Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
tunni hind
 
a 03. august 2010, kl 19.22
ohissand, pole sel tunnihinnal viga midagi,
ja eene kui TÄPSELT teadma hakkad, räägi kust su tarkus pärit on.
Muidu jätad jutupauniku mulje.
Kas on siis töösoovijaid, hind 80-120 tuuris, olenevat tööst.
200- 300-saja kroonised, miks te ministriks ei hakka, nii targad et lust teid kuulda.
 
irw 03. august 2010, kl 20.11
töösoovijaid ei ole, sest 80 kruntsi on liiga vähe!! ennem võib ahju peal istuda ja nina nokkida, las naine toidab!! pealegi bmw liising on palju suurem ja armuke tahab ka oma osa saada!!!!
 
jah 03. august 2010, kl 20.53
Teeks küll tööd 60-100 tund. Ja 80 kruntsi pole ka vähe(irw)!Sest a
rmukest pole ja bmw-d ka pole,sest ei näe kummagil erilist mõtet. Autor ...-olen seal soomes näinud ikka väga igasuguseid.Ehitaja annavad ikka vähesed välja,nii,et ära kiitle..95 % "tegijad" on soomes..
 
jah 03. august 2010, kl 21.06
Teeks küll tööd 60-100 tund. Ja 80 kruntsi pole ka vähe(irw)!Sest a
rmukest pole ja bmw-d ka pole,sest ei näe kummagil erilist mõtet. Autor ...-olen seal soomes näinud ikka väga igasuguseid.Ehitaja annavad ikka vähesed välja,nii,et ära kiitle..95 % "tegijad" on soomes..
 
rk 03. august 2010, kl 22.44
jah
kui tallinnasse saad tulla ja omal tööriistad olemas, võta ühendust. tööd jagub.
 
Ehitaja 04. august 2010, kl 16.01
to rk

Lugesin ka kogemata seda teemat, kirjuta mulle mis tööid sul nimelt pakkuda on porkur@hot.ee
 
naine kes otsib ka töömeest 04. august 2010, kl 16.51
to rk

Kas see tunnihind oli ka selline vara kevadel või on see hind hetkel tõusnud?
 
rk 04. august 2010, kl 19.03
naine kes otsib....

hinnad tõusid hüppeliselt juuni alguses.
kui veel aprillis-mais oli võimalik kaubale saada ka 50-70 krooniga, siis nüüd...
 
rk 04. august 2010, kl 19.12
Ehitaja

saatsin kirja, kus olulisemad andmed olemas.

terv
 
Ehitaja 04. august 2010, kl 19.30
Sulle rk

Ole hea katsu uuesti saata, kuna kirja kättesaanud ei ole.
porkur@hot.ee

Tänud
 
to rk 04. august 2010, kl 19.48
"hinnad tõusid hüppeliselt juuni alguses.
kui veel aprillis-mais oli võimalik kaubale saada ka 50-70 krooniga, siis nüüd..."

Ja mis nüüd? 250-270 krooni?
Järgmise aasta alguses on nad jälle madalad, sest euro tulekul keegi ei telli.
 
rk 04. august 2010, kl 20.19
totoja

nüüd 100-120 kr/h
talvel jah hinnad alanevad kuid mitte 2x


Ehitaja
saadan kohe uuesti
 
*** 04. august 2010, kl 21.49
Enne eurode tulekut investeeritakse, kuid peale seda on ilmselt ehitusturul ja remonditeenuste osas seisak ning võibolla ei ole pool aastat tööd isegi 60 kr eest tund.
 
Naine 04. august 2010, kl 22.41
to***
ja sul on kade meel .. käid ja kiibitside siin oma lollide kommidega.... ohh õelust ja kadedust
 
*** 04. august 2010, kl 23.36
See ei ole mitte kadedus, vaid lähima aja prognoos. Seetõttu kommenteerijal ... on õigus, sest need kes armastavad tööelus stabiilsust, on juba ammu läinud tööle välismaale.Ei ole mõtet pool aastat oodata tööd 60 kr tund ja siis teine aasta otsida tööd 120 kr tund, kui ettenägelikud on oma tööelu juba ammu korda seadnnud.
Aga jõudu sellegipoolest, kuna kehvad ajad on ees..
 
reality 05. august 2010, kl 10.16
Kaunid unelmad ja hiljutised mälestused siin mõnel veel sügaval sees...

300 kr päev on täitsa norm ja sul on sadakond head meest uksetaga. Ainult et selle päeva ja kuutasuga on see häda ,mis ikka-viilitakse ja molutatakse-ma pole veel näinud ehitusmeest kes sellisel juhul täistööpäeva teeks või kogu tööaja tööd teeks.
Tükitöö-siis hakatakse liigutama.
 
ma soovin 05. august 2010, kl 11.25
To reality
eks sa siis saa töömehi 300kr päev ehk soovitad mullegi ühte korralikku karsket töömeest selle rahaga
Ootan siis töömeest kontakte sinult...
 
*** 05. august 2010, kl 11.40
Nii või teisiti - kes pole harjunud päevas 8 tundi tööd tegema, see ei tee seda ka suure raha eest.
 
