Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
nadezda 01. veebruar 2014, kl 13.00
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see on paratamatu. skiso keeras kardina ümber per.
> se ja nüüd kujutabki et see on kleit. luulud käiva
> d skisofreeniaga paratamatult kaasas.

IRW :D
 
vaata ja imesta 02. veebruar 2014, kl 11.55
mina ei saa enam aru, kumb on ajuvabam: kas Vaprad ja ilusad või pühapäevane kokasaade, kus üks staarkokk Luisa Värk tegi endale võileiva ja teine staarkokk Argo Ader tegi Luisale omleti. 2 munast mis on sobivad Luisa kehakaaluga. Vabandust aga rohkem ei kannatanud vaadata.

Ja halloo, saade Tähelaev, Ilmar Raagist!! Ei noh, tore, et meil on Ilmar Raag ja kui oma mälestustest Ilmarist tuli rääkima Renee Vilbre, näidati kaadris ainult saatejuhti Toomas Luhatsit, mis lõppes sellega, et saatejuht tõusis püsti ja ütles:"Ma käin kiiresti vetsus ära....." Naljanumber. :) Ja pidavat olema aegade viimane Tähelaev.
 
tiia 02. veebruar 2014, kl 21.15
Midagi pole parata. Tegijatel ikka juhtub. Lihtsalt üks kaamera ei töötanud. Tehniline aps. Tuleb lihtsalt edasi elada ja andeks anda.
 
*/* 03. veebruar 2014, kl 22.38
Keiti oma pojukesega sõidab omast arust kuhu? No kuhu?
 
värd 03. veebruar 2014, kl 23.20
ma arvan et pekinägu ei käi siin foorumis.
 
Ants 06. veebruar 2014, kl 12.26
Ma arvan, et tea ei sõida kuhugi. Ajab kägu lihtsalt.
 
Versus 06. veebruar 2014, kl 12.58
Ma ei saa jälle aru, mis värk selle Mayaga on, et teda kõik jumaldavad? Ei ole tal ju supermodelli keha, soeng on kah selline 70-ndate oma, ja ega riietatud teda ka kõige paremini ei ole. Ja üleüldse ta on kuidagi ebasümpaatne. Vat ei saa aru tema fenomenist. Karoliine meeldib isegi rohkem.
 
teletebiil 06. veebruar 2014, kl 15.35
Mayaga on imelikud lood jah, eila alles Ricust kõrvuni sees, homme juba tolle neegripoisi kaisus ja kohe vaat et pulmakellad ja puha. No mai tea, kas üks siivas näiu ikka nii teeb.
 
jah 06. veebruar 2014, kl 16.01
meenutab eesti naisi sellesmõttes.
 
teletebiil 06. veebruar 2014, kl 16.22
*/*, kuku maapeale, keiti sõidab ju njuujorki (silmad tuleb lahti hoida, tukkudes ei saa tuhkagi teada!:D). Rahapilli impeeriumi kontoorasid leiab ju igast maailma nurgast.
 
rõõmus meel 07. veebruar 2014, kl 15.54
Seis on väga põnevaks läinud. Teilor on ära pariisis kui eerik juba musitas vaiäti emaga. On ikka litutis see eerik, ise juba kui vana....????
Ma ikka lootsin, et vaiätt hakkab nüüd keidiga sebima aga see lootus kustus. Aga uus liin on ka piisavalt huvitav. Kui pruuk sellest suhtest teada saaks, küllap ta läheks jälle eerikule moraali lugema, et nii ei sobi.
Ja veel, vaiäti ema, kuinn vist(võin eksida) on ju väga ilus naine iseenesest aga nii väikesed rinnad!!! Võrdluses teiloriga jääb ta tugevalt alla. Puch up rinnahoidja kohustuslikuks! Kleidi mudel ka kogu aeg ühesugune ainult värv muutub. Kuhu jääb loomingulisus?
 
disainer 07. veebruar 2014, kl 17.19
Vaiäti ema kleidid on tõesti kohutavad :P
Aga lahe paar tuleks sealt küll - eerikust ja quinnist
 
nägu 07. veebruar 2014, kl 21.48
No vaadake ometi FB-d. Keiti ja Rits hakkavad kudrutama, Hõup ja Vaiät teevad romantikat; Maia hakkab kudrutama Oliveriga.
 
hee 08. veebruar 2014, kl 02.27
vaiati ma kleidid on väga ilusad, olgu pealegi teatud aastakümnest pärit, aga sobivad talle jumalikult :) - ja kanäe, ja ongi vanal eerikul uus silmarõõm platsis!
 
