Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
mis mõttes hea? 03. november 2014, kl 23.39
mis mõttes sa hea oled, P?
kui sisnusugune ikka kõrvaääres koguaeg piniseks, annaks piitsa küll.
 
Õnnetu naine eelmisele 03. november 2014, kl 23.55
Kordan veel üle. Ma ei ole reaalis MITTE KELLELEGI oma muresid kurtnud ja ei kurda ka, sest ei ole mõtet ennast lolliks teha, kedagi nagunii ei huvita.

Miks arvad, et sina räägid ja mina pinisen ?
Netis kirjalikult on võimalik vähemalt kõik mured kirja panna, reaalis see võimalus PUUDUB.

Ma ei hakka solvamisele solvamisega vastama, jään viisakaks.
 
jää siis viiskaks 04. november 2014, kl 00.16
jää siis viiskaks, P pees, ja ära ulu mööda internetti. austa ka teisi inimesi, et nad tõesti ei taha sinuga reaalis suhelda. nii raske on aru saada vä?

aga mis muresid sul nagu siis on?
pole ühtegi mure kohta siit veel lugenud.
 
jajah 04. november 2014, kl 08.24
Sa arvad teadvat, et oled hea kaaslane, kas sa ka seda tead, et hea suhtleja on eelkõige hea kuulaja. Kui sa pöörduks kellegi poole hoopis nii, ma näen, et sul on mingi mure, äkki tahad rääkida.
Aga nagu ma aru saan, elad suht suletud ringis ja oled oma töö ja muidu kaaslastele endast loonud mingi pildi, siis seda suhtumist on raske murda.
Kuna psühholoogia sind huvitab, aga mitte niipalju et seda enda kasuks pöörata, siis lepi sellega, et sind ei taheta sõbraks, ei reaalis ega virtuaalis ja miks see nii on?
Sa ei vaevugi välja uurima, sest sinu põhiline aur läheb selle peale, et sina ju oled hea, teised, need teised...
Siin on sulle päris häid nõuandeid antud, aga see on täitsa kasutu, sest sa vist ei saa saamagi aru, et VIGA EI OLE TEISTES VAID SINUS ENDAS.
 
Õnnetu naine 04. november 2014, kl 13.14
Jää siis viisakaks
Austangi neid inimesi, kes minuga rääkida ei taha. Kus olen öelnud, et neid ei austa ?

Lihtsalt huvitab põhjus. Ja see, kas ollakse tõesti nii hõivatud või see ainult ettekääne ?

Jajah
Väga meeldib, kui inimene ennast mulle avab, olen rõõmuga valmis kuulama.
Aga mitte keegi ei taha mulle oma muredest, asjadest rääkida.

Murede kurtmine tekitab LÄHEDUSETUNDE ja loomulikult kuulan.

Ilmselt on viga minu olekus, mõjun teistele imelikuna.
 
Möhh 04. november 2014, kl 13.46
Sa ei mõju imelikuna, sa oledki imelik!
 
Moonika2 04. november 2014, kl 14.52
Midagi on sinus teistmoodi kui teistel inimestel ...
Sina ise endaga tööd ei suuda teha, sa ei saa arugi, et viga on sinus, mitte teistes.

See sinu mingi lõputu headus, ohverdus, pidev kõikide teistega arvestamine, naiivsus, enesekontroll (kas ma ikka jätan hea mulje, mida teised minust nüüd arvavad), mingi kramplikkus, ka ebasiirus jne jne. Pidevalt rõhutad oma ausust, aga meie näeme seda ausust hoopis silmakirjalikkusena ...

Ühesõnaga - lihtsalt lapseliku mõtlemise ja arusaamistega - tulem kodusest kasvatusest, mis jättis isikuomadused täielikult välja arendamata ...

Ja, P, sõbrannasid ei otsita nii, et lähen nüüd ja hakkan otsima, sa võtad seda nagu mingit tööd või kohustust. Ja miks peab üldse mingi nö sõbranna olema - suheldakse igal teemal ka naabrite, töökaaslaste ja muidu tuttavatega, hiljem võib sealt tõesti midagi lähedasemat välja kasvada. Aga miks peab sõbranna(d) nagu mingi aksessuaar sul küljes olema?

Ja veel - miks sa nii suurt vahet teed meestel ja naistel? Mõlemad ikka inimesed ju! Miks meestega suhelda ei saa? Sa üldse liigitad ja paned kõiki inimesi mingitesse kastidesse ja kategooriatesse - kasvõi see sinu pidev vanusepiirangute väljatoomine siin alati!
 
