Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
Ilusad laste nimed
 
Mamma 13. mai 2009, kl 20.33
Kirjutage siia ilusaid tüdrukute ja poiste nimesid. Meie lihtsalt ei suuda oma kõhubeebile nime välja mõelda. Ei leia mitte ühtegi sellist ilusat, mis tõesti meeldiks.
Jätke need rebeccad, marcused, martenid, miad, emmad, lisetted, laureenid, liisad välja. Need on liiga ära leierdatud
Eesti nime ei otsi, aga ka ei taha lapsele panna midagi väga keerulist.
Tänud vastajatele :)
 
Mamma 14. mai 2009, kl 11.41
Tundub, et ei ole kellegil ilusaid nimesid pakkuda. Või ütlesin mina just need nimed ära, mis teistele meeldivad. Ei tahtnud kedagi solvata, lihtsalt ma ei taha ära leierdatud nimesid.
 
x 14. mai 2009, kl 12.41
No tüdrukule Leana, Karolin. Poisile oleks ma pannud Janar või Sander.
 
*** 14. mai 2009, kl 13.14
 
meie 14. mai 2009, kl 16.28
Meil Misel ja Melissa ja Maik
 
liilia 14. mai 2009, kl 17.15
Linnet,Carolina,Ferenc,Steve.
 
*** 14. mai 2009, kl 17.56
nimi ei saa olla ära leierdatud. On lihtsalt ilusad lihtsad ja armsad nimed, mis on meeldinud läbi aegade ja paljudele. Nendes nimedes on jõud. Originaalne ei tähenda Sinu tarkust või vaimukust, vaid seda, et Sa iga hinna eest püüad olla keegi, kes Sa pole, kasvõi läbi lapse nime. Sorry, mul on kahju lastest, kes kannavad nõmedaid ja mitteloetavaid ja hääldatavaid ja kirjutatavaid nimesid. Nad kannavad eluaeg märki oma vanemate hirmust olla mitte keegi. Vanasõna - nimi ei riku meest, kui mees on ise tubli ja austamisvääriline. Ei tee su ERILINE nimi ka paremat last. Võibolla põeb ta seda kogu elu, kui peab teistele mitu korda seletama, kes ta on ja kuidas seda kirjutatakse. Punastades. Ära häbene olla eestlane. Meil on nii palju ilusaid nimesid, mida suudetakse ka mujal maailmas välja hääldada.
 
Mamma 14. mai 2009, kl 19.14
Nimed on hetkel ikka väga ära leierdatud. Kui ikka pea kolmanda poisi nimi on Marcus, siis sorry, oma lapsele ma seda nime kahjuks panna ei taha Olgu selles see jõud või mis iganes. Minu vanema poja nimi on Daniel, kas selles nimes on midagi pistmist minu tarkuse või vaimukusega? Praegust on see nimi väga popp ja mina otsingi sellist nime, mida ei ole igalühel ja Daniel ei ole eesti nimi ja vaevalt ta kunagi seda nime punastades ütlema peab. Ja sorry, mingeid Antsusi ja Kaljusi ma pojale panna ei tahaks, kuigi nimi ei riku meest. Aga, nagu mu elukaaslane ütles, siis oleks väga nõme kutsuda oma väikest last sellise nimega, mis meenutaks vanemat inimest.
 
Maarja 14. mai 2009, kl 21.54
Meil on ilus tüdruk ilusa nimega-Mirell. Kaalusime ka Elerit
 
kats 14. mai 2009, kl 23.45
 
*** 15. mai 2009, kl 00.30
Nu Marcus ei ole tõesti nimi, mida ma silmas pidasin erilise või veel vähem mittehääldatava all. Pidasin silmas selliseid nagu Bren-Egeti, Keny-Bret, Drew-Brenet (täiesti reaalselt eksisteerivad). Ja ükskord saab iga laps vanemaks inimeseks ...
 
Kriitik 15. mai 2009, kl 08.46
Ants ja Kalju on väga ilusad poisslapse nimed. Teemaalgataja näol on ilmselgelt tegemist hetke moesuunaga, kus üritatakse lapsele võimalikult ebatavaline ja reeglina tobe nimi panna. Olen tähele pannud ka seda, et mida vähem haridust vanematel, seda jubedam on nimi. Muuseas, et sulle elu veel lihtsamaks teha, sa saad isegi uurida, palju sinu soovitud nime Eestis esineb mingist portaalist (portaali nimi hetkel ei meenu, aga küllap Perekoolist saad lingi) seega mõelge ikka võimalikult veider nimi välja, ehk saab ainukeseks nimeks Eestis;).
 
