Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
Seekord 19. detsember 2013, kl 18.58
võib küsida:/Kes tegi?/ Vastus:/Ise tegi!/
 
rabi Daavet 19. detsember 2013, kl 19.15
To aff: Ega ma teadust ei teinud ainult natuke sorisin.
 
valulla 19. detsember 2013, kl 19.31
50+ nurgake on olnud alati just selline, nagu on parajasti olnud foorumikasutajate seltskond. Muutub seltskond, muutuvad ka teemad ning väljenduslaad. Ilmselt on mõttetu tahta ja loota, et foorum saab olema selline, nagu meeldib mulle või kellelegi teisele. Aeg kulgeb omasoodu, omasoodu kulgeb ka foorumi lugu ja tegu.
 
Lee 19. detsember 2013, kl 19.37
... ja minumeelest, ei jõudnud affi mõte paljudele kohale:)) Ei olnud see foorum varem ei targem või parem ...uudsem kindlasti:))
 
aff 19. detsember 2013, kl 19.42
Lee, minu lugupidamine! Ainuke vist tõesti, kes aru sai, mida ma ütelda tahtsin. Kõik on nii targad, aga loetust aru ei saa :))
Rahmaninov mõjus nagu punane rätik härjale, see vist võttis silmade eest uduseks ja enam edasi mõte ei liikunud :))
 
Kuuler 19. detsember 2013, kl 19.47
Aff, kas ise ikka said aru, või tark lee ütles ette.
Mine kuula vahelduseks Rahmaninovi.
 
aff 19. detsember 2013, kl 19.51
Milleks siis niisama hakata lahmima?! Lihtsalt vihast minu vastu w? Nii võid hakata oma sõnu sööma ja psühholoogi abi järele tekibki vajadus.
 
puust ja punane 19. detsember 2013, kl 20.09
Psühholoogi! Kes veel aru ei saanud, Aff on psühholoog! Nüüd peaks küll puust ja punane olema.
 
vanem eit 19. detsember 2013, kl 20.14
tibuism versus aff. miks mind ei üllata.

puust ja punaseks
äkki loed veel korra ja siis veel korra ja siis jõuab kohale, et aff alles õpib. sina õppisid vist nii ammu, et kõik on meelest läinud. meeles on ainult see, et tark olid, aga enam ei mäleta milles.
 
ikkagi 19. detsember 2013, kl 20.20
Aff ütles, Lee kiitis, keegi ei saanud aru. Hahaaa.
Kõige targem jutt on `vallullal.
Nii ongi, tehke mis teie siin tahate ja oma tarkusega oma arust hiilgate.
 
vaaaal 19. detsember 2013, kl 20.22
liputage aga julgemini rahmaninovide ja galojaanidega, kõik vähjad ronivad kivide alt välja:DDD
 
von Freen 19. detsember 2013, kl 20.30
mulle meeldib
 
rästu 19. detsember 2013, kl 20.34
vaaaal...üks väägade maitsev pirukas sulle/lihaga/...:DDD
 
rästu 19. detsember 2013, kl 20.35
veel üks vähk...:DDD
 
vanem eit 19. detsember 2013, kl 20.36
vähjad said täna foorumi oma endisel kujul, nii nagu nad on sellest unistanud juba ammu.
intriige, ikka ohtralt intriige.
 
Gea 19. detsember 2013, kl 23.03
Minu kummardus praeguse foorumi tarkuse jumalanna Leele, aga siiski pean mainima, et seekord on Leel ainult osaliselt õigus. Ei olnud varemad paremad ja ka praegused pole parematest vanematest. Mina arvan, et inimesed said aru, mida aff tahtis oma jutluses edastada aga ta tegi seda kuidagi ebaintelligentselt kasutades oma kulunud plaati Rahmaninovi , pani ta selle teema samasse patta konna ja muude elukate kohitsejatega.
 
aff 20. detsember 2013, kl 00.19
Intelligentne teema on korrus kõrgemal; *Rahmaninov* nimeks, seal saab nostalgialaksu kätte ilusast intelligentsest kaklusest :)
 
affile 20. detsember 2013, kl 11.47
miks ma loen su postitusest irooniat või koguni tigedust ehk isegi õelust?
Ei ole häid ega halbu aegu, on vaid hetk, milles viibime praegu.
Peaaegu kõik teavad seda, aga iga päev unustame...
Ilusat jõuluaega, rahu hinge ja rõõmu südamesse!
 
kontorirott 20. detsember 2013, kl 12.07
igaüks loeb välja seda mida tahab.
ma ei saa sellest aru, miks te neid suid hirmsasti kõigil kinni tahate teipida, mida siit sel juhul lugeda oleks peale tutvumisteemade. enamuses viskab ju siia paar sõna, heal juhul paar rida.
 
Jõuluööbik 20. detsember 2013, kl 14.04
kontorirott.
kas sa pole siis veel aru saanud, et terve Delfi foorum ainult ette ja taha keeramisest, armukestest ja nendega seonduvatest probleemidest, mul on parem kui sul ja mul on suurem kui sul nääklemistest, sina oled loll ja kui ei ole loll, siis kindlasti lollim kui mina, muttide teineteisele ärapanemisest (loe: virtuaalpasanteeriast), ning selliste eelpool loetletud teemades ennast oimetuks möllavate isendite omavahelistest tutvumissoovidest koosnebki.

kõik muu on OUT, keelatud ja mittetaunitav.
ja kes nendesse delfigängidesse ära ei mahu, need on kõik debiilikud ju.

lihtne.
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 15.29
ööbikule, sellele jõulusele

Keelatud ja mittetaunitav ühel ajal? sattusid vist hoogu.

