Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
rõõmus meel 17. veebruar 2014, kl 00.32
küsimus suurele ringile: kes on Hani Peer?? Mina tean!!!
 
ingrit 17. veebruar 2014, kl 08.58
See ju eerik vorresteer
 
lilly 18. veebruar 2014, kl 23.27
honey beer... oo, seal on nii palju vihjeid ja ajalugu... eriti tonna ja eeriku isiklikule elule... see nõuaks tohutus koguses köiteid, kus spetsialistid seda igakülgselt käsitleksid... köide LMXXXVIIIII vahest heidaks juba valgust kogu stoorile...
 
rutt 19. veebruar 2014, kl 22.16
Mis kiri see nyyd steffile láks, mille liiam hòubile saata tahtis? Krt ei náinud vanaema pärast....õiendab ja lõugab et ma nii palju bla bla...tv 'd vaatan...
 
teletebiil 20. veebruar 2014, kl 04.14
rõõmus meel, kavatsesid meid õnge võtta? vapraid, ilusaid ja muidu tebiilseid juba mingi Hanipeeruga ei püüa.
 
ly 20. veebruar 2014, kl 17.06
Rutt.. ehk täna nägid, et ta saatis kogemata enda ja Hõubi ilusamatest fotodest fotogalerii ja Steffikene tahtis omale ka samasugust. Eks Steffy mõtleb vist pilte vaadates lahutuse suhtes ümber.
 
rutt 20. veebruar 2014, kl 22.47
No ei náinud täna jälle, homme vaatan kordust...vanaema siis turul. Seda hommikust aega ka jälle nihutatud. 10.05 näen siis ka neid ilusaid armastaja paari pilte :)
No USA osades on sari eespool omadega veidike kui Eestis. Ega need liiam ja hõup ei abiellu. Ise pole näinud, aga tean.
Lugesin kavast, et vaiätt ja hõup jöuavad reisilt koju ja varjavad suurt saladust!!! Ei tea millist...Ootan juba pönevusega...
 
ly 21. veebruar 2014, kl 00.04
Ei tea jah. http://www.cbs.com/shows/the_bold_and_the_beautiful/episodes/
Siin on tulevate osade sisukirjeldused, aga ma ei valda nii puhtalt keelt, et kõigest aru saaksin. Aga Hõubikene on igastahes Vaiätiga koos, nii, et teemant aitas:)
 
hjöllö 21. veebruar 2014, kl 07.12
vanaeit jälle vanade kommete juures tagasi.
 
hjöllo 21. veebruar 2014, kl 22.06
KAS SELLE AUKUS SILMADEGA VANEIDE SILMASID SAAB VEEL ROHKEM AUKU LÜÜA MA TAHAX PROOVIDAA?
 
ingrit 26. veebruar 2014, kl 00.51
Mnjaa kuda see Kjunn ikka nii maitselage olla võib....21 sajand ju juba nigu :6
 
Ei meeldi liam 26. veebruar 2014, kl 22.42
Ma siin mõtlesin, et hõup ja vaiät oleks armas paar.
 
ei meeldi waiatt 27. veebruar 2014, kl 16.32
see waiatt on eriti totaka olekuga, suu on nagu mingi kolmnurk koguaeg ja ega quinn parem pole
 
heh 28. veebruar 2014, kl 00.59
mis 21. sajand? mida see üldse tähendab?
ja mida ta siis ka tähendaks, seal filmis teda küll pole!
 
Õpetaja 28. veebruar 2014, kl 10.20
Meil on aasta 2014. Need praegused osad on tehtud vast 2013. Sajandi arvestamine käib aastanumbri järgi. Kuidas nii lihtsat asja ei teata :D

Seriaalis on ka ikka 21. sajand.

Kui vaja, võin veel seletada/selgitada.
 
jeeah 01. märts 2014, kl 03.20
ma mõtlesin , et selles seriaalis on mingid ajatud 80ndad või nii... riietuse ja muu kraami järgi :)

Ja mõned ei lähe iial vanemaks - kuidas see käib, oo Õpetaja? Varsti on brook, kes peaks olema vähemalt 60, noorem kui tema kõige noorem laps, semmib mõne oma lapselapse mängukaaslase lapsega ja sünnitab veel paar last...
 
saima 03. märts 2014, kl 20.07
Kuna Ridz Euroopast tagasi tuleb?
 
rõõmus meel 12. märts 2014, kl 12.43
Ootan ka Ritsi, järsku Rits ei tulegi tagasi:(

Kas on teada, kellega Liiam sebima hakkab? Kui üldse hakkab? See võiks olla keegi siseringist, siis põnevam. Muideks, mõned seeriad tagasi oli lause, et Hoobi ja Liiami pulmi korraldati 17 korda!!! Kas see võib olla tõsi?
 
rutt 12. märts 2014, kl 15.37
17 on vast liialdus, ma ARVAN ET 12 korda :D :D
Kellega Liiam semmima hakkab?? Pole aimugi...aga äkki lööb isalt naise üle!
 
Lummav Linda 13. märts 2014, kl 14.55
Oh, gawd....
Eilset USA osa vaadates pidin toolilt maha kukkuma suurest naerust - tuleb välja, et Ridge on Pariisis gay'ks hakanud... lehvitas vikerkaarelippe ja embas mehi piltidel :D
No KUHU edasi, sweet mother of god, kuhu?
 
kahju jah 14. märts 2014, kl 00.18
Et hope nii lapsik on,see hakkab vastu, elu elamata, kahtleb ja kõhkleb, pärast on nii, et steffi tuleb ja võtab mõlemad billi pojad oma tiiva alla ja hõup jääb jälle oma komplekside küüsi, eks tal see psüühika ole kuidagi mööda. osa naisi jääbki lapseks eluaeg.waiat oma emaga on liigsed tõesti, ei sobi rikaste hulka.
 
kahjujahile 14. märts 2014, kl 11.14
mitu aastat ja mitu päeva peab sinu meelest üks naine ootama et blutblutipiimavunts suvatseb täiskasvanuks saada?
 
oiaijah 15. märts 2014, kl 00.27
täna juba vaiat ütles liiamile, et neil on ühesugune naistemaitse... ilmselt see siis kuulutabki ette Saatusliku Stehvi saabumist ka vaiati elusse.

hõup on tõesti loll, sest see oliver, kes talle kogu aeg vasikanägu teeb, on ju nii nummi, billipojukestega võrreldes kohe kindlasti :)
 
rutt 17. märts 2014, kl 23.01
Jube põnev.....daaaa
Tänast osa vaadates on ju selge pilt, mis seal toimuma hakkab
Uus armu kolmnurk steffi, vaiät, hõup
Piax nüüd pausi tegema sarjaga
Bye bye rutike homsest trennis
 
no 20. märts 2014, kl 13.48
Sellel Vaiätil on kogu aeg suu ammuli nagu kohtlasel:)Ebameeldiv kuju.
 
Ellu 25. märts 2014, kl 11.40
Kuidas Rits gei on?! Ma nägin Feissbuki seeriatutvustustest, et Rits ja Keiti moodustavad uue kuuma paari. Vaata ise.
 
eit 25. märts 2014, kl 11.43
Ossa juudas! B&B tähistas 23. märtsil oma 27. sünnipäeva.
 
Juhuuuuuuuu 25. märts 2014, kl 22.56
Ma sain ju kaaaaaaaaa 23 märts 27 a vanax
Braaavoo!!!!!!!!!!!
 
misasja 28. märts 2014, kl 02.03
mis te hirmutate selle ritsiga! ta ju ei pidand tagasi tulema: oli ju jutt, et sellel näitlejal sai sellest rollist siiber... ja nüüd ütlete, et tuleb tagasi!!!??
 
misasjale 28. märts 2014, kl 17.39
Mossil saigi siiber. Tuleb teine näitleja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!