Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
rästu 03. september 2016, kl 17.11
mul on ahjutuhlid sealihaga...eks ma õhtupoole vaata kellest magustoit saab.
mädarõika võtan koju kaasa, punapeedi juures vaja...:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 03.09.2016 17.21.
 
kosmos tuubis 03. september 2016, kl 17.11
mina sööks küll praegu kasvõi hobuselihe pirukat. peabki vist midagi lauale hakkama organiseerima, muidu mõned näljast juba tea millele mõtlema hakanud. ega see siin selline asutus pole.
 
rästule 03. september 2016, kl 17.17
vot, õige tegu, punaprrrt pista küll nahka! :D
rästu 03. september 2016, kl 17.23
minge nüüd kõik tööle...päisepäeva ajal ei istu keegi kõrtsis...:D
 
kõrtsaja 03. september 2016, kl 17.27
Täna on vihmane ilm, õue ei saa, prrrdiprrrsse ei taha, kõrts on tore koht! :D
 
kosmos tuubis 03. september 2016, kl 17.35
(natuke solvunult) nagu alati. selle asemel, et head-paremat süüa pakkuda, aetakse tööle...
 
hei 03. september 2016, kl 17.37
Kes tellis magrarita?
 
koer Konrad 03. september 2016, kl 17.40
Mina tellisin!
 
kosmos tuubis 03. september 2016, kl 17.46
ei tea, kas ikka tasub siin koeri joota? neil pea suuremat ei kannata, pärast loobivad pudeleid ja uluvad koleda häälega kuu poole.
rästu 03. september 2016, kl 17.48
kosmos tuubis, nii tagasihoidlikult...:D

tundub, et magustoit topib ennast vägisi nina alla...:D

tegelikult ma tegelen praegast hoidistamisega...olen juba kõik mis ette sattus purki toppinud.

kõrtsaja, selle prradi prr järel juhtus üks huvitav lugu, niiet, ega siin maksa suud pruukida ülearu...:DDD
 
kah tiivuline 03. september 2016, kl 17.49
Lõnast hakkas sadama ja tundub, et ka õhtu tuleb toas askeldada. Aga omamoodi on see isegi hea :)
Kassid on väga vahvad loomad, iseloomuga...oskavad nii nurruda kui sisiseda...:)
Vananaistesuvi on ilus aeg. Annab natukene aega juurde, et koguda talveks omale energiavarusid.
Mulle meeldib just see vaba valik, et kas lendame virtuaalmaailmas ja suhtleme kiire elutempo tõttu tehnikaimede vahendusel või jalutame reaalselt kinkides teineteisele kastanimune ;)
See, et päriselu pubis-klubis midagi köitvat pole, sai ammu selgeks ja raske on seal olla isegi väga selektiivse kuulmis-nägemisvõimega :)
Mu tiivuline hobene, kas Sa kaminapuud tõid juba tuppa? ;)
 
tiivuline hobene 03. september 2016, kl 17.57
Kaminapuud loopisin kõrtsu akendesse, nagu hommikul käskisid, mu kah tiivuline. Ja neid tikke, mis sa kaasa panid, ei saanud kasutada, sellise vihmaga ei võtnud räästad tuld.
 
tiivuline hobene 03. september 2016, kl 18.00
Juhhuu! Vaat kui tore, et siia kiikasin. Tead, veel ei ole kaminapuid tuppa toonud, aga seda viga annab alati parandada. Tegin täna ühepajatoitu, selle valmistamine küttis kogu maja soojaks, paljukest seda lisasoojust ikka vaja suisel aal on :)
Jah, heal ajal elame, kaugused ei loe, ajapuudus ka mitte - selline peaaegu telepaatiline suhtlemine, kergelt müstiline, aga toimib. Tegelikult oleks lahe kuskil looduskaunis kohas koos ringi kapata :)
 
tiivuline hobene 03. september 2016, kl 18.02
ahoi ristirahvas, täna libatakse siis mind *17.57 - kätte saan, kütan prrrse kuumaks! ;S
 
