Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.00
Mu tuba on nii korras, nagu mulle vaja, puhtad sokid ja trussaarid leian ma ise üles, poes käies tean ma mida osta, sest tean, mida söögiks teha kavatsen ja pole mul mingit nimekirja kaasas. Olen ma nüüd seepärast naiselik?
Kindlasti sulle ei meeldiks, et mu sokid just sellel riiulil on ja miks peab serviisi suhkrutoos olema köögikapis, aga mitte teiste serviisinõude juures ja kurat küll, millal ma ometigi vannitoas remondi ära teen..

Ponimaješ? Ne ponimaješ?

Asi pole naistes-meestes, vaid lihtsalt erinevates inimestes.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.05
hh,

loomulikult:)

sul vist väga kurvad kogemused:(

aga tegelikult...kui ikka kraan vannitoas jookseb kuid...no mida peab siis ütlema?
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.08
ekm
Ma ju tunnistasin, et ma olen rumal, milleks sa seda mulle korrutana peaksid, kas see aitab sul ennast minust targemana tunda? Raadi booga.. kuigi ma arvan miskipärast, et olen neid masintõlkureid sinust rohkem mälusse pannud ja nad sinna ka jätnud.. löö kuuglisse "online translator" ja sa leiad neid kümneid ja kümneid, sealhulgas ka see sinu tarkuseallikas :)

Kuid muide, ma olen avastanud seda, et seesama inf, vähemalt tolles ulatuses, mis mulle huvi pakub, on olemas ka teistes keeltes.
Aga loomulikult, see on rumala inimese arusaam :))
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.14
kiisumiisu
Ei ole kurvad kogemused.. pigem naermaajavad. Vaada seda värki filosoofiliselt ja ükskõik kui emotsionaalne sa ka ei ole, paneb see asi sind pige´m naerma kui nutma.

Nih, näiteks kukub su lemmiktaldrik maha ja läheb katki. Hoopis erinev suhtumine su poolt siis kui ta kukkus sinu käte vahelt või pillas ta maha keegi teine. Esimesel juhul on ainult kurbus ja kahjutunne ja tigedust nitte rohkem kui ükskõik millise taldriku mahapillamisel, aga teisel juhul.. oioioi :)

No onju naljakas :)
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.14
kiisumiisu
Ei ole kurvad kogemused.. pigem naermaajavad. Vaada seda värki filosoofiliselt ja ükskõik kui emotsionaalne sa ka ei ole, paneb see asi sind pige´m naerma kui nutma.

Nih, näiteks kukub su lemmiktaldrik maha ja läheb katki. Hoopis erinev suhtumine su poolt siis kui ta kukkus sinu käte vahelt või pillas ta maha keegi teine. Esimesel juhul on ainult kurbus ja kahjutunne ja tigedust nitte rohkem kui ükskõik millise taldriku mahapillamisel, aga teisel juhul.. oioioi :)

No onju naljakas :)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.17
hh,

noh, ma suhtun nii, et kui läks katki, mis enam teha...ega tagsi ei too:)

üldse, naisi on erinevaid ja ka erinevaid suhtumisi, ära arva, et kõik käituvad ühtemoodi:)
lihtsalt sul on sellised kogemused ja oma kogemustele tuginedes sa paned kõik naised ühte patta. arvad et...naised - ma tean küll:DD
 
ekm 30. detsember 2007, kl 04.17
hh


Ilmselt olen targem jah...kui emotsioonidele emotsioonidega ei vasta.
...eks sul arvutikasutus paremine käpas, mida ma sulle ikka õpetan.
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.18
Mis aga kraani puutub ja oaljudesse teistessegu asjadesse, siis ei ole mul kodus torutange ja kraanitihevdeid kah mitte.. sageli seisneb see meestetöö tänapäeval vaid telefonitoru tõstmises ja spetsi völjakutsumises, sest see on odavam kui materjalide ja töövahendite ostmine.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.18
samas...kui sa naerad selle peale, kui läheb katki mingi asi, mis teisele kallis, siis tõmbad viha enda vastu.
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.20
kiisumiisu

SINA ju räägid siin pidevalt meestest ja naistest, aga mina olen püüdnud kogu aeg seletada, et me kõik oleme inimesed. Ja seejuures pole see soovärk sugugi primaarne.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.21
hh,

pole vahet, kuidas asi tehtud saab, peaasi, et oleks korras.
elame tänapäeval ja kõike oma kätega teha ei jõuagi.

