Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
tunni hind
 
Oh jummal 06. august 2010, kl 16.47
Korralike töömeeste hind algab praegu 100-st. Odavam on juba õnnemäng ja vedamine, ei muud.
 
a 06. august 2010, kl 17.24
icc jutt sula tõsi, sosssepad küsivad ikka rohkem kui töömehed, seega hind ei ütle midagi.
Õige töömees ennem ei küsi 200-300 kr tunnis, ta tahab pidevat tööd ja selle hinnaga pidevast tööst juttu olla ei saa, lolle pole lihtsalt nii palju.
Muljetan siis veidi.
põrandate lõhkumine ja prahi ära viimine,
esimene "brigaar" küsis 45 tuhat, tegid KAKS tundi näidis tööd, et kui raske töö-- tukkugu edasi
teine pakkumine, 6,5 tuhat, (polegi suur erinevus) kolm päeva ja töö tehtud, said tuhat preemiaks, et ei pidanud „meistrite“ kiitlemist kuulama ja töö korralikult ära tegid.
Väga meeldivad tegijad, kindlasti kasutan neid veel.
Ei mingit virisemist, ei mingit kiitlemist, tegid rahuliks tempos tööd ja kogu lugu.
Seega kallim on väga suur õnne mäng.
 
Peremees 06. august 2010, kl 17.28
Probleem ongi selles, et kuidas piisavalt kiiresti vahet teha sosssepal ja oskajal tegijal. Tavaliselt aetakse ju enne käelöömist ka üldist juttu. Mina olen siis jutu käigus asjatundjalt nõu ja arvamust küsinud eelseisva töö kohta.
Päris sosssepad reedavad enda oskamatust üsna kiiresti juba tobedate arvamuste avaldamisega. Muidugi saab seda võtet kasutada kui endal on ikka ettekujutus antud tööst. Ettekujutust aga saab hankida.
 
$$$ 06. august 2010, kl 18.54
Täiesti nõus eelnevate kommenteerijatega. Ma olen ka ise jäänud alguses nende kiidukukkede juttu uskuma nende kallist ja kvaliteetsest teenusest, kuid tagajärjeks oli vilets kvaliteet ja mõttetu raha raiskamine. Järgmisena otsustasin ise enne asjad omale selgeks teha, enne kui hakkasin uusi töömehi otsima. Hoiatasin neid ka kohe ette, et asjatundjad on mul olemas. Selle jutu peale kadusid paljud.
Samuti ma pooldan a juttu selles osas, et ennem maksan headele töömeestele boonust lisaks, soovitan ka oma tuttavatele edasi, sellega garanteerin neile ka pideva töö, kui et olen koheselt nõus hirmkalli teenusega.
 
Õige jutt 07. august 2010, kl 07.24
Loomulikult, kui töömees-töömehed on väärt mehed, siis on ju mõtekas neile ka boonust maksta, sellega garanteerite, et nad teile ka edaspidi tulevad tööle. Kõige rumalam on korralikke töömehi narrida-lollitada igasuguste jamadega. Meil näiteks on mehed ka praegu juba vist kümnendat korda tööl ja alati kohtume suurima rõõmuga. Edu Teilegi!
 
purkaja 07. august 2010, kl 11.51
16 aastat heas firmas puusepa-üldehitaja kogemust, endal olemas kõik tööks vajalikud riistad, siin oli hinnaks 80-100kr/t või pakikaup, nüüd 80km eemal ülemere abitööline ja palk ametlikult(!) 2 korda rohkem (puhtalt kätte!) Oktoobris tulen ära, võib talveks tööd pakkuda (kesk-Eestis).
 
Jänes 08. august 2010, kl 09.00
Alla sadat ei leia te ühtgi oskajat mest, ei tasu otsidagi!
 
küsige 08. august 2010, kl 10.14
Kohe 12o tunnis,siis olete ikka vääga kõva oskaja.Lollidelt tulebki...
 
jahimees 08. august 2010, kl 12.11
Las nad siis ise otsivad tööd. Ärge unustage. et kõrgele tunnihinnale lisandub ka kõrge töömoraal. Ei saa tõsiselt võtta töömeest, kes tuleb oma kõrge tunnihinnaga objekti vaatama ning kukub oma tähtsusest laamendama nii et krohv lendab seinast. Küll ei kõlba üks ja ei kõlba teine asi. Mõni põeb lausa suurusehullustust.
 
teen 08. august 2010, kl 17.54
Tõõd alates 100 eeku tund.On siis konkreetseid pakkujaid? Ja ärge nüüd hakake ajama,et kallis.Üldiselt-ei tee kõiki töid mitte ükski ulmehinna küsija,nii,et kõike oskajat on mõttetu soovida.
 
