Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
lollakatega ei tutvu 03. september 2015, kl 16.59
no need kolm vanameest siin: sid ja gõust ja haukuv peni ei lähe ju meestena üleüldse arvesse.
 
sidi kurvad unistused 03. september 2015, kl 17.01
aga miks sidi poole nagu uluma peab? miks vana mees niimoodi arvab? vanad kodutud immigrandid norra kalatehasest siis ulusid või?
 
Eelmistele tasemel mooridele 03. september 2015, kl 17.47
Olete vä:DDD
 
Sid 03. september 2015, kl 18.33
lollakatega ei tutvu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no need kolm vanameest siin: sid ja gõust ja hauku
> v peni ei lähe ju meestena üleüldse arvesse.

Mind täitsa huvitab, kas sa üldse oled naine, et sinuga tutvuda saaks? Ainult üks vingumine ja inin päevast päeva, mida aga ei ole, on su tutvumiskuulutus.
Või siiski on viinamarjad hapud ja need kolm vanameest on sind üksmeelselt välja praakinud? :D
 
aga kust neid 04. september 2015, kl 00.17
siis leida?
 
sidile 04. september 2015, kl 01.07
sa juba öeldud, et vanade tohlakatega ei tutvu. mis sõna sul nagu selgusetusk koguaeg jääb?
 
miks sa rahul pole 04. september 2015, kl 01.08
immigrantide maaletoojal sidil ikka inin lahti.
 
Sid 07. september 2015, kl 13.59
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa juba öeldud, et vanade tohlakatega ei tutvu. m
> is sõna sul nagu selgusetusk koguaeg jääb?

Vaata, sinu vanusest ma midagi ei tea, aga oletada võib, et see jääb sinna 47+ kanti. Seega oled sa tutvumise vanusest juba kauge kaarega väljas ja kiunuda siin, et vanameestega ei tutvu, on vaid hapude viinamarjade teema - sinuga pole keegi soovinudki tutvuda. Vanaks tohlakaks oleks sul õigust mind nimetada siis, kui sa mu tütre vanuses oleks, veidi vanemate jaoks olen ma aga igati sobilikus tutvumiseas. Teine lugu on muidugi see, et alla 35 ma juba ise naisi ei vaata, või kui vaatangi, siis lihtsalt silmailuks, ei rohkemat. :)
Mis aga immigrantidesse puutub, siis tõepoolest, vaadates neid kaadreid Euroopasse saabuvatest hordidest, siis seal rõhuvas enamuses noored tõmmud mehed. Kui sul õnneks läheb, võid mõne omale kodustamiseks välja valida. Minu särasilm käib pigem "talendid koju" kampaania alla. ;)
 
teadja maarjamäelt 07. september 2015, kl 14.14
Küla räägib sellist juttu, et särasilmal pole v.ttu. :D
 
Kamomilla 07. september 2015, kl 14.55
Jaak,sin vai? Jõuad ka igaühe juurde.
 
ongi 07. september 2015, kl 17.06
teadja maarjamäelt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küla räägib sellist juttu, et särasilmal pole v.tt
> u. :D

äkki, oligi teine selline meeste moodi kepi kehaga.
 
rõõm pagulasest 07. september 2015, kl 17.27
no sidi rõõm oma isikliku odava pagulase üle on ju silmnähtava ja kirjeldamatu. Põhiline et tulekahjut ei tekiks ta maja mõne nuka taga.
 
tasuta talendid koju sidile 07. september 2015, kl 17.31
mis talent su vana. venelasel siis on? venemaal saaks ta ju selles vanuses juba pensionile. mujal ilmas sexiga ju hakkama ei saanud, kuna kõik mehed ta omadest kodudest minema lõid.
Nüüd tuli siis magus ajutuga sidi maja ja eluruumi üle võtma.Vana naine siis mõni agent vä, kes aitab kaasa immigratsioonile?
 
viimasele talendile 07. september 2015, kl 20.21
kas su jutt on tõlge vene keelest või mis see on, ei saa üldse aru.
 
seebiooper 07. september 2015, kl 21.51
Siinne elu on nagu seebikas. Vahet pole kaua ära oled, siia piiluma tulles ollakse ikka samas teemas kinni ehk siis keegi ütitab oma nürihambaga Sidi järada. Hapukurgihooaeg?
 
onu Endel Mustamäält 07. september 2015, kl 22.06
Kuidagi kokku on see foorum kuivanud, eriti mis puudutab kenasid ja prinkisid kõrgharidusega naisi.
Läheks isegi välja teinekord heasse restorani mõne naisega, et meeldivas seltskonnas nautida head sööki ja kallist konjakit.
 
