Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
lugeja 16. juuli 2012, kl 16.01
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nojah,kuigi mu sissetulek on keskmisest rohkem,mak
> san elatisteks ka kokku keskmisest rohkem.
> Vars
> ti on mul pangalaenud makstud,siis oleks just maja
> nduslikult õige aeg pereloomiseks.

no mida - uut peret - milleks?
See ei ole vabanduseks, et kokku maksad teistest meestest rohkem elatist. Peadki maksma, sest sul kari lapsi mööda ilma laiali.
Kui sul laenud makstud, siis on just paras aeg oma olemasolevatesse lastesse inevesteerida - kasvõi sellega, et annad neile võimaluse hea haridus saada. Ehk niiviisi kompenseerid natukenegi oma võlga laste ees (lisaks näit. veel see, et sa oma elu avalikult igal pool lahkad)
 
yxikmees 16. juuli 2012, kl 19.22
Kõigepealt tuleb investeerida endasse,ehk leida naine ja alles siis lastesse.Muidu on mõne aja pärast nii,et lapsed investeerivad endisse ise.
 
??? 17. juuli 2012, kl 12.47
Sul on lapsed ja need on sinu tulevik, kuhu PEAD investeerima. Kõigepealt aita oma olemasolevad lapsed normaalsele elujärjele - anna neile hea haridus,võimalda eakohaselt areneda nii huviringide kui reisimisega, siis aita soetada elamine jne (see ju iga lapsevanema kohustus) alles siis mõtle endasse investeerimisse (näiteks õpi midagi uut, reisi, jne - naudi lihtsalt elu)
Aga ennem on sinu kohustuseks lapsed elule aidata, mitte uusi lapsi juurde teha, kes varem või hiljem jäävad ikkagi uue naise kasvatada - kasida.
 
yxikmees 17. juuli 2012, kl 14.41
Minu põhieesmärk on leida naine ja luua pere.Kui pere on olemas,siis alles on eesmärgiks laste kasvatamine ja toetamine.
Sest kui ma ei leia naist vähem kui 3 aasta jooksul,siis ju nagunii ei ole kedagi kes lapsi toetab.Eks maksumaksjad,ehk teie,siis maksate neile toitjakaotust.
 
T 18. juuli 2012, kl 09.54
Kuule idioot! See, kui sa naisest lahku lähed, ei tähenda, et sellega kaob automaatselt kohustus oma lastesse, kes sul selle naisega on, investeerida! Või on su aju juba nii pehme, et sa ei saa aru, et see pere ja lapsed on sul juba olemas (ja nii seitse korda järjest).
Ausalt, jäta oma ajuvabad postitused ja ehk mõtled parem selle 3 aasta ennetähtaegsele täitmisele.
 
yxikmees 18. juuli 2012, kl 21.36
Mul ei ole peret.Jah,mul on küll lapsed ja ma pean neid toetama ja ma teengi seda,kuid ma ei pea kogu oma sissetulekut ka neile andma.Enda ja tulevase pere jaoks peab ka jääma.Masu ajal maksin ma elatisteks rohkem kui teenisin,ehk nn rasva arvelt.Praegu ma teenin rohkem ja seetõttu võin ka endale ühteteist enamat lubada.Näiteks kulutada oma nädala sissetuleku soojamaareisile,paariks nädalaks Taisse näiteks,äkki leian sealt omale naise keda otsin.Nagunii vehin tööd ju puhkepäevadeta
Oma särk on ju ikka ihule lähemal.
 
Nähhh 19. juuli 2012, kl 00.23
Selgemast selgem ju, et mehel rähk omale lähemalt - no mentaliteet selline juba kujunenud...lapsed suva ja oli sul vaja kepsutada ja neid lapsi teha, kui ei suuda koos püsida. Võiksid omale selgeks teha ja kivisse raiduda, et sa mees pole perekonda enne ära teeninud, kui sul kohustused oma eelnevate laste ja suhete ees täidetud ja kasvõi kõige raha hinnaga. Ehk saad omale lubada järgmises elus perekonna. Praeguse vanuse juures võid suu järjekordsest suhtest puhtaks pühkida - tule maapeale ja jätka normaalselt lastega suhtlemist ning nende toetamist. Pole sul vaja veel mõnda naist ära rikkuda, need naised kuluvad hulga rohkem ära meestele, kes veel pole jõudnud lapsi ja perekonda luua. Sa oled ikka haige psühhhh
 