Õnnetu naine to Moonika2 04. november 2014, kl 15.31
Endaga tööd olen aastaid teinud. Kuidagi ei saa öelda, et ma ei tee.
Samuti siin kirjutamine on enda kallal töö.

Silmakirjalik ma küll ei ole. Kui keegi minuga ilusti rääkis ( räägib ), olen pisarateni tänulik.

Milleks nii hullult liialdad ? Ei pea keegi küljes olema.
Ei saa aru nendest, kes hakkavad liialdama ja tänitama.

Hea küll naistuttav siis. Sõbranna ei ole päris õige sõna, aga nii on lihtsam kirjutada.
Edaspidi kirjutan naistuttav - nii ongi õigem öelda.

Tõenäoselt on probleem minu kehakeeles, aga oma liigutusi ja KEHAkeelt on väga raske muuta.
 
abiks ikka 04. november 2014, kl 15.35
Endaga tööd olen aastaid teinud. Kuidagi ei saa öelda, et ma ei tee.
Samuti siin kirjutamine on enda kallal töö.

Silmakirjalik ma küll ei ole. Kui keegi minuga ilusti rääkis ( räägib ), olen pisarateni tänulik.

,Milleks nii hullult liialdad ? Ei pea keegi küljes olema.
Ei saa aru nendest, kes hakkavad liialdama ja tänitama.

Hea küll naistuttav siis. Sõbranna ei ole päris õige sõna, aga nii on lihtsam kirjutada.
Edaspidi kirjutan naistuttav - nii ongi õigem öelda.

Tõenäoselt on probleem minu kehakeeles, aga oma liigutusi ja KEHAkeelt on väga raske muuta.
 
ikka abiks 04. november 2014, kl 15.36
Silmakirjalik ma küll ei ole. Kui keegi minuga ilusti rääkis ( räägib ), olen pisarateni tänulik.

,Milleks nii hullult liialdad ? Ei pea keegi küljes olema.
Ei saa aru nendest, kes hakkavad liialdama ja tänitama.

Hea küll naistuttav siis. Sõbranna ei ole päris õige sõna, aga nii on lihtsam kirjutada.
Edaspidi kirjutan naistuttav - nii ongi õigem öelda.

Tõenäoselt on probleem minu kehakeeles, aga oma liigutusi ja KEHAkeelt on väga raske muuta.,
 
ikka 04. november 2014, kl 15.37
Silmakirjalik ma küll ei ole. Kui keegi minuga ilusti rääkis ( räägib ), olen pisarateni tänulik.

,Milleks nii hullult liialdad ? Ei pea keegi küljes olema.
Ei saa aru nendest, kes hakkavad liialdama ja tänitama.

Hea küll naistuttav siis. Sõbranna ei ole päris õige sõna, aga nii on lihtsam kirjutada.
Edaspidi kirjutan naistuttav - nii ongi õigem öelda.

Tõenäoselt on probleem minu kehakeeles, aga oma liigutusi ja KEHAkeelt on väga raske muuta.
 
saad 04. november 2014, kl 15.53
muuta vaid ennast, mitte teisi, nii lihtne see ongi, aga sulle lausa hiina keel, mitte kehekeel, mida sa näid mõistvat
 
Õnnetu naine eelmisele 04. november 2014, kl 16.04
Sellest saan aru küll.
Kui ma täpselt aru saaks, mida pean muutma ?

Toon näite. Naisterahvas vaatab mu peale ja tal tekib tõrge.
Kui küsin, mida ta minus nägi ning mis tunded tekkisid, siis seda ju ei öelda.

Tõenäoselt ei saa vaataja ise ka aru, mis talle ei meeldi ja ei oskaksi vastata.

Kehakeele üle ei maksa naerda, inimene saabki enamuse infost kehakeelest, endale aru andmata.
 
töö kirjeldus? 04. november 2014, kl 18.09
mis tööd siis P on endaga teinud juba aastaid?
 
hei 04. november 2014, kl 18.12
kas sa oledki loll või mängid lolli. vist ikka oled.
 
ja 04. november 2014, kl 18.13
12 lehekülge on sind püütud aidata ja sa tuled siia, mida muuta, keegi vaatas sind ja tekkis tõrge???
Andke õhku.
 
egoism 04. november 2014, kl 22.12
no see ongi see egoism ja varjatud agressiivsus, mis Peed kaunistab ka netifoorumis. anna sellisele võimalus ja ta alles ehitaks teistele, otsas tallaks, kui saaks.
 
aga 04. november 2014, kl 22.29
ja ta tambiks meie armsa tibukese agadega nii rohtu kinni, et tibukene ei saaks isegi öelda, piiks.
 
to Õnnetu naine=aga 04. november 2014, kl 22.30
võta õhtused rohud ära!
 
aga 04. november 2014, kl 22.35
kas kõik agad, keda vähemalt paarkümmend igapäevaselt mööda naistekat laiali, peavad koos õnnetu naisega miskit rohtu sööma või?
 