ei tea jah 08. september 2015, kl 00.03
ei tea jah, miks see sid oma venelasest agenti immigrantide propageerimiseks kasutab.
või pole ta aru saanud, kuidas teda immigrandid sisseimbumiseks võõrasse riiki ära kasutatakse?
 
kiibiga sid 08. september 2015, kl 06.38
sid kirjutab: viimasele talendile 07. september 2015, kl 20.21
kas su jutt on tõlge vene keelest või mis see on, ei saa üldse aru.
--------
kas sulle, sid, on juba unepealt kiip paigldatud? selle venelasest talendi poolt? näib, et tekstidest arusaamine valmistab järjest rohkem raskusi.
 
Sid 08. september 2015, kl 09.39
kiibiga sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kas sulle, sid, on juba unepealt kiip paigldatud?

Tundub, et sa ei maga üldse. :D Ilmselt antidepressantidest tingitud häired. Ega nende vastu muud moodi ei saagi, kui tuleb oma paksper se toolilt lahti kangutada ja hakata ennast liigutama. Siis saab alles organism puhastuma hakata ja saad oma aju halvavatest jääkainetest lahti. Niisama ei juhtu midagi ja ega see järjest uute ja erinevate tablettide neelamine ka asja paremaks tee - mürgid aina ladestuvad su kehasse ja ajju.

*Ma kirjutan vaid Sid'i nime alt, seega on muude inimeste arvamuste mulle omistamine lihtsalt meelevaldne ja su mürgitatud aju pärsitud tegevusest tingitud meelepete.
 
no sai ju öeldud sidile 08. september 2015, kl 17.44
no ongi ju sidile kiip siiski paigaldatud. mis rühmituse alla tegutseti? mõjub nagu vaimu nüristavalt vanale potentsihäiretega mehele.
 
vana talendikas lehm 08. september 2015, kl 17.45
eks sai jah kiip paigutatud. mõju ju näha.
 
shampooniooper 11. september 2015, kl 20.03
On siin ka mõni 45+ normaalne ja ontlik inimeme-mees?
Normaalne tõlkes oleks:
saab endaga hakkama, saab ka naisega hakkama, saab ka eluga hakkama, saab ka maailmaga hakkama, saab ka pangaga hakkama?

Ebanormaalne tõlkes oleks:
ei saa enda hügieeniga hakkama, ei saa alkoholita hakkama, ei saa abita hakkama, ei saa laenuta hakkama, ei saa naabrimeheta hakkama, ei saa üksi hakkama, ei saa pidevalt ja jäötkuvalt eluga hakkama...
:)
 
vanuraustaja 12. september 2015, kl 01.01
no siit võid koguda vaid vanu mehi niinimetatud vanuraustajaid.
 
Eelmisele kaltsule 12. september 2015, kl 11.44
Ja palju sul neid koguda on õnnestunud? Või mis oleks vabanduseks, et needki sind ei taha näha?
 
aga tõepoolest-kus 12. september 2015, kl 13.03
siis 40+ meestega tutvuda üldse?
 
õige mõte 12. september 2015, kl 13.08
viska need 40+ mehed peast välja.
 
m46 Tln 13. september 2015, kl 22.37
Tahan teema autoriga nõustuda, aga sellise mööndusega, et umbes sama pilt paistab mulle silma tutvumisportaalides naiste osas.
Portaalides on palju põhiharidusega, tätoveeritud ja suitsetamise kohta "jah" vastavaid naisi.
Samas kui kuuleme järjekordsest Eestit puudutavast inimarenguaruandest, saame teada, et "Eestis kõrgharidusega naine ei leia endale kaaslast" jne. ja "seepärast peab siirduma partneri otsingul välismaale" jne. Ma ei soovi kedagi diskrimineerida tema hariduse ja harjumuste pärast ent mulle kõrgharidusega mehena meeldiks samuti tutvuda kõrgharidusega naisega. Ent tutvumisportaalides on nagu on. Küsin nüüd, et kus on need ca`40 +/- vabad elutervete hoiakutega naised, kes soovivad tutvuda samaväärse haridusetaseme (ja vbl ka maailmapildiga) mehega?? Kus nemad end peidavad??:).Kas keegi teab vastust??:)
 
tean vastust 13. september 2015, kl 22.48
 
m46 Tln 13. september 2015, kl 23.07
Hmm..Siin Delfis??. Kõlab väga teoreetiliselt:). Paluks täpsemat infot.
 
Leida 13. september 2015, kl 23.10
Näiteks mina.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!