Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils, see Holgerson 10. aprill 2013, kl 22.49
õhtast, Lee (kolle, tulease?)
sina ülbik pole, ei mäleta igastahes, kuid Madu on siin kenasti rassind ja igati seda tunnistust väärt, kes vähegi miskit tunnistada/tunnustada raatsib...niiet käsu järele ei lõhna siin miskit, ikka vabatahtlik on niisugune värk nii siin kui ju ka väljaspool delfimerd - kenale naeratusele naeratad ju isegi vastu, täitsa automaatselt kohe, täitsa ära võid petta mõnegi sellega:P
 
Nils 10. aprill 2013, kl 22.54
aaga oma uhket rinda, madam Vaal? eee, kergitamise mõttes, no ikka selles;)
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.00
jutt oli kerkitamisest, kergitamist pole nõutud:)
 
Nils 10. aprill 2013, kl 23.06
milles küss siis, eks võta kätte ja kerkita, aegaviitmata ning igasuguse kõhklemiseta /ja see oli soovitus, mitte käsk, armuline;)/
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.11
vaaaal on täna vihane ja tahab teiste latramisi lugeda, no laterdage siis ometi, terve päeva vait olnud:)
 
norskav unihiir 10. aprill 2013, kl 23.15
vaal, kui tühja plära lugeda tahad, külasta lullarit.
a miks sa vihane oled, kas rästu pani öösel su aiast sinililled tuuri?
 
Nils oma lemmikvaalale 10. aprill 2013, kl 23.16
ossas, vihane vaal! see juba on miskit! kes sul lilleke/kalake/kullake uimed/loivad/harjad (krt, ma ei tea ju, mis sul seal täpselt on) turri ajas, mis? räägi välja, saab hingel/rinnal kergem:)
 
Nils 10. aprill 2013, kl 23.18
nädsa, me mötleme unihiirega nii ühtemoodi;) see tuleb sellest, et me mõlemad harrastame norskamist võin saladuskatte all öölda:))
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.20
unihiir, 12 points, sul õnnestus mind naerma ajada:D
Nils, palju tead, saad ruttu vanaks! päev, krt, oli lühike!!!
 
Nils häbematule vaalapliksile 10. aprill 2013, kl 23.27
nonii ja sedasisiis, mul tuleb veel enne ööd ühe unise hiirega mõõtu vötma hakata vöi?!!.....aaaah, las olla, naera kullake, naera, see kerkkitab samuti su rinda uhkesti /oeh, mul läks kujutusvöime juba töööle&/ .... eee, kuhu me jäimegi, ahjah, vanaks saamise juurede, tead, seda saan ma ka, aga mitte veel kohe, enne vötan head kuuma vanni,....eks sis jõua vaadata seda vanaduse asja lähemalt...,,


/eh, vöi lühike, tea, kelleks saamisel...no ma mötle selle üle kuumas vees/
 
Nils koos mullidega 10. aprill 2013, kl 23.34
ja üleüldse, mulle VÄGA meeldib kui ma naise sõnatuks vötan, ja veel nii uhke rinnaga naese:P
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.35
kõrts täna tühi, paras küüslauku sööma hakata:D
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.36
viisakas (köh-köh) seltskonnas ma olen hoopis vait!
 
Nils /peaaegu paljas juba/ 10. aprill 2013, kl 23.44
hmh, küüslaugust pean täitsa lugu, lase aga hea maitsta, näe, seal ripub teisi üksjagu, head musta leiba ja eesti võid on ka, kui kõht täis, võid mulle ka ühe teha, mul pärast mullitamist kõht alati tühi on.

ps kahjuks ootab mind nüüd TÕESTI üks korralik kuumaveetõrd, paluks mitte tõreleda edaspidise lobapuudusilmingute pärast!

näeme sis kui näeme /hiljemalt rinnauimeharjutustel eksole/
 
vaaaal 10. aprill 2013, kl 23.47
kasi vanni! head ööd:)
 
Nils /segaselt/ 10. aprill 2013, kl 23.48
kullake, ära köhi nii irriteerivalt, ma ei saagi sedasi minema kui midagi nii kena mu silmade ees vappppub.........

/jooGsu pealt/ muuuuusi
 
Nils 10. aprill 2013, kl 23.49
kuulsin-kuulsin;))
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 18.36
Tea, kas vaaaal sõi ennast küüslauguks ja Nils on siiani tõrres norskamismulle ajamas?
 
küüslauk 11. aprill 2013, kl 19.25
Küüslauk on potentsi tõstja. Üks kahest, kas vaal on täitmatu isuga või on Nilsil probleeme potentsiga.
 
norskav unihiir 11. aprill 2013, kl 19.37
veel järelduste tegemisest:
üks sõbranna uurib teiselt - nägin täna varahommikul meie linnakese tohtrihärrat su uksest väljumas. ega sa ometi haigeks pole jäänud?
sõbranna vastu - eelmisel nädalal nägin kohaliku garnisoni komandanti sinu uksest väljumas. ega ometi sõda tulekul pole?
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 19.49
mida te naaksute siin vaesekeste kallal. iga inimese eraelu on püha ja puutumatu. söövad nad seda küüslauku siis potentsi tõstmiseks või mingil muul neile teadaolevail põhjustel, see pole teiste asi.
 
vaaaal 11. aprill 2013, kl 19.52
sööb küüslauku ja mõtleb Klenski peale siis kui tõbi ähvardab kallale tulla:)
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 19.57
teie klubisse ei saa kõik peened turistid küll sisse astuda. maja ümber hõljub säärane küüslaugupilv, et nõrganärvilised minestavad juba seda nähes.
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 20.02
issaristike, keegi kukkus just klubi juures kasvava puu otsast alla. no ma ütlen küll, see küüslaugu ületarbimine on teistele kodanikele eluohtlik. arvatavasti on see kaitseriietuses kuuselt alla sadanud isik hiigelkäbiks maskeerunud eriti tähtsate ja oluliste asjade uurija. ei ole tal täna hea päev. ei ole.
 
Soolapuhur 11. aprill 2013, kl 20.08
Kas väljas on maru või oled sa marus?
 
vaaaal 11. aprill 2013, kl 20.10
peaasi, et tõsine inimene, mitte mingi kehkadivei...:D
 
optimist 11. aprill 2013, kl 20.11
küüslaugu aroomid meelitavad kohale venemaalt pärit turiste. pidavat olema helded jootraha jätjad ja põhjanaabritest viisakama käitumisega külalised.
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 20.12
väljas on marudamalt maru ilm. sajab vihma marudalt ja ma marutan maruliselt siin. marudamalt maru värk.
a sa oled klassikaline soolapuhuja või puhud diletandina soola lavva päält laiali?
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 20.14
vehkadikei olen hoopis.
 
maru tõsine 11. aprill 2013, kl 20.21
a olgu, meie teed lähevad siin klubi ees nüüd lahku. teie väljavalituina klubisse ja mina vean selle kuuse otsast allasadanud superuurija traumapunkti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!