Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
asja jh 28. august 2014, kl 16.16
mu arust tuleb sellest Hõupist veel suurem lits kui ta ema Bruuk ongi.
 
on jh 28. august 2014, kl 16.18
aly on ikka eriti kole pliks,kust selline küll välja kougiti....aru ma ei saa.
 
teletebiil 29. august 2014, kl 14.31
Älli on kole jah hoolimata sellest, et teda vahepeal veidike vuntsiti. Ja mingi närvihaige ka veel. Hullumaja oleks säärasele krõõbile paras pleiss.

Eks ta vast kellegi tuttav, sõber või sugulane oli. Kuis sääne peletis muidu sarja sai saada.

Ma isiklikult arvan, et eks see Wiiat Hoobile selle tite ikka sihilikult, positsiooni kindlustamiseks tegi.

Kähmluseks, ma avan, läheb kindlasti ja õige varsti. Peagi saame näha, kuda Bruke ja Kati teineteisel juukseid peast välja kakuvad. Siis on veel 2 armukolmnurka. Ja Rikiboy, tema ka ju haub seal midagi:D
 
kakukakau 29. august 2014, kl 15.31
kakuvadkakaukavad, kuidagi tuleb see tuttav ette et kakuvad.kas oled 50+ st see paks memmekene.
 
ääh 30. august 2014, kl 01.01
nad on ikka kõik seal närvihaiged krõõbid :)
vaja oleks ikka tõeliselt saatuslikke naisi, sihukesi nagu sheila omal ajal või nii... pämm ka lihtsalt mandunud, ei tee miskit tempu. see va vaiati emme ei anna miskit mõõtu välja, kuigi punnitab küll
 
teletebiil 30. august 2014, kl 12.41
vaat, kus nüüd, kaku, leidsid uudissõna, mida ainult paksud vanamemmed kasutavad:D:D:D:D
 
rõõmus meel 30. august 2014, kl 23.50
oot-oot, mida need Pruuk ja Kati kähmlevad, mehed ju juba jagatud, oomaeivõi, kas keegi hakkab oma vana meest tagasi tahtma?
 
teletebiil 31. august 2014, kl 00.30
Brook ikka tahab ju Ritsi tagasi või sa arvad, et ei taha? Isegi kui ei taha, siis ega uhkus ei luba ju teisele ka jätta, eriti oma beibi-sisterile.
 
Beata Kana 12. september 2014, kl 11.43
kuidas nii! Tailor ja Hanipeer ei olegi enam paar vaid Tailor oli hoopis Toorni voodis. Kuidas ta sina sai?

Kui Hoop nüüd hakkab võrdselt nii Liiami kui Vaiätiga aega veetma, siis kuidas seksiga jääb? See ka võrdselt või? Valgustage mind, omaarust ei olegi väga palju nägemeta jäänud aga juba uued liinid ja puha.
 
nuuujaaa 12. september 2014, kl 18.01
valgusta iseennast.
 
tv vaataja 12. september 2014, kl 18.37
Taylor töötab nüüd Pariisis koos Thorniga, eks seal nende suhe üles soojeneski.
Hope käib kohtingutel nii Liami kui Wjatiga aga seksist ta praegu hoidub,et jõuda selgusele, millist noormeest ta õigupoolest endale elukaaslaseks soovib.
 
teletebiil 20. september 2014, kl 14.06
Kuulge, kas keegi teab, miks Billi poeg Will pidevalt mingit räpast helesinist kaltsu nätsutab? Ise on nad seal veel mingid rikkad ja ilusad. Prrrr... Mul igastahes läheb ainuüksi vaatamisest süda pahaks ja ma pole mingi eriline esteet. Öäki!:S
 
MMH 03. oktoober 2014, kl 10.21
Vaprad ja ilusad võiks oma seriaali nime ära muuta, Naistevahetus kõlaks paremini või siis Meestevahetus.
 
küsimus 25. oktoober 2014, kl 15.08
Mõned osad vahele jäänud, aga tekkis küsimus, et kas Ridge leiti siis lõpuks üles?
 
oh 25. oktoober 2014, kl 19.32
Arvan et otsimine kestab veel palju seeriaid.
 
hee 29. oktoober 2014, kl 00.49
igal juhul sellised ei sure, mite iialgi :) nagu ka see seriaal ise on igavene
 
rõõmus meel 31. oktoober 2014, kl 18.14
no miks ei võiks nii minna, et Vaiätt leiab kellegi teise, siseringist loomulikult, ja Hoop hakkaks teda taga ajama. Nii oleks ju ka vaheldust.
 
