Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
oi 05. aprill 2013, kl 10.40
kui valus midagi uut teada saada, vaja kohe lugu välja mõelda.
 
kuunägu 05. aprill 2013, kl 18.02
Miks klubi suletud on täna? Mõtlesin, et astun läbi, aga nüüd passin tühja ruumi.

Lund sajab ja kõik on vist suusad üles otsinud ja karastavad suusarajal oma ihu?;)
 
Krooks 05. aprill 2013, kl 18.44
Nad keerasid kannad rituusi klubi suunas, otsi sealt.
 
kehvik I-Podiga otse Kongo dhzhunnglist 05. aprill 2013, kl 19.17
mul on praega 100 ühikut näitajat olemas!
kuhu millise ukse taha käsite ilmuda kaalumiseks, enne kui need ühikud ära hingavad?
 
Madu 05. aprill 2013, kl 19.24
I-Podi Kehvik, kinnitan, et on 100 ühikut - oled klubi liikmeks võetud.... aga lase neil nüüd minna.
Millist kokteili Sulle segada? Või eelistad midagi teravat?
 
kehvik I-Podiga otse Kongo dhzhunnglist 05. aprill 2013, kl 19.45
no kas tahad mind ära tappa v?
mu 100 ühikut koosnevad eranditult puhtast alkohooolist praega ja need võivad ajas ja ruumis ära hingata ükskord ja enne seda ärahingamist minule paluks mittemidagi enam segada ega valada mis ühikuid sisaldavad
 
Madu 05. aprill 2013, kl 19.57
No ma panen siis sauna kütte. Ühtedele ühikutele, mis peavad ära hingama, mõjub saun ikka ülihästi(isiklikult järele proovitud). Süda on Sul ikka terve?
 
kehvik I-Podiga otse Kongo dhzhunnglist 05. aprill 2013, kl 20.14
viimati veel oli küll.
mul on üldse vähe asju katki olnud

ninaluu
sõrmeluu
pimesoolikas
ja kellarihm
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 05. aprill 2013, kl 20.19
Krooks, kus on rituusi klubi?
Otsin kandu ja ehk isegi leian selle imeliku nimega klubi üles.
 
kehvik I-Podiga otse Kongo dhzhunnglist 05. aprill 2013, kl 20.53
AHH !

teiega on siin nii kuradima roppumoodi igav, et sammal hakkab mulle juba selga kasvama ja haigutused venivad veerandtunnipikkuseksärakätte!

maisaaju madala olevusena siin ometi hakata kaasakraaksuma ülitõsistes teemades intelligentsusest lõhki minevate loomeinimestega teemadel "mullemeeldibsuurnaiseperse" või "tutvuntiblunnigakesoskabmindrahuldada", sest sellised teemaarendused käivad mulle ja minu käbisuurusele saepuruga täidetud ollusele keha ülemises kolmandikus, selgelt üle jõu.
 
abistaja 05. aprill 2013, kl 21.03
Ohh, mu iidol Kongo džunglist
sinu sõnad hinge tungsid
vajad abi seljapesus
sambla eemaldamisteenust?

Teibirulli sulle annan
suule seda hoolsalt kanna
Ei siis lõuad paigast nihku
kui sa varjad haigut pihku:)
 
Amanda Dear 05. aprill 2013, kl 21.49
Lugesin. Ja mõtisklen. Kas kehvik I-Podiga otse Kongo dhzhunnglist sisaldab 100 grammi alkot, 100 liitrit või sada tonni.
Või alko kraadid moodustavad 100?!
 
Feromoone 05. aprill 2013, kl 22.18
Minul on sada kasutamata kallistust. Just lugesin üle ja nüüd loodan kõige paremat:)
 
100a 05. aprill 2013, kl 22.25
mul on just 100g sees. kohe mõnus on olla.
 
Amanda Dear 05. aprill 2013, kl 22.31
Feromoone! Loe üle, mitu tegelast oma mõtteid avaldanud on, jaga kallistuste arvuga ja muudkui kallista. Mida varem alustad, seda suurem võimalus on, et iga tegelane rohkemate kallistuste osaliseks saab.

Kas võttis kondid pehmeks, 100a?
 
100a 05. aprill 2013, kl 22.33
nii pehmed, et raske klahvidele pihta saada.
 
Amanda Dear 05. aprill 2013, kl 22.44
Koosned vaid kontidest?
 
Feromoone 05. aprill 2013, kl 22.54
See on natuke raske, sest ma ei tunne neid inimesi veel ja mul puudub paljude võõraste kallistamise kogemus. Aga ehk muutub see tutvuse kasvades vähem hirmutavaks.
 
Amanda Dear 05. aprill 2013, kl 23.17
Kallistamine? Ja raske? Oled liialt noor ja vähe kallistanud??
Seisa peegli ette (vali kitsam peegel, kitsam kui su õlad), siruta naeratatdes käed ümber peegli.
Noh, pole ju raske?
Raske on 100 kilone kott selga võtta. Kui sa tõstesportlane pole.
 
Feromoone 05. aprill 2013, kl 23.35
Ma ei teadnudki, et on olemas harjutusi kallistamiseks:)
Kahjuks ei tea ma ka tõstespordist suurt midagi.
 
Amanda Dear 06. aprill 2013, kl 00.06
100 grammi ikka üle rinna tõstad ju! Kasvõi šampanjat.
 
