Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kust leida mehi
 
okasroos 09. juuni 2017, kl 11.43
Meeste potentsiprobleemid algavad juba 40-stel, see on statistika, mitte pelgalt kellegi arvamus. Mõni papi vihub tõesti 80-ltki veel seksida. Õigluse huvides lisan, et ka valdav enamus siinse nurga vanuses prouadest eelistavad samuti muid maiseid rõõme, ka see on statistika. Elu ongi selline ja see pole mingi tragöödia kui ühed rõõmud on teatud eas asendunud uutega.
 
okasroos 09. juuni 2017, kl 11.49
Proua Tallinnast, lahe lugu, aga seda ma räägingi kogu aeg, et oma elamisse ei tohi päriseks lasta ei noort ega vana, igalühel olgu oma elamine. Noortest meestes räägin ka põhjusega, vanad ju mind ei taha, need tahavad kooliplikasid. Kui päris aus olla, ega mina ka vanamehi ei taha:)
 
Sapiens 09. juuni 2017, kl 14.01
Uudispomm! Matemaatikahuvilistele ja keeleuurijatele. Muidugi ka siinsetele lugejatele.
Nii nagu negatiivset arvu korrutades negatiivsega saame positiivse tulemuse, nii ka eituse eitamine on jaatamine. Tsiteerides okasroosi viimase lause teist poolt -..., ega mina ka vanamehi ei taha:) - saame teha sellest vaid ühe järelduse: okasroos tahab vanamehi ja isegi väga vanu mehi!
Mis oligi uudispommiks:):)
 
7 maa ja mere tagant 09. juuni 2017, kl 14.27
Vau, Sapiens, sa oled paljastanud oksaroosikese tõelise pale.
 
... 09. juuni 2017, kl 14.35
vabandada tuleks mõtteapsakate ehk lapseste pärast
 
tütarlapsest sirgub naine 09. juuni 2017, kl 21.40
pole siin mingit palet, lihtsalt mõned poole sajandi ja enam vanused memmed tõestavad, et vändaraaveli võib olla ka vanemas eas.
 
okasroos 09. juuni 2017, kl 23.28
Mõned tõestavad oma soliidses eas jällegi muud, midagi, mida peaks hoopis hoolega varjama:) Sapiens, kui vanamees on väga väga väga rikas ja tõesti väga väga väga vana, siis võib ju teda isegi mõnda aega välja kannatada, hästi kaugelt:) Üldiselt ei tähendab ikka EI-d!
mansion ghost 09. juuni 2017, kl 23.45
Täitsa naljakas on lugeda kui krapsakad need 50+ memmed on. Aga on mitmesuguseid vanarahva lausumisi selle kohta "Häda ajab härja kaevu" või "teatud puuviljad on jätkuvalt hapud". Üldiselt, igal asjal oma aeg.
 
okasroos 09. juuni 2017, kl 23.49
Hr. Ghostil paistab olema kirg krapsakate memmede vastu, muidu ju siin ei oleks :) Ei tea teiste memmede eest kosta, aga minul pole mitte mingit häda ja viinamarjad pole hapud ka. Aeg pole tõesti raiskamiseks, selles on sul õigus.
mansion ghost 10. juuni 2017, kl 00.01
Vana peni ikka luusib käidud radu, ei ole enam kirge nooremate ega vanemate provvade/printsessade vastu. Vahel lihtsalt lõbus hammast teritada, kui seeniorid tõsimeeli või mitte elu üle arutlevad. Aga nagu naaberrahvas selle peale ütleb "Unistamine tervist ei riku"
 
okasroos 10. juuni 2017, kl 00.04
Kellele unistus, kellele reaalsus, hr. Ghost:)
 
Torumees 10. juuni 2017, kl 00.49
Teie jutt, armsad, kipub teemast mööda minema.
 
Arve Ametnik 10. juuni 2017, kl 00.54
Eks see pomm oli ka tegelikult hamba teritamine. Aga kes siin ei pommita?
Okasroosi aksioom rikaste vanade meeste ja mittevanade naiste kohta sobib ka hästi rikaste vanade naiste ja mittevanade meeste kohta.
Keegi, kes lasi kärbsel oma nime kirjutada, rääkis vabandamisest mõtteapsaka pärast, kuid teravmeelne aksioom okasroosilt välistab selle, sest see pole apsakas, nii nagu sööminegi
tühja kõhuga.
Mulle see okasroosi 23.28 möttelend jääb natuke arusaamatuks. Kas see on vihje mingile olematuks jäävale lähisuhtele või sootuks külalisabielule? Kas isegi siis, kui abimehed taadi tuppa tassivad?
 
imetleja 10. juuni 2017, kl 01.01
Mul ikka mõte kinni tõsiasjas, et on üksikud inimesed, kellel pole kullakaevamise vajadust ega talla alla toppimise tungi, on soov oma üksildust jagada kellegagi. Mitte vana plaati korrata lõputult, et kui kurb ikka see vananemise protsess on, vaid et kultuurselt aega viita. Ja kui polegi varem aega olnud ennast maalikunsti, arhitektuuri või klassikalise muusikaga harida, siis leidagi semu, kes ei kuku kritiseerima, vaid pigem avastab koos huvitavat.
 