Õnnetu naine 04. november 2014, kl 22.53
Saan aru küll, et ootan kommijatelt võimatut.
Mitte keegi ju ei oska öelda, miks naistega kontakti ei saa.

Selleks peab inimest nägema, aga läbi neti ju ei näe.

Ajan siin nagu tuult väljal taga.

Tõenäoselt nähes ei oska ka paljud öelda. Naised tunnetavad vastumeelsust, aga nad ei saa ise ka aru, millest see tuleb.

Keegi naeris kehakeele üle.
Aga mis see muud on, kui vastumeelsus tekib INIMEST NÄHES, teda üldse ei teata - ei tunta, ei ole sõnagi räägitud, aga tekib tõrge.

Iroonilisi komme ei ole vaja.
 
jah, oled vastumeelne 05. november 2014, kl 00.23
jah, P, sa äratad põlastust isegi läbi interneti. see sinu teesklus ja valeikkus on vastik ja eemaletõukav.
 
oijeh 05. november 2014, kl 08.32
No kes ei tunneks vastumeelsust, kui teda nagu tuult väljal taga ajama asutakse, eesmärgiga alustada ülekuulamist: "loetle oma huvid ja tegevused"
 
Õnnetu naine eelmistele 05. november 2014, kl 12.05
Oijeh
Vastasin niimoodi nähvavale või solvavale kommile.

Milleks on üldse vaja nähvata ? Kas nii raske on normaalselt kirjutada ?

Jah, oled vastumeelne
Appi, mida ma teesklen ?
Seda, et soovin naistuttavaid ? Ei teeskle, soovin küll.

Väga kurb on, kui kellegagi rääkida ei ole.
Tahad midagi arutada, kedagi ei ole.

Ei maksa teravmeelne olla, usun, et sinagi tahad rääkida, mõtteid vahetada, kasvõi oma pere või abikaasaga, vahet ei ole, kellega.
 
Õnnetu naine to Jah, oled vastumeelne 05. november 2014, kl 12.23
Mis sul tegelikult viga on, kallis inimene ?
Mis teesklusest sonid ?

Ma ju siin ainult kritiseerin ennast.
Sa vist ei ole üldse lugenudki.
 
maalt 05. november 2014, kl 18.24
sellepärast oled vastumeelne teistele, et sinus pole mittemidagi. oled tühi nahk vaid luu ja liha ümber. tühjus peletab ja hirmutab inimesi. eriti naisterahvaid. täida ennast ise kõigepealt, sest mitte keegi teine seda sinu eest teha ei saa.
 
Õnnetu naine to Maalt 05. november 2014, kl 21.11
Ütleme, kui olin 18, mis siis teistes tüdrukutes sisu nii väga rohkem oli ?
Aga siis täpselt samamoodi ei leidnud mitte kedagi, kellega suhelda.

Sina järelikult oled väga sisukas inimene. Ole nii kena ja valgusta oma sisu. Anonüümselt võid seda teha.

Oeh, olen kindel, et ei tule sinult mitte mingit sisu valgustamist.
Täpselt samuti, kui üks praalis oma paljude huvidega, aga keeldus ühestki oma huvist kirjutamast.

Kummaline, kui küsida midagi konkreetset, on mök-mök.
 
loogiline 05. november 2014, kl 21.30
Keegi ei vastagi sinu tigedale ülekuulamisele, miks peaks?
 
varjatud agressiivsus 05. november 2014, kl 21.38
see p varjatud agressiivsus hakkab täiega vastu. Kõik peab tema ümber keerlema, tema tohutute tunnete ja mõtete ümber. Tema korraldab ülekuulamise ja nõuab kirjutajatelt ka vastukirjutamist. No jääb ära, et mingi vanamutt üritab talle sobivaid vastuseid välja pressida..

üks vananev vanamutt on ju igaühele suva oma halaga. Lihtsalt ajaviiteks lugemine.
 
aga 05. november 2014, kl 21.55
õnnetu naine, tibu tahab küll sinuga sõbrannatseda. ta lihtsalt ei oska seda otse öelda kuna tal nagu sinulgi eneseväljendamisega teatud raskusi. tibu tahab koos sinuga kohvikusse ka minna, eriti kui sa välja teed. ta lihtsalt ei leidnud kapist ühtegi tervet sukkpüksipaari ja nüüd läheb natuke aega kuni need poolpeetud nõelutud saab. tibu vanainimene juba ja silm ka natuke tönts.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!