Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
mees 19. juuni 2012, kl 23.49
Sa oled nii tropp mees, et teed kogu kogu meessugule häbi oma vingumise ja naiste ebaaustamisega!
Anna aru, et Su koht ongi seal nööri otsas ja kao siit!
 
yxikmees 20. juuni 2012, kl 06.30
Mina austan vägagi naisi.Ma ei taha neile põhjustada valetamisega halba,seetõttu olengi otsekohene ja räägin mida mõtlen,mitte seda,mida naised kuulda tahaksid.Sina võib-olla tõesti räägiksid naisele mis iganes valet,vaid selleks,et voodisse saada.
Ma arvan,et ajutise suhte leidmine ei oleks mulle probleemiks,kui ma naisele otsekoheselt ei ütleks,et see on vaid ajutine suhe ja valetaksin ka tunnete kohta.
Aga jah,naised ei hinda tõde.
Ja eks seal nööri otsas ma varsti olengi,sa ei pea enam kaua ootama.
 
veel üks mees 20. juuni 2012, kl 08.45
Ära nüüd haletse ennast. Sinu probleem ei ole mitte selles, et sa "tõtt" räägid, vaid selles, et sa naiste vastu mitte karvavõrdki huvi ei tunne. Teed oma copy-paste postitust, kuid oled sa kunagi ka huvi tundnud, kes on see inimene teisel pool ekraani, kellele sa oma postituse teed? Tutvu, tunne huvi nende enda vastu, mida nemad tahavad. Pane naine tundma ennast erilisena, mitte järjekordse haleda ürituse sihtmärgina.

Lühidalt, hakka oma nina otsast lõpuks kaugemale vaatama.
 
yxikmees 20. juuni 2012, kl 22.18
See tundub olevat rohkem skoorijate teema,kes räägivad seda mida naised kuulda tahavad,selleks et voodisse saada.
Mina aga otsin elukaaslast mitte sekssuhet ja selleks,et tema huvide ja soovide vastu saaksin huvi tunda,peaks ta selleks olema nõus.Paraku aga ei ole aga keegi(kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta) minust huvitatud just elukaaslasekandidaadina.
 
100 % 20. juuni 2012, kl 22.27
sada protsenti sinuga nõus, sellist 33 a naist ei ole olemas, kes karja lastega mees ihaldaks. olgem ikka realistid.
ja kuhu sulle nöör tuua?
 
yxikmees 20. juuni 2012, kl 22.54
Mul on nöör olemas,seega tuua pole vaja.Eks lähima 3aasta jooksul läheb see ka suure tõenäosusega kasutusse.
Võib-olla proovin veel enne õnne väljamaal,ehk ukrainas-valgevenes(vene keelt ju oskan) või hoopis tais-laoses-vietnamis(paraku keelt ei oska).Aga seda siis kui leian saatusekaaslase,kes samuti eestist naist ei leia.
 
välismaalasest naine 20. juuni 2012, kl 22.59
kohe ütleme ära, et välismaise naise riiki sissetoomiseks pead sa tõestama, et suudad teda ülal pidada.Kõik need väljamaised madala elatustasemega riikidest naised otsivad ka rikast meest.. muidu ju nad riigist välaj ei tahakski minna. Nii et küsitava väärtusega kepp ei päästa sind. Aga sa võid ise emigreeruda, kui leiad välismaise naise, kes sind on nõus ülal pidama.
 
mees taas 20. juuni 2012, kl 23.34
Milleks veel kaevelda ja kannatada 3 aastat? Kuna Sa oled nii loll mees siis vaevalt Sa oma oksatõmbamisega ka hakkama saad ja kuna pessu satud harva siis soovitaks Sulle silmuse libisemiseks seepi, millega ka aitaks!
 
lilleke 21. juuni 2012, kl 06.06
lase oma nõudmistest ja päheõpitud tekstist lahti
Esiteks vanus-võid vabalt vanema võtta sest lapsi sa enam saama ei peaks,niigi palju sul neid ilmamööda,ava oma süda ja võta vastu lastega naine.
Teiseks ülekaal-mille järgi seda määrad küll,arvutad naiste KMI-d või,ja mis juhtub kui on mõni kiloke ülearu,sul endal võiks ka seda liha rohkem luude peal olla
Aru saan vaid nõudest mittesuitsetaja-see on tõesti vastik asi
 
yxikmees 21. juuni 2012, kl 07.11
Mul ei teki armastust ei ülekaaluga,ega lastega naise,ega ka vanema naise vastu,kõik on juba järgi proovitud.On olnud sekssuhe nii endaealise,väga kena,väikse ja ühe lapsega naisterahvaga,kui ka 21 aastase ülekaalulise suitsetava naisega.Lihtsalt ei teki sellist tunnet nagu ekside suhtes oli.Öeldakse ju,et südnt ei saa sundida.
 
