Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.06
Õudukad ja õdusus ei seostu kahjuks minu jaoks mitte mingil moel. Aga tänan sind blondiin, et lahkelt oma abi pakkusid. Nilsile kulub see soovitus kindlasti marjaks ära.:)
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 18.08
ma ei viitsi teid sabaga lüüa ka, et te tühjemaks saaksite:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.09
Nils, aga kui vaadata asjale teisest küljest. Nimelt, äkki olin ma eelmine kord võlts ja seekord ehe?:)
 
Konstateering 07. aprill 2013, kl 18.12
Ainult loll mees ajab korraga kümnele naisele keelt kõrva.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.13
Õige, vaaaal. Ei maksa ilmaasjata oma sabaga vehkida. Mine tea, äkki hiilib kusagil ringi pahatahtlikke kodanikke, kes su saba heameelega endale tahaks või siis suisa sooviks seda trofeena seinale naelutada. Mine hulle tea, eemaldavad selle sinu küljest ja prepareerivad ning näitavad hiljem sõpradele, kiites ise kui suure kala nad püüdsid. Loomulikult ei mahu kogu kala nende elamisse ära, aga saba see-eest annab aimu nende kunagisest hiigelsaagist.:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.14
Konstateering
Ma pole sugugi kindel, et see keelemeister mees üldse on.;)
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 18.18
ega mu saba lõrtsida kah ole:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.20
Vat vaaaal on naine, kes teab enda ja oma kehaosade väärtust!:)

Oeh, ma hakkan lõpuks üles ärkama ja aju hakkab ajapikku ka vist hangunud olekust normaalsesse üle minema.:)
 
blondiin 07. aprill 2013, kl 18.21
konstateering
vaata, nende virtuaalsete nimedega on niimoodi, et mitte alati pole nilsi taga mees ja blondiini taga blondiin.
 
blondiin 07. aprill 2013, kl 18.22
ja vaala taga vaal.
 
seaniitja 07. aprill 2013, kl 18.24
palju kisa, vähe villa.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.24
Nils neelas vist keele alla või taandus targu.:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.26
Kas sa seaniitja pole kunagi mõelnud sigade asemel lambaid pügada? Vähem kisa, rohkem villa.:)
 
Nils 07. aprill 2013, kl 18.27
aitüma, kuunägu, üllatad, aga paras mulle.

blondiin, ühel su soovitatul oli jumet, juba tellitud ja hakkan vaatama, ole meheks.
 
Zoo 07. aprill 2013, kl 18.31
Vaal on imetaja, mitte kala.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.31
Nilsukesele õdusat õudukaõhtut!:))
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 18.32
minu taga on ainult saba
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.35
Õigust räägid zoo, õigust räägid. Teadsin isegi, aga tundus kuidagi mage kribada, et püüti imetaja, kelle saba seinale riputati.:)))))) Kohe heiastuvad pildid seinast, millel ripuvad näiteks hundi-, tiigri- või rebasesabad lisaks vaala omale.:)
 
Krooks 07. aprill 2013, kl 18.42
Sabad. Ma ei saa aru, miks nii suur huvi teiste elukate perzepoole vastu.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.48
Krooks, see pepupool on sinul ikka kahe kõrva vahel kinni.:)

Kui vaaaal sabaga vehib, siis pean hoopistükkis sinu nägemuse järgi tema silmadest ja nende eemaldamisest kirjutama ve?:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 18.50
Kuidas muidu aednikul läheb? Hullumaja vist kõigi nende ettekasvatatavate taimedega praegu?:)
 
Zoo 07. aprill 2013, kl 18.54
Papi ja mammi on seksoloogi vastuvõtul papi potentsuse kontrollil. Arst nõuab kaka, pissi ja sperma proove, papi ei saa aru. Mammi selgitab: ta tahab sinu alukaid.
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 19.19
eks kõik olene..., kes tahab naabrist varem kõik kätte saada, neil võib jamaks minna kui soe aeg kauemaks tulemisega jääb...
 
