Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun lahutatud mehega, kes tunneb end üksildasena.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 18.29
Kui kuulud sihtgruppi, kirjuta meiliaadressile!
 
Agnes 02. november 2015, kl 18.57
See kõlab nagu, et mul on hing haige ja kui sul ka, siis suhtleme. Kas kahel nuuksujal on tulevikku?

Minu arust kõige hullem valik üldse on mitte väga ammu suhte lõpetanud inimene. Eriti, kui see on mees. Sest nemad saavad asjadest üle ikka väga kaua. Hing haige, motiivid valed, eksi vari saadab igal sammul ja uus on lohutus ning abikäsi terveks saamisel, lootuses, et nii saab kiiremini unustada olnu..
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 19.11
lohutajanaise roll koos lohutusseksi pakkumisega...ei kõla jah väga ahvatlevalt. ehk on tegemist lohutamisefetišiga?

igal juhul soovitaks pigem mõne terve hinge ja vitaalse kehaga abielumehega üllatusseksi proovida. aga ainult sellise tüübiga, kes ei hakka hauduma plaani väikse seksi pärast pere sinnapaika jätta. sellised on kõige tüütumad.
 
Haha 02. november 2015, kl 19.22
Noh, seksinäljas isased, nüüd on teie võimalus!
Naine pakub ennast kandikul. Usun, et paari tunni jooksul läheb kuulutaja postkast umbe.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.22
Hmm, kas sõnum polnud selge, et see pigem orienteeritud meeskodanikele, mitte feministidele?
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.28
Kahtlustan, et need haudujad on suhteliselt frustreerunud ja pigem otsivad kohta kuhu oma hambahari parkida, et uut õnne rajada :)) Ühisvara jagamisega ju suurt järgi ei jää :)
 
to Agnes 02. november 2015, kl 19.29
ja arvad, et need väga ammu suhte lõpetanud mehed soovivad veel üldse reele saada? pikalt üksi olemisel on üks suur viga.
pole kindel, et enam kedagi soovidki enda ellu. harjumustel on suur jõud.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.35
Agnes, sinu jutul on jumet, jaa pakume neile kohta hambaharjale, oleme siis nii tugevad, et neile seda pakkuda, samas olgem ausad, tahame ka parklakoha eest tasu saada, kuidas iganes keegi seda tõlgendab...
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.40
To Agnes. Et kas need suhte lõpetanud mehed soovivad ree peale saada? Fakt on see, et mitte keegi siin ilmas ei soovi vabatahtlikult üksi olla, see on looduse seadus. Ja harjumusi muudetakse kui ollakse enda vastu aus.
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.41
to Agnes,

Sul on õigus! Eriti veel, kui mees on aastaid olnud ja endist naist taga igatsenud. Näinudki ühte sellist..kena, edukas, auto vägev, maja ilus..aga ükski naine pole selline nagu see, kes läks ta juurest 10 aastat tagasi.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.41
Ole sa naine või mees, vahet pole, igaüks soovib kaaslast, iseasi kas me seda endale tunnistame
 
kepijuku 02. november 2015, kl 19.49
Kas vanus ka mingit rolli mängib või on ainsateks nõudmisteks, et oleks vaid lahutatud ning et tunneks ennast üksildasena?
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.52
to Agnes. See mees, kelle juurest unelmate naine läks 10 aastat tagasi ja kes pole sellest üle saanud vajab vaid ühte väikest tõuget kellegi teise poolt, et saada kinnitust sellele, et on keegi muu, kes hindab teda rohkem kui see, kes läks... Ehk et see inimene, kes peab kuuluma su ellu, tuleb sulle poolele teele vastu ja kui ta ei tule, siis ta ei kuulu sinu ellu ja pole kunagi kuulunudki.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 19.54
Vanus ei mängi rolli
 
Raits 02. november 2015, kl 19.59
S..tt naine oled siis, kui tuled siit meest otsima. Kas välimus on nii jube, et reaalses elus kaaslast ei leia? Või otsid siit sihilikult endale mõnda vangi, kes su elu põrguks teeb!
Ega naiste mõistus polegi enda teha nagu kadakatupp`el- kes pakub ja soovitab üllatus " seksi ", ainult ennast panna enam ei kõlba. Ei saa aru, kuidas naiste moraal nii madal on? Aga hulle ongi terve ilm täis!
 
