Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.33
jajjaaa, see juba teada tõde esiemade poolt... mehele tuleb minna sellele ikka kes sind armastab, mitte sellele, keda sina, naine, armastad :DDD
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.34
Manka
Votvot. Valid nii nagu mehedki, aga tolleaegsed tegelased lootsid, et hakkad valima teisiti, sest sa oled ju naine, kes mõtleb hoopis teistmoodi kui mees.
No umbes sarnast juttu ajasid sina kah, seepärast mu ajalooline paralleel.
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.36
hh, ehk jääksime sõbralikesse suhetesse?

-----

Millest see küsimus? Kas su empaatia näitab sulle, et ma tahan sinuga vaenutseda???
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.36
hh, ära hakka minuga küll kakelema! Tead küll ju, ma otse ja omadega, vasak ja sirge :DDD

ekm, mu meelest pole naine, ja sa ka.
Igal ühel oma tõde/arusaam... läbielukogemuse/kasvatuse. Lisasin vaid juurde bio erisused...
 
kiisumiisu 29. detsember 2007, kl 03.37
hh,

me oleme ju homo sapiensid, ning vahest ikka mõtleme ühtemoodi ka. pealegi on suhtumine poliitikasse vahest ka natuke kooli küsimus?
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.38
hh, aga sa ära unusta ka, et olen iseseisevnaine, kes peabki mõtlema nagu ma mõtlen :PPPP Aga sa ei tea ka, keda ma valisin :DDD Kes oli järtsus essa :P
 
ekm 29. detsember 2007, kl 03.39
hh

Või need küsimused sinu Autor: hh
Aeg: 12-29-07 00:10 kommentaari kohta?

Autor: ekm
Aeg: 12-29-07 00:40

hh

...
Siin pole tegemist antipaatia, vaid vihkamisega. Rumala inimese sapipritsimisega.
-----------------------

Ülejäänud teksti ei hakka kopeerima.
A küsida tahaks...
1. Milleks kogu see tekst?
2. Kas teemakohaselt ei oleks huvitavam juttu ajada?
3. Mis vahet on sellel, kes kommenteerib a nime all?
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.39
hh, ei, ma lihtsalt püüan juba mitmendat päeva veekahuriga siin ringi käia. Mõlemad norm inim, võiksite normilt ka suhelda ;) Noh nii solvamata nt.
 
ekm 29. detsember 2007, kl 03.40
hh

Kus või milles oli midagi halvustavat hh suunas öeldud?
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.41
ekm, kas sulle ainult minu armastusest ei piisa ;)))
 
ekm 29. detsember 2007, kl 03.43
Manka

Ühepoolsest armastusest ju ei piisa.
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.43
ekm
Jep, seesama, mis langes viljakale pinnasele tänu eelnevatele väetamistele.

Kuid ikkagi, miks sa sisulise vastamise asemel üritad hämada ja juttu isiklikkusele juhtida?
Kas on raske vastata, millest erinevad hinnangud minu ja kiisumiisu sarnasteke väidetele ja mida ma kõike sult veel küsisin.
Mis see sinu mure üldse peaks olema, millised eesmärgid mul siin on või ei ole.
Tulid millegagi välja, siis kaitse seda sakutajate eest ja kui ei oska ega suuda, siis ära vaata süüdistavalt sakutajat vaid mõtle millised argumente veel kaitseks tuua.

Selle viimase abinõu kasutuselevõtmine, näitab hoopiski sinu soovi üle olla ja seda iga hinna eest.
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.45
ekm, ja tahad hh oma ka saada? :DDDDD


*nu on mehed, ikka vähe, ikka vähe...
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.47
kiisumiisu
No pole tähtis, kes esimesena annab. Kui tahad enda antu eest vastu saada, siis ei ole see mingil juhul kingitus.
Ja kui andja süda või käsi andmisest väsib.. ükskõik mis põhjusel, siis on lihtsalt armastus otsa saanud. IMHO.
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.48
poisid poisid, no nii ei saa, mulle juba asi hakkas huvitavaks minema, ikka peate kihva keerama!