miina 05. november 2014, kl 23.05
Kui ma ei eksi siis saab olema vastupidi. Hõup valib Vaiäti ja siis hakkab tõmblema, kui Liiamil keegi uus beib on.
 
ahhh 06. november 2014, kl 14.33
See vati sees kasvanud tuulelipp,tohmakas Houp , vaata milline isa tal on, ei sobigi juba oma päritolult kõrgklassi, sobib kudrutamiseks Vaiatile. Liam on tõsisem mees, talle sobib see mustapealine ärinaine, kellega abielus oli.ma ei saa aru, mida ta enam mõtleb, kui Hõup ripub iga nurga taga tolle Vaiatti kaelas, see hakkabki korduma ja milline ema tast saaks,kes ripub mehevenna kaelas.
 
hmh 13. november 2014, kl 00.03
aga liiam ise oli ju täpselt samasugune l..., kui ta tõmbles stehvi ja hõubi vahet... kuidas ta abielus paugupealt tolle hullu stehviga mingi mäe otsas, kui too talle ette viskus, jne... on ikke paar parajaid küll!
 
rõõmus meel 15. jaanuar 2015, kl 16.02
Hoop on nüüd esimest korda abielus - Waiätiga. Ja Maia, kellel on roosad igemed, on Kaarterist lahus ning viskab Rikile silma. Selline seis praegu.
 
pähhh 15. jaanuar 2015, kl 16.58
Hõup on lame, mõtelmisvõmetu ja otsusevõimetu, üks päev armastab ühte meest, järgmine päev abiellub teisega. Selline siia-sinna tibi nüüd naiseks ei kõlba aga terve see seriaal ongi naiivne. Neil on autod, lennukid aga näe telefoni teel küsida ei saa, et miks sa ei tulnud või mis juhtus.
 
kõrini juba1 15. jaanuar 2015, kl 18.19
Kõrini juba sellest, millal Hope ja Liam uuesti kokku saavad? Ei jõua ära oodata!! Sellest Wyattist on kõrini juba ja ta emast ka, vastikud tegelased. Teab keegi rääkida mis neist saab? Ja samuti huvitab ka Billi ja Brooke suhe, millal nad jälle koos on? Mulle nad igastahes paarina meeldivad :D
 
väga hea 26. jaanuar 2015, kl 16.06
Nüüd pani Ivy selle totaka algharidusega tuulelipust Hõupi kenasti paika, kes tahab mõlemat venda, kellega abielus kui ka teist tagavaraks, Ivy hakkab armuma.Ivy on päris Forrester.
 
väga hea 26. jaanuar 2015, kl 16.08
Mina aga soovin, et lõppude lõpuks saavad kinga kõik Brooki lapsed ja ta ise ,kes on rikaste Forresteride klanni pugenud.
 
hjah 05. veebruar 2015, kl 23.28
viimasel ajal pole vana eerikut üldse näha... heldeke! tahaks juba teada, kellega tema järgmiseks semmima hakkab :)
 
no kellega 06. veebruar 2015, kl 12.03
Poolearuline Quinn võib talle jälle külje alla pugeda, rahahimu on ikka nii suur sel poolearulisel.
 
röömus meel 11. veebruar 2015, kl 21.42
Hoop on rase!
 
Kahju Hopest ja Liamist 12. veebruar 2015, kl 11.15
Hope kaotab lapse ja seda õige varsti lähenevates osades. Sai eile YouTube`is väikseid klippe vaadatud, mis juhtuma hakkab järgmistes osades. Ja jällegi on sellel süü Quinnil, kes Hope`i jälle paluma läheb, et tal antaks võimalus oma lapselapse elus osaleda või muud sellist ja siis Hope kuidagi kukkus, aga kuidas, seda ei näidanud, aga see osa tuleb õige pea. Ja siis hakkab edasi toimuma seal igasugune kammajaa. Caroline ja Ridge omavahel. Maya ja Rick. Ivy ja Liam. Oh õudust. Ma nii loodan ja ootan seda osa, kus Liam ja Hope jälle koos oleks, aga millal see osa tuleb, ei tea. Aga 7000 osa juures nad veel koos ei olnud igastahes.
 
ooeh 14. veebruar 2015, kl 02.32
hõup on ju täieline tuulepea...kui viisakalt öelda. See kahe tüübiga korraga liiniajamine ja sinna juurde näo tegemine, et temal on "sõnum" kõigile noortele naistele ja mis kõik puha... eriline moraali eeskuju ja verstapost, mis? no ei ole kahju :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!