Feromoone 06. aprill 2013, kl 11.03
Tere hommikust:)
Olgu selle tõstmisega, kuidas on, aga shampanja meeldib mulle, kuigi hakkab kohe pähe ja selle pärast pean olema ettevaatlik koha suhtes, kus parasjagu asun.
 
Amanda Dear 06. aprill 2013, kl 11.34
Soe soovitus - ükskõik kus asud, võta istekoht, pole probleemi tasakaaluga.
 
Feromoone 07. aprill 2013, kl 12.35
Tänan soovitamast, võtaks istekoha siin kui see tore klubi taas lahti tehtaks. Millegipärast on mul tunne, et õhus on varjatud pingeid, kuigi klubi ise tundus algusest peale äärmiselt sümpaatne:)
 
Nils 07. aprill 2013, kl 14.32
soo-oooh nooojah tunda võib muudki, see pole keelatud, üleüldse on tundmine pigem isegi soovitatud, nagu ka unistamine....et siis millest unistab aulik Feromoone või Amanda (huvitav, kas ma pean alati ka Dear juurde kirjama, et mingeid solvavaid tundeelamusi MITTE edasi kutsuda???)
....või millest me üldse unistame KUI ME ÜLDSE UNISTAME???

/mõne puhul on see selgemast selge, mõne teise puhul võtad KAHTLUST TUNDA ega tõrgu selle vastu mitte üks hetk/

mul on viimasel ajal nii mõnigi tunne kerest läbi käinud,,..nagu näituseks mõned:
- krt, see kevad jääbki tulema ja kui ta tulnud on, paneb ka suvele jala ette, niisiis vana õelus mang, kelle loomust ma krooksuga vahel võrdlen, võib lõpuks ometi oma käsa häämeelest kokku hõõruda ja oma pesemata habemesse mõnga itsitada
- /see juhtus ühel õhtul kui olin pimedas ilma oma suurkoonuta liikvel/ videvikus liikuvaid varje hoomates üle mitmekümne aasta liigutas end mu naba all ammu ununenud meel, mis ei lasknud mul ennevanasti kunagi ilma turvavahendita kodust lahkuda..
- me suremegi välja, see on nüüd kindel, kas konkereetselt minu silmad seda näevad...võib ka nii juhtuda....ja kas viimaseks piisaks saab peatselt algav sõda või see, et naistel ei lasta enam naised olla või mõlemat korraga...mis vahet sel on....mõtted võivad olla nii globaalset kui konnatiigi suurust...VEEL EI OLE KEHTESTATUD MÕTETELE PIIRAVAID GABARIITE....seda siis veel

_ _ _baar on avatud ja basseini lasin just sooja vee, mõned korralikud vardad panin juba köögigrilli, varsti friikad ahju, kraadid saavad varsti täis_ _ _
võin pakkuda Meremadu niikaua kui Madu postile jõuab

üleüldse tuleks võtta veel viimast niikaua kui võtta veel midagi on /võib olla olen ma täna ka liigse filosoofilise fluidumi mõju all, sellega oleks nii mõnigi asi seletatav/

_ tegin igatahes ukse lukust lahti, nii et maha lõhkuma poleks vaja seda hakata_ nii, ahjul lüi kraadid nüüd latva_ näeme hiljem, tundke end seni koduselt
 
Amanda Dear 07. aprill 2013, kl 15.20
Toimetused toimetatud, saunapesu koos ja grillihooaja avamiseks valmis!
Ahhh Nils, pole vahet, olen ma Amanda, Amanda Dear või lihtsalt Manda, peaasi et ......... DEAR.
Ilus on unistada sellise päikesega. Nagu kask või vaher, mahlad liikumas.
Nii et - ära tõrgu ega kahtle. Ole see, kes sa oled ja nii ongi vahva!
 
Nils 07. aprill 2013, kl 15.49
ah et päike, nujah, mina nägin friikatega maadeldes läbi majaluukide lund alla liuglemas, a enne näitas päike kah, et ta alles elus on, no hää seegi...ja et tahad olla see `dear as the apple of your eye` -ma sellest su ütelusest järeldan- ja miks ka mitte, tegelt täitsa norm tahtmine ühe naisinimese juures. njahhhhhhh
 
Nils 07. aprill 2013, kl 15.53
klge, auväärsed tiigielanikud, millest teie unistate?
kui te ikka unistate millestki?
või kellestki?
või kuhugi:P

/no küsada ikka võib, isegi kui tagasiside lõhkilöödud panniga saabub;)/
 
Feromoone 07. aprill 2013, kl 16.11
Nils, mina alles tulin siia ja avalikult oma unistusi lahkama ei ole valmis, aga aitäh, et huvi tundsid. See tundus nüüd tõre panniga virutamine olema, tegelikult aga ei olnud see seda. Te olete siin vist kõik omavahel ammu tuttavad ja teil on välja kujunenud oma jutustiil, millest ma hästi jagu ei saa, aga see läheb ajapikku lihtsamaks mulle, ma pean siin orienteerumisega harjuma. Ma võtaks esialgu ühe Meremao palun.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 16.18
ahet nii ettevaatlik Feromoone on siia sattund, nuh, meremao sa saad, eks istu tulele lähemale ja harju (ja ära unusta harjutusi sabale ning nabale) ning kõik läheb nii nagu alati - teadupärast siis põrgu, otse või ringiga, mis sel vahet;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!