Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
Manka 30. detsember 2007, kl 02.21
kiska, :DDDD ei istu, vaid istusin mingite jobude teemas, kus naised püüdsid mehi mängida, see selleks... ma vaid korraks, ilmselt. Ja kohe magama :P



Vägivaldsele mehele või naisele... tuleks teha... nt tagurpidikäik :P
 
ekm 30. detsember 2007, kl 02.26
kiisumiisu

aga meil oli siin jutt vägivaldsetest meestest ja sellest, et kas saaks kuidagi selle vägivaldsusega hakkam ja sellise mehega elatud.
--------------

Emotsioonidega vägivald ju seostubki.
Rahuliku suhtlemisega võibolla isegi räägitud saaks.
Miskipärast siiski kipun arvama, et kui inimesel on oma pereliikmete vastu nii suur viha, et vägivalda kasutatakse, siis vaevalt, et sellisest suhtest midagi välja tuleks.
Muideks vägivald võib olla ka sõnades(mis sülg suhu toob), mis põhjustab vastastikust reaktsiooni.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 02.30
ekm,

vägivald võib olla ka sõnades...jah.

aga imelik on see, et vahel vallandub vägivald (ja mitte ainult üks kord) mingist reaktsioonist, tülist jne. sisuliselt teist inimest ei vihata, vähemalt pärast seletatakse seda nii.
kas ma eksin ja olen "ära räägitud" selle peksja poole poolt?
 
Manka 30. detsember 2007, kl 02.33
ekm, ahaaa, süljesuhu toomist ma nimetaks hoopis psühhoterroriks... ja mida harrastavad mõlemad pooled... poleks uskunud, aga mehed naistega võrdväärdselt... ;)


*kena und, omme vaja kaugele naasta ;)
 
Manka 30. detsember 2007, kl 02.37
kiska, reaktsioon... mulle nt piisab kui suhrktutoos (mida eriti ei tarbi) on viiendat korda tühi ja vales kohas (eelnevalt epistlit pidanud), ka minus väga negatiivset reaktsiooni... Kas just kätega seletamine... aga sõna kõva on tulemas... ;)
 
hh 30. detsember 2007, kl 02.45
Mulle meldis suhkrutoosi-manka jutt. Mõelge, daamed, olete te ju enamuses samasugused.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 02.50
kiisumiisu

Võib ka nii olla, et ei vihata...lihtsalt liigne emotsionaalsus ja vägivaldsed kalduvused.
Siiski mulle on mõistmatu, kuidas on vägivallatsejale võimalik andestada, seda eriti siis kui vägivallatsemine ei ole toimunud ainult üks kord.

hh

Järeldused...Manka armastab korda. Mida selles halba peaks olema.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 02.50
hh,

need reaktsioonid on must juba ammu välja koolitatud:)

kunigai üritasin võidelda, et asjad saaksid tagasi omadele kohtadele...aga nüüd...tüdinenuna lõpututest selgitustest, mis olid nagu hane selga vesi...panen ise need kõik omadele kohtadele tagasi, ise vaikselt kirun, et miks mina pean kõike tegema aga teised ei pea:(
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 02.53
ekm,

vastus on..armastus:)
ja peale selle veel kohustus lapsed üles kasvatada, ühine kodu jne.

see on seesama, millest rääkisin, et naised võibolla tõesti tahaksid lõpetada ebameldiva abielu, aga neil pole kuhugi minna lastega ja pole usku, et saavad üksi hakkama.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 03.00
kiisumiisu

Vähe imelik on selline armastus.
Seda juttu, et ei ole kuhugile minna olen üsna palju kuulnud, a see ei ole nüüd küll mingi põhjendus.
Kui ikka lõpuks mõõt täis, siis minnakse ja leitakse koht, kuhu minna...ja saadakse ka üksi lapsi kasvatades väga hästi hakkama.
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.04
Ja veelkord ideede elitaarsusest ja isikute egalitaarsusest.
Kommunisti jaoks on kommunism kõige parem. Kristlase jaoks on parim kristlus. Njuueidžlase jaoks parim new age..
Nuh, tuleb keegi neist teid evangeleerima ja teie- emotsioonidevabad ning hästikasvatatud isikud, kuulate teda vaikselt kaasa noogutades ja lollakalt naeratades, sest tõed on kõik võrdsed.. noh, kui ta oma mölaga teid häirib, siis püüate teda vaigistada..

