Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kust leida mehi
 
okasroos 13. juuni 2017, kl 23.05
Huvitav, et Uuvitavi sellised jututeemad ei huvita, samas tundub, et vähemalt esoteerikas oled sa väga nö kodus.
Seda kuulen küll esimest korda, et kunstinäituse külastamiseks peab naine käevangus ka nagu kunstiteos olema. Kas naine võib olla nagu Rubensi maalidelt? :)
mansion ghost 13. juuni 2017, kl 23.07
Jah, üsna trõõstitu võib olla selle grammarnazi kaaslase elu ;( Minu sügav kaastunne, kui sihuke peaks leiduma.
 
Uuvitav 13. juuni 2017, kl 23.19
Kui sa, okasroosike, tumeenergiat e teatud tüüpi gravitatsiooni esoteerikaks nimetad... viimane on vist rohkem müstika, vaimudega (kummitustega) seotud, pealegi pole ma salaühingutesse kuulunud.

Ma usun kindlalt, et inimkond ei tea veel tuhkagi paljudest mõjudest, mis on olemas. Aga ma olen väga skeptiliselt meelestatud posijate-prohvetite osas.
 
kodumaine tuuning 13. juuni 2017, kl 23.21
mis sest õigekirjast, kui mees iga rahvusvahelise kraavikaevajate žurnaali esikaanepoiss. klassikast teada need juhtumid, kus elukutselisel kraavikaevajal eraelus just päris lillepidu polnud.
 
imetleja 13. juuni 2017, kl 23.31
miks küll teise alandamine ütlejale nii magus tundub, ei tea.
 
okasroos 13. juuni 2017, kl 23.32
Esoteerikat kui mõistet tuleks laiendada, sest tänapäeval pole see enam salaühingute poolt viljeldav salateadus, vaid laiatarbe "kaup", kuhu hulka kuulub ka müstika.
 
Uuvitav 13. juuni 2017, kl 23.37
Küllap vist. Head ööd, okasroosike!
 
ja kui 13. juuni 2017, kl 23.38
täpsemal, siis esoteerika on samasugune kräpp nagu tarbijatele salamisi sissesöödetav palmirasv. mis pole enam kondiitritootjate viljeldav salateadus, vaid laiatarbekaup, mille komponente tarbija peab! teadma.
 
uu 14. juuni 2017, kl 10.29
tule taevas appi,
matkad, talgud jm "jõukatsumised" olete päris ära unustanud. just seal, ühiselt rassides, muutuvad inimesed vabaks ja seltsivaks. eriti veel, kui mõni ootamatus juhtub: miski äpardub/õnnestub üle ootuste - või saab koos südamest naerda. et juba niisugusele üritusele kogunetakse, näitab, et tegu on sama "kontigendiga". no ja siis pole ime, kui keegi su kotti tassida aitab, sind üle purde aitab ja hiljem lõkke juures juba pikemalt juttu ajada tahab.
vt ka "vabatahtlik töö".
 
okasroos 14. juuni 2017, kl 11.05
uu, aga siia nurka kogunebki sarnane kontingent, milleks veel kuskile matkale või talgutele end vedada? Kõik siin on netisõltlased ja kõikidel on sarnane huvi üksteisele ära panna. Kui siingi juhtub mõni kasvõi grammatiline äpardus, siis saab ka siin koos südamest naerda ja ilkuda ning juttu jätkub kauemaks. Ühine huvi ja "jõukatsumine" karastab vaimu ja teritab keelt ja kui keegi eristubki üldisest massist, ilmuvad välja libad. Kui aga kaks vastassoolist näitavadki üles sügavamat huvi teineteise vastu, siis tehakse ühiselt kõik, et see püha üritus neil kihva keerata. Nii et täiesti sobiv koht:)
 
naine Tallinnast 14. juuni 2017, kl 11.10
Hästi öeldud,:))...üle purde aitab ja kotti tassib...Kes vajab üle purde abi, ei see lähe vabatahtlikult talgutele, mis vajab füüsilist jõudu ja energiat, noorematele sobib see asi, mitte vanematele. Miks kotti vaja aidata tassida...Ega seal turult tulda. Selline kokkutulemine on aga iseenesest vahva küll. Töökad inimesed koos.

Muidugi üks koht on veel aga sinna satub harva, pulmapidu...Kuid sünnipäevad ja loomingulised õhtud, huvialaringid, festivalid.
 
uu 15. juuni 2017, kl 10.43
loomingulised õhtud, mis need on?
millised huvialaringid hõlmaks nii mehi kui naisi?
ära pahanda, ma ei nori...aga kuidas sa kujutad ette tutvumist näiteks nn küüslaugufestivalil?
ega jah, siis ei jäägi muud oodata kui pulmi.

okasroosike,
vaimukalt kirjutad.
 