kah tiivuline 03. september 2016, kl 18.08
Ühepajatoit on nii hea kõhutäis, nämma :)
Kamina ees on hea videvikutundi pidada ja heietada. Elus tuli on ilus...Samas pika vaaritamise tulemusena on vihmaniiskus nagunii õue tagasi saadetud.
Ma nüüd veidi sahmin ja varsti panen sauna kütte ;)
Müstiline ja toimiv...kummaline ja samas nii loomulik...:) Looduskauneid kohti õnneks jagub ;)
 
kah tiivuline 03. september 2016, kl 18.09
...las nad nüüd libavad ja libisevad, õnneks on ka lugeda võimalik selektiivselt :)
 
Sid 03. september 2016, kl 18.15
võtke mind makaaguks. silitan sabaaluseid.
 
tiivuline hobene 03. september 2016, kl 18.16
Eriti müstiline paik on delfi naistekas, siin saab iseendaga rääkida. Kodus kogu aeg kartuleid koorides ja aknast tühja õue vaadates pole selleks nagu aegagi. Vahepeal küll püüdsin laenurka võrgu koonud ämblikuga eksistentsiaalseid teemasid üles võtta aga raip viskas selle peale sussid püsti. Ju oli tegemist rumala loomaga, kes elus mitte millestki aru ei saanud.
 
tiivuline hobene 03. september 2016, kl 18.16
Just! ;))) Ma hakkan nüüd kohvitama, saadan kulleriga värske magusalõhnalise koogi ja lillekimbu Sinu poole teele! Pärast kohvitamist teen tööd, nagu rästu soovitas. Muidu jookseb töö minu eest metsa minema, eks püüa siis tööd tühjal väljal. Hmm, sellel mõttel on täitsa kohe iva sees... Minusuguse lendleva hobese puhul. Jalad maha, tiivad kokku. Töö ootab :D
 
mis 03. september 2016, kl 18.58
tööd te muudkui koos rästuga seal lõhute? mõisas käite teoorjaks või?
 
koer Konrad 03. september 2016, kl 19.12
Hobune langetab koos meestega metsa (mõttes 1 minut kuus), rästu on kõrts-puhvetis teoorjuses, st sügab keelt,kannab keelt, annab keelt, laksutab keelt, näitab keelt, ajab keelt... khm :D
 
koerale 03. september 2016, kl 19.17
Oh kallis koer, ma suruks oma käed su paksu karvastikku ja sügaks sind ning kallistaks. Aga sa pole ju päris koer, kõigest üks seelikus madaam.:( Kurb kohe hakkab.
 
koer Konrad 03. september 2016, kl 19.29
 
koer Konrad 03. september 2016, kl 19.32
hullem veel, hullem veel, :((( elan suures kärgperes, elu on nii ropp, et ei mäleta ammu enam oma õiget sugu.
 
sigatüüka 03. september 2016, kl 19.39
Kas see teie uduhobune on rästu?
Ja kunagine närvihaige tibu, kes ka päevagi nokka kinni ei suutnud hoida, oli samuti rästu?
 
kass Basilio 03. september 2016, kl 19.42
uduhobune on haukuv peni, tibu oli esne ja rästu on aino.
 
a 03. september 2016, kl 19.48
mis huvi rästul on läbi aegade siit kõiki vaimukaid välja süüa, nt skiso ja moosimadu? teeb tobedatele hobustele ruumi?
 
kass Basilio 03. september 2016, kl 19.54
Rästu ei söö kedagi välja, need, kes lahkuvad ongi napakad inimesed, ei ole vaimukad ega midagi. Hobustest on peaaegu kõikidel kõrini v.a hobused-hobune ise, rästu on lihtsalt viisaks.
 
a 03. september 2016, kl 19.55
huvitav, kas keegi peale basilio veel nõustub, et skiso polnud vaimukas?
 
kiiksuga 03. september 2016, kl 19.57
püsikad võtavad seda foorumit kui oma kodu. kui saaks paneks kõikjale sildid üles, et tegu eramaaga, kes tuleb, saab tina;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!