Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
just just 06. oktoober 2015, kl 16.39
Arvan ka, et tegelikult on need mehed suurest tähelepanust meelitatud.
 
punutis 10. oktoober 2015, kl 22.58
ega te seda leheriisumist ometi nii tõsiselt võtnud, et nüüd rapide rehaga juba puu otsas?
rästu 10. oktoober 2015, kl 23.19
ikka...sellest ajast saati seisan reha käes õues ja vaatan puude poole...niikui leht kukub, riisun ...:D
praegast on rehale lisaks ka taskulamp.
 
Siilike Ne 10. oktoober 2015, kl 23.29
Näed kui tore, rästik ka siin, polegi veel talveunne jäänd :), sahistab lehtedes ringi nagu minagi.
 
Džamaika 11. oktoober 2015, kl 20.22
Kuidas tänavuaastased näosaatelised meeldivad?
 
Siilike Ne 11. oktoober 2015, kl 20.29
Täitsa kobedad, mulle meeldivad.
 
vaataja 11. oktoober 2015, kl 20.56
minu jaoks tundmatu näitleja Juss Haasma oli Jan Uuspõlluna lausa super.
 
vaataja2 11. oktoober 2015, kl 22.36
tõeliselt hea saade oli täna, naerda sai üle ootuste palju.
 
nojahaga 11. oktoober 2015, kl 22.38
kes võitis seekord?
 
* 11. oktoober 2015, kl 23.09
Anne Velli
 
koristaja 14. oktoober 2015, kl 23.28
skeleti lasete tolmama siin. vahepeal tuleb ikka kapist välja võtta ja pisut kolistada.
 
Muumia 15. oktoober 2015, kl 11.49
Uunikum alati rohkem väärt kui uhiuus nipsasjake.
rästu 15. oktoober 2015, kl 20.13
ahh?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 15.10.2015 20.28.
 
oh 15. oktoober 2015, kl 20.23
no mis voodirõõme siin enam, meil voodidki aknast välja visatud. magame ahju peal, et vanad kondid vähekegi sooja saaksid.
rästu 15. oktoober 2015, kl 20.30
aasid mu ähmi täis...D mul silmanäoga vist asi kehva...:DDD
 
Siilike Ne 15. oktoober 2015, kl 22.14
Nii, rahvas, mis uudist? Vaikseks on siin kuidagi jäänud.
 
juustumüüja 17. oktoober 2015, kl 00.41
poetan siia täna küpsetatud hiidjuustukoogist mõned prisked lõigud. hämaras ei panda tähele ka kui keegi mitu tükki krabab.
 
taldrikuga 17. oktoober 2015, kl 17.34
no muidugi, nii kaua kuni mina lehti riisusin, on kõik koogitükid jalad alla kasvatanud. isegi puru pole maha jäänud.
rästu 17. oktoober 2015, kl 18.27
vaata ikka ka millal koogid puistati...see siin nii kuum koht, et koogitükid sinu saabumise ajaks ammu ussid ära järanud...:D
...või ussid koogid ära järanud...kudamoodi see nüüd õige on...:D
 
taldrikuga 17. oktoober 2015, kl 18.39
... või siis ussid koogid ära jaganud. väga koogilembesed maod, peaks ütlema.
 
Siilike Ne 17. oktoober 2015, kl 19.47
Mina need koogid õhtahämaruses ära sõingi... algul üks tükikie, siis teine, lõpuks ei saanud pidama. Täna tegin see-eest kepikõndi. Kõht praeguseni täis :) Tänud küpsetajale. Aga peni, vaene loom, jummel, ma ei mäleta, kas talle ikka midagi jäi?
moosimadu 17. oktoober 2015, kl 19.56
Mina ei tea midagi.... Kui ma koogimaastikule jõudsin oli lootusetult hilja, tuul ulus koogitu lagendiku kohal, siilikese tagatuled kurvi taha kadumas... ei jäänud muud üle kui ohates moosisaiad paberist välja krabistada ja lohutuslõuatäis hammaste taha saata...
 
uksehoidja 17. oktoober 2015, kl 20.00
mis loomad siile söövad? rebased vist. peab rebase ööseks valvekorda jätma, siis on lootust teistel ka suu puruseks saada.
rästu 17. oktoober 2015, kl 20.07
Loodusõpe
Siilidel on mõned omapärased vaenlased, sest siilid on kaitstud peaaegu tervet keha katvate okastega. Ohu korral tõmbab siil kerra nii, et ka katmata nägu ja kõhualune jäävad okastega vajatuks. Seetõttu saavad siilidest jagu vaid mäger ning mõned suuremad päevased ja öised röövlinnud. Näites täiskasvanud rebane ei saa siiliokastest jagu. Küllaga on vaenlaste nimekiri pikem noortel, veel pehmete okastega siilidel. Nemad langevad tihti rebaste, nugiste ja mitmesuguste röövlindude ohvriks.
 
uksehoidja 17. oktoober 2015, kl 20.18
arvestades asjaolu, et siin siiski 50+, siis kus need noored siilid siin enam...
järelikult peab mägra palkama.
moosimadu 17. oktoober 2015, kl 20.24
No selle ühe koogi pärast pole vaja küll nii karmiks minna...50+ peakski kookide sisselaadimisega raasuke mõõdukamat joont pidama :D
Moosisaia keegi tahab? Mustikamoosiga? Või sobib õunamoos rohkem?
 
uksehoidja 17. oktoober 2015, kl 20.33
aitäh pakkumast aga jõudsin juba porgandi-juustu salatist ennast silmini täis süüa.
see on muidugi ettenägelik, moosisai taskus ringi käia. kunagi ei tea, millal küla peal parem kraam otsa saanud. oma saiavaruga saab vähemalt midagigi kõhusoppi.
 
Siilike Ne 17. oktoober 2015, kl 21.48
Täna oli nii ilus ilm, tuuseldasin metsas ringi ja leidsin pohli. Siis leidsin veel igasuguseid puudeistikuid ja taimeid, mida homme endale koju vedada: mände, kaski, kanarbikku. See aasta on üllatavalt ilus sügis. Varsti juba november käes, ilm aga ikka veel ilus.
 
metsarahvas 18. oktoober 2015, kl 23.46
kõmbib siil mööda metsateed ja ennäe imet, talle tulevad kolm kangelast vastu.
"tere kalevipoeg!" hõikab siil
"tere siil"
"tere olevipoeg!"
"tere siil"
"tere sulevipoeg!"
"tere siil"
"tere kalevipoja hobune!"
"tere siil"
"tere olevipoja hobune!"
"tere siil"
"tere sulevipoja hobune!"
"tere siil"
"nägemist kalevipoeg!" jätkab vaimustunud siil
"nägemist siil"
"nägemist olevipoeg!"
"nägemist siil"
"nägemist sulevipoeg"
"nägemist siil"
"nägemist kalevipoja hobune!"
"nägemist siil"
"nägemist olevipoja hobune!"
"nägemist siil"
"nägemist sulevipoja hobune!"
"nägemist siil"
kõnnib siil edasi, talle tuleb vastu jänesepapi koos emanda, 12 lapse ja 44 lapselapsega.
siil hõikab juba kaugelt "tere jänesepapi!"
"käi kanni, siil ja kao teepealt eest, meil on kiire!"
 
taldrikuga 22. oktoober 2015, kl 15.02
kas kooke polegi vahepeal juurde toodud?
sobivad ka pontšikud, pirukad ja muu maitsev kraam.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!