui mees on ok, liblikad lendama panna on ikka tore. Otsin püsivat kaaslast Oma kontakti võiksid vähemalt jätta.
 
Sid 23. august 2015, kl 23.03
eret Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eksid sid. mehed kardavad ilusaid ja üliseksuaalse
> id naisi, kui nad veel targad ka on, siis häda se
> llistele naistele.

Siiski veel vastan. Kui sa pead end ilusaks ja üliseksuaalseks naiseks, ja ikka oled ilma meheta, siis vaata peeglisse ja mõtle veel! Mehed ja naised näevad ilu ja seksuaalsust hoopis erinevalt. Näiteks umbes 90% meestest peavad igasuguseid iluoperatsioone ja enesekaunistamisi eemaletõukavaks aga ometi on neid pardimokkseid ja plastmassiseid naisi kõik kohad täis. Miks?
Mehed otsivad kaunist keha, mis peidaks endas hoolivat ja usaldusväärset naist. Usaldusväärseks ei saa aga juba eos lugeda naist, kes juba oma kehaga petab. Ma tunnen ka naisi, kes välimuselt oleks võinud modellid olla, aga kes sellegipoolest on üksi. Põhjus on aga lihtne, sügavalt silma vaadates ei näe sealt peale tühjuse midagi. Naised seda teise naise silmist ei otsi ja nad ei saa sellest aru, aga meestele on pilt koheselt selge. Selliste kaunitaride saatus ongi vaid üheöösuhted ja sedagi vaid seni, kuni keha veel ahvatlev on.
 
ju 23. august 2015, kl 23.09
sul endal mõni oluline puudus olemas, krõhva või muidu lodeva olemisega.
 
sulavesi 23. august 2015, kl 23.13
Sid, kas sa vaataksid mulle korraks silma, et ma teaksin, on seal midagi või on vaid tühjus? :)
 
tunnen kaasa 23. august 2015, kl 23.17
see koht ei ole sinu jaoks, oled see kes sa oled, sa ei saa seda muuta, leidub mees , kes on sulle loodud !
 
teema autorile 23. august 2015, kl 23.17
Liblikatekitajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teema autorile Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > Mehena võin
> kinnitada, et head ja vaba naist 35+ l
> > eida
> on tõeline väljakutse.
>
> Võib olla meil võiks
> midagi huvitavat areneda. olen 39/173/58, naiseli
> kum, sportlikum -kui mees on ok, liblikad lendama
> panna on ikka tore. Otsin püsivat kaaslast Oma ko
> ntakti võiksid vähemalt jätta.

Iial ei või teada, mis kõik võiks olla või tulla:)
Olen 43/187//88, mehelik, sportlik. Kaaslast hetkel kahjuks ei otsi, sest vaevlen tänu oma hobidele kroonilises ajapuuduses ja lähiajal olukorra muutust ette näha ei ole.
 
Sid 23. august 2015, kl 23.28
sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, kas sa vaataksid mulle korraks silma, et ma
> teaksin, on seal midagi või on vaid tühjus? :)

Mulgimaal just püstitati uus maailmarekord jõllitamises - mul sellist plaani igatahes pole. ;)
Kogemustest võin öelda, et pooled naised on siin tõesti tühja pilguga, aga see-eest teine pool on jälle vägagi elus ja elavad. Kahjuks saan ma nende elavamatega ka suhelda vaid kui sõpradega, sest ma ei ole enam vaba mees. Mõni ajupuudulikkusega kommentaator arvab seepärast koguni, et ma pede olen, aga eks pededki saa naistele vaid sõprust pakkuda. :)
 
Liblikatekijtaja 23. august 2015, kl 23.29
teema autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Liblikatekitajale Kirjutas:
> -------------------
> ------------------------------------
> > teema au
> torile Kirjutas:
> > ----------------------
> >
> ---------------------------------
> > > Mehena võ
> in
> > kinnitada, et head ja vaba naist 35+ l
>
> > > eida
> > on tõeline väljakutse.
> >
> >
> Võib olla meil võiks
> > midagi huvitavat arened
> a. olen 39/173/58, naiseli
> > kum, sportlikum -k
> ui mees on ok, liblikad lendama
> > panna on ik
> ka tore. Otsin püsivat kaaslast Oma ko
> > ntakti
> võiksid vähemalt jätta.
>
> Iial ei või teada,
> mis kõik võiks olla või tulla:)
> Olen 43/187//8
> 8, mehelik, sportlik. Kaaslast hetkel kahjuks ei o
> tsi, sest vaevlen tänu oma hobidele kroonilises aj
> apuuduses ja lähiajal olukorra muutust ette näha e
> i ole.

Kõik õige, oma hobidega peabki tegelema, aga ära naisi päriselt unusta. Mõnikord on ju hea, kui tunned, et keegi su egot natukene kergitab ning hea tunde spordivõistlusele ja hobidele kaasa annab,kes kuulab ära kui võistlus metsa läks. Naised peavad elus ikka olame, liblikatunne annab su hobidel tiivad ja nagu lendad oma võistlustel.
 
imestab 24. august 2015, kl 00.32
ei jõua ära imestada, et sulavesi peab heaks meheks meest, kes oma naise selja taga teisi paneb. tase.
minu meelest on sellised ikka erilised nirud mehed.

aga olles endale elus kõik ise muretsenud ja iseendaga rahul, ei näe ma mingit põhjust, miks peaksin soovima aega veeta labase küprokijõmmiga. ei vaevuks sellisega kirjavahetussegi astuma. j kui teistsuguseid pole, no mis seal ikka, mulle väga meeldib üksi elada oma ilusas kodus, pole mingit soovi kuskile kolida. aga muidu on kõige jubedam asi kooner mees, selle jutu järgi, mis siin, ongi siin ainult koonrid koos. eriti hale on, kui räägitakse, et oi pean kohvi välja tegema. kohviraha on peenraha, normaalne inimene seda ei loe. ja kui mees on ikka 40+ ja pole oma elu jooksul sutnud endale elamist ja autot ja kõike muud, mis mõnusa äraolemise juurde kuulub, hankida, siis on ta lihtsalt rumal ja laisk. ja milleks mulle rumal ja laisk mees? mina mehe raha ei vaja, teenin ise rohkem kui piisavalt, kuid ülalpeetav mees oleks põlastusväärne.
teritage nüüd hambaid, siinsed koonermehed. ja hakake oma põhiargumenti välja käima, et ju olen vaal. muuhulgas aga olgu siis ennetavalt mainitud, et olen missimõõdus ja ei pea oma ilusat figuuri sugugi häbenema.
 
Liiv Annus 24. august 2015, kl 00.53
Ära nii palju ka imesta koguaeg :))

Ühe mehemoodi mehe pead ei pea segi ajama kellegi "missimõõtu" keha ega varanduslik seis. On olulisemaid asju kui need mida mõõta saab. Vahel võib teha ka kulutusi lihtsalt hea seltskonna nimel.
Aga pole siin tutvust sobitamas... veel.
 
Jeah 24. august 2015, kl 08.49
Oskab keegi seletada, milleks on endaga toime tulevale, naisi ja elu näinud mehele tarvis oma koju naist, kes teda seal piirama hakkab?
 
abieluturg 24. august 2015, kl 08.53
Kuna naised omavad endiselt teatud EGO ja ootavad, et neid valitakse ja meelitatakse, siis järelikult valida saate nende meeste hulgast, kes teid välja valisid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!