Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb kohtingule 93.aasta Passatiga
 
Sid. 20. märts 2016, kl 11.00
Ly on kas väga eakas või lihtsalt maalt pärit inimene. Tänapäevane linnainimene elab kesklinnale piisavalt lähedal, et kõik oma käigud saaks jala ära käia. Reeglina on sellise inimese põhiline transpordivahend hoopis lennuk, mida tööasjade ajamiseks kasutab. Auto on selline eakate ja kõhukate inimeste transpordivahend, kes omil jalul enam liikuda ei jaksa. Mul on ka plaan vanaks saades endale ilus auto osta ja siis seda nagu prillikivi läikivana hoida. :)

Praegu veel end vanana ei tunne ja seepärast peab see iludus veel ootama. :D
http://www.conceptcarz.com/images/Citroen...
 
linnast 20. märts 2016, kl 11.10
Sid pole vist kursis, et elu ei keerle ainult Tallinna kesklinnas, vaid elatakse ka äärelinnas ja linnast väljas, kust sõidvad bussid harvemini kui Tall-Tartu liinil. Ainult lasnamäelaste eest hoolitsetakse, aga mitte linnalähedaste uusasumite eest.
 
Anja-Nanja 20. märts 2016, kl 11.32
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.03.2016 10.22.
 
Karl.Marx.jun 20. märts 2016, kl 11.33
Ly on natuke valel liinil arvates, et võttes endale nipsasja rolli on kõik ok. Unustas ainult ära, et autot vahetades või ostes pannakse ka uued lelud sisse.
 
Tahmanägu 20. märts 2016, kl 11.34
Anja-Prillikivi, kas oma sarvekandjast lontu võtad ikka kaasa?
 
Braavo 20. märts 2016, kl 11.37
Anjal ikka nupp nokib. Delfimeeste riistad kõik pehmeks ehmatatud, siis läheb proovib tõmmude meeste maal õnne. Mõni ikka kätte annab, väikse papi ja pudeli eest, ega nemad pole seal nii nõudlikud kui eesti mehed. irw.
 
välipreester 20. märts 2016, kl 11.41
Ly, kas sa meest ikka lähemalt ka vaatasid või panid kohe jooksu kui roostes sara nurga tagant välja tossutas?
Võib-olla maksid tal kingad kolm korda rohkem kui auto. Sel juhul on tegu friigiga ja asi pole sugugi nii trööstitu kui esmapilgul tundub.
 
Esopus Spitzenburg 20. märts 2016, kl 11.52
Autopededega on nii, et igapäevaseks sõitmiseks on mingi vanem tavaline masin, mis tagasihoidlikust välimusest hoolimata on perfektses sõidukorras. Ja siis on neil veel hobiauto.......
 
Ly 20. märts 2016, kl 11.53
Ei me kingi jalast võtnud, ainult püksikud võtsime jalast.
 
ja elu käib 20. märts 2016, kl 11.54
Mitte puhvetis vaid suveti väljaspool Tallinna linna nii kauniiisti ja uhkesi, et ilma autota ei pääse sa ilusatele kontserditele, esinejatele ja üritustele lähedale mitte kuidagi. Kui palju on saarel ja mandril,lõuna-eestis ja kesk-eestis laatu, näitemänge ja näitusi vabaõhuetendusi,kontserte,mis kõik võivad ka hilise ajani või suisa varahommikuni kesta ja ilma autota ei saagi minna.
 
Sid. 20. märts 2016, kl 17.36
ja elu käib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte puhvetis vaid suveti väljaspool Tallinna lin
> na nii kauniiisti ja uhkesi, et ilma autota ei pää
> se sa ilusatele kontserditele, esinejatele ja ürit
> ustele lähedale mitte kuidagi.

Minu jaoks kvalifitseeruvad maakateks ka linna lähedal põllul elavad (eks)maakad. Mis aga looduses käimisesse puutub, siis selleks võib linnamehel kuskil hoovi nurgas või linnaäärses parklas ka 93.-da aasta Passat olla. Ilmselt on see vastupidav auto ja kui väga ringi ei käruta, siis peab pikalt vastu. Igasugu "rahvaüritused" on aga mulle ebameeldivad nii maal, kui linnas, sellepärast küll autot hankida pole mõtet. :)
 
eelmisele 20. märts 2016, kl 20.16
Millega Teie liigute, kui tohib küsida? (kui saate arvuti tagant kaugemale ja kodust välja)
 
vanasõna 20. märts 2016, kl 21.41
räägib veel lisaks, et 4 ratast liigutavad keha, 2 ratast liigutavad hinge ;)
 
teemaalgatajale 20. märts 2016, kl 22.52
Mis autoga ise sõidad?
mansion ghost 20. märts 2016, kl 22.56
Grusiin läks Moskva ülikooli õppima ja mõne aja pärast kirjutab koju; "Kõik teised käivad kooli bussiga, mina volgaga.Piinlik on." nädala pärast tuleb teade rautee kaubajaamast "Tule bussile järele"
 
Ly 21. märts 2016, kl 09.08
Naersin, et tilk tuli püksi. Peab kodus ära käima ja kuivad panema jalga.
 