Teie jaoks on ideed egalitaarsed ja isikud elitaarsed. Sest te olete R U M A L A D ja ei suuda diskuteerida ideede tasandil.
Mina olen kah rumal, aga ma püüan siiski selgitada, et jama on kommunismus, kristlus või njuueidž ja pohh mu jaoks, kas oponendiks on a, ekm, kiisumiisu või manka.. isikud on egalitaarsed.

Aga espetsiaalselt kiisumiisule.

Tead, sõnad ja jutt ei sisalda mitte alati informatsiooni, vaid sageli desinformatsiooni. Ja mida läbimõeldumad ning emotsioonivabamad nad on, seda sagedamini.
Emotsionaalne vaielus ideede tasandil, on väga harva katseks teisega manipuleerida.
See selleks, et sa ei hindaks hoopis erinevaid oponente ühesuguste kriteeriunite järgi.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.05
ekm,

ja minnakse...ja tullakse tagasi ja nii mitu korda järjest, sest see armastatud mees lubab mitte kunagi enam nii teha...
nii on ka:)
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.10
kiisumiisu
Mis on "oma koht"? See, mille sina määranud oled?

Kunagi sai kplas oldud ühel abielupaaril ja mees kurtis, omavahel, et ta naine on lohakas. Ta oli espetsiaalselt tõstnud tikutoosi selle õigest kohast valele riiulile ja tervelt nädala jooksul polnud naine seda õigesse kohta tagasi pannud...

Pedantsuse ja lohakuse vahel on oi kui palju vaheastmeid.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 03.12
hh


Ühest tõde ei ole olemas, sul on selles õigus aga kõike ei saa ka eitada ja halvustada.

kiisumiisu

Nojah...ilusad sõnad(lubadused), need on ju naiste nõrkus.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.17
hh,

ma olen väga vähe näinud perenaiselikke mehi, üks oli mu onu, kes ise moose keetis ja süüa tegi, ning teine mu äi, kes samuti kõike ise sisse teeb ka kokkab. sel juhul saan aru, kui mees ise köögis toimetab, et ta teab, mis on asjade õige koht. olgu see siis tema enda või naise määratud.
kui aga naine köögis toimetab ja ülejäänud satuvad sinna vaid selleks, et süüa võtta, siis oleks hea, kui asjadel oleks selguse mõttes oma koht, kust neiad ka alati leida võiks:))
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.19
Ühene tõde on olemas. Minu jaoks on ainuke tõde see minu oma. Kui sinu oma sellega kokku ei lange siis püüa mind veenda, et sinu oma on tõesem.

Ja seda ainult ideede tasandil, sest ainult ideed on elitaarsed.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.21
hh,

see millest räägid, on kõik õige ja samuti püüan selle poole, et rääkida emotsioonitult ideedest...aga paraku...alati ei saa ja vahel lööb emotsioon välja.

me oleme inimesed:)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.23
hh,

ja oled ka sina emotsionaalne inimene, räägi sa mis tahes:)
ma tean!:)
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.23
kiisumiisu
Ma olen sageli kohanud naisi, kes kiruvad oma mehi, kuna need on võimelised külmkapi kõrval nälga surema.. et on ikka abitud.
Samas mõned mehed neist abitutest on rääkinud, et nad ei taha skandaale, et üksküuk mida ja kuida nad ka ei teeks, probla on selles, et nad initsiatiivi näidanud on ja seepärast hoiavad ennast tagasi... parem sitta mitte puutu.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 03.25
hh