Agnes 02. november 2015, kl 19.59
"Ehk et see inimene, kes peab kuuluma su ellu, tuleb sulle poolele teele vastu ja kui ta ei tule, siis ta ei kuulu sinu ellu ja pole kunagi kuulunudki"

Hästi öeldud! Ehk siis midagi sellist:

"Kui sa midagi väga tahad, lase sel minna. Kui see tuleb tagasi su juurde, on see sinu. Kui ei tule, pole see kunagi sinu olnudki"
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 20.21
mingitele raitsidele pole omateada seksi pakkunud, nii et ära kujuta asju ette ja hoia mokk maas, moraalijünger.
ei saa aru, kuidas taolised kõrge moraaliga eunuhhid siia patupessa üldse ära eksivad...
üllatusseksil ja aasta aega ette planeeritud seksil muide erilist vahet polegi. esimene kujuneb tavaliselt erutavamaks, muud midagi.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 20.23
To Raits. Aga, kes sind palus siin sõna võtta? Kas su elu on tõesti nii halb, et naine magamistoast välja kihutab? No siis mine teise tuppa tuttu ja kõik korras.
 
võta vaiksemalt 02. november 2015, kl 20.42
Kaks viimast võiks oma suukese kinni panna ja üldiselt on linn väike. Seega kõik teavad kõike ja tunnen ka mehi, kes sind pannud. Hoorajünger, küll sa leiad, keda jälle ära kasutada!
Edu põhjast välja roomamisel!
 
Uus algus 02. november 2015, kl 20.50
Olgem täpsed, kellele nimelt oli moraal mõeldud, Pastor?
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 20.56
pastoriproua võiks pigem tegeleda oma tolmunud genitaalidele moraalilugemisega. aga ei, patukottide toimetamised tunduvad nii palju erutavamad, et ei saa kohe jätta nina toppimata...
 
Pastor 02. november 2015, kl 21.03
Ei tea ühtegi meest ega naist, kes soovitaks teisele sellist asja. Sellises vanuses naine peaks ikka endale aru andma, mida suust välja ajab. Et ongi normaalne soovitus, et abielumehega peab seksima ning pere purustama? Haige inimene mõlemast peast!
Kui autoril meeste puudus on siis kirjutan sulle A 4 lehe täis, riigis vabadest meestest. Maja on, raha on aga erilist naist ei ole. Kas sina sinna gruppi kuulud, kahtlen sügavalt. Aga mõnele naisele meeldibki vangidega koos ujuda. Nii nagu meestele meeldib naisena siin tutvust luua. Aga õnneks pole kõik mehed ühesugused ning need erilised ei tule üldiselt siia!
 
mees nagu supinahk 02. november 2015, kl 21.06
ma tutvuks küll, aga ei viitsi pikalt kirjutada ja eesti teise otsa ei viitsi ka mitu korda nädalas kihutada. kuskandis teemaalgataja elab?
 
Agnes 02. november 2015, kl 21.06
Tundub, et kadakatupp on kellegi territooriumile tunginud ja mõni siraka vastu sõrmi saanud, et peab kõige alatumate võtetega siin lahmima. Ennegi nähtud! Öök.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 21.10
Aga kulla Pastor, mida sina siin ometi teed? Kas sul poleks efektiivsem oma sõnumeid jagada koguduses omasuguste puhastunute ringis?
 
tere.. 02. november 2015, kl 21.11
jaa, ma ip adre saatsin oma maili, nüüd võite pihku panna. represent human kind.. jeey my pick is protected by phüsical and before mental.. influences.. :P ai varsti läheb andimiseks.. loe uuesti.
 
välipreester 02. november 2015, kl 21.20
Teemaalgataja tundub olema "kelk", keda tuleb toore jõuga läbi elu järgi vedada. Jube väsitav on selline kohustus ja seetõttu mina mehekandidaatide hulka ei pretendeeri.
Samuti viitab teemaalgataja mõte, et "keegi pole vabatahtlikult üksi, see on loodusseadus" mingile iginaiselikule absoluutsele tõele. Nende tõdede ja loodusseaduste järgi hakatakse tulevasi kaaslasi oma nägemuse järgi ümber kujundama, sest "nii on õige". Jälle üks kindel EI minu poolt.

Üldiselt olen ma hoiatanud, mehed mõelgu enne kui end sellisesse afääri mässivad. Kes on üksi, on mingi põhjusega üksi.
 
Uus algus 02. november 2015, kl 21.22
Aga tegelikult ka Pastor, miks sa siin portaalis kõigud ja püüad maailma parandada? Jäta rahule, las siin suhtlevad inimesed, kes on tegelikult ka üksildased. Sina pole see, siis loe raamatut või võta oma kallim kaissu ja naudi! Ära pritsi sappi nendele, kes vajavad hoopis hoolivust, soojust ja armastust. Sina ei kuulu ju nende hulka, siis naudi enda elu ja jäta teised rahule.
 
Mees 02. november 2015, kl 21.23
Jääb täiesti arusaamatuks, miks see teema ja teemaalgataja mõnda tegelast nii marru ajab ja paneb täitsa segast peksma.
 
oi oi 02. november 2015, kl 21.25
ei?? mis kuradi.. pf kk mida ma taon vastu ebaharilikku kalaviatuuri kus tähed pole nii nagu tahan,, aahfgd öööh..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!