ögard 21. märts 2016, kl 09.54
Kuidagi kahtlane ja punnitatud teema. On sul mingi kurb kogemus nende 93. aasta Passatitega? Miks just Passat ja miks just 93 aasta oma? Kas omanik ütles? Vaevalt. Miks ta peaks, kui kohtingule tuleb, mingist autoköksist ja selle väljalaske aastast rääkima? Ly ise vaevalt et vahet teeb, on auto 93. või 94. aasta väljalase.
Pigem on Ly-l omal selline risu hoovil ja kuna ajahammas on selle kallal üksjagu purenud, siis lootus temast elulooma saada on null. Siit ka see teema halvustamaks üht vana autot ja tema kujuteldavat omanikku.
 
Ly 21. märts 2016, kl 10.15
Minul on Opel Ascona, Saksamaalt toodud, kahe uksega. Palgapäeval ostan uue aku ja vaatan, kas saan elu sisse.
 
ei ole materialist, aga 21. märts 2016, kl 12.17
Kui mees ilmub kohtingule romuga, siis järeldan, et
* ta ka elab pisikeses Mustamäe korteris, kus remonti tehti viimati 80 ndatel ja kogu kraam pärit nõukaajast.
* ka muu tehnika on vana ja logisev, kui midagi katki läheb, siis ainult second hand
* toidupoodides ostab ainult kõige odavamaid asju ja järgib pingsalt sooduspakkumisi.
* kinos ja teatris saab käia ainult pidulikul sündmusel: kord aastas.
* suvel on puhkusena ainuke variant telkimine (mulle telkimine iseenesest meeldib), sest hotelli jaoks lihtsalt raha ei ole
* kui meil sünniks laps, siis ekskursioonidel ei käiks, tasulistes trennides samuti mitte.
 
ei ole materialist, aga 21. märts 2016, kl 12.19
ühesõnaga: elu sellise mehega oleks üks närutamine.
 
ögard 21. märts 2016, kl 12.48
Kas tasuline trenn on ainus võimalus liigutamiseks?
 
Ly 21. märts 2016, kl 13.01
Hea tähelepanek:tasuline trenn. Mina treeniks tasuta aga ei viitsi ka ise tegelikult liigutada pärast tööpäeva.
 
8a 21. märts 2016, kl 15.40
kumb on hullem, kas mees, kes ei pööra tähelepanu välisele või naine, kes pöörab tähelepanu ainult välisele.
93. aasta auto ei pruugi üldse laguneda ning võib olla isegi töökindlam kui uus auto, sest enamus kuluvaid osi on juba ära vahetatud.
 
Passatimees 21. märts 2016, kl 15.52
Kas ainuvõimalik põhjus, miks meestel uhkeid autosid ei ole, on see, et nad ei saa seda endale lubada?
Ma küll tean mõnda, kellel on isegi arveldusarvel rohkem raha, kui nii mõnigi "uhke auto" maksaks, aga sõidavad 10 aastat ja vanema autoga lihtsalt sellepärast, et see uhke auto ei oleks majanduslikult mõttekas.
 
Ly 21. märts 2016, kl 15.55
Tänan asjaliku kommentaari eest, Passatimees. Oleks mul rohkem raha ostaks igal juhul ka ise Passati. Nael kummi.
 
Passatimees 21. märts 2016, kl 16.12
Hoolimata nimest, mul Passatit ei ole. On olnud.
Kui on vaja sellist autot, millega läbitud kilomeetri hind võimalikult odav tuleks, siis on Passat päris kohane tööriist selle probleemi lahendamiseks.
Kui võtta autosõitu ennekõike sõidunaudingu või lantimisena, siis ta muidugi ei sobi, aga transpordivahendina punktist A punkti B on ta toimiv. Kokkuhoitud raha võib kasutada rohkem naudingut pakkuvate tegevuste finantseerimiseks.
 
suvaline 21. märts 2016, kl 16.19
ma sõidan 89 aasta audiga. iga aasta enne ülevaatusele minekut arvan, et no nüüd küll ei lähe läbi ja tuleb emexisse temaga sõita, aga iga kord olen eksinud. no aga mingi suvalise haraka kädinat ma ei pane üldse tähele.
 
Ly 21. märts 2016, kl 16.21
Passatimees, mina sõitsin kunagi Opelitega. Ei saa ka midagi paha öelda aga sina oled veel lisaks Passatimehe tiitlile ka mingil määral lantija mees. Ega ma ei eksi?
 
Kaagutaja 21. märts 2016, kl 16.25
Elu näitab, et Passatimeestel on hea süda ja kannavad naist kätel. Seda ei saa öelda Bemarimeeste kohta.
 
mersunaine 21. märts 2016, kl 16.33
Passatimees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hoolimata nimest, mul Passatit ei ole. On olnud.
>
> Kui on vaja sellist autot, millega läbitud kilo
> meetri hind võimalikult odav tuleks, siis on Passa
> t päris kohane tööriist selle probleemi lahendamis
> eks.
> Kui võtta autosõitu ennekõike sõidunauding
> u või lantimisena, siis ta muidugi ei sobi, aga tr
> anspordivahendina punktist A punkti B on ta toimiv
> . Kokkuhoitud raha võib kasutada rohkem naudingut
> pakkuvate tegevuste finantseerimiseks.

Kokkuhoitud raha võib kasutada näiteks bordellis nagu välipreester.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!