Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
eemalt 31. august 2016, kl 21.09
Toiduga on täna tõesti kitsas käes. Taskulambivalgel saata osad külastajad metsa seeni ja marju korjama. Neist saaks pirukat või midagi muud teha.
 
no mis teha 31. august 2016, kl 21.11
prillid jäid koju tõesti. nüüd vaatasin lähemalt. miks sa kõrtsu ujumismütsiga tulid?
rästu 31. august 2016, kl 21.13
no neid valgeid näen mina ilma lambita ka korjata.
 
eemalt 31. august 2016, kl 21.13
Ma parem räägin ühe loo vahepeal kui kokk midagi hamba alla otsib.


Bill oli alati tahtnud põdrajahile minna, niisiis kogus ta piisavalt raha ja läks põhja metsadesse. Seal hankis ta sobiva varustuse ja poepidaja soovitas tal endale appi palgata Pierre’i, maa parima põdrahüüdja.

„Tõsi,“ ütles poemüüja, „Pierre on kallis, aga tal on selline seksikas hüüd, millele ükski põder ei suuda vastu panna.“

„Kuidas ta seda teeb?“ küsis Bill.

„Noh, Pierre sihib põtra kolmesaja jardi kauguselt, seejärel paneb käed kokku ja hüüab esimest korda. Kui põder seda kuuleb, siis tekib tal vastupandamatu erutus ja ta tuleb sada jardi lähemale. Pierre hüüab seejärel jälle, pisut valjemini ja põder tuleb ihast aetuna sada jardi veel lähemale. Seekord annab Pierre oma hüüdele tõeliselt seksika kõla ja hüüab pisut pikemalt, mis sunnib lihahimust ajendatud põtra tulema sinust ainult kahekümne viie jardi kaugusele. Ja siis, mu sõber, on sul aeg teda sihtida ja tulistada.“

„Aga kui ma mööda lasen?“ küsib Bill.

„Oh see oleks kohutav!“ ütles mees.

„Aga miks?“ küsis Bill.

„Sest siis paarituks põder vaese Pierre’iga.“
 
eemalt 31. august 2016, kl 21.16
Rästu, sul hammastes mürk otsa lõppenud, et pead valgeid kärbseseeni lisaks korjama?:D
 
maakas 31. august 2016, kl 21.17
loomuikult lootsin sellele, et bikiinides naised oleks rivis basseini ääres aga mida pole on bassein. aga sellegi poolest, esimese õhtuks üks kiire tants ja magama. ehk äratab see teised jälle üles

https://www.youtube.com/watch?v=KywA5ikRnOQ
 
vaaaal 31. august 2016, kl 21.20
mis bikiinid? burkiinid tulevad moodi:)
 
eemalt 31. august 2016, kl 21.22
Basseinimugavusi hakanud tahtma... Küürumäe oja siinsamas, hüppa sisse. Bikiinimodellid võid enda jaoks välja mõelda, sellele aitab kindlasti rästu kärbseseenepirukas tublisti kaasa.:D
 
no mis teha 31. august 2016, kl 21.22
bassein täiesti olemas, ainult vett pole veel sisse lastud. vettehüppeid võite sellegipoolest sooritada.
 
eemalt 31. august 2016, kl 21.27
Ja kohakese nimeks kujuneb rahvasuus burkiinibuffet.:D
rästu 31. august 2016, kl 21.28
vaaaal, kuidas need jalga saab?
 
vaaaal 31. august 2016, kl 21.30
kumba jalga?
 
stilist 31. august 2016, kl 21.38
rästu, mässi ümber pea ja mine uhkes alastuses ujuma.
 