samas...teine tunne on, kui midagi oma kätega tehtud, asjal teine tunnetus juures kohe.

sama kehtib ka kodutoidu ja supermarketi kulinaarialetist ostetu kohta.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.23
hh,

ideena küll, aga tegelikus elus kipub asi ideest mööda nihu minema, kas sa pole märganud?
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.28
ekm
Kui sa mind tunned, nii nagu sa väidad, siis peaksid teadma, et ma oskan puude tagant metsa näha ja ammugi ei valmista nulle raskusi näha sinu emotsioone- ükskõik kuidas sa ka ei seleta, et sul neid ei ole.
Su emotsioonid on su mõtlemisvõimest üle, seegi kord, kui sa ei mõistnud, et Päkats pole nimi, vaid programm, mis reageerib kommile ja annab vastuseks juhusliku tekstijupi.
Ei, sinu emotsioonid keesid üle ja vastuseks tuli päkatslik teadaandmine mu mujal kasutatud aliasest :)))

Emotsioonid ekm, emotsioonid valitsevad sind, nagu teisigi.
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.33
kiisumiisu
Püüa mõista seda, et naerab hh. hh saab naerda vaid üldiselt, mitte konkreetse asja pärast. hh ei tea, kas sulle ongi see taldriku mahapillmine ja sellele järgnev, tuttav asi, ta lihtsalt teab, et see on küllalt sagedane wärk ja naerab indutseerivalt:
Taldrik kukkus ja taldrikuomaniku reakstioon seepeale oleneb, kelle käest ta kukkus.
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.37
kiisumiisu

Ma olen o,a elus teinud palju asju amatöörina ja palju asju profina.. Tunnetus on erinev.. isegi siis kui sa teed neid asju enda jaoks.
Ühe asja üle oled uhke, aga teine..
 
ekm 30. detsember 2007, kl 04.40
hh

No ja mida sa nüüd püüdsid tõestada?
Et mul on ka emotsioonid? Või midagi veel?
Kui puude tagant metsa näed, siis vaata, mis mets seal puude taga on.
No ja, et sa nüüd rahu saaks, siis lähen magama.
Head ööd!

kiisumiisu

Head ööd!
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.42
h,

sa mõtled, et need on elu pisiasjad ja kodusõda sel teemas pole mõtet pidada?
ning nõud on tänapäeval küllalt odav kraam, et uued osta.
kah õige.
samas on kõigil meil omad lemmikesemed, nt.vanaema kingitud kristallkann (p.s. vanaema on juba surnud ja see on mälestusese temalt!)
kuidas sulle meeldiks kui keegi viskaks prügikasti või põletaks sinu...maalitud pildid, kirjutatud luuletused, päeviku...jne.???
vaevalt sa naeraksid!
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.43
ekm

No kui siin ei ole nüüd puhtad emotsioonid oma eheduses, siis olen mina maia plissetskaja :))

Head ööd sulle päälegi :)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.43
ekm,

ööd!

ära ära kao:)
 
hh 30. detsember 2007, kl 04.51
kiisumiisu

Väga hää :)
See on seesama, mille kohta ma tõin näiteks idanaabrite ütlemist:
Što za molodjoš pošla, im v mordu pljuniš, oni srazu dratsja lezut.

Kui sa ise pillad maha oma vanaema taldriku, siis sa ei näe selles iialgi tahtlikku, seda enam pahatahtlikku tegevust. Aga kui teine...
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.58
hh,

aga üldiselt on ju kaks võimalust...

üks on see, kui keegi tõepoolest tahtlikult või pahatahtlikult midagi teisele kallist hävitab.

teine see kui kogemata.

esimene reaktsioon nendele võib olla üks, aga hilisem reaktsioon ühel juhul puudub, teisel juhul on.
saad ju aru, kui oli kogemata, mida siis ikka näägutada, kurvastad vaid.
kui aga pahatahtlikult, siis küllap seda hiljem ikka ette heidetakse...
ja ära ütle, et ilma põhjuseta.



on veel üks variant...keegi rikub teise lemmikeseme pahatahtlikult...ja reaktsiooni ei järgne, pisarad vaid...hirmust, et järgmine asi, mis pihta saab oled ISE.
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 04.59
st reatsioon muidugi järgneb, aga mitte aktiivne vaid passiivne...
 