Tee edasi. 08. august 2010, kl 19.38
Kallis tunnihind ei ole veel mingi välimääraja, vaid hoopis töökogemused ning soovitajad. Alles siis saab rääkida hinnast. Ma olen ise mitu korda ämbrisse astunud nende kallite tegijatega ja nende tehtud töö tagajärgi helbin ma siiamaani. Seetõttu suhtun ma ka umbuslikult igsugustesse oma naba imetlejatesse.
 
teen 08. august 2010, kl 21.46
No nüüd tuleb siis ikkagi töde-kallis tunnihind EI ole määraja.Vaadake seda ma tahtsingi üle-eelmise postitusega selgeks teha neile,kes väidavad,et alla 100 eegu tunnis ei saa mingit tegijat.Saab küll.Nii,et mötelge veel ennem mida räägite.
 
andrus 08. august 2010, kl 23.25
Nõuka ajal olid kindlad hinnad. Turul on nad aga alati kõikunud. Millise hinnaga kaubale saadakse selline hind ongi ja keegi ei saa eitada, et mingeid hindu enam pole, kõik hinnad on jätkuvalt olemas. ...ja jätkuvalt võib hind tunduda ühele poolele kallis ja teisele odav - nagu alati!
 
Kuid 08. august 2010, kl 23.36
vaatamata kaubale saadud hinnale on suhtumine jäänud kindlalt nõukaaegseks...:)
 
gyuj 09. august 2010, kl 19.19
rk, ... ja mõne teise kommentaari võib uskuda. Ülejäänud on küll jama.
 
tgyu 09. august 2010, kl 22.51
Oma tutvusringkonnas olen tähele pannud üht kummalist asja. Seal, kus töö tellijaks on olnud 2 meetrine muskulatuurne meesterahvas, on töö ära tehtud filigraanselt ja tip-top. Seal aga, kus tellijaks on olnud kas mõni vanur, naine või hoopis noor inimene, on lastud lõdva randmega, kusjuures hindades pole erilist erinevust olnudki. Lihtsalt mehed oskavad kvaliteeti nõuda, kuid teistel ei ole taipu seda teha ning seda oskamatust kasutatakse julmalt ära.
 
a 09. august 2010, kl 23.11
kedagi asist pole ilmunud,
Tööd: põrandakütte torude paigaldus ja valamine
ja veetorustiku vahetus.
100 kroonine, sa pead ikka päris kõva tegija olema,
põhimõtteliselt võin maksta 100kr tunnis, aga siis tahan ka töö tegemist näha.
Oma elu jooksul olen näinud kahte meest, kes väärisid sellist tasu, äkki oled kolmas.
100*180 tundi on 18 tuh, siis juurde maksud saame tublilt üle 30-ne.
Ja 30*12 tundi on 36 tuhat, koos maksudega üle 50-ne, isegi unistamiseks liiga nõme.
Kas tõesti loodad sellist palka saada, mine sibita soomes edasi.
Kui rehkendamise selgeks saad, räägime edasi.

Et tööd sellised, mis pakkumised?
 
irw 10. august 2010, kl 08.02
sa a oled naiiv kuubis!! mis sa lehvitad oma kõhnade koidulatega, sa ei leia selle raha eest ei asist ega ka kesist töömeest!! töömeestel käib mäng tuhandetega, mitte sajalistega!!
meil ei ole tööpuudust ning töömeestel voolab bensiini asemel paagis puhas kuld!!ma pakkusin ka mõnele mehele veoteenuse tööd, vahemaa 500 m (loe meetrit!), tööaega oleks kulunud 1-1,5 tundi, tasu 800 kruntsi.ei tahtnud keegi nii väikest raha, firma sai selle omale.teise firma töömehel palusin lisatööd teha, väike pahteldus ja värv peale, aega kulus tal max 1-1,5 tundi, töömees küsis tasu 1430 kruntsi. järgmine kord samalaadse töö eest tõstis juba hinda, küsis 2450 kruntsi!! vot nii käib üks õige töömees ringi, rind puhevil ja vedel kuld voolab autopaagis!!
 
no 10. august 2010, kl 09.45
Aga nüüd pkkuge neile "kõvadele" tegijatele,õhus ja maa peal-100 eeku tund tööd.See 100 tunnis pole küll mingi näitaja,tean tüüpi,kes pani laminaati..laminaat maksis 100 eeku m2 ja tüüp pani ka maha 100 eeku m2.Muide-ainult mahapanek ja ilma liimimiseta,ning mitte ühes kohas..Nii,et-kui on lolle,kes maksavad,siis miks mitte.
 
aga 12. august 2010, kl 00.08
 
mind ka huvitab 12. august 2010, kl 13.30
to aga

kas püüad siis lolle või siis abitöölisi??? st objekti koristajat jne
 
juhan 12. august 2010, kl 20.55
to mind ka huvitab,
saa kaineks, sa pole ammu nii palju raha saanud.
50 tunnis on 8 tuh puhtana kätte, see on kõvasti üle eesti keskmise palga, hakka liigutama, kaua naise kulul ikka elad, häbi pole või.
 