seadused 19. juuli 2012, kl 02.35
seadused siiski piiravad tailannasi sexorjaks toomast. Sa pead suutma seda naist ülal pidada, selle ära tõestma dokumentaalselt nii tai tiigile kui eestimaale. pole nii, et paned tailanna rongi peale ja muudkui tood..pealegi need, kellega turismireisil kohtud, on tõenäolikult raha eest prostituudid.. Hotell saab vaheltkasu või mõni muu vahendaja..
aga sa võid ehk ise taisse kolida? kindlasti on naise vanemad õnnelikud niisuguse väimehekandidaadi üle.
 
yxikmees 19. juuli 2012, kl 07.35
Taisse kolimine on ka mõte,siis ei peaks ma ju ka olemasolevad kohustusi enam täitma,või mis.
Kuigi mul pole soov tailannat siia tuua seksiorjaks.
Ja endise prostituudi vastu poleks mul ka midagi.
Mis puutub aga üleelmist kommentaatorit,siis ainult mind lahkuminekutes süüdistada on ka liiast,mina oleksin senimaani koos elanud.Ja ma tean üsna mitut peret,kus naine elab rõõmsalt oma tunduvalt vanema mehega koos ja saanud temaga ka lapsed,vaatamata sellele,et mees pole sentigi elatisi maksnud oma eelmistele lastele.Seega ei oma see tähtsust kas ja kuipalju maksta eelmistele lastele,oluline on see palju jääb praegusele naisele ja lastele.Seda nii siin kui ka mujal.Vahel isegi uued naised võitlevad selle nimel,et mees maksaks vähem või ei maksaks üldse eelmistele lastele,on nõus isegi vara oma nimele kirjutama,et kohtutäitur mehelt midagi kätte ei saaks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 19.07.2012 08.00.
 
??? 22. juuli 2012, kl 00.04
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Taisse kolimine on ka mõte,siis ei peaks ma ju ka
> olemasolevad kohustusi enam täitma,või mis.
> Kui
> gi mul pole soov tailannat siia tuua seksiorjaks.
>
> Ja endise prostituudi vastu poleks mul ka midag
> i.
> Mis puutub aga üleelmist kommentaatorit,siis
> ainult mind lahkuminekutes süüdistada on ka liias
> t,mina oleksin senimaani koos elanud.Ja ma tean üs
> na mitut peret,kus naine elab rõõmsalt oma tunduva
> lt vanema mehega koos ja saanud temaga ka lapsed,v
> aatamata sellele,et mees pole sentigi elatisi maks
> nud oma eelmistele lastele.Seega ei oma see tähtsu
> st kas ja kuipalju maksta eelmistele lastele,oluli
> ne on see palju jääb praegusele naisele ja lastele
> .Seda nii siin kui ka mujal.Vahel isegi uued naise
> d võitlevad selle nimel,et mees maksaks vähem või
> ei maksaks üldse eelmistele lastele,on nõus isegi
> vara oma nimele kirjutama,et kohtutäitur mehelt mi
> dagi kätte ei saaks.

ja sina oled jube sillas, kui saaksid sellise naise, kes keelaks ära eelnevatele lastele ealtisraha maksmise. Looda sa, et sa sellest pääsed! Ei pääse, seni kuni lapsed on täisealised ja koolid lõpetatud (seega, võimalik, et pead kauem maksma kui nende 18. aastaseks saamiseni)
 
soovitus yxikmehele 22. juuli 2012, kl 13.06
Minegi too näiteks Ukrainast mõni alla 30ne aastane iludus siia ja hakka elama - muidu aastad lähevad aga tõestamine: Et kuidagi ei saa, ei aita ju kuidagi.
Selle teoks tegemine teeb ju su igaljuhul võitjaks aga praegu võitled sa ju tuuleveskitega.(või ongi see sul hobi)
 
noh 22. juuli 2012, kl 13.25
kas ykxmehel on ikka kuplialune terve?
 
ukraina on välisriik 22. juuli 2012, kl 16.05
ukraina on ka välisriik kus viisareziim teistesse riikidesse, st ka eestisse kolimiseks. Kui sealt keegi siia tuua, peab mees seda naist suutma üleval pidada, pluss naise lapsed, kui neid alaealistena olemas on, See on sellepärast, et see immigrant ei hakkakas sotsiaalabi süsteemi koormama. vaadatakse üle mehe elukoht, rahaline seis, kohustused teiste st tema enda laste ees jne. Pole sugugi odav lõbu.
 
kuplialune 22. juuli 2012, kl 16.06
kas sul on kahtlusi yxmehe kuplialuse mittekorrasoleku suhtes?
 