AITAB (mammut Manfredi karjatus)
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.49
hh, kas sulle vahest ei tundu, et mees ja naine armastavad erinevalt?
 
kiisumiisu 29. detsember 2007, kl 03.49
hh,

jälle vale!
mitte enda antu EEST, vaid...olen rõõmus kui saan ka vastu, panimõmm?
 
ekm 29. detsember 2007, kl 03.50
hh

Tead hh, ma ei hakka isegi sinuga vaidlema.
Ehk on sul kergem, kui saad kellegi peal end välja elada.
Mul pole selle vastu midagi.

Manka

minul pole midagi jagada.
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.51
ekm, ilmselt pole mul vaja sind torki. Sa ei mõista mind, täna :PPP
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.52
kiisumiisu
Just kooli, mitte millegi muu.
Mu vana tuttav ekm vihjas paar korda, et tunneb mind juba naistekaeelsest ajast. Seepärast võib ta kinnitada mu juttu, et veelahe ei jookse meeste ja naiste vahel, et nii ühel kui ka teisel pool rindejoont on alati nii mehi kui ka naisi..

Ei tohiks ju, kui me nii erinevad oleksime.
 
hh 29. detsember 2007, kl 03.55
Manka
Ei tea, pole kogemust meeste armastusega ja seepärast jätan selle küsimusepoole vastuse võlgu. Aga samas tean täpselt, et naised armastavad erinevalt.. Millest see küll?
 
ekm 29. detsember 2007, kl 03.55
hh

Ma tunnen sind paremini, kui sa arvata oskad...a see pole delfis suhtlemisel minuteada takistuseks olnud.
 
Manka 29. detsember 2007, kl 03.57
hh, aga sa ju ise mees. Kuidas ei tea?


*mu meelest püütakse siin leiutada jalgratast, mis omal ammu juba reitevahel... milleks?
Maailmas ei ole midagi uut, vaid uued leidjad on.
 
kiisumiisu 29. detsember 2007, kl 04.00
hh,

miks rindejoon ja miks veelahe?
osades asjades lihtsalt mõtleme erinevalt ja see pole halb vaid hoopis hea, täiendame üksteist:)
 
Manka 29. detsember 2007, kl 04.00
ekm, ära hirmuta :DDDD


*hmmm ehk ka mind?
 
hh 29. detsember 2007, kl 04.02
kiisumiisu
No ei näe ma vahet. Panin isegi prilli ninale, aga ikkagi ei näe.

Saa aru, et kingimine ei ole kuidagi seotud vastukinkimisega. Ja kui sa kellelegi midagi kingid, siis mitte seepärast, et oled temalt saanud, vaid seejuures on su ainus mõte talle rõõmu valmistada.

Jah, loomulikult kingitakse vastastikku, aga see on hoopis teine lugu. Ikkagi ei ole sinu kingitus kuidagi seotud teise kingituse, vaid ainult tema isiku ja sinu suhtumisega temasse.

Eks ma ole sedagi kuulnud, et mehed armastavad ilusaid naisi ja naised mehi, kes neid ilusaks peavad ja pean tunnistama, et mõningal juhul peab see ka täppi, eriti armumise perioodil, aga armastus on hoopis teine kvaliteet..
 
Manka 29. detsember 2007, kl 04.04
hh, armastavad erinevalt... voodis? Ilmselt küll ;) Ok, sa ei mõelnud seda.
Aga nad ei armasta ikkagi nii nagu armastavad mehed. Sellega oled nõus? Naistes ju on midagigi, mis eristab neid meestest... mis paneb sind naisi armastama/ihaldama?
 
kiisumiisu 29. detsember 2007, kl 04.05
hh,

võibolla on sul õigus:(
sellisel juhul...
 
hh 29. detsember 2007, kl 04.05
ekm
Aga mind ei jällegi huvita, kes sa oled. Näiteks mõned siinsetest tunnevad mind sinust veel paremini, aga erinevalt sinust ei tee nad vihjeid.. miks?
 
ekm 29. detsember 2007, kl 04.08
Manka

Ma ei hirmuta kedagi.
Räägin sellest, millest üks oponent soovis ise rääkida.
Vihjed olid personaalsed ja kui soovitakse neist vestelda, siis palun.
Mõistmisega on mul muideks täna veel kõik korras.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!