Ühesõnaga vaidled, et vaielda.
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.26
kiisumiisu
Emotsioonid ongi need, mis peaaegu alati on ehedad. Ja seepärast neid ei armastatagi, kuna peale eheduse on nad sageli ettearvamatud.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.26
hh,

novot, siin tuleb jälle mängu naiste-meeste erinevus:DDD

kui ei oska kartuleid koorida, siis õpi:)
aga ära arva, et teed kõike nagunii kõikse paremini maailmas ja teised lihtsalt ei mõista sind hinnata:DDD
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.33
ekm

Vaidlen, sest ma olen mina, mitte sina, aga kes olen mina, jääb sulle igaveseks mõistmatuks, sest sa püüad mind mõista enda mätta otsast.

Tead laulu, miks naised ei ole nii nagu mehed? Sind häirib, miks ei ole hh nii nagu ekm. No ei ole ja tee või püksid täis, ikkagi ei saa olema.
Muide, ma rääkisin ennist isikute egalitaarsusest ja ideede elitaarsusest.. püüa siis minuga vaielda ideede tasandil, vaielda vaidluse pärast :)))
 
ekm 30. detsember 2007, kl 03.39
hh

No palju ma sulle pean seletama, et ei huvita mind vaidlemine...
ei elitaarsusest ega egalitaarsusest.
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.40
kiisumiisu

Milles sa naiste-meeste erinevust näed? See pedantne tikutoosikutt oli ju meessoost.
Ja siin pole õppimises küssa. Pole sa kindlasti parem kokk kui proffidest mehed, asi on selles, et sa tahad kõike käivat sinu plaanide ja kavade kohaselt ja tühjakssöödud suhkrutoos häirib sind, sest sa ei ole sellega ette arvestanud.

Muide, tühjakssöödud suhkrutoos ja üleajav prügiämber on vääga sarnased värgid... Mis sa arvad, mille poolest.
 
hh 30. detsember 2007, kl 03.45
ekm
Kui inimesel midagi põues ei ole, siis on ta põu tühi ja kui inime vaielda ei taha, siis ta ei vaidle.

Mina näiteks ei oska hiina keelt ja ma ei kola hiinakeelsetel saitidel ja kuna vobla on end mu jaoks ammendanud, pole ma sinna mitu kuud mitte vaadanudki.. Mina teen seda, mis mind huvitab :)))
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.50
hh,

meeste-naiste erinevust näen suhtumises.
oi kui paljud mehed õigustavad end, et sellepärast ei aita naist, et naine pole rahul nende töö kvaliteediga.
aga miks siis ei õpi?
kõige lihtsam on ju nuga nurka visata ja mugavalt teatada, et kui pole rahul, siis lihtsalt ei tee...
paljud mehed ka ju siiski õpivad ja tulemus on väga ok.

naised ju õpivad ka...oma emade käest. ei teata, et kui sa pole rahul, kuidas ma teen, siis tee ise!:)

ning tööl mehed ju ka õpivad, ei teata ülemusele, et kui pole rahul, siis tee ise:DDD

siin on meeste uhkus mängus (mõnede) ja mugavus...


tühjakssöödud suhkrutoos polnud minu jutt!

tühi suhkrutoos tuleb lihtsalt uuesti täita ja prügiämber kokku pakkida ja mehele käeulatusse asetada:DD

kui on piisavalt kaua sellest mööda käinud, eks ükskord märkab ka:)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.51
hh,

no miks sa niimoodi ekm-ile turja kargad? võib ju vaielda ja ka niisama rääkida. ka vestlustes koorub tõde:))
 
ekm 30. detsember 2007, kl 03.52
hh

Hh sa oled ikka väga rumal inimene ja sinu rumalus seisneb sinu emotsioonides.
Hiinakeelsete saitide jaoks http://babelfish.altavista.com/
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 03.53
hh,

veel...

:DDD

põu võib olla täis...aga vaielda ei taha, see ka võimalus:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!