Raivo Kohalik 15. juuni 2017, kl 11.44
huvitavaks on muutunud siinne teema
seepärast - ei saa mitte vaiki olla ..
ja "sekkun" teemassegi

okasroos 14. juuni 2017, kl 11.05
. Kui aga kaks vastassoolist näitavadki üles sügavamat huvi teineteise vastu, siis tehakse ühiselt kõik, et see püha üritus neil kihva keerata. Nii et täiesti sobiv koht:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
uu 15. juuni 2017, kl 10.43
loomingulised õhtud, mis need on?
millised huvialaringid hõlmaks nii mehi kui naisi?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

naine Tallinnast 14. juuni 2017, kl 11.10
Hästi öeldud,:))...üle purde aitab ja kotti tassib.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
üle purde aitab mõelda Luule

Kuristik


Rändas kord romantiline rännumees
oli õhtu ja väljas väga pime
liig tume talle tundus elutee
kuid ta jäi seisma – teda päästis ime

Ta ette oli ilmunud kuristik
mis nii salakavalalt kutsus
elurada äkki ümbritses mäestik
üsna raskelt süda rinnus tuksus

Võiks ju minna edasi
milleks kõrvale pöörata eluteelt
apaatias mees hetk mõtles sedasi
ise heitmas oli meelt


Hing kuristikult justkui küsis;
kas sooviksid mind emmata?
mees mäe serval ise vaevu püsis
teades,et ei oske lennata

kuid siis pimeduse katte all
sattus jala alla purre
astus mees – ükspuha oli tal
ei teadnud , et ellu oli tulnud murre

Oma hinges mees lendas kui lind
polnud tähtsust sel`kus poole
puudus sellel hetkel elul hind
soov punkt oli panna eluloole

Ta silme ees äkki oli kaunis naine
kes purret ta jalge all hoidis
see pilt tundus nii ebamaine ….
et mees jälle elumõtte leidis
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 11.51
Eks passige siis siin ja vinduge , sõbrakesed, mina liigun randa.
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 18.11
Tulin rannast tagasi, teen veini lahti ja igatsen 50+ nurgakeses noori mehi taga.
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 18.34
Sina koll, kes minu nime all kell 18.11 üritad olla "vaimukas" sina ei leia kunagi omale kaaslast, ei siit ega sealt. Kaart ei valeta.
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 18.35
Nooremad mehed enda vanusest on väga toredad. Igal juhul on Prantsuse riigijuht siinkohal eeskujuks.
 
:) 15. juuni 2017, kl 18.49
tubli, valvel tuleb olla, isegi rannas:)
milliste kaartidega naine pealinnast ennustab?
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 19.02
Kes tahab teada?
 
:) 15. juuni 2017, kl 19.04
mina
kas siis kaardid seda ei näitagi?
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 19.08
See nime asemel olev märk ei kõneta minad. Kes tahab teada? Kui ei julge end avada, siis pole vaja esitada end varjates küsimusi, milleni sa ei jõua kunagi. Ära ehi end võõraste sulgedega, ära taha olla keegi teine. Ole ja jää iseendaks. Vastuta enda tegevuse ja otsuste eest, ole julgem.
 
naine Eestist 15. juuni 2017, kl 19.10
kas selline nimi on sobilikum ja kõnetab naist, kes näeb kaartidelt?
 
okasroos 15. juuni 2017, kl 20.42
Vaata aga, siin pannakase kaarte:) Kas Tallinna proua on nii lahke ja mulle ka kaarte paneb?
 
reaalsus 15. juuni 2017, kl 20.45
siin pannakse segast ja unistatakse...
 
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 21.13
Kuidas selle asja nii mänguliseks muuta saate, ise nii esoteerikud, nii esoteerikud. Ohhh.
 
to naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 21.24
Kas Te resideerute Briti kuningriigi saatkonna naabruses?
 
Raivo Kohalik 16. juuni 2017, kl 12.01
naine Tallinnast 15. juuni 2017, kl 18.34
Sina koll, kes minu nime all kell 18.11 üritad olla "vaimukas" sina ei leia kunagi omale kaaslast, ei siit ega sealt. Kaart ei valeta.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tegelt lihtne kaitse oma nimele on registreeritud g maili kasutamine , mis ei pea samuti olema oma nimelinegi. kunagi kasutati minugi nime mille all "mula" aeti. siis hakkasin kasutama uut g mail ja olukord muutus - keegi enam minu nime all ei saa kirjutada.
Ma isegi ei saa kasutada oma siinset nime kasutades teist g maili .
lihtne - ja tõhuski .
vaid vaja kindlat g maili
 
üllatus 17. juuni 2017, kl 00.13
kas keegi tõesti ajas Raivo Kohaliku nime alt "mula"? ta enda "mula" on juba iseenesest pesueht idiootsus, kas tõesti pakkus see kellelegi parodeerimisnaudinguid? huvitav, mida siis kokku luuletati? kindlasti midagi kevadist ja sulnist, näiteks poeem rukkiräägust -
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
rääk
jne
 
uu 18. juuni 2017, kl 10.38
"spikker" Kohalikule ja teistele romantika otsijatele:

Meie matk on raske, külmand rada reetlik.
Kuu ja tähed kaovad taevast kesköö aegu.
Kuid me ees käib luule, noor ja majesteetlik,
lampi kõrgel hoides täpselt nagu praegu.
(B.A)

vbl oli "kesköö p a i k u". vaatan kindlasti järgi, aga kohe ei saa.
 
7 maa ja mere tagant 18. juuni 2017, kl 15.30
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!