Mamma 15. mai 2009, kl 09.59
Sa kriitik vist jätsid minu ühe postituse lugemata, kus kirjutasin, et mu vanema poja nimi on Daniel!!! Kas sa loed siit välja mu haridustaseme? Kui jah, siis palju mul haridust olla võiks?
Ma tahtsin ilusat nime, ma tõepoolest ei ole huvitatud nendest keerulistest nimedes, ei poolda neid isegi!
Lugesin ka ette nimed, mis hetkeseisuga meenusid, mis mulle ei meeldiks. Ja see, et mulle Antu ja Kalju-laadset nimed väga ei istu, ei näita veel seda, et ma miski moodi nimedest otsiksin!!! Eestis on ka nimesid, mis on tõesti ilusad, nagu Johanna, Kirke jnejne.
Kui te tõesti ei suuda teema pealkijast välja lugeda, mis ma palusin, siis on see teie viga!!!
Ma palusin ILUSAID nimesid, mitte keerulisi ja moe nimesid!!!
 
*** 15. mai 2009, kl 10.09
http://www.nupsu.ee/?menu=parenting&module=names
võib abiks olla, seal on nii ja naasuguseid, igatahes rohkem kui nõukaajal välja antud nimeraamtus. Jõudu!
 
Mamma 15. mai 2009, kl 11.04
Mul läksid juba enne selle teema püstitamist nupsust nime otsides silme eest kirjuks, sellest ka tulin siia piiluma, et ehk saan ma siit häid ja ilusaid nimesid!!!
Teie, keda see teema nii häirib, et pea ju vastama, siin on ka teisi inimesi olnud, kes on siia pannud nimesid.
Päikest südamesse!!!
 
*** 15. mai 2009, kl 12.16
Küsin lihtsalt uudishimust,et kas olete ka midagi sobivat kaalumiseks leidnud.

Ja vahel on ka nii,et peale lapse sündi vaatad last ja mõtled,et temale sobiks just see nimi.

Edu.
 
meta 16. mai 2009, kl 16.08
vota moni nimi vanadelt sugulastelt, on nagu mingi pohjus lapsele just seda nime panna ja palju selliseid vanaaegseid nimesid, mis ka rahvusvahelised nt. julius, meil vanaaegse kolaga, aga laialt maailmas kasutusel voi joanna
 
to meta 16. mai 2009, kl 17.29
just. mul tuttava lapse nimed pandi kahest vanavanaema nimest kokku - Madli Heleen
 
suu 16. mai 2009, kl 22.39
no misasja, ei saa nüüd teisele lapsele nime valitud. esimesele lapsele ju panite ilusa nime.
 
=) 17. mai 2009, kl 13.34
SAndra,Britta,Brigitta,Marelle-tüdrukule
Robin,Robert,Sander,Martin,Rando-poisile
 
negative creep 18. mai 2009, kl 23.40
Arabella või Ronja tütrele.
 
muff 19. mai 2009, kl 13.10
Ma paneks @!#$
 
emme 20. mai 2009, kl 19.34
eks ikka minu armsa tütrekese nimi,Gerda:)
 
poja emme 21. mai 2009, kl 15.30
Enne sündi plaanisin panna Grister aga kui ta sündinud oli siis see ei sobinud talle üldse ja tahtsin midagi m tähega nüüd siis on Mirko Antti teist nime tahtis mees ;) haruldane, ilus ja ei ole keeruline.
 
six 24. mai 2009, kl 13.24
tuletage midagi mehe ja enda nimest proovige tähti seada,tegin ise nii ja päris põnev oli sai naerda ja samas ka nimesid nt kris ,kris -henri,poja nimi on mul sigmar see tuli lihtsalt, pähe öösel ja nii sobiski.tydrykule nt maryann,kirke,teini jms.parima ja omapärasema saad aga ise mõeldes ja tuletades õhtul voodis lesides
 
aigi 24. mai 2009, kl 18.24
on tingimata vaja tuletada või? nõme.
 
konn 24. mai 2009, kl 20.09
miro poisile, lori tüdrukule.
 
... 28. mai 2009, kl 19.49
Sander.
Sandra.
Maria.
Kaisa.
 
A 29. mai 2009, kl 23.45
Sofia (rõhk o'l)
Saara

Oliver

mulle meeldib väga ka inglise nimi Georgi(a)na aga see on liiga inglaslik, eestisse ei sobi.
 
....... 30. mai 2009, kl 14.55
Mulle meeldib üks ära leierdatud poisi nimi Ruben.
Selle tähendus meeldib ka!

Daniel meeldib ka tohutult, aga olen kinni R tähes, mis peab olema mehe nimes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!