Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils 31. märts 2013, kl 21.19
meil on sinust samuti kahju, oh, eks kahjutame siis koos.
 
Amanda Dear 31. märts 2013, kl 21.20
Ma võin siis see peksupoiss olla, aga siis naissoost poiss.
Kole kui inimene infarkti saab viha kinnipidamise tõttu. Ei taha seda pattu oma hingekesele.
Kellaaeg hiline, muidu soovitaks vihaga sauna minna.
 
Nils 31. märts 2013, kl 21.27
no milleks selline altruism, arvan, et seda ei lähe vaja, sest inimloomad teevad nagustnii nagu nad tahavad - iriseja iriseb, ohkija ohib ja vihane vahutab, jõuad sa nende kõigi eest ristile minna, ei jõua, näe isegi jeesuspoiss ei jakasand, kuigi püüdis terve inimkonna eest - oli ikka mehel korralik suurushullustus käsil, pole midagi öölda.
 
ehh 31. märts 2013, kl 21.33
Pole mõtet külmand sipelgapessa toigast torkida:)
 
Amanda Dear 31. märts 2013, kl 21.34
Tulid ohkima, ehh? Mõtle uuesti!
 
Nils 31. märts 2013, kl 21.35
selle viimase tiraadi laulsin sulle, Manda, sa said aru, tnx, et mu teemat valvand oled, sry, et ise sellesse eriti ei jõudnudki, kuigi plaanis oli küll......tead ju küll, kuidas selle kohta öeldakse - eks ikka õigusega:)

head olemist ja toredat õhtulist ajakulgu kõigile osavõtnuile
 
ehh 31. märts 2013, kl 21.37
Vat ei ohi ja mõtle ise! See torkija oled sina.
 
Amanda Dear 31. märts 2013, kl 21.41
Kulla ehh, pole see paik mitte külmunud sipelgapesa. Vahest läheb suisa kuumaks.
Suur tänu ausa ülestunnistuse eest. Hea uni tuleb, kui ikka meeles peetud saan.
 
ehh 31. märts 2013, kl 21.45
Külmand sipelgapesa on just see teema.
 
kuunägu 31. märts 2013, kl 21.45
Mõni on nii kuumama hakanud, et laseb IP lausa ära blokeerida. Head äraolemist, kaunid inimesed!
 
punkt 31. märts 2013, kl 21.49
 
Nils 31. märts 2013, kl 21.57
/kellegi meelepahaks, kes punkti pani;)/

mis sa selle all mõtlesid, kuunägu, mitte ei saand aru ja uudishimu võib tappa või kassi....tead ju küll;))
 
Amanda Dear 31. märts 2013, kl 22.06
Läheks parem tähti ja kuud otsima selles pilvises öös!
 
Selle 01. aprill 2013, kl 14.22
all tuleb mõelda: Keegi läks teiste järgi nuhkimisega nii hoogu, unustas ettevaatuse ja paljastas end.
 
uurija 01. aprill 2013, kl 15.53
Kes kelle järel nuhkis ja kes end paljalt näitas? Oled ise nuhk või pealekaebaja? Kust sellised andmed? On need tõsiseltvõetavad ja tõestatavad või on tegu spekulatsioonide ja laimuga?
 
teine uurija 01. aprill 2013, kl 16.04
kuunägu 31. märts 2013, kl 21.45
Mõni on nii kuumama hakanud, et laseb IP lausa ära blokeerida


Küsimus, kuidas kuunägu teadis, et mõne/ kellegi/IP on blokeeritud?????????????
 
