Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
Ilma 18. märts 2009, kl 10.19
Siin on pidevalt erimeesused, et olda rahul teistega...

Tegin teema, kus igaüks, kes soovib, saab enda arvamuse öelda, millne peaks olema üks huvitav 50+/- foorum.

Kes peaks siin käima, lugemas/kirjutamas/mõtteid vahetamas/lobamas/teisi ja ennast naerutamas....
Üks palve on, las igaüks kirjutab oma arvamuse, teiste arvmusi mitte kommenteerides.

Alustan siis endast.

Minu soov oleks, et siin oleks nii arutlevaid teemasid, kui lahedaid lugemisi, samuti luuletmised ja niisama virtuaalsed peod ja vestlused on väga toredad.
Võiks olla ka klubi, kus saaks käia need, kes tahaks ka reaalselt kohtuda.(muide, see on ka olemas)
Teemasid igale maitsele ja keda ei huvita mõni teema, siis sinna ei lähe ka kuulutama:EI HUVITA...
Kamandamine, moraliseerimine, käsutamine ja muidu solvamine, võiks vaikival kokkuleppel selles vanuses olla juba KEELATUD....

Nüüd palun teie arvamusi....
 
* 18. märts 2009, kl 10.22
Siin on kõike, mida sa loetlesid. Ainuke, mida siin on liiga palju, see on, pidev vingumine teiste üle.
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 10.24
http://www.youtube.com/watch?v=tgTqjdz8Wxg
 
tige tigu 18. märts 2009, kl 10.31
linkidele võiks paar sõna selgituseks panna, et teada, kas avada link või mitte. huvid ja eelistused ju erinevad, hoiaks tihti aega kokku, samas meeldivaid asju kuulaks ja loeks ikka.
 
Anna 18. märts 2009, kl 10.39
Seda siin mitu korda arutatud ja täitsa mõistlikke ettepanekuid tehtud, kasu ei miskit. Ärapanemisega lõppenud kõik need teemad.
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 10.43
tige tigu ei tohi lugeda

hea küll, võtan arvesse, edaspidi alustab iga minu postitust sama lause...:D
 
tige tigu 18. märts 2009, kl 10.50
miks sa isiklikult võtsid, õunasüda? see oli lihtsalt ettepanek, ei saa ometi olla nii tundlik. teemapüstitaja palus ju mitte kommenteerida eelmisi kirjutajaid. saa ometi üle.
 
mari 18. märts 2009, kl 10.51
Kes peaks siin käima???:=)))
Igaüks võib käia, ega kedagi keelata ju ei saa..
 
Ilma 18. märts 2009, kl 10.59
Veel küsimus?

Kuidas saaksin mina seda 50+ nurka muuta huvitavamaks?
Mis on selles foorumis see, mis häirib?

Veel palun, et kirjutage oma arvamusi, ärge kommenteeriga teisi, kas seda on liiga palju palutud?
 
täna nähtamatu 18. märts 2009, kl 10.59
Need, kes nii väga sooviksid kedagi rappida, tehku teema pealkirjaga "kena proua 52" või " Viirus" või veel keegi. Puudust nendest, kes närvidele käivad, ei tohiks tulla. Arvan isegi, et need teemad oleksid kõige kuumemad. Need, kes tulevad naistekasse teise eesmärgiga, ei peaks siis seda bullshitta lugema.
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 11.00
tige tigu
kust see paistab, et isiklikult võtsin, kõik sinu kalli aja kokkuhoiu nimel ju! Kui aega netu, ei kola foorumite lobanurkades ja kogu lugu, lihtne ju.
 
Tydruk 18. märts 2009, kl 11.11
Isiklikult olen nüüdseks käinud siin foorumis terve aasta ja selle aja jooksul on seda teemat - milline peaks olema meie foorum - mitmeid kordi arutatud. Kahjuks on see avalik foorum, siia võivad tulla kõik, niisiis samamoodi, nagu võib kohvikulauda, kus sõbrannad vaikselt omavahel juttu ajavad, mõni pahatahtlik või lihtsalt joobnud inimene segama ja räuskama tulla... (vahe vaid selles, et liiga suur räuskaja visatakse turva poolt välja!). Ka see, nagu pakkus keegi, et teha eraldi teema kp või viiruse sõimamiseks, ei lahendaks asja...olen siin aasta jooksul märganud, et tavaliselt sekkub Viirus ise mõnda jutuajamisse, ja muidugi läheb siis "kähmluseks" lahti...kahjuks.

Nii et elagem edaspidigi nõnda, nagu seni - leian, et on olnud toredaid teemasid ja toredaid jutuajamisi; pahatahtlikke tuleks vältida. Loomulikult kui see pahatahtlikkus ei ulatu sinnani, et hakatakse teise nime all libajamasid kribima...
 
täna nähtamatu Tydrukule 18. märts 2009, kl 11.22
Mis on üks korralik kõrts ilma kõrtsukakluseta:)
Ei meeldi mulle delfi võrdlus kohvikuga. Mis sõbrannatamise koht see ikkagi? Siin käivad erinevad inimesed, erinevate eesmärkidega.
 
Tydruk 18. märts 2009, kl 11.24
No millega ma siis võrdlema pidin? ütleme siis - turismireisil...haiglapalatis...pargis...poes...tänaval...töökolelektiivis...igalpool võib ju olla nii mõttekaaslasi kui ka ebameeldivaid tüüpe.
 
