Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
setu 17. märts 2018, kl 19.58
Kõik võiva sõna võtta
 
rästu. 17. märts 2018, kl 20.07
https://www.youtube.com/watch?v=lKfpRcT6rjs
 
vaata, aga vaata 17. märts 2018, kl 21.13
et 50-ndates mees tunneb end vanamehena :)
egas siis noori naisi tasu vaadata, ikka omasugune vanaema.
ainult meie linnas on küll 50-sed naised seksikad ja ei tunne end vanaemadena.
 
naine nii naine 17. märts 2018, kl 22.54
Mina tahaks ponšikutega meest ja siis teatrisse :D

*Neid õige maitsega potšikuid saab Nõmme Sõõrikukohvikust.
 
viimasele 17. märts 2018, kl 23.05
Sa tahad vast meest nagu pontšikut :D
 
naine nii naine 17. märts 2018, kl 23.07
Kui mees on mees, siis võib ta ka pontšik olla, ponšikud kaasas muidugi.
 
mees on mees 17. märts 2018, kl 23.30
kui pontsikud püksis :D
 
naine nii naine 17. märts 2018, kl 23.44
Soo, ma polegi selle peale tulnud, et esmalt peaks püksi vaatama.
Ma olen kogu aeg arvanud, et noh see lillede värk ja uste lahtitegemine ja abi pakkumine kodus ekraani parandamiseks või pakkide tassimiseks näitab, et mehes on seda mehelikkust ja ürgset hoolivust. Vai et mingid mamutiküti kauged alged olulised.
No olen ma ikka naiivne, seni arvasin, et igal mehel on püksis pontšikud (maskuliinses seltskonnas kasutatav väljend? Ee, kuidagi rasvane assotsatsioon tekib)
 
pidur 18. märts 2018, kl 00.06
ja mõnel on püksis veel pesemata pontšikud. järgmine kord ikka piilu püksi ka, kui trussad on eestpoolt kollased ja tagant pruunid, siis mis neist lilledest ja uste lahtitegemistest. vaat et määrib veel ukse ära kui äsja mune sügas.
 
Dolores 18. märts 2018, kl 19.17
oodatav eluiga meestel: 73
naistel 82
ehk teiste sõnadega 50a mehed on surmale tunduvalt lähemal - sellest ka tervisehädad, kehv välimus, põhjendamatult kõrge enesehinnang ja muud kriisid. Noor naine tuleb nende näitajate juures kõvasti kinni maksta. Kui raha on siis...
Muidu küll mingist VALIKUST VÕI VALIMISEST rääkida ei saa, see on lihtsalt hale.
Kuid naistega on paremini - näevad head välja ei oma takistusi.
 
Oh,pidur 18. märts 2018, kl 20.05
Pead siis alati kodutute püksi piiluma, millest selline kalduvus?


Teemaalgataja häda oli, et valida ei mõistnud. No, mis sa kostad, et atraktiivne kullakaevaja või endasugune "hädaga käib kah".
Ja kolmandat varianti polegi? Ja sul ikka raske valik?
Kas tahet üldse on?
 
Teemaalgataja häda 18. märts 2018, kl 20.55
ei olnud mitte , et ei oska valida, vaid endavanuseid naisi solvata. Kas normaalne mees ütleb omavanusele kaaslasele vanaema? Järeli,mult on ta ise ätistunud vanaisa, kuigi võiks olla veel soliidne mees.
 
hellemalt 18. märts 2018, kl 21.46
võiks hellemalt asja vaadata, vanaema oli mu 38 a kolleeg, mis paha selles on, vanamutt või vanaeit ehk riivaks, vanaema külll mitte, eriti kui see on paaris mehel iseenesega võrdlemises.
 
mees võib ju tahta 18. märts 2018, kl 21.51
aga valiku teeb naine, on ta siis vanaema või mitte, otsustab tema, kas tahab selle mehega või vanaisaga suhet luua.
 
aiai 18. märts 2018, kl 22.23
Siin nagu niidetaks siga, palju kisa, aga vähe villa. Jääb mulje, nagu oleks juba mõne sõnavõtja kätt palutud.
Pealegi kui mina oleksin mees ja mul oleks valida kahe naise vahel, siis teen ikka mina valiku, mitte mingi ennast maailma nabaks pidav prohvken.
 
mees 18. märts 2018, kl 22.54
naine nii naine on ainsana jätnud endast mulje kui naisest, ülejäänud on mingit müstilist "eesti meest" põlgavad fuuriad.
 