*/* 08. veebruar 2014, kl 15.12
No teada on, et maitse üle ei vaielda.... Mu meelest on suht kole naine see kjunn, inetu isegi...
Samas ilu on vaataja silmades.
 
teletebiil 08. veebruar 2014, kl 19.35
a mumeelest on sel Kvinnil koguaeg üks ja sama kleit, isegi vist mitte kleit, vaid pikk pluuse, sest poolde säärde püksid on tal ka jalas. vot neid ta küll vist vahetab ja kole ta minu meelest ei ole, isegi lausa täitsa huvitavalt omapärane on. Billiga paras paar.

Koledad on Hope ja see krokodillinaeratusega krõõt, see on ka üsna hirmuäratav.
 
heh 08. veebruar 2014, kl 23.47
kjunn on praegu kõige ilusam naine seal serjaalis - kunagi oli feliissia, siis oli tema :)

pole põhjust ka 70ndate särkpluuskleiti põlata, eriti kui see on just brünetile sobivat meresinist tooni
 
jesse 10. veebruar 2014, kl 19.59
Sellel sammusel feliissial ning ka kjunnil on sellised silmad, mis mulle ei meeldi...sügavsinised ja aukus. Huuh hirmu tekitavad. Ilusaim naine sääl ikke brukk lõugan v forrester...
 
nope 10. veebruar 2014, kl 23.46
Õigel Felicial olid ju täitsa pruunid silmad. Huvitav, mis sest näitlejast saanud on?
 
ahv 11. veebruar 2014, kl 14.53
jesse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sellel sammusel feliissial ning ka kjunnil on sell
> ised silmad, mis mulle ei meeldi...sügavsinised ja
> aukus. Huuh hirmu tekitavad. Ilusaim naine sääl i
> kke brukk lõugan v forrester...


charlie harperile meeldivad selliste silmadega naised. ja laiade meheõlgadega. imelik maitse tal.
 
jesse 12. veebruar 2014, kl 13.24
Just just, ma mõtlesin et midagi häirib veel....need laiad õlad. Ise sellised kiitsakad kõhnakesed :)
Ma pole see nädal tv ette sattunudki seepi kaema....ei tea kas saan aru mis seal toimumas....
 
nägu 12. veebruar 2014, kl 18.26
USA naistel ongi laiad õlad. Neil on koolis ujumine tähtsal koha. Vaadake ka nt Monaco vürsti jõulist naist. Hõubil on ka laiad õlad.
 
kkk 13. veebruar 2014, kl 00.09
Laiem õlg (mitte mehelikult tugev) ongi ilusam kui "pudelkeha" - kitsad õlad ja laiad puusad.
 
ingrit 13. veebruar 2014, kl 17.30
Öelnud siis kohe "Pirn" ninatark....
 
E 17 veebruar 13. veebruar 2014, kl 21.29
....on eetris 6666. osa. Wuhuuuuu.
 
ahv 14. veebruar 2014, kl 15.00
kellega beki kõrvalt pani et selline blond poiss sündis?
 
ahv 14. veebruar 2014, kl 15.02
kas keegi teab mis firma huulepulka wyatt kasutab?
 
rutt 14. veebruar 2014, kl 20.05
Diori ma arvan kasutab ja see beebi sündis vist albiinona, vahest siuksed juhused.
 
teletebiil 16. veebruar 2014, kl 17.53
kesse beki on? ahv, värskenda mu mälu.
 
jesse 16. veebruar 2014, kl 19.54
Beki (pekinägu) on ju Kati (Keiti)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!