kuunägu 01. aprill 2013, kl 16.14
Minu blokeeritud IP-st oli jutt ja nagu järelepärimisest selgus ei olnud mul mingit süüd.
Nii et sellest järeldub, et vaevalt niisama lambist võeti ja blokiti.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 01. aprill 2013, kl 16.15
Jäin jalgu kellelegi?
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 01. aprill 2013, kl 16.18
Aga mis sellest ikka. Õues sajab lund ja on selline tavaline Eesti kevad-talv. Ilmataat mängib inimeste kannatuse ja kannatlikkusega ning näitab rõemsalt kevadele trääsa...:)
 
vaaaal 01. aprill 2013, kl 16.57
:)olgu tal siis kah üks hea päev
 
Amanda Dear 02. aprill 2013, kl 21.01
Ja minu päev oli hea, ja aina paremaks läheb!!!
Tead Nils, ma otsisin seda oodi taga, mida sa mulle laulsid, aga ei leidnud.
Kas otsisin valest kohast?
 
rastu 02. aprill 2013, kl 22.29
...DDD
kui minul turbo peal, siis ka see blokeering naitab ennast...DDD teistel nuud kull suud selles asjas pole...kes tahtis sai aru.
 
ee.. 02. aprill 2013, kl 22.43
ma tahtsin küll, aga ikka ei saanud aru.
 
Amanda Dear 04. aprill 2013, kl 10.17
Huvitav, kes Nils'i kõrvaldas? Ei ole mul jaksu siin kogu aeg valves olla. Hing otsib kevadet.
 
Nils 04. aprill 2013, kl 12.22
eip, Mandake, pole mind keegi kõrvaldanud, kuigi ma usun, et siin on mõni, kes seda soovib, a kuna see on nende problam, sis ma sellega oma pead ei vaeva. ära sina kah seda tee, vaat et leiad oma hulkuva hinge üles enne kui keski ta sult ära napsab:)

väljas on kevad jah, kas teate, räästast kukub purikas juba pähe ja varesed ütlevad kõva häälega, mis nad sust arvavad kui mööda juhtud minema;)...ps tuleb päeval suure päiksega mu suurnina osoonivannist tagasi sellise äraseletatud näoga nagu oleks kõik, või peaaegu kõik, tema unistused täitunud;P ....mis sest et kõhualune märg, jalgadest rääkimata,...aaa see tuletab mulle meelde, et nägin Leed kuskil nurga taga sama probleemiga, kuigi ei saanud selle olemusest aru...,kui soovi, võib ju alati sisse astuda ja kui uks lukus, on võtme asukoht ju teada.

nuh jah, aga kokkuvõtvalt on tore, et on kevad ja kui tänane päikese terror mult suhtlusvahendit ei võta, pean oma klubi ehk edasigi kõigi libedike ja nõelujate kiusteks;)
 
Nils 04. aprill 2013, kl 12.38
ps mitte oodi, mandake, vaid tiraadi, mille kirjasin siin 1. märts 2013, kl 21.27
 
Nils 04. aprill 2013, kl 12.49
kuunägu, mul on kahju, et su ip kartsa pandi, huvitav, mis moderaatoril küll arus oli!....kärbes ehk, selline, kes piniseb ühest kõrvast sisse ja välja enam ei lähe, sest eksib hallide ajurakkude vahelises labürindis ära ning tekitab ajumassi omanikule ajukärbumise ehk nn kärbsesurma /sellele kärbsele omale pind perse.ee/
 
- 04. aprill 2013, kl 14.37
vaata mida tähendab "manda" vene keeles, siis küsi, kas Amanda tahab see olla.
 
rabi Daavet 04. aprill 2013, kl 18.00
See on mandaa, mitte manda.
 
Nils 05. aprill 2013, kl 10.34
Amanda tundub alati liig pikk olevat, pealegi oli mul lapsena üks lemmiktädi, keda hüüti Mandaks, ja huvitav - mitte kellelgi ta laiast tutvusringkonnast ei tulnud pähe mõtet küsida, mida võiks küll tähendada tädi nimi vene keeles /ei ühe a ega kahe aaga/...või mida see tähendaks inglise või soome või suahiili keeles....mõistan, kuida see tundub imelik delfi tarkpeale;)

seesama tädi oli kibe käsi igatsorti üteluste peale, nt `üks loll oskab rohkem küsida kui sada tarka vastata` - see on oma koha päikese all igati õigustanud:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!