Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils (Holgeri poeg) 27. märts 2013, kl 18.37
see on kinnine klubi ja uksel ütlen tere teile mina ja keegi, kel on väga hea haistmine ja tumedad rahulikud silmad.

sissepääsuks on vajalik vähemalt 100 ühikut näitajat.

kedagi küll uksel kaaluma ei hakata, kuid eelise saab siseneja, kes koos riiete ja parukaga tundub olema nõutud suuruses - siis loetakse tingimus täidetuks.

kel kaalu vähe ning riideid-parukaid napib, peab olema leidlik, kuidas esitatud tingimus teisiti täita.
vihjeks, et sellisel juhul saab eelistatud selline ratsionaalsus nagu iq või selline irratsionaalsus nagu südame maht.

aga kõne alla võivad tulla ka kõik muud loetletavad suurused nagu voolitud vilepillid, sõprade õnnesoovid, siirad naeratused, meisterdatud lumememmed, järglaste musid, tuttavad rändlinnud või matkatud rajad. variante on kahtlemata veel.

klubil on türgi kohviga baar, vesipiibupiljard, vaikne kaardilaud, kirju raamatukogu ja hirmmugavad istumiskohad. atraktiivsust lisavad isemuutuvad bermuudanurgad klubi purjekasaalis.
üllatuselamuseks vahukümblus ja värskete kadakatega saun.

lisaruumid on väljaehitamisel!

NB personali esialgu napib, seega huvilistel võimalus esitleda end. tingimused on samad, mis külastajatel.

loodan, et olete teretulnud


;)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 27. märts 2013, kl 18.47
Mul on sõel ja seal sees on sada tähte. Näed neid alles öösel, aga mis sest. Lihtsalt usalda mind.:)
Sada tähte taevasõelas... kõlbab?
 
100a 27. märts 2013, kl 18.51
Tere, tere latsekese. Kas teil siin monusat voodit ka oo? Vanake tahab pikaliasendis teid jälgida. Paluks mulle kuuma puljongit. Üks kena noor tütarlaps võiks mulle seda anda.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 27. märts 2013, kl 18.59
Viska sellele vaiksele kaardilauale pikali ja puhka seni kuni sind sealt klubisse trügivate huviliste poolt minema kantakse. Personaliga olevat veel probleeme, aga ehk õnnestub mõni heeringaline ära rääkida ja endaga kaasa meelitada.:)
 
100a 27. märts 2013, kl 19.02
Ma pakun ennast kohe personali tööle. Vaataksin üle ja hindaks kõik pika ja sireda säärega tütarlapsed.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 27. märts 2013, kl 19.04
Ah, et personalijuhiks siis, jah?:)
 
100a 27. märts 2013, kl 19.05
Ülevaataja ja kupja koht on siis minu.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 27. märts 2013, kl 19.08
Praegu ma siin ukse taga veel, ei tea, kas sissegi lastakse, aga sa, 100a oled vist ülimalt enesekindel, et juba taod vastu rinda uue ametikoha puhul ja hakkad ukse taga näitsikute sääri seirama.:)
 
Lee 27. märts 2013, kl 19.10
koos aksessuaariga st ratastega kohvriga = 100 ühikut... lennujaamas kontrollitud, keelatud aineid ei sisalda...
 
100a 27. märts 2013, kl 19.11
Ma arvan küll nii. Pealegi on mul suured kogemused ja kiita oskan ennast hästi. Tänapäeval, muud pole vajagi tööle saamisel.
 
kohe 27. märts 2013, kl 19.13
sajab siia luuletaja oma saja lullaga. kui uks juhtub kinni olema, tuleb aknast koos raamide ja kardinapuuga.
 
klic 27. märts 2013, kl 19.15
siis saab siia kohe sada luuletust ja sada postitust ja sada klikki minutis.
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.21
poolesajane on sajasele noor küll, seega saad oma puljongi kätte, aga mitte voodikohta. pikali võid lavatsile kadakapeksu alla visata, roogib hästi hinge puhtaks.
aga et tööle trügid - mul ei ole vaja ülevaatajat ega kubjast. paku veel, mida oskad.
 