tursanägu 10. juuni 2017, kl 03.29
Arve Ametnik
lugesin okasroosi 23.28 postitusest välja, et kui taat on miljonär ja ühe jalaga hauas, siis võib teda piisavast kaugusest jõllitada. milleks see vajalik on, see ei selgunudki. ühtlasi peab ennast selle luuretegevuse käigus varjama. õnneks praegu juba põõsad lehes, saab end lehestikku peita, aga aga kuidas talvisel ajal vanade rahatuusade järele luurata, see jäigi selgusetuks.
järgmises postituses andis okasroos vist teada, et sureva miljonäri puudusel kärab ka mansion ghost ära. ja et ghostiga läheb nüüd kiireks, kuna vanus juba selline, et varsti läheb emb-kumb hapuks.
 
naine Tallinnast 10. juuni 2017, kl 09.36
On ikka mõttekaaslasi, on 01.01 kommentaar tõestab ja see teeb ainult rõõmu.
rästu 10. juuni 2017, kl 09.59
................midagi head ja rahustavat lugeda
mansion ghost [ Privaatsõnum ] 10. juuni 2017, kl 00.01 Registreerus: 3 aastat tagasi
Postitusi: 2,528
Vana peni ikka luusib käidud radu, ei ole enam kirge nooremate ega vanemate provvade/printsessade vastu. Vahel lihtsalt lõbus hammast teritada, kui seeniorid tõsimeeli või mitte elu üle arutlevad. Aga nagu naaberrahvas selle peale ütleb "Unistamine tervist ei riku"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 10.06.2017 10.03.
 
saatuseasi 10. juuni 2017, kl 10.08
jajh, rästu, me teame seda, et ta on hõivatud mees, las kirjutab, kes millal registreerus, ei huvita.
rästu 10. juuni 2017, kl 10.16
oota, kas sulle ei mõjunudki rahustavalt...:DDD
mansion ghost 10. juuni 2017, kl 10.21
Hõivatud? Kui, siis mentaalsel tasandil, sest kõik eluvormid ei "mõtle" reproduktiivorganite tasandil.
No milleks on vaja mõnd "äraaetud" ja "ülikogenud" provvat kõrvale, kui saatus on andnud lapsed ja ka lapselapsed? Jah, koos oleks vananemine sisukam aga kaaslasel peaks ka mingi mõte ja sisu olema. Eelistatud oleks seda teha "kaassüüdlasega".
rästu 10. juuni 2017, kl 10.30
kuule, see ääaetud peaks ju selles vanuses kehtima ka meeste puhul...või kuidas:D
mansion ghost 10. juuni 2017, kl 10.37
"Kõikide meeste" kohta ei oska midagi kinnitada ega ümber lükata, arvatavasti on selleski seltskonnas "äärmusi" ja mingi keskmine. Mõnele piisab ühest, teistel ei saa "isu" kunagi täis ;D)
rästu 10. juuni 2017, kl 10.57
 
reaalsus on see 10. juuni 2017, kl 11.57
et mingid vanamutid tallinna naine ja okasroos fantaseerivad valjult. oleks neil mingid lööki siis siin fantaseerimise asemel tegutseksid reaalis.
mitu minutit möödub et vanamutid tulevad end õigustama:)
 
okasroos 10. juuni 2017, kl 11.57
Teil pole ka kallil kevadeajal muud teha kui mingi roosi iga lauset analüüsida ja järeldusi teha, kusjuures kõik täiesti mööda. Keegi teab täpselt, et olen vana vändraaveli, teine teab täpset sama, aga teises sõnastuses. Mis teil viga on? Saan aru, karmid eluõppetunnid on teid teinud karmiks, ja tigedaks, aga mitte kõikidega ei juhtu nii. Mõelge ja proovige seda vähemalt varjata! Mis puutub minusse, siis oleks jah viisakas vihjamisi teada anda, et minu kõrvale sobiks aegaajalt mees, kes pole veel nö maha käinud, aga siinsed tituleerivad sellise naise kohe vändraaveliks, äraaetuks ja ülikogenuks. Häbi peaks teil olema, muud ei oska öelda.
 
okasroos 10. juuni 2017, kl 12.00
Minu panus siia on vaevalt 10-20 min päevas, ülejäänud aja olen reaalis ja seal pole veel keegi mulle öelnud äraaetud jms. Siit tõesti ei otsi kedagi, mulisen niismaa.
 
Sapiens 10. juuni 2017, kl 13.17
Otse ei julgeta. Enamasti on ju siin väljaelajad, pirisejad, igavlejad.
Ma olen ise siin oma sõbra, tähendab sinnani pidasin sõbraks, nüüd olen neutraalne tema suhtes, tagarääkimise ohvriks sattunud. Muidugi tema enese teadmata. Jälgisin huviga, mida ta mulle silmast- silma räägib. Klaarima ei hakanud, aga rohkem pole kohtunud. Ainult telefoni teel käib veel suhtlus, kui ta ise helistab. Natuke nukker on, kuna olime sõbrad siiski lapsepõlvest saati.
rästu 10. juuni 2017, kl 13.50
mis sa nüüd ise tegid?
 
Sapiens 10. juuni 2017, kl 13.57
Igav on jah.
 
naine Tallinnast 10. juuni 2017, kl 14.15
Aga mis mõte ja sisu sinul on, mansion ghost?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!