Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
mi 27. mai 2014, kl 19.47
Ritsil pole viga, aga Vaiat on ikka eriliselt jube mees:)
 
oijaaa 05. juuni 2014, kl 10.40
Nüüd jääb see totu poolemõistusega Vaiatt lõpuks vahele, ilmselt ema saatis poodi vargad aga poeg oli juba ehte enne varastanud ja siis pani selle ehte just vargapoisi kotti, kust politsei selle ka leidis. Vargad ise aga tunnistavad, et nemad ehet ei võtnud. Nagu Bill ütles, et Vaiatti ema on poole aruga segane mutt nii tundub, et ka tema poeg on segane... Intellekt on mõlemal madal, nad ei sobigi sinna Moemaja perekonda aga pere jälle ei usu,kuni vastu pükse saavad. Loodetavasti William näeb neid läbi ja toob pätid kohtu ette.
 
nojaaaa 06. juuni 2014, kl 00.10
vaiat on jube ja liiam on tölplane ja sellele ritsile on miskit pähe kukkund... dollaribill on mõhk ja tölpa ühes isikus
 
kvinn 06. juuni 2014, kl 13.49
see kvinn peab siis praegu etendama mingit ohkui saatuslikku bitchi, nii nagu vanasti oli šeila, millalgi vahepeal pämm ja mõnevõrra ka stehvi... aga justkui jõle igav on
 
teletebiil 07. juuni 2014, kl 06.21
Pämmi on ju peast pehme.

Sealkandis vist on kenade meestega üldse kitsas. Ilu on muidugit vaataja silmades, aga mumeelest on kõik peale Torni ja selle Hope kunagise peika (nimi ei meenu, noh see, kellega Pruk diskol Ritsi pähe kogemata seksivärki tegi) täielikud peletised.
 
nääh 08. juuni 2014, kl 15.56
Thomas oli ju ka ilus poiss, aga kuhu ta kadus üldse?
 
Helle 09. juuni 2014, kl 14.37
Mu meeldis Klaark täiega (nu see kes töötas sälli spektra firmas) Ja siis see oli ka kabe mu meelest, kes oli koos vahepääl selle brukki tütrega, Nik või mis ta nimi oli :)
 
hehe 18. juuni 2014, kl 23.51
see on küll lahe, kui rits ja keiti nüüd sebima hakkavad :) nad on üsna ühte nägu ka
 
Hellele 19. juuni 2014, kl 21.36
Jah, see Klark ja Nikk ja Diikon olid päris kobedad:)Ausalt öeldes on see Bill kah oma vanuse kohta:)
 
no 20. juuni 2014, kl 20.46
See seep läheb juba komöödiaks. Ritsist sai Pariisis järsku homo.
 
valveidioot lollNo-le 20. juuni 2014, kl 22.15
Ta on eluaeg olnud kapihomo ja sadist. Koik tunnused on olemas . Loll oled kui ei näe.
 
mul on tunne 25. juuni 2014, kl 10.35
Et Liamil saab sest Hõupi lollusest kõrini ja ta tõesti muudab oma elu sisukamaks, läheb Pariisi Steffi juurde. Või hakkab pilke viskama hoopis arenevale Ritzi vennatütrele. Hõupil on Steffipaanika nii peas, et ta ei saa sest mitte kunagi üle.
 
rõõmus meel 27. juuni 2014, kl 14.43
mina pole Liiamit ilusaks meheks pidanud, kuid nüüd kui ta kohus Alliga, nägi ta ilus välja. Ja mulle meeldib see pööre, et Hoop ei ole kõige tähtsam.
 
jeeah 28. juuni 2014, kl 00.52
oliver ja älli on neist noortest kõikse rohkem inimese moodi, nemad võiksid semmima hakata :)
 
teletebiil 28. juuni 2014, kl 15.49
Waiati ja Hoobi näitel võiks hakata koolilastele õpetama, kuidas üks seksiosav šarlatan isegi nunna ümber oma väikse sõrme võib keerata. Liiam oli ses vallas lihtsalt nõrk et mitte öelda saamatu.
 
hee 29. juuni 2014, kl 22.55
liiam on üks kott mees jah :)
 
Helle 01. juuli 2014, kl 15.50
Mis see steffi tuleb tagasi vai...Ja siis ta jääb taas rasedax niikuinii
Kus vana hanipeer yldse on...
 