Yksmehele veel. 22. juuli 2012, kl 16.08
yxmehele veel: emmigreerumise korral vaadatakse sinu kohturegistrit, kohustusi teiste sh. laste ees jne.
Nii et ära kaduda on suht keeruline välisriiki.
Ikka rõõmu peaks ju rundma, et saab oma lapsed ellu aidatud, nüüd siis mossis?
 
lilleke 24. juuli 2012, kl 06.45
kas selline mees oleks tõesti hinnas kes oma lastele elatist ei maksa???yxik on ikka nahhaalsem kui arvasin.Oma lapsed oleks ta nõus ilmapeale jätma kui nende emaga midagi juhtuks,nüüd tuleb veel välja et ei maksaks elatist ka kui võimalik
 
yxikmees 24. juuli 2012, kl 07.39
Mees kellel on raha uue pere jaoks,kuid elatist ei maksa on naiste jaoks hinnatum,kui mees,kelle lõviosa sissetulekust kulub elatiste maksmisele.
 
lihtne lahendus 24. juuli 2012, kl 13.13
No aga mida sa Yxik siis veel ootad. Jäta aga oma lastelel ülalpidamisraha maksmata ja naised ongi kohe su hurtsiku ukse taga järjekorras. Lihtne!
 
yxikmees 24. juuli 2012, kl 21.51
Vat ei ole lihtne,hurtsiku peab ju ka maha müüma,muidu teeb seda kohtutäituri karvane käsi.
 
Heleroosa Unistus mehest 30+ 24. juuli 2012, kl 22.16
Tere!
Olen unistaja, otsimas hella ja hoolivat kaaslast.
Elumeres ujumine on põnev, ent siiski soovin seda teha koos armsa inimesega, kes väärtustab lähedust ja truudust. Võiksid olla elus nii mõnegi tormi võitnud ning seetõttu stabiilsust ning turvalisust väärtustav üle 30-aastane enda kehast ja vaimust ning lähedastest hooliv pealinlane.
Ootan Sinult romantilist ning hoolivat kirja!
 
Toomas 24. juuli 2012, kl 22.48
Jõudu yxikmees! Sellist võitlust pean mina ja kindlasti paljud teised mehed. Väga kerge on saavutada noore ja kena naisega esimene kontakt, e-mail, telefon ja kohtamised, ju ma siis näen veel noor välja. Kui nad aga saavad teada et olen 49 ja tahan ikka peret luua, siis nad ei saa enam aru!!!, ahhetavad ainult. Aga mis pereloojad naised on üle 40??? Loomulikult vaatan ma 30-35 aastaseid. Tunnistan, et ma olen ilmselt lati liiga kõrgele seadnud. Tuleks leppida vähema seksapiiliga.
 
to Toomas 24. juuli 2012, kl 23.10
Miks sina, kui 49a mees, pole veel pere loonud? Kas sul pole ühtegi last? Selline asi tekitab tõesti naistes suuri kahtlusi. Tahaks väga teada, mis põhjus võiks olla, et õigel ajal pole lapsi tehtud ja alles vanaduspõlves sellega algust hakatakse tegema.
 
gina27 25. juuli 2012, kl 22.48
Toomas, yksiktobu ja teised vanamehed, kes pole ammu peeglisse vaadanud

teie jaoks võib ju olla loomulik tütrevanuseid naisi jahtida, aga saage aru, et neil naistel juba ON isad olemas:D mehed siin riigis nagunii vananevad kiiremini ja surevad varem. arukas ja ilus naine otsib ikka endavanuse või noorema kuti, kellega voodis ka midagi teha, mitte ainult lõtva riista meeleheitlikult püsti hoida:DD
kui teil pole nii palju pappi, et mõnd ilusat naist lihtsalt ära osta, siis vaadake ikka vanemaid naisi, nii 6-kümbiseid. nendel ehk latt juba veidi allapoole lastud;)))
 
yxikmees 25. juuli 2012, kl 23.09
Siis tulebki teisest riigist siia noor ja ilus näitsik tuua,või ise sinna kolida.
Las siis eesti naised võtavad omale nooremad mehed,kes neid keskealisena nooremate naiste vastu välja vahetavad.
Nende endi valik.
 