Aga nüüd teemasse
Ma ei ole statistikat uurinud, aga pakun, et rohkem kui kolmandik Eesti elanikkonnast on vanuses 50+. Kui panin selle pakkumisega väga puusse, siis vabandust, aga igatahes on meid palju. Mil moel kujutate ette, et saate läbilõike tervest sellest vanuserühmast ühe mütsi alla, ühtmoodi mõtlema-tundma-soovima? Korraga Rahmaninovist ja Galojanist huvituma (nimed on suvalised, siin läbi jooksnud)? Ei saa saamagi.
Aga nagu keegi ei karga kontserdisaali sisse ega hakka publikuga pahandama, et kuulge, lollid ... jne, võiks ka siin jääda igale huvilise oma teema, oma nurgake.
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 15.38
Ma ei ava enam mitte kunagi luuletaja ja tema rohkete aliaste (?) teemasid - tean, et seal ei ole mitte midagi sellist, mis mind huvitaks.
Ma ei ava enam vaaaala teemat, sest sain aru, et suvalised läbiastujad ei ole seal teretulnud.
Kuigi ammu tehtud, ei ava ma rohkem Rahmaninovi teemat - mitte et muusika ei huvita, aga eelistan ise endale sobivat otsida.
Jne.
Aga teemategijatele oleks küll palve - sõnastus selge ja konkreetne, et oleks kohe aru saada, millest tuleb jutt. Selline võikski minu meelest 50+ foorum olla.
 
Jõuluööbik 20. detsember 2013, kl 15.52
vahet pole, milline on või tuleb pealkiri.
jutt saab olema ikka ühest ja samast.
või siis jõuab kiiresti sinna samusesse.

ja see 1/3 ~50 ealiste jutt...
sellest 1/3 või mis iganes murrust omakorda 1/1000 või 1/10000 on Delfiööbikud. eriline rass ja tõug. ülejäänud pole sellest midagi kuulnudki ja ei tahagi kuulda.

ja nad pole ka millestki ilma jäänud.

vahel mõni selline punase raamatu eksemplar eksib Delfiööbikute sekka ära ja veel harvem jääb ka tihedamini käima (muutudes siis ka ise vaikselt ja märkamatult samasuguseks Delfiööbikuks, või suutes jääda iseendaks, üritab mingi aja teistele "mõistust pähe panna", aga loobub sellest tühjast tööst teatud aja pärast).

ja mõni üksik fännab siin kogu kupatust selle pärast, et see paranormaalne Delfiööbikute kooslus siin on lihtsalt nii sürr ja fun, et kõlbaks lausa teaduslikuks uurimistööks vahel.
 
suvaline läbiastuja 20. detsember 2013, kl 15.53
olgu muuga, kuidas on, aga vaaaalale teed küll liiga.
 
suvaline läbiastuja 20. detsember 2013, kl 15.54
Daamile koerakeseta oli mu kommentaar mõeldud.
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 16.22
Ööbik, ma ütlesin, et siin on läbilõige sellest ühest kolmandikust - on haritlasi ja vähemharituid, on juhtivtöötajaid ja töötuid, kõiki on.

vaaaalale ei tahtnud mitte mingil moel liiga teha ja palun tõesti vabandust, kui midagi minu tekstis solvavat oli. Kui ma tunnen, et ma kuhugi ei sobitu, siis olen kaugel sellest, et teistes süüd otsida, ikka ise olen siis millegipärast/poolest erinev. Ma ei ole rohenäpp-perenaine, aga sellest ühest külastusest jäi mulje, et vaaaal ja tema .... hmm, ma ei teagi nüüd, mis sõna kasutada - lähiring ehk? - räägivad just sellistel teemadel rohkem. Kui ise sõna sekka öelda ei oska (ma vist korra üritasin), siis ei ole ju ka mõtet seal lugemas-nullimas käia. Justkui vahiks tänavalt võõrasse valgustatud tuppa. Milleks?
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 16.25
Ööbik, kas tõesti arvad, et üle viiekümnestele on võimalik veel mõistust pähe panna? Pealegi - oled sa päris kindel, et see sinu pandav mõistus ees olevast kvaliteetsem on?
 
Jõuluööbik 20. detsember 2013, kl 16.36
sa ei saa aru, mida ja millest ma kirjutan, või saad valesti sellest aru.

asi pole mitte selles, millise haridusega, või millise ameti esindajad siin käivad.

on eraldi selline "tõug ja rass", keda saab tinglikult nimetada "delfiööbikuteks". seal on tõesti kõike ja kõiki. aga neid kõiki ja kõike ühendab peale nime (olgu see siis delfiööbik või mõni muu) üks tähtis nimetaja: nad kõik saavad erinevatel põhjustel ja ajenditel siit väärastunud rahulduse läbi plõksimise, ärapanemise, halvustamise, koha kätte näitamise etc etc...

ja siis seal "muu rahva" hulgas on samuti loomulikult kõiki ja kõike. aga pole seda haiglaslikku sundust ja vajadust seda väärastunud rahuldust saada, mingis anonüümses Delfi (või mõnes muus analoogses) foorumis, oma sihipärast tegevust arendades.
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 16.46
Saan sinu mõttest väga hästi aru. Aga selle vastu ilmselt "rohtu" ei ole. Tead küll: Kord Päitsik puskis Punikut ...
Seal see läbilõige tööle hakkabki - Mari ei saa aru Jürist, Jüri Jaanist, Jaan Jaanikast jne. Erinev taust, erinev kasvatus, erinevad huvid, erinevad väärtushinnangud. Seda ei muuda.

Nii paljukest, kui siin käinud-lugenud olen, tundub küll ka, et mõni Punik teeb ise kõik endast oleneva, et pusitud saada - mingi masohhismi liike vist.
 
Jõuluööbik 20. detsember 2013, kl 17.07
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!