stilistile 31. august 2016, kl 21.39
see on õige mõte, saab ehk silmailu näha vasta ööd... ;)
 
vaaaal 31. august 2016, kl 21.53
rästu, tegelikult on nii, et eestlane kõhtu vist ühtki riietuseset ei pane:D, selga, jalga, pähe, kätte- on ju sisseütlevas käändes, ilmselt kogu garderoob tuleb endale sisse ahmida ja uhkelt alasti edasi sammuda, kusagil ees hõljuvad naistel põll ja meestel lips:D
 
eiei 31. august 2016, kl 21.54
parem las rästu ikka tirib need saaremammi puhvpüksid korstna otsast alla ja paneb jalga. vastasel juhul tekib põõsastesse tolmumantlites piilujaid, tallavad kõik peenrad ja maasikataimed ka ära. te ju ei taha, et järgmisel varasuvel puhvetilaual ainult poolast imporditud maasikaid on?
 
pitsalõikur 31. august 2016, kl 22.00
jälle jõudsin liiga hilja kohale, uhhaa ja kanakintsud viimseni nahkas. mingi kährik paugutab põõsas rakette ja stripparile tõmmati kott pähe.

homme tulen igaks juhuks oma pitsaga kohale, säraküünlaid peaks ka jõulust kusagil sahtlinurgas vedelema. ja pitsa teen kohe nii lahmaka kui ahju mahub, ehk on teisiga, kes lõigukest tahavad.
 
Siilike Ne 31. august 2016, kl 22.05
Tere õhtust, armas rahvas! Ma pole ammu siinkandis käinud, nädsa siis, uus söögikoht juurde tekkinud :D
Ma mõtlesin, et tulen põõsast välja, mul ka hall okkamantel üll...
 
oma taldrikuga 31. august 2016, kl 22.08
millega pitsa on?
 
oma taldrikuga 31. august 2016, kl 22.10
mis seened need siilikese okaste küljes tolknevad? ei näe just söögiseente moodi välja.
 
pitsalõikur 31. august 2016, kl 22.13
pitsa tuleb kana ja ananassiga. seeni igaks juhuks ei pane.
 
Siilike Ne 31. august 2016, kl 22.14
kukeseened, kännuseened, riisikad, puravikud - võin need kokale anda, siin ma vaatan süüakse täna kõik lagedaks.
rästu 31. august 2016, kl 22.15
ei...ma mõtlesi, et need ühes tükis ja peab kas siis peaaugust sisse pugema või säärepoolt otsast.
...:DDD... manasin endale silme ette need uhkelt ees hõljuvad hilbud.
ja ärge närige mind kogu aeg, kas ikka pole veel süüa leitud...D
 
see et 31. august 2016, kl 22.17
kas rästu ei olnudki siis söömiseks või? ma nagu menüüs märkasin tuttavat pilti. mõtlesin ka tellida aga otsa oli juba saanud.
 
Siilike Ne 31. august 2016, kl 22.18
kes see rästu ää sõi? see ju hirmus mürgine loom...
 
oli oli 31. august 2016, kl 22.21
oma silmaga lugesin menüüst - mandlipurus paneeritud rästu mangoparfeega. ju siis oli väga maitsev, et nii kähku otsa sai.
 
Siilike Ne 31. august 2016, kl 22.24
ju siis ikka rästul läks hästi, keegi teda ää ei söönud - näete jutustab siin ilusti edasi. :)
 
oli oli'le 31. august 2016, kl 22.56
menüüs võis olla rästu-rästas= lind,
mitte rästik=madu.

50+, silmanägemine vilets, skleroos segab mõistmist, mis parrrrata, aeg lendab.
 
tiivuline hobene 31. august 2016, kl 23.12
tule, mu väike kah tiivuline, teeme üks värskendav õhulend enne unele suikumist :) tunnen värskest õhust ja avarusest puudust. ootan Sind kõrgel puuladvas, ülemise oksa peal... *) öö tuleb tähine *)
 
no näed siis 31. august 2016, kl 23.16
purjus kojamees magas ka ennast lõpuks kaineks, upitas vana kere luua najale püsti ja kukkus targutama ja diagnoose panema.

ei sinu teenust siin vajata, keegi puru maha ei aja ja põrandale ei sülita. mine vehi mujal oma luuaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!