Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
teletebiil 27. aprill 2014, kl 14.34
Üsna mitteilus on jah see Darla ja Torni tütar praegu, aga kui meenutada Stehvi hukkunud õde, siis too oli ju kõõrdsilmne, ja see Rikuga semminud neegriplika (nime ei mäleta) oli ka alguses üsna salkus ja kriim. Mõni lokirull, palju meikuppi ja ilus kleit ja küll tast varsti asja saab.
 
vaataja 29. aprill 2014, kl 14.17
Mis seal nüüd saama hakkab? Ma vaatasin, et see plika nagu ajab seda Liamit taga hoopis?
 
teletebiil 30. aprill 2014, kl 17.26
Mind nii huvitab, et mida need näitsikud kõik selles piimavurrudega Liamis leiavad ja mida noormehed nöbinina ja mopsisilmadega Hopes. Ründavad üksühte nagu kärblased meega pannkooke. Ulme.
 
lol 01. mai 2014, kl 21.00
mitte midagi ei saa enam aru, kes kellega ja kes kellele:DDD
 
kultrukkkis 01. mai 2014, kl 21.03
Jääb mulje, et üks inimene siin kirjutabki:DDD
vaevalt normaalne keegi viitsib siin trukkida.
 
teletebiil 02. mai 2014, kl 10.11
Huvitav, kes see üks ebanormaalne inimene on, kes siin trukkida viitsib?
 
BB 02. mai 2014, kl 18.20
Järgmise nädala teisipäeval ilmub siis kauaoodatud uus Ridge ... :-D
 
teletebiil 02. mai 2014, kl 23.07
Oh sa jopakolla, ma oleks selle tähtsa päeva äärepäält ära unustanud. Tahaks loota, et uus Ritš on nägusam mees kui see eelmine. Panen äratuskella tirisema!
 
ly 03. mai 2014, kl 14.01
Kes väga kannatamatu on, võib vaadata seda videot:
https://www.youtube.com/watch?v=CNwNY706wFY
See uus Ridge on oma vanuse kohta jumalast sex mees! Sada korda etem, kui see eelmine:)
 
teletebiil 08. mai 2014, kl 05.26
Uus Ritš on vist kõik tummaks võtnud:D
 
rutt 08. mai 2014, kl 14.36
Ei ole, ää muretse teletebiil.
Ma imestasin seda, et Kvinn hakkab Doltsi Billiga semmima, no jah...pole miskit öelda.
 
teletebiil 08. mai 2014, kl 15.20
Noo jah tõesti... Ma arvasin, et Kvinn ajab Hanibeerile külge, aga küllap tal on nii igaks juhuks mitu rauda tules. Ikkagi Ameerika. Oi põnevaks läheb.
 
rõõmus meel 09. mai 2014, kl 22.14
seda, et see uus Rits on nagu joodiku moega. Ei, eelmine oli parem. Minu lemmik on pikalt olnud Torn aga ta on pidvalt kaadrist väljas, selline siseringi voodiealine mees aga pikalt juba kasutamata.
 
on 10. mai 2014, kl 09.58
Väga meeldiv mees see uus Rits:)Ja mõnus käre hääletämber on tal:)
 
ma 10. mai 2014, kl 17.55
mõtlesin ka, et täitsa joodiku moega see uus rits, selline ärajoodud hääl :)
 
eoehehee 11. mai 2014, kl 13.08
No ju siis käis kõvasti alla ja oli mõnda aega sopajoodik. A näe ronis august välja. Näkku muidugi jätab raske elu jälje, mis teha.
 
no 13. mai 2014, kl 15.55
Hope on ikka idioot küll, ilma et midagi oleks öelnud, paneb jooksu ja jätab pulmad ära ja nii juba mitmes kord. Ja need qvinn ja vaiatt on ka kaks napakat.
 
eelmisele 13. mai 2014, kl 17.17
prostituudid ei ole abiellumiseks.
 
rõõmus meel 13. mai 2014, kl 20.11
minul jälle mure selle Hoobi pulmakleidiga, millega ta aiamaja akna taga luuras. Suure moeimpeeriumi pärija ning Tulevikulootuse autor ja seljas.....kohe mitte midagi!!!! paljas ta muidugi polnud aga milline see kleit oli, seda keegi nüüd küll ei mäleta. Ise on hanipeeru tütar! Oimaeivõi!
 
vaataja 14. mai 2014, kl 08.59
See pulmakleit on äkki järgmise sajandi moe röögatus, meie nii vanamoelised seda ei tea äkki :D
 
no kuulge 14. mai 2014, kl 14.03
See oli ju hommikumantel, mitte pruudikleit! :D
 
no 14. mai 2014, kl 17.28
Hommikumantel jah, kleidi ta pidi alles selga panema, aga enne oli ju vaja õue peal hommikumantliga ringi joosta.
 
moeimpeerium 14. mai 2014, kl 23.20
hihii, keegi pidas seda pulmakleidiks - lahe :)
 
suur mure 16. mai 2014, kl 22.19
issand küll,see uus rits ei ole ju üldse veenev, päris uskumatu maffianägu... või mis?
 
teletebiil 18. mai 2014, kl 11.57
Ritsiga on Euroopas ehk Pariisis ikka korralik ümbersünd toimunud, aga siiski meeldib ta mulle rohkem kui see eelmine. Kas keegi mäletab, mis kana tal Rikuga kitkuda on? Kuidagi väga kurjalt vahtis teda...
 
vastus viimasele 18. mai 2014, kl 14.31
mõlemad konkureerivad Foresteri firma presidendi koha peale, kord Piibeleht all ja Vestmann peal, kord vastupidi :)
 
rõõmus meel 26. mai 2014, kl 21.18
Ohooo, tänases seerias näitas Pruugi kõige nooremat last, väikest poissi RJ. Kuidas tema nime peaks nüüd hääldama - aardzii või aardzei või veel midagi? Kui minu mälu ei peta, siis selle isa vist oli Rits. Huvitav, kas me saame näha olukorda, kus RJ on juba suur, on andekas moekunstnik jne. aga õed Lõuganid ikka endises ilus. Ja muideks, Maial on uus soeng, jumala ilus soeng. Tõsiselt. A järsku on parukas?
 
tarkpea 27. mai 2014, kl 13.03
J hääldatakse džei, G on džii. Et siis aardžei, oli vist mõeldud et Ridge Junior?
 
no 27. mai 2014, kl 15.36
see uus rits on ikka tõsiselt jube, ei taha enam eriti vaadatagi seda jama, ja ei väsi kordamast, et waiatt on ka kohutavalt jube.
 
nojahnoh 27. mai 2014, kl 17.23
Ma loodan uue Ridgega ikka ära harjuda, aga see wyatt on tõesti jäle. Annan muidu ikka aru endale, et lihtsalt tegelaskuju on selline, isasse ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!