eesti mees nagu eesel 18. märts 2018, kl 23.02
Täpselt nagu eesel, kel oli valida heinakuhja ja joogivee vahel - valis, valis, kuni kokku kukkus :D
 
mees 18. märts 2018, kl 23.06
mul ei ole siit plaanis midagi ega kedagi valida, aga meeste kallal irisevad naisolevused on tülgastavad. kui mees on vastuvõetamatu, astu edasi, aga milleks selline hala.
 
ei nohh 18. märts 2018, kl 23.13
Kui mehel on korraga kaks naist, siis lõpetab ühega viisaklt suhte ära ja astub uude, mitte ei tule naistekasse , et aidake nüüd naisteka muttide koor, keda ma valima pean. Naeruväärne.
 
mees 18. märts 2018, kl 23.18
naeruväärne on pigem see kui naised kaotavad enesevalituse nähes irriteerivat teemat.
 
mehed nõu ei küsi 19. märts 2018, kl 09.16
Selles teemas ei näe midagi irriteerivat. Mees esitab küsimuse, mis tavaliselt pole kohane meestele. Võimalik, et naise tehtud teema.
 
Mees 50+ 19. märts 2018, kl 10.33
Mees ma olen ja tegin tõesti provotseeriva teema. Nii seniilne ma veel pole, et tuleks foorumist naiste valikul abi otsima:)
Paneb imestama naiste kibestumus meeste suhtes. Karm elu teil vist seljataga, aga nagu öeldakse, et ise oleme oma õnne sepad ja vastassugupoole süüdistamine olukorda ei päästa.
 
hALLID KARVAD 20. märts 2018, kl 00.51
ega see meeste kibestumine ei vähenda ju 50 aastastse vanameeste halle rinna ja kubemekarvu. muu on nagu mögga nagunii.
 
Sabaloom 20. märts 2018, kl 13.01
Kahjuks on poriga loopimine tõeliseks rahvaspordiks saanud, viske suunda ei valita, sobilikud objektid on kõik peale peegli.

Vanusevahe ei ole mingi näitaja, kui asjaosalistele sobib, ongi kõik hästi.
Kindlasti on aga õpetlik jälgid enda vanuseklassi reageeringut :)

lp. mees võib ju tahta...valiku teeb küll naine, aga tõele näkku vaadates peavad selleks olema olemas tahtjad, kelle hulgast valida. Ja kui tahtjaid pole on osadele lohutuseks kibestumise välja elamine teiste inimeste peal, kusjuures piisav põhjus õelutsemiseks on selle inimese olemasolu.

Kõik hea, mis teed, teed endale.
Kõik halb, mis teed, teed endale.
Jõudu tegijatele!
 
Naine nii naine 20. märts 2018, kl 13.07
Sabaloomaga nõus.
Kui asjaosalistele sobib ja nad on õnnelikud, siis on ju tore. Kui nad on õnnelikud ainult aasta või kolm kuud, siis on ikkagi ju tore. Eluaegset garantiid pole. Üsna tihti ei jää kokku ka üheealised.
"Kui nad veel surnud pole, on nad endiselt õnnelikud" on väljavõte muinasjutu lõpust. Tegelikus elus on neid paare kahjuks vähe.
 
aga vanus ikkagi ei lähe mööda 20. märts 2018, kl 18.38
ka 50 stest vanameestest, tahtku nad, mida tahavad.. loodus teeb oma töö ja vanamees on lihtsalt üks vabnadest nässakatest. keda muidugi võib vabalt ka armastada, kui muud teha pole ja valikuid ka mitte. tegelt on muudki teha.
 
nagu näha 20. märts 2018, kl 19.09
kas lolluste kirjutamine ongi see muu tegemine?
 
vanamehe unistus 20. märts 2018, kl 21.52
tahta 15 aastat endast nooremat naist :D Tal vast lapselapsed juba valikueas.
 
delfi naise unistus 20. märts 2018, kl 22.15
milleks "tüdrukud" nii elevil on ja sappi pritsivad vaatamata sellele, et noor ja võimeks 50- teda veel märganud pole
 
oehh 21. märts 2018, kl 01.33
kes siin siis nii elevil on peale vaese vanamehe enda, kes üritab kõigile tõestada, et kui nüüd temasugust kääksu keegi ei taha, siis on kõik millestki ilma jäänud. puhka jalga, 'ihaldusväärne boyfriend', siin on mitu põhjust, miks sind tutvumiskõlbulikuks ei peeta. esiteks on paljudel tunduvalt parem variant sinust juba kodus olemas. teiseks, iseseisev üksik naine ei taha mingit kaheldava väärtusega meesisendit, kellelt eelduste kohaselt on oodata rohkem probleeme kui rõõme ja kolmandaks peletad sa oma matsliku käitumisega minema ka need, kes vahel ehk ihkaksidki mingit vaheldust.
no mis teha, rumalatel ongi väike valikuvõimalus, ja seda kõiges.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!