Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb kohtingule 93.aasta Passatiga
 
n55 22. märts 2016, kl 16.43
Mina olen ikka 55 aastane ehk sündisin 55 aastat tagasi Paide rajoonis ehk Järvamaal. Oi Sorry, sa ei kutsu ju mind kohtingule.
 
passatimehele 22. märts 2016, kl 18.30
miks peaks vana tohlakaga kohtmas käima? see koht jäi arusaamatuks.
 
nööriga passat 22. märts 2016, kl 18.31
ma saan aru, et sa vead seda passatit nööriga järel kui kohtingutel käid. aga miks?
 
Passatimees 22. märts 2016, kl 19.26
No eks ikka selleks, et ilusal pärastlõunal või õhtupoolikul on meeldivamaid tegevusi, kui kokkusaamine naisega, kellele on oluline, missuguse autoga ma kohtingule tulen, mis firma riided mul seljas on, või kui kallis käekell.
 
Saab 22. märts 2016, kl 19.30
Tagasihoidlik küsimus Passatimehele. Mis sinu juures siis muud nii köitvat on, mis naisi jalust peaks niitma?
 
Passatimees 22. märts 2016, kl 19.48
Eks ikka kuldsed käed ja süda ning terasest närvid :)
 
Saab 22. märts 2016, kl 20.21
Tänapäeval hinnatakse rohkem kuldkaarte kui kuldseid käsi. Terasest närvid pole paha, aga kasuks tuleb ka raudne tervis ja seesamune:) Mõnel pidavat see lausa kullast olema.
 
Lada 22. märts 2016, kl 20.51
rauast, plastikust ja eritellimusel ka kullast sedasamust ostke seksitarvete poodidest
 
TT 22. märts 2016, kl 22.49
Sõidan 2014 Passat R-LINE-ga. Sellega ikka võib kohtama minna??? või saadetaksa kuu peale. :D
 
milleks peaks mehe muutma? 22. märts 2016, kl 23.42
käkitegu kirjutas, et naised tahavad mehi muuta? miasja saaks siis teha ühest ärapeetud vanast tohlakast? Ideid?
 
rakett 22. märts 2016, kl 23.49
kavatsen sulle Ly 2003a HGP vw golf-ga yhe soidu teha ja seejärel jooki pakkuda.
 
iseliikuva tatinokija 23. märts 2016, kl 01.37
milleks peaks mehe muutma? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> käkitegu kirjutas, et naised tahavad mehi muuta? m
> iasja saaks siis teha ühest ärapeetud vanast tohla
> kast? Ideid?
-----
vanast mehest võiks ju teha iseliikuva tatinokkija?
 
Ly 23. märts 2016, kl 07.16
Mehed on ilmselgelt närvis, et neid hinnatakse osaliselt ka auto järgi. Eriti närvis on need, kes enesele ainult panni lubada saavad. Võtke seda kui loodusseadust-ise hindate ju naisi ka olulises osas välimuse põhjal!
 
Untitled 44 23. märts 2016, kl 08.09
Sedan`d küll, aga autot ei võta restorani minnes käevangu ja teda ei esitleta ka oma vanematele-sugulastele, auto on kõigest transpordivahend, millel on omad nõudmised, kui need täidetud, siis pole vahet, on kirsipunane, pooleteisemeetrilaiune ja 3-tonnine,
 
Madis 23. märts 2016, kl 10.09
Ly Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehed on ilmselgelt närvis, et neid hinnatakse osa
> liselt ka auto järgi. Eriti närvis on need, kes en
> esele ainult panni lubada saavad. Võtke seda kui l
> oodusseadust-ise hindate ju naisi ka olulises osas
> välimuse põhjal!

Mehel on täiesti savi, mida keegi tema autodest arvab.
Närvis võivad olla igasugused enesehinnanguta kelgunöörid.
 