Naine 13. august 2010, kl 14.11
kas ehitaja palk on siis kuus 8000??????????? kes on proff??
Mul laps on obektipeal koristab ja saab 50 kr tunnis
Mina saaoviks ka sellise rahaga proffi ehiatajat... ehk sa juhan soovitad siis.. Tuled ise .. pakun sulle 50 tund.. mul vaja saun dussiruum kõik vaja plaatida jne.
Jäta siis juhan oma kontakt kui palk on sulel igati mõistlik

ootan siis sinu kontankti.. ja annan ka siis teistele teada kui sain endale sinu näol omale asjaliku töömehe..

Ootan
 
Mees T 13. august 2010, kl 14.19
Sulle juhan

Kui oled igati asjalik töömees siis pakun sulle 50 tunnis nii nagu sa siin välja käisid.

Kuidas sinuga ühendust saab võtta.. jäta siia oma e-mail või telefon võtan sinuga kohe ühendust.
 
juhan 14. august 2010, kl 15.23
seda lollipüüdjat ei võtaks isegi abitöödele,
kes siin rääkis proffidest, naine, harjuta lugemist, tegelikult oled pikalt töötu labidatoetaja.

Mees T, otsi mujalt, ma ei otsi tööd, ja mind sa ei jaksa palgata.
 
Johanna Tuhk (tuhajuhani naine 15. august 2010, kl 05.24
Haige jutt see 50 jutt. Selle eest saad tõepoolest mingi jobu-jota-labidatoetaja, ei enamat. Tõepoolest, kes vähegi tööst üle on, enam alla 100 ei tule.
 
Muidugi 15. august 2010, kl 08.00
on õnnekaup, kui keegi odavamalt teeb.Igatahes edu ja kannatlikkust! Mina olin sunnitud 80-sed ära saatma, sest mehed lihtsalt nei osanud töid teha. Kipsipanekust-pahteldusest-värvimisest üksi on ju vähe. Eriti vanema maja juures, kus igasuguseid töid tuleb ette. Nüüd tulid 110-sed, aga ei saa ka päris kindel olla, et kõigega hakkama saaavad. Juba kahtlusi on... Eks näis!
 
võta 15. august 2010, kl 12.59
siis 210 eeguse tunnihinnaga,vähemalt keeravad kallilt sitta kokku.
 
a 15. august 2010, kl 14.37
Lugesin just seda tolmuimejate müügi juttu, ja seal küsiti, et kes küll osatvad tolmuimejaid, mis maksavad kahe kuu palga.
Ja siin tahatekse väite, et elatakse paraleelmaailmas, edu teile.
Kus labidamees tahab 10 ja töömees 25-30 saada.
kordan:
Muljetan siis veidi.
põrandate lõhkumine ja prahi ära viimine,
esimene "brigaar" küsis 45 tuhat, tegid KAKS tundi näidis tööd, et näidata kui raske töö-- tukkugu edasi
teine pakkumine, 6,5 tuhat, (polegi suur erinevus) kolm päeva ja töö tehtud, said tuhat preemiaks, et ma ei pidanud „meistrite“ kiitlemist kuulama ja töö korralikult ära tegid.
Väga meeldivad tegijad, kindlasti kusutan neid veel tööle.
Ei mingit virisemist, ei mingit kiitlemist, tegid rahuliks tempos tööd ja kogu lugu.
Ja ega ma ei keela sul 45-s sellise töö eest maksta, maksa kui soovid, aga siis on ka selge, et sa oled selle raha saanud slikerdades, nii lihtne see ongi.
 
Meister 15. august 2010, kl 20.28
TO MUIDUGI

Tundub et oled väga suur viriseja ja kapriisitseja... vot sellise juude ma ei läheks tööle ka mitte 200 tunnis ja sulle ütlen et miks kutsud siis töömehei kui keegi epale sinu ei oska seda teha ja sina oled see õige töö kommenteerija.. tee siis ise kui sa tead kõike kuidas teha jne... vot sellistest inimestest hoiavad ka asjalikud töömehed kõrvale.. st sina juba proffi õpetama ei tule!!!
Anna jumal et praegustel meestel villand sinu irisemistets ei saa ja labidat nurka ei viska.. aga seda võib juhtuda;)
Edu irisemisele!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!