hh 30. detsember 2007, kl 05.08
Oki, targutan natu.
Kristlastel on ütlemine, et tee teisele seda, mida sa tahad, et sulle tehtaks.
Ilus mõte tegelt, aga kõik oleneb sellest, kuidas seda mõista. Näiteks sinu lemmiktoiduks on aedvilja-piimasupp ja sa teed seda mulle iga päev, sest sa pole vastu, et minagi seda sulle teeksin. Sa ei mõtle sellele, et see supp on sinu LEMMIKTOIT ja sa ei peaks tegema mulle seda suppi, vaid minu LEMMIKTOITU, olgu selleks siis seapraad, mida sa ise ei armasta.
Asi pole supis ega praes, vaid lemmiktoidus.. aga kui sagedasti asja nii sügavale vaadatakse.

Ja asi pole ainult supis.
 
hh 30. detsember 2007, kl 05.16
kiisumiisu

Vaata kaugemale taldrikust ja naise reaktsioonist. Täpselt samamoodi erinevalt suhtub mees, kui ta autoga sõidab bambustesse tema ise või naine.. niiet selles reaktsioonis pole jällegi ei mehelikku ega naiselikku alget, vaid on ainult inimlik, mida võiks iseloomustada ütlemine oma särgist, mis ihule lähemal.

Aga mis minusse puutub, siis ei elaks ma päevagi koos naisega, kes mind diversandiks peab ja arvab, et mu kooselu ainsaks eesmärgiks on temale igat moodi liiga teha..
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 05.18
hh,

see on ikka vist sedapidi, et ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehtakse:)

sedapidi vist toimib see asi paremini.
kindlasti saab teisega arvestada, et mitte teisele haiget teha.

aga igal sammul mõelda, et kuidas istuda ja astuda, et see teisele meeldiks...see on kas liigne orjalikkus või selline ahviarmastus, mis võib muutuda iseeensest segavaks...et ära mõistatada, mida teine just soovib. ja kui see võtab ööpäevast 24 tundi, siis...pole oma elu nagu ollagi?
ja vaevalt see vastastikune saab olema?
vastasel juhul tegeletaks vaid teineteisega ja töökohustused jääksid unarusse...
vahest pensionärid saaksid omale sellist elu lubada?
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 05.22
hh,

kui keegi kedagi diversandiks peaks, siis sellele peab eelnema juba pikk lahkhelide-arusaamatuste rida.
otse altari eest tulles keegi kedagi diversandiks ilmselt ei pea.

et asjad käest lähevad, siin on mitmeid põhjuseid...liiga erinevad inimesed, väikesed arusaamatused, mis kuhjuvad, omavahel vähene kommunikatsioon...küllap neid on veelgi..
 
hh 30. detsember 2007, kl 05.27
kiisumiisu

See on judaistlik tarkus ja viimane inkvisitsiooni poolt põletatud inime, Caetano Rippoli, sattus lõkkesse just selle õpetuse levitamise pärast.
Kuid vahet ei ole. Sa keedad suppi seepärast, et see on su lemmiktoit või ei tee seapraadi, sest see sulle ei meeldi- praest olen ma niiehknii ilma :)

Kuid see edasine jutt.. milles siis probla, kui teinepool mõtleb ja käitub samamoodi, et miks, kuradi pärast, peaks tema sind ahvilikult armastav ori olema???
Ja mis sa arvad, et kui kaks inimest on pensionipõlveni sedamoodi teineteisesse suhtunud, toimub pensilesaamisepäeval plõks, mis suhted teistsuguseks muudab?
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 05.31
hh,

on ok, pressisid välja:DD

kui teine inimene on nii armas, et tahad talle kogu hingest kõik maailma imed kätte tuua, kuu ja tähed ka taevast alla tuua, siis teed seapraadi ka:)

rahul?
 
hh 30. detsember 2007, kl 05.35
kiisumiisu

Baar. Kell 5.35 hommikul. Kaks meest leti ääres.
"Mis su naime ütleb, kui sa sellisel ajal kodu jõuad?"
"Ma ei ole abielus."
"Tõesti? Aga mida kuradit sa siis sellisel ajal siin teed?"
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 05.37
hh,

:DDD

ma juba pikalt mõtlen, et aeg magama minna:)

aga jutt oli huvitav...

aga olgu, kell tõesti palju:)

head ööd!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!