Lõbus Lesk 23. märts 2016, kl 11.19
Ly,
närvitsevad ainult need mehed, kellel auto riista pikenduseks. ülejäänutel on tõesti enamasti savi.

kusjuures, minu abikaasadest kõige kehvem voodis oli juhuslikult see, kelle autopark koosnes viiest masinast. üks neist tutt-uus. võimas motikas kirsiks tordil.
kõige võimsam orgasmotron aga liikles 25 aastat vana roostes panniga, kus sisuliselt sai jalad läbi autopõranda pistes hoogu juurde lükata.
järeldused võid ise teha...
 
Ly 23. märts 2016, kl 11.26
Ega meie sinule neid mehi ei valinud. Kelle see asi on, mis masinaga nad sind nillimas käisid. Mind kärutati ikkagi Passatiga, Saksamaal ostetud.
 
eelmisele 23. märts 2016, kl 11.29
Täiega haige vend.
 
ly,le 23. märts 2016, kl 11.42
mingi räpane roostes saan oli, et nii mossis oled? kui nüüd massin kõrvale jätta, mees ise oli ikka nagu normaalne?
 
Saab, ikka saab 23. märts 2016, kl 11.50
Esimest korda ma pole Lõbusa Lesega sama meelt, kuigi küsimus on pigem selles, milleks meest tarvitada tahetakse. Kui lihtsalt seksmasinaks, siis on esikohal püksis olev masin ja mehe oskused seda kasutada. Kui tahetakse meest pikemaks ajaks tarvitada, siis mõtleb naine ka tulevikule. Kas sellise logu omanik jaksab meie ühiseid lapsi kasvatada ja koolitada või kas ihnus raatsib lapsi klassiekskursioonile saata, kas on raha hambaraviks, kuidas ta hoolitseb naise eest kui see peaks vajama toetust jne. Vana autoloks räägib vaid kahest asjast: vaesusest ja ihnusest ja kumbki pole naise silmis atraktiivne omadus. Jutt on juba küpsemas eas meestest, sest verinoored nolgid sõidavad nagunii mingite pannidega ja ei häiri see neid ega verinoori plikasid seal sees, kuigi halva õnne korral roogitakse neid nagu välipreestergi mainis, kulbiga autoosade vahelt välja.
Auto pole ainult vahend punktist a punkti b jõudmiseks, vaid äi-ämm hindavad väga, millise autoga väimeeskandidaat õue peale veereb.
Minu silmis pole tähtsust automargil, vaid turvalisusel, mida ükski vana pann ei taga.
 
Lõbus Lesk 23. märts 2016, kl 11.52
Ly,
kelle asi see on, kas sind kärutati passatiga või keerati sibiautos kotid taha.
olgu Lambo või Ferrari, autot ju voodisse kaasa ei võta. selles oli mu jutu peidetud moraal.
 
Lõbus Lesk 23. märts 2016, kl 12.06
Saab, ikka saab,

meil ilmselt on prioriteedid erinevad. seega sa ei saagi minuga ühel nõul olla.
ausalt öeldes erutava mehega tutvudes ei kipu mõtted kohe paljunemise ja klassiekskursioonide suunas...kõigepeal tahaks lihtsalt nautida- selline rikutud olevus. mis marki ja mis aasta auto, seda tavaliselt ei pane tähelegi. kui just mees ise ei teadusta.
praegune mees kärutas ka alguses pannidega ringi ja ega ta rahas supelnud, kuigi sissetulek oli keskmisest suurem. nüüd omab edukat firmat ja maksab ise teistele palka. aga vot ihne pole kunagi olnud. et oleksin pidanud ta paljalt kehva sõiduriista pärast pikalt saatma? see oleks küll elu suurim rumalus olnud. :p
 