Vahel harva vaataja 21. juuli 2014, kl 15.38
Mis Alyl viga on, et Hope ja uue peika suhet ei salli? Kuidagi imelik ja kuidagi võõrastav vaadata, et see puudutab just teda nii hüsteeriliselt. Ainus loogiline seletus oleks must minevik ja mingi saladus, et Aly ja see Wyatt juba tunnevad end varasemalt?
 
teletebiil 22. juuli 2014, kl 11.59
Alyl pidada lapsepõlvetrauma olema, noh et ema sai surma jne. aga no kui sa vahel harva vaatad, siis sul on muidugi kõige tähtsamad kohad vahele jäänud:)
 
Vahel harva vaataja 22. juuli 2014, kl 13.19
Aly ema surma ma tean, katkendlikult vaatasin ükskord järele. Aga mind imestab, kas Aly on lesbi siis hinges, et Hope tegevus ajab nii väga raevu? Midagi sügavalt isiklikku peab olema ja ema surm küll ei tohiks olla põhjus. Põhjus ei tohiks olla isegi see, et Hope polegi enam nii ideaalne ta silmis kui enne. Igaljuhul väga võõrastav käitumine.
Ma isegi olen nõus uue Ridge ja Bruuki õe sahmimisega, sest nad sobivad kuidagi paremini kokku. Endise Ridge nägu ja Bruuki õde ei kujutaks ette.
 
kle 22. juuli 2014, kl 17.23
sellest pole veel räägitud eks. koli ameerikamaale kui nii kiire on.
 
rõõmus meel 29. juuli 2014, kl 16.10
mul sama mure, mis meie Alit vaevab? Mingi psüühikahäire? Täna oli sellest isegi natuke juttu, et tuleks Toornile teatada. Mul samuti jupp vaatamata. Lesbimeelne Ali küll ei ole, viimati meeldis talle ju Liiam.
 
BB 29. juuli 2014, kl 19.03
jeeah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oliver ja älli on neist noortest kõikse rohkem ini
> mese moodi, nemad võiksid semmima hakata :)


Aly ja Oliver hakkavadki hiljem semmima. Ja veel fännidele teadmiseks - sarja tuleb varsti vana Ericu vennatütar Ivy ...

http://soaps.sheknows.com/boldandbeautiful/news/id/38637/The_Bold_And_The_Beautiful_Casts_Ashleigh_Brewer/
 
nii nii 08. august 2014, kl 13.28
Polegi enne Prukki joomas näinud. Ja nii tore ikka, et ainult üks mees seal kamba peale.
 
mullmull 08. august 2014, kl 20.39
Ma soovin et see vaiatt koos oma psühhiaatriliselt haige emaga sealt minema lendavad, nad on nagu rahaahned võõrkehad rikaste hulgas.
 
mullile 09. august 2014, kl 17.09
ma ka ei kannata neid kahte, vastikud, kui neid näidatakse, siis kaob vaatamise isu ära
 
rõõmus meel 13. august 2014, kl 16.05
Issand, mis nüüd saab!? Pruuk Pilli magamistoas ja Kvinn Pilli kapis peidus. :) Ja moepolitseina võin öelda, et Hoopbi pesu, see sinine kombinee, oli väga ilus,ainult liiga vähe näidati. 2 sekundit ja kõik. Selle ajaga ei jõua kõike olulist vaadatagi.
 
teletebiil 15. august 2014, kl 01.54
Jah, väga õige, Viati ema on vasti ja Viat on vastik, välja oleks nad vaja sellest seebist visata. Bill loomulikult ka, see tüüp on ju vanasarvik ise. Ritsil ei tohiks ka sellesse filmi asja olla, vahi kui inetusti Brukiga käitus. Ja no Bruk ise... no milline korralik naisterahvas ennast sedasi silmini täis lakub ja põrandal magab. Välja seebist. Ja jääkski järele ilus roosa mull, mis absaluutselt mitte kellelgi südant pahaks ei aja:D
 
rõõmus meel 26. august 2014, kl 16.13
Kui nüüd Hoop rase on, siis on kindel see, et lapse isa on Liiam. Ilmselt hakkavad Liiam ja Vaiätt isaduse pärast kemplema. Kas keegi mäletab kuidas trofeenaine Hoop ühe mehe käest teise kätte üle läks? Õigus, pidid tulema pulmad ja need jäid ära ja Hoop sõitis Vaiätiga soojamaa saarele. Küllap nad seal kohe ikka seksivärki ka ikka tegid!
 
mis asja 27. august 2014, kl 21.02
Soojamaa reisist on aasta juba möödas.Tema alles arvab...ei ole rase.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!