gina27 25. juuli 2012, kl 23.44
üksikmees,

väike parandus: ...vanamehed võivad ÜRITADA meeleheitlikult noori tibisid ära rääkida, aga enamasti edutult- vaata kasvõi iseennast. siis onavad ja hädaldavad netis või leiavad mingi omataolise vanamammi, kelle kaisus õhtuti vanu konte soojendada.
nende endi valik ;))
 
Toomas 26. juuli 2012, kl 00.12
Mul on täiskasvanud lapsed. Kuna nad on ülikoolis, on nad minu ülalpidamisel. Nüüd mõtlete, et see on samuti väga kahtlane, nagu laste mitteomaminegi :)
Gina: noorte naiste jahtimine tundub tõesti loomulik, kui näed et iga aastaga ületab hulk tuttavaid üksikuid naisi esimene lapse saamiseks kriitilise vanuse :(. Meeleheitlikult ei tohi otsida, meeleheitlikud naised on veidi eemaletõukavad.
Raha on mul piisavalt, aga noore tibi ostmiseks ei kavatse kulutada, otsin huvitavat ja minuga enamvähem võrdselt toimetulevat partnerit. Arvatavasti tunnen ma juba teda, loodan et ta pole veel liiga sõbraks saanud.
 
gina27 26. juuli 2012, kl 02.23
meeleheitlikud vanamehed oma nooruseihaluses on tegelt veelgi eemaletõukavamad. (räägin omadest kogemustest hallipäiste pealetükkivate penskarionudega).
noor tsikk paistab sulle sellepärast huvitav, et nahk sile ja pepu prink. a kui esimene vaimustus üle läinud, siis taipad, et pole oma tütrevanusega millestki nagu rääkidagi. mul üks sõbranna läks ka rikka vanaonu liimile ja pärast pidi igavuse kätte ära surema. jättis vanuri sinnapaika ja nüüd laseb 18-aastase kutiga ringi;)))
Toomas, sul ka varsti andropaus ja mis kasu siis noore tibi viljakusest, kui jaksa teda enam paar korda päevas rahuldadagi. keskeakriisis onklid on ikka fun kujud täiega:P
 
yxikmees 26. juuli 2012, kl 05.51
Neid noori naisi,kes päevast-päeva 2korda päevas keppi tahavad on ülivähe.Küll see sõbranna 18 aastane kutt ka oma teed läheb.
Keskealised mehed,kel omaealine naine olemas,ei ona noort naist otsides.Kui leiavad noore,siis vahetavad naise ringi,põhjus ju arusaadav- armastus.
Jah oleks võinud otsida kõigepealt endaealise elukaaslase ja siis tema kõrvalt otsima noort,kellega siis pere luua.
Paraku poleks see olnud endaealise naise suhtes aus.Ja aususel on oma hind,seksipuudus.
 
abielunaine, 45 26. juuli 2012, kl 14.02
yxikmees, su jutus on iva. mul sai samuti vanamehest isu täis ja leidsin noorema, 25-aastase ilusa seksika mehe. tuli suur armastus peale ja vanamees sinnapaika jäetud saigi. siiamaani vanatoi üksinda, 7 aastat saab juba sellest, aga pole ta leidnud ei vanemat ega nooremat naist. ilmselt üksikuna hauda lähebki.
eks mu vanamehel oli sama viga. arvas, et tema väärib ainult 15-20 aastat nooremat naist. aga voodis tast asja polnud. muu elu oli ka surmigav. majanduslikult küll muretu elu, aga ainult raha pärast ei suuda kaua koos olla... polnud valikut, pidin ta välja vahetama.
aga selle asemel, et vaadata mõnda omaealist või vanemat naist, vanamees siiani passib üksinda ja ega ta nooremaks lähe. karvad järjest hallimaks ja noku pehmemaks, selline on elu karm seadus.
 
yxikmees 26. juuli 2012, kl 21.23
Kas su exmees inglise keelt oskab?Kui jah,siis läheks heameelega temaga kagu-aasiasse noori naisi omale tooma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!