Saab, ikka saab 23. märts 2016, kl 12.18
Lesk, ma mõtlesin natuke laiemalt kui enda mätta otsast. Perest ja järglastest unistava naise jaoks annab auto piisavalt infot mehe kohta, samamoodi hindavad ka mehed naisi. Ei vaidle vastu, kui Amori käsi sutsu vääratab, siis olen minagi olnud armunud mehesse, kelle juures kõik mu senised reeglid ja nõudmised ühe hetkega vastu taevast lendasid. Samas tean tagantjärgi, et pikka pidu selle mehega polekski saanud olla, lihtsalt üks üliatraktiivne tuuletallaja, kes suutis mingi müstilise x-faktoriga ka minusuguse pea sassi ajada. Ega mehedki paremad pole, ühtede naistega lõbutsetakse, teiste, vähem atraktiivsetega abiellutakse ja kolmandaid on õnneks ka, segu neist kahest eelmisest.
 
Anja-Nanja 23. märts 2016, kl 12.38
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 25.03.2016 18.02.
 
Alu 23. märts 2016, kl 13.15
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ly,
> närvitsevad ainult need mehed, kellel auto
> riista pikenduseks. ülejäänutel on tõesti enamasti
> savi.
>
> kusjuures, minu abikaasadest kõige k
> ehvem voodis oli juhuslikult see, kelle autopark k
> oosnes viiest masinast. üks neist tutt-uus. võimas
> motikas kirsiks tordil.
> kõige võimsam orgasmo
> tron aga liikles 25 aastat vana roostes panniga, k
> us sisuliselt sai jalad läbi autopõranda pistes ho
> ogu juurde lükata.
> järeldused võid ise teha...

Vot just. Seda ma räägin, et mehe juures naistele on oluline kõva ja sirge oks ning vabad käibevahendid. Iga idioot võib omale auto liisida, et naistele muljet avaldada, aga see kõik saab otsa, kui naisele midagi sisse panna pole. Kui on ja selle peale musikesel silmad suureks lähevad ning sydamepõhjast kostub aohhhhhh, siis võid kasvõi yhistranspordiga sõita ja irvitada nende klounide yle, kes ennast ja oma autot orjavad. Aga noh, auto võiks mehel muidugi ikka olla ja see vóiks olla haruldasem, teistest erinev. Näiteks yleni alumiiniumist (alu), V8 topeltturbo diisel, täisnahk ja elekter sisuga, seemisnahast laepolsterdusega ja katusega, milles on päikesepaneel-kuumal suvepäeval jahutab kenasti seisvat autot seest:)
 
unistuse saba jälitades 23. märts 2016, kl 14.07
noh, naised! Alul on Audi A8 kirjelduse järgi, järjekord juba tekkimas?
 
saba jätkuks 23. märts 2016, kl 16.14
Olen näinud sõitmas sellist tutikat audit, mille reg märk oli 555ALU. a siit alu see kindlasti polnud, sellisele kompul oleks ammu käpp peale pandud.
 
alu metroo 23. märts 2016, kl 18.00
aga sellise autoga ei mahu isegi Alu ju mitte stocholmi metrosse.

Kunagi oli hea kepivend, aga mees ise ei kõlvanud tutvustada vanematele, jättis sellise tuuletallaja mulje. jäigi sügavalt tutvumata, kuigi orgasmid said võimsad.

ühiskondlik arvamus loeb kah midagi.
 
Alu 23. märts 2016, kl 21.11
alu metroo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga sellise autoga ei mahu isegi Alu ju mitte stoc
> holmi metrosse.
>
> Kunagi oli hea kepivend, ag
> a mees ise ei kõlvanud tutvustada vanematele, jätt
> is sellise tuuletallaja mulje. jäigi sügavalt tutv
> umata, kuigi orgasmid said võimsad.
>
> ühiskon
> dlik arvamus loeb kah midagi.

Ei tea kyll yhtegi tädikest, kes kasutab väljendit tuuletallaja ja tugineb yhiskondlikele arvamustele. Ma nii vanadega ei seksi. Vb on sul alumiiniumist vibraator, mida häbenesid oma vanematele tutvustada.
 
Alu 23. märts 2016, kl 21.13
Stocholm. Irw
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!