lilleke 21. juuni 2012, kl 07.21
kurb et sinu jaoks olulised vaid välised tegurid,inimese hinge sina vist ei näe ega inimese isiksus sulle korda ei lähe
 
unistada on ilus 21. juuni 2012, kl 14.22
unistada on ju ilus ja ei peagi pead vaevama reaalsete võimalustega elu ära elamiseks..
 
yxikmees 21. juuni 2012, kl 23.36
lilleke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kurb et sinu jaoks olulised vaid välised tegurid,i
> nimese hinge sina vist ei näe ega inimese isiksus
> sulle korda ei lähe
Näen naisinimese hinge ja seetõttu ei tahagi talle tekitada põhjendamatuid lootuseid.Ehk kui suhe,siis olgu see aus.Kunagi olen teinud vigu ja abielumehena armukest pidanud,aga nüüd on elus teised väärtused,hea töökoht on olemas,oleks vaid pere ka(naine ja ühised lapsed),siis muud ei soovigi.Ei viitsi tõmmelda mingi juhuseksi või teise naise juurde,kui omal kodus kõik olemas.
 
n24 22. juuni 2012, kl 00.41
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aga ühisest jaani(lau-)päevast
> mis arvad?


olen pereringis ja koos ligemate sugulaste-sõpradega.

Ja kuidas jääb metsmaasikatega? Juhatad mind lagendikule?
 
fortuuna 22. juuni 2012, kl 00.52
tropp leidis tropi eelpooltoodud kirjutatut arvestamata!
Palju õnne!
Kasutage kondoome, et te järglased ei peaks ühiskonda reostama!
 
yxikmees 22. juuni 2012, kl 01.06
n24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
>
> > Aga ühisest j
> aani(lau-)päevast
> > mis arvad?
>
>
> olen
> pereringis ja koos ligemate sugulaste-sõpradega.
>
>
> Ja kuidas jääb metsmaasikatega? Juhatad min
> d lagendikule?
Jääb nii nagu ennist kirjutasin,et maasikapaikade asukohad jäävad teada vaid lähedastele.Kuni sa pole lähedane,siis sind sinna ka ei juhata.
 
yxikmees 22. juuni 2012, kl 01.08
fortuuna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tropp leidis tropi eelpooltoodud kirjutatut arvest
> amata!
> Palju õnne!
> Kasutage kondoome, et te
> järglased ei peaks ühiskonda reostama!
Eelpool kirjutatut arvesse võttes,peaks ju selge olema,et ma olen hea valik pere loomiseks kuid halb valik pidutsemiseks.
 
kr66p 22. juuni 2012, kl 10.49
Ei, ei... Sa pole hea valik pere loomiseks. Kas sulle juba ükskord see kohale ei jõua? Nii nagu pole hea valik sinu poolt välja toodud vägivaldsed ja joodikud, nii pole ka sina. Mine tõesti ja võta endale mõni tailanna või vietnamlanna. Nad eluaeg lapseliku kehaga ja kuna sa rääkida nagunii naisega ei taha, siis pole ka keeleoskus või õigemini oskamatus takistuseks.
 
n24 22. juuni 2012, kl 20.39
> >
> >
> Jääb n
> ii nagu ennist kirjutasin,et maasikapaikade asukoh
> ad jäävad teada vaid lähedastele.Kuni sa pole lähe
> dane,siis sind sinna ka ei juhata.

jah, õnneks saab ka ilma maasikateta läbi, kui nende ise korjamine peab käima mõne mehe voodi kaudu. See pole minu maitse.

aga tuleb tunnistada, st sa pead iseendale kõigepealt selgeks tegema, et sellise suhtumisega, milliega sina oled, sa oma kriteeriumitele vastavat naist ei leia.
 
otsi 22. juuni 2012, kl 21.37
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 21.50
Võiksid teha endale tutvumise tarvis lausa kodulehekülje a`la....