Amanda Dear 07. aprill 2013, kl 23.03
Grillihooaeg sai avatud. Seinale kedagi ei tükeldatud. Liha pärines poest.
Tagasitee oli erinev päevasest päikese elevusest. Laiad räitsakad keerlemas tulede säras ja pimedus imeliselt valge. Jõul justkui.
Näib, et tänavu kohtuvad Jõul ja Jaan nagu Eha ja Koit.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 09. aprill 2013, kl 13.23
Jessas küll, mis juttu siin minu nime alt on tulnud...õu mai gaad!:) Seda et, ei oska oma punastavat nägu kuskile ää peita. Aga... sellele kõigele on vägagi lihtne seletus. Nimelt olen mitu päeva kõrges palavikus viibinud ja näib, et selle palavikulise perioodi sisse on mahtunud mõned hetked ka siin teemas.:)

Amandake, väljas päike kütab (aga äkki on mul veel palavik?) nii, et hakka või bikiine välja otsima. Mingeid lumeräitsakaid pole enam vaja näha ja mister Jõul võiks jääda sinna kaugele tulevikku, kus on tema õige koht.:)
 
Feromoone 10. aprill 2013, kl 09.59
Tere hommikust.
Ma ei tea kõike, aga niipalju sain küll aru, et siin mõned naised kahtlevad hr Nilsi meheks olemise kohta. Millest selline arvamus? Lugesin kõik läbi ega leidnud selleks põhjust olevat. Kahemõttelisi nalju teevad enamvähem kõik mehed ega saa seejuures arugi, et hea maitse reeglite vastu eksivad, selle tagajärjel on nüüd mõlemal poolel solvunuid, muud ma siit välja ei loe. Või on kahtlejatel mingi oma eelnev kogemus? Tegin päringu teemaalgataja nimega, aga ei leidnud rohkem kui see teema siin.
Minul on sellest klubist kahju kui need uksed peaksid suletuks jäämagi. Uustulnukal ei ole kerge teistesse teemadesse sisse minna, eriti kui need on personaliseeritud ja loodud oma sõpruskonnaga suhtlemiseks või siis teemad, kuhu naisena ei tahagi sisse minna, veel vähem seal sõna võtta. Vot seal ei ole midagi kahemõttelist ega arusaamatut ja midagi kaasa rääkida pole samuti.
 
To: Feromoone 10. aprill 2013, kl 10.32
Otsingu kasutamine on asjatu vaev .HÄrra Nils on ühes teemas Härra Nils,mõnes teises teemas keegi teine,igas järgmises teemas jälle uus.Tal on kombeks ühes teemas mitut nime kasutada .Ära näe vaeva.
 
Nils Holgeri poeg 10. aprill 2013, kl 17.37
nii-nii, ah et kombeks;) nujah, ega selle vastu ei vaidlegi. miks peaksin! iga minu tõstatatud teema ongi kirja pandud erinimeliste tegelaste poolt. kuid! selles teemas siis kasutangi seda nime, mitte erinevaid, sa tark totutaja!! ja üleüldse, milleks mind lahata vaja. sulle, feromoone, ütlen, (no ja teistele kaaa loomulikult, muidu on ju eelistamine ja jälle paha), et astu sisse, võtme asukohta tead, kui näed, et peremeest (või perenaist /no ei saa nöökamata olla/ hee-heeh;) kodus pole. mis kügeled seal trepil! kui südaBetunnistus puhas ja kõrvad pestud, sisse, ikka sisse! küllap ma koju jõudes vaatan, kes kuidas end üleval peab või daamidega käitub...välja jõuab alati kõik ülbikud visata /seda teen ma ka alati meelsasti/... aa ja mis kõige tähtsam, kas Maole on ikka jootraha antud, vot seda muidugi peab vaatama kah!

/kaabut kerkitades/no olge mõnusad!
 
Lee 10. aprill 2013, kl 20.56
eitea kus käsulaudades see mao jootraha nüüd kirjas oli?...aga kõrvad on pestud ja südametunnistub sõltub kust poolt vaadata....
See on kirja pandud nende teiste kaa sisenejate eeslaulja poolt...eriline ülbik st mina:)
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 22.45
ei ole midagi kerkitada kaa:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!