Tydr. 18. märts 2009, kl 11.26
no igaljuhul leiutasin ma nüüd uue sõna: kolelektiiv...:((
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 11.29
asi klaar, vanasti pidi uksehoidjale miskit sokutama, nüüd peab EESMÄRK kaenlas 50+ tulema, see ju "lase aur välja"....
 
Anna 18. märts 2009, kl 11.29
Ei peaks olema kaklus, vaid argumenteeritud vaidlus. Siis oleks huvitav, praegu on tihtilugu piinlik.
Ja mind ka üldse ei huvita, on keegi mingist kohvikust või kõrtsist, või mis ta nimi on. Tähtis on, et inimene räägiks teemas kaasa, mitte ei veaks teemat põhja.
 
mööduja 18. märts 2009, kl 11.29
täna nähtamatu;
ega siin nii erinevad inimesed käigi. "halvas kogemuses" ja "feministides" ehk käivad erinevad. Siin on siiski kindlam(ad) seltskon(nad) välja kujunenud, kindlamad jututeemad jne. Ja küpsemas eas inimesed. ( kuigi vahel eksib siia möllama ka nooremaid )
 
no 18. märts 2009, kl 11.30
rohkem elutervet väitlemist, aga seda vist raske siin saavutada.
 
kena proua 52 18. märts 2009, kl 11.31
Milline? Selline,kuhu saab sisse logida parooli alusel aga registreeruda id kaardi alusel, siis on kindel, et alla 50+ siia ei saa. Alla 50+ on võimalik igal pool kaasa rääkida aga nad ronivad siia ka, mida on mul näiteks rääkida 35a naisega 50+ probleemidest . Loomulikult tema ei saa meie vanuses inimesega räägitud, ei saa aru ega oska ka sõna sekka öelda, siis tulebki nende noortega siin kemplemine, mis ei huvita karvavõrdki.
 
Tydruk 18. märts 2009, kl 11.32
õunasüda,
nüüd tuleb aurumasin kaenlasse võtta..:D
 
kena proua 52 18. märts 2009, kl 11.33
vat sinusugused siin selle nurga hukka ongi saatnud, kes oeld, et määrad võõraid kommenteerijaid?

vaat nüüd ise, mis soperdasid.

Autor: täna nähtamatu
Aeg: 03-18-09 10:59

Need, kes nii väga sooviksid kedagi rappida, tehku teema pealkirjaga "kena proua 52" või " Viirus" või veel keegi. Puudust nendest, kes närvidele käivad, ei tohiks tulla. Arvan isegi, et need teemad oleksid kõige kuumemad. Need, kes tulevad naistekasse teise eesmärgiga, ei peaks siis seda bullshitta lugema.
 
täna nähtamatu 18. märts 2009, kl 11.35
Kohvikusse minnakse ühe eesmärgiga, oma seltskonnaga, eks ole. Siia tullakse ERINEVATE eesmärkidega, seltskonda valida ka ei saa. Auru lasevad inimesed välja erineval moel, mis ka tegelikult normaalne ju.
Et nagu nui neljaks, aga kohe peab millegagi võrdlema? :)
 
khm 18. märts 2009, kl 11.35
krt, ei kannata tingivat kõneviisi - oleks, teeks, paneks..vastupidi - ole, tee, pane...pluti-pluti-pluti! :-D
Ei ütle nurgakese kohta midagi paha - kõik nagu ELUS!
 
Anna 18. märts 2009, kl 11.37
Mina ei arva, et 50-selt inimesega midagi nii kardinaalselt muutub, et vähe nooremad sellest kohe kuidagi aru ei saa. Minuga küll ei juhtunud. Reaalis neid ju ka teistest ei erandata, kõlbavad kokku nii vanemate kui noorematega.
Ma ikka endiselt seisukohal, et enamus inetusi panevad siin toime need 50+ ise. Seega vanusepiirangut oluliseks ei pea.
 
kena proua 52 18. märts 2009, kl 11.40
Anna

Aga siis pole ju üldse sellel nimetusel siin 50+,kui noored kah siia sekkuvad. nendega saad suhelda ju Tutvusfoorumis ja terves siinolevas reas foorumites. Kui pealkiri on 50+, siis peaks olema ka 50+ inimestele ligipääs endavanustele ja kõik.Pean oluliseks vanusepiirangut foorum on nimetatud 50+, siis olgu ka 50+ inimestele.
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 11.41
Tydruk
ma ise hea aurumasin, pidevalt passi peale, et lõhki ei läheks:DDD
kellegi isiklikes erafoorumites ma ei käi ja ei hakka ka käima, see selleks...
 
täna nähtamatu 18. märts 2009, kl 11.44
"vat sinusugused siin selle nurga hukka ongi saatnud, kes oeld, et määrad võõraid kommenteerijaid."
Kena proua, nüüd ajasid mu küll naerma, muhhahaa.... hea on olla nähtamatu....
 
kena proua 52 18. märts 2009, kl 11.44
Või siis igaüks ,kes kommenteerib paneb oma vanuse juurde.
 
kena proua 52 18. märts 2009, kl 11.45
Ei huvita.Muhahaaa, mine noortenurka, mis passid siin, sa ei ole ju 50+ vanuses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!