Tuuli 05. august 2010, kl 12.59
sulle reality

Olen ka huvitatud korralikust profist töömehest kelle tunni hinne on 35 krooni ja kellel on omad tööriistad vaja plaatida ja viimistlustöid teha jne...
Paku siis mulle inimesed välja kui sul on ukstaga järjekord....
Jään siis ootama kontakte.
 
irw 05. august 2010, kl 13.01
***

Ju sa ise oleski selline sest tead endast rääkida;)
Kohe näha et jutt käib sinust!!!
 
*** 05. august 2010, kl 13.11
irwi IQ ongi ilmselt vaid kinganumbri suurune. Kui irwi taolise töömehe teenust kasutada, siis kõige enne hakkab ta irwima, alles siis tööd tegema ja peale 16 on ta juba objektilt kadunud.
 
tellija- teemaalgataja 05. august 2010, kl 13.54
teema muutus läbuks, üritan korra veel.
põrandatega on asi niikaugel, et lõhutaud ja praht ära viidud.
Keskküttega sama, radikad ja torud on kadunud.
Nüüd vaja asisemaid mehi, seega oodatud 100 krooni tunnis soovijad, see näitab suurusjärku, loomulikult võib ka tükitöös kokku leppida, aga enne tahan veidi ka tööd näha.
200-sed võivad rahus edasi magada ja naiselt süüs nuruda.
 
a 05. august 2010, kl 14.05
ka soodsa hinnaga materjalid pakuvad huvi,
korralikud radikad
küttetorud ja vidinad
veetorud ja vidinad sinna juurde
põranda soojustuseks head asja, fenoplast või on midagi paremat pakkuda
Paari WC potti on ka vaja, aga mitte hiinlasi
Terassi tahaks epoga üle valada ja siis puidu peale panna, kas epost keegi teab midagi, kes kus?
 
rk 05. august 2010, kl 14.25
a
"Terassi tahaks epoga üle valada ja siis puidu peale panna, kas epost keegi teab midagi, kes kus?"

ei mõista asja iva. kas all on betoon? tegelikult on välistingimustes igasugune täiendav töötlus puitterrassi alla(v.a. geotekstiil+killustik) vaid aja ja raha mõttetu kulutamine.

põrandale soovitan 150 mm penoplasti mark 80 (number näitab survetugevust elik kui palju tallamist EPS kannatab)

terrassi võin sulle valmis ehitada.

ja materjalidest--mine suvalisse ehituspoodi projektimüügiinimese juurde, pane nimekiri lauale ja kindel, et saad 20-40% allahindlust võrreldes letihindadega.

Jõudu!
 
töömees 05. august 2010, kl 14.33
to teemalagataja

palun jäta oma kontakt(ma kahjuks ei näe seda st aruvuti programm vist selline)
Suhtleme seal edasi.
 
Unetu 06. august 2010, kl 06.05
Leidsin mehed, kes panevad põranda(laudadest) alla hinnaga 110 EEK-u tunnis. Minu arust väga odavalt siiski. Ühed otud käisid ja ei teadnud sedagi, et saab lüüa lauad maha ka nii, et naelad ei paistaks. Ja küsisid nemadki 100 krooni. Nõndaks siis, et oskajate alla 100-ste meeste aeg on otsas, või tõesti ei oska nad oma tööd väärtustada. Igatahes omamoodi õnnevärk, mis muud...
 
sain ka teada 06. august 2010, kl 07.57
Helistasin just eile ühele oma tuttavale ehitajale et ühel sugulsel oli vaja teha ehitustööd et uurida asja.. see vastas et tund maksab 110 krooni ja lootust ei annud mulle kuna ütles et praegu on ülepea tööd et kohe kui siin objektil lõpetab sõidab järgmisse ja aega mulle tegema tulla küll ei ole.... vot nii!!Nii et ikka sosssepadel tööd pole selle tunni hindega..... tõeliselt meistril tööd ülepea
 
jaa 06. august 2010, kl 10.14
Kiitmast ei väsi ennast ja oma tuttavaid "ehitajaid"..Selle peale on ammu keegi öelnud-lollidelt tulebki raha ära võtta.Mul savi,mis juttu keegi ajab ja mis tunnihindadest,mida unes näeb.Täpselt nagu oli selle suure "kinnisvarabuumi" ajal,kus lollid ostsid kipskuute põllul olematu kvaliteediga 2-4 milli eest..Niikaua,kui on lolle kes maksavad mõtetut hinda..
 
icc 06. august 2010, kl 11.00
Sosssepp ütleb sama tunnihinna, et tellija ees mitte näidata et ta on sosssepp. Tegelikult hea töö tegija leidmine ongi omamoodi õnnevärk nagu lotovõit. Ka neid kosmiliste hindadega tegijaid on turul küllaldaselt.
 
jml 06. august 2010, kl 12.09
to jaa ja icc
Kui te asjast ise midagi ei tea siis palun mitte võtta sõna...praegu on hooaeg ja tõesti tund maksab jah ühel töömehel kelle kvaliteet taga, kuid mitte mehehakatistel kes mõtlevad et nemda ka võivad töömehe hinda saada... ohh kadedus ohh kadedus!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!