-- www.ardi.ee -- paraku vist siiski ei saa, juba hõivatud ja selle asemel on -- www.nordcocoa.ee --

Paraku kuni 33 aastased, mitte suitsetavad, lastetud ja ülekaalu mitte omavad on ikka liiga suur nõudmine ühe 44 aastase mehe poolt. Tee omale selgeks, et 33 ja noorem naine vaatab, kas omavanust või nooremat, sest tal on vaja värskemat spermat, et üleüldse rasestuda, suitseb paraku iga 5 naine eestis, ülekaal on enamusel ning normaalsed naised teevad esimesi tittesid oma hea tervise huvides ikka ennem 33 aastat - seega ole normaalne ja jäta see jura. Talvel oled nagunii töötu ja maksudega mingi 4000 eur-i ilma maksudeta pole mingi näitaja, kui sul on hulgim kohustusi oma last eest. Kaudselt oled lastega nii või naa seotud ja mingit jura ajama hakata, et ei ole ja elavad ekside juudes - cooommmooonn
 
telekavaatleja 14. juuli 2012, kl 12.33
kuule Yxik, ligemal ajal hakkab mingi saade, kus nõia abil hakatakse sobivaid paare kokku panema. Mine asja uurima, ehk viimaks näkkab? Nõid ju ikkagi mängus, ehk muudab su karma ja mõttemaailma ära ning õnn jalutab sinu õuele!
 
sohvi2 14. juuli 2012, kl 13.10
yxikmees,
mu tütar on selles eas neiu, kellest Sina unistad, aga ei taha tema sinusugust arutut endale meheks ega minusugune krõhva endale sinusugust vanameest koduväiks.
Ela, aga vaata mõnikord ikka peeglisse kah. Kui pealtpoolt oledki ehk igati kobe, siis seestpoolt kipud ussitama mis kole ja ussiaugud võivad juba paistma hakata isegi peeglist. Nii et ettevaatust! :P
Muide, pea meeles sedagi, et naiste menopaus ja seksiisu ei ole kuidagi omavahel seotud. Lisaks veel see, et ka naine vastu 40. eluaastat võib lapse või ka mitu sünnitada, selleks ei pea Sinust 10 aastat noorem olema. Aga, jah, naine vastu 40 on piisavalt elukogenud, et sinusugusest hoiatamata kauge kaarega mööda käia. Nooremate hulgas võib tõesti veel mõni elukogenematu olla, kes Su juttu uskuma hakkab. Ses mõttes oled tõesti noodad õigesse vanusegruppi välja visanud. Samas on Su jutt hullem kui 100-aastasel seniilsel vanamehel.
Soovitan Sul soojalt lähimast raamatukogust läbi käia ja mõne eneseabiraamatu endale soetada ning siis koju kotile ja lugema, ennast harima-aitama! Kuni vaevled kinnisideede küüsis, ei leia Sa ei omaealist ega noorukest printsessi. Usu vanema inimese juttu vähemasti ses osas.
 
soovitus 14. juuli 2012, kl 13.27
Kui soovid nii noort naist, siis õpi hakatuseks tantsima. Võid alustada siit:
http://youtu.be/Ojbb9ofPIuA
 
yxikmees 15. juuli 2012, kl 01.23
Mul pole usku sellesse saatesse.Üritatakse nagunii paari panna naisega,kelle vastu mul armastust tekkida ei saa.Põhjusel,et pole kuni 33,lastetu mittesuitsetav ja ülekaaluta.
 
33- sel armastust ei teki 15. juuli 2012, kl 15.43
armastust ei teki mehe vastu, kes suht vaene, elab metsas, karja lastega, vananev..
Nii et soovid ja pakkumised, mis iial kokku reaalseks ei saa.
 
usklootusarmastus 15. juuli 2012, kl 16.35
ehk mõni nõid vabastab selle yksimehe tema kinnisideest kord.
 
yxikmees 15. juuli 2012, kl 16.39
33- sel armastust ei teki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> armastust ei teki mehe vastu, kes suht vaene, elab
> metsas, karja lastega, vananev..
> Nii et soovid
> ja pakkumised, mis iial kokku reaalseks ei saa.
Hea sissetulekuga,hea tervise juures,elan puhta üksi,rahulikus ja tervislikus elupaigas.
 
lugeja 15. juuli 2012, kl 17.33
aga miks siis sinu lapsed ei saa head toetust, kui sa nii hea sissetulekuga oled?
Maksad ju ehk ainult seda kõikse vähemat, mida seadus käsib! Ja kui nad midagi oma arenguks ja edaspidise parema elu jaoks vajavad, siis selleks tuleb neil laenu võtta või tööd rügada?
 
yxikmees 15. juuli 2012, kl 22.45
Nojah,kuigi mu sissetulek on keskmisest rohkem,maksan elatisteks ka kokku keskmisest rohkem.
Varsti on mul pangalaenud makstud,siis oleks just majanduslikult õige aeg pereloomiseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!