:☺☺☺ 27. märts 2013, kl 19.22
:☺☺☺☺☺☺☺
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.23
kuunägu, sinu sõel sobib väga hästi. ole tervitatud ja tunne end siin hästi:)
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.26
Lee, astu sisse....a mis need aksessuaarid sul ometigi on, mida lendamisel kaasa vead, äkki tahad loetleda:P
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 27. märts 2013, kl 19.28
Oh, ma sain klubisse, ma tänan, ma tänan. Keerutan seelikuservaga ja lipsan uksest õnnelikuna sisse.:)
 
100a 27. märts 2013, kl 19.31
Mida ma oskan. Oskan näiteks laulda. Teie meelt lahutada diskoga ja siis veel mul on hästi treenitud keha musklitega. Mida ma võin vabalt teile näidata

http://www.youtube.com/watch?v=MzJy3Z6TNe4
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.35
kohele
peaasi, et ta oma luulud ainult üle loeb, mitte ei hakka ette kandma;)
aga sa, kohe, võid sisse tulla ja üks Meremao-kokteil juua /sa ajasid mu naerma/ - ma teen välja
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.46
kuunägu, ma pakun sulle perenaise kohta:)
palga üle võid tingida, aga peamiseks tingimuseks on see, et tööriietus on naiselik, lehviv ja rõõmsameelne!
 
Madu 27. märts 2013, kl 19.47
Mina pakun end tööle. Oskan sadat asja, sealhulgas ka Meremao kokteili teha.
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.54
või sajane, aga tõe rääkimine on võõrkeeleks?
isegi kui oled see edvistav tont, pole sa sajane. kordan uuesti üle, et tingimus oli 100! aga mitte valet (mille pealegi ise ümber lükkad;), naljakas jorss.
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 19.56
Madu, loetle kokteili komponendid ja kuidas see valmib.
 
proua Peterman 27. märts 2013, kl 19.58
Minagi avaldan soovi klubiga liituda. Kuidas 100 täis saan, eks ma vean siis kelguga oma uue kamina jaoks ostetud kaminakivid kaasa, kui tohib. Kokku tuleb 100 täis ja jääb ülegi.
Tööle ei kandideeri, prouad pole töötegijad, aga ühe tubli kelgunööri palkaks küll, kes kividega kelku veaks. Tasu tükitöö alusel.
 
100a 27. märts 2013, kl 19.58
Ma oskan tõde rääkida. Mul on sada juuksesalku. Just just ise punusin. Ära pahanda sa klubiomanik. Võin su vastu olla täitsa hell.
http://www.youtube.com/watch?v=xUA4pOSv1Ts&list=UUyBffUETlm3reyLZhE7rwMg
 
Nils 27. märts 2013, kl 20.09
ja mida põrgut ma hakkan peale saja kaminakiviga, ütle mulle lahke provva, ja kuda siis su oma kaminaga, ühe külje jätad ladumata või?? ei lähe mitte, loe uuesti vihjed üle.....ja vali midagi kergemat;)
 
proua Peterman 27. märts 2013, kl 20.16
No miks ei võiks vaja minna kaminakive, ega neid 100 ei olegi, pooled jätan omale ja mul ongi neid liiga palju.
Aga kui ei, siis ei.
Lähen teen oma klubi 100-, seal on kõik lubatud.
Head aega. pinkt.
 
100a 27. märts 2013, kl 20.20
Proua Peterman, tule sinu juurde üle, koos oma raske eluga.
http://www.youtube.com/watch?v=kxK0pT3aYWk&list=UUyBffUETlm3reyLZhE7rwMg
 
Nils 27. märts 2013, kl 20.39
ah et petermann on selline püss;)

mjah, pinkt on see lugu nüüd küll....hmmmm.....olgu, kui soovid, vii oma kivid osakonda, mida alles ehitatakse....võib juhtuda, et meister leiab neile koha
 
Nils 27. märts 2013, kl 20.48
kle sajane, võta oma sada salku ja ole hell pr püssi vastu, tal võib hetkel seda vaja olla..n
ning võib juhtuda, et meil võib öövahti vaja olla - nägin su ceeveest, et